Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Nr 33

ul. Targowa 86, 03-448 Warszawa
tel./fax (22) 619-34-86 (87)
www:   http://www.zs33.pl
e-mail:   zespolszkol33@tlen.pl
zs33@zs33.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 20283 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA Nr 7


TECHNIKUM Nr 6

Zespół Szkół Nr 33 w Warszawie jest najstarszą szkołą techniczna na Pradze Północ. Kształciła i nadal kształci wysoko kwalifikowaną kadrę techników, kierowców, mechaników i elektryków dla przedsiębiorstw warszawskich i nie tylko. Od roku szkolnego 2014/2015 będzie kształciła techników elektroenergetyków dla Metra i Tramwai Warszawskich. Nasi wychowankowie wyposażeni w umiejętności praktyczne zdobyte w autoryzowanych serwisach samochodowych i w ciągle aktualizowaną o nowości techniczne wiedzę z branży samochodowej zawsze mogą liczyć na ofertę atrakcyjnej pracy w kraju, zaś dobra znajomość języków obcych (angielski, niemiecki, rosyjski) otwiera przed nimi rynek pracy w krajach UE. Przed najlepszymi stoją otworem drzwi do wyższych uczelni.

Baza dydaktyczna
Wszystkie pracownie wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, a pracownie do matematyki, języka angielskiego i języka polskiego – w tablice interaktywne. Szkoła posiada własną platformę edukacyjną, na której nauczyciele zamieszczają materiały szkoleniowe i zaliczeniowe dla uczniów.
Do prowadzenia zajęć z przedmiotów zawodowych wykorzystywane są zestawy panelowe: układ Common Rail, układ KE Motronic, układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrohydraulicznym, układy bezpieczeństwa biernego, układ ABS/ASR. Do wszystkich zestawów dołączone są testy diagnostyczne do pełnego monitorowania parametrów pracy poszczególnych systemów pojazdu.

Pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych wyposażona jest w podnośniki nożycowy oraz podnośnik kolumnowy, a także komputer do geometrii z bezprzewodowymi głowicami, wyważarkę, montażownicę. Wszystkie przedmioty zawodowe odbywają się z wykorzystaniem następujących zestawów: układ oświetleniowy, układ sensoryki pojazdów samochodowych, układ aktoryki pojazdów samochodowych, układy zapłonowe pojazdów samochodowych, zestaw panelowy do podstaw elektroniki i elektrotechniki pojazdowej. Ponadto uczniowie korzystają z oprogramowania CAD-CAM do nauki rysunku technicznego oraz Integra Car 7 do nauki obsługi serwisu pojazdów. Pracownia pomiarów elektrycznych wyposażona jest w zestawy panelowe do pomiarów wielkości elektrycznych, przy pomocy których uczniowie przyswajają zagadnienia teoretyczne związane z miernictwem elektrycznym i elektronicznym.

Szkoła współpracuje z pracodawcami w zakresie zajęć praktycznych i praktyk zawodowych. W zakładach pracy uczniowie zapoznają się z osiągnięciami techniki w kształconych zawodach, mają kontakt z rzeczywistymi awariami pojazdów, urządzeń, zespołów i podzespołów mechatronicznych. Najlepsi uczniowie mają szansę na otrzymanie pracy oraz stypendia ufundowane przez zakład pracy. Najważniejsi pracodawcy, z którymi szkoła podpisała umowy partnerskie to:
 • Sobiesław Zasada Warszawa – zakład oferuje możliwość zatrudnienia dla najlepszych uczniów
 • Volkswagen Chylińscy
 • Toyota Żerań – najlepsi uczniowie mają szanse na zatrudnienie pod warunkiem podjęcia studiów wyższych
 • KIA MOTORS – najlepsi uczniowie mają szanse na zatrudnienie, na koniec roku szkolnego uczniowie najbardziej aktywni na zajęciach praktycznych otrzymują nagrody niespodzianki ufundowane przez zakład
 • Polska Grupa Dealerów

Inne informacje:
 • Szkoła prowadzi darmową naukę jazdy kat. B
 • Uprawnienia do montażu i obsługi sieci SEP do 1 KV.
 • Szkoła jest przyjazna uczniom – konkursy z przedmiotów zawodowych i ogólnokształcących, udział w zajęciach na strzelnicy, zajęciach fotograficznych, sportowych, muzyczno-teatralnych, motoryzacyjnych, prezentując efekty swojej pracy na forum szkoły.
 • Szkoła we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie regularnie przeprowadza cykliczne akcje krwiodawstwa pod hasłem „Krwinka z Targowej”.
 • Szkoła zapewnia bezpieczeństwo – monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, oraz zatrudnia portiera legitymującego osoby wchodzące do szkoły.
 • Aktywnie działający Samorząd Uczniowski, uczniowie podczas przerw mają możliwość grania w piłkarzyki oraz słuchania muzyki z radiowęzła.
 • W szkole powołany został rzecznik praw ucznia, który we współpracy z pedagogiem dba o to, aby każdy uczeń czuł się w szkole dobrze.
 • W szkole funkcjonuje: siłownia, bufet, pielęgniarka szkolna, szerokopasmowy Internet.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie