Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Babiak
gimnazja Baranowo
gimnazja Baranów
gimnazja Belęcin
gimnazja Benice
gimnazja Białobłoty
gimnazja Białośliwie
gimnazja Biedrusko
gimnazja Biezdrowo
gimnazja Blizanów
gimnazja Bodzewo
gimnazja Bogusławice
gimnazja Boguszyce
gimnazja Bojanowo
gimnazja Bolechowo
gimnazja Bolewice
gimnazja Borek Wielkopolski
gimnazja Borowo
gimnazja Boruja Kościelna
gimnazja Bralin
gimnazja Brdów
gimnazja Brenno
gimnazja Bronikowo
gimnazja Broniszewice
gimnazja Brudzew
gimnazja Brzezie
gimnazja Brzeziny
gimnazja Brzeźno
gimnazja Bucz
gimnazja Budzisław Kościelny
gimnazja Budzyń
gimnazja Buk
gimnazja Bukowiec
gimnazja Bukowiec Górny
gimnazja Ceków-Kolonia
gimnazja Cerekwica Nowa
gimnazja Chełmce
gimnazja Chludowo
gimnazja Chobienice
gimnazja Chocicza
gimnazja Chocz
gimnazja Chodów
gimnazja Chodzież
gimnazja Chrośnica
gimnazja Chrzypsko Wielkie
gimnazja Chynowa
gimnazja Cielcza
gimnazja Czacz
gimnazja Czajków
gimnazja Czarnków
gimnazja Czarnylas
gimnazja Czempiń
gimnazja Czermin
gimnazja Czerniejewo
gimnazja Czerwonak
gimnazja Damasławek
gimnazja Daszewice
gimnazja Dąbie
gimnazja Dąbrowa
gimnazja Dębe
gimnazja Dębnica
gimnazja Dęby Szlacheckie
gimnazja Długie Stare
gimnazja Dłużyna
gimnazja Dobrzyca
gimnazja Dolsk
gimnazja Donaborów
gimnazja Dopiewo
gimnazja Doruchów
gimnazja Drawsko
gimnazja Drążna
gimnazja Drobnin
gimnazja Drożki
gimnazja Duszniki
gimnazja Fabianów
gimnazja Gaj Mały
gimnazja Gębice
gimnazja Giecz
gimnazja Gizałki
gimnazja Gniezno
gimnazja Godziesze Wielkie
gimnazja Golina
gimnazja Gołańcz
gimnazja Gołuchów
gimnazja Gorzyce Wielkie
gimnazja Gostyń
gimnazja Gościejewo
gimnazja Góra
gimnazja Grab
gimnazja Grabów nad Prosną
gimnazja Granowiec
gimnazja Granowo
gimnazja Grodziec
gimnazja Grodzisk Wielkopolski
gimnazja Grodzisko
gimnazja Grzebienisko
gimnazja Grzegorzew
gimnazja Grzymiszew
gimnazja Iwanowice
gimnazja Jabłonna
gimnazja Janków Pierwszy
gimnazja Janków Przygodzki
gimnazja Jaraczewo
gimnazja Jarocin
gimnazja Jastrowie
gimnazja Jerka
gimnazja Jerzykowo
gimnazja Jędrzejewo
gimnazja Jurki
gimnazja Jutrosin
gimnazja Kaczory
gimnazja Kalisz
gimnazja Kamieniec
gimnazja Kamień
gimnazja Kamionna
gimnazja Karmin
gimnazja Kaszczor
gimnazja Kawęczyn
gimnazja Kazimierz Biskupi
gimnazja Kaźmierz
gimnazja Kąkolewo
gimnazja Kębłowo
gimnazja Kępno
gimnazja Kiszewo
gimnazja Kiszkowo
gimnazja Kleczew
gimnazja Kleszczewo
gimnazja Kłecko
gimnazja Kłodawa
gimnazja Kobyla Góra
gimnazja Kobylin
gimnazja Kołaczkowo
gimnazja Koło
gimnazja Komorniki
gimnazja Konary
gimnazja Konarzew
gimnazja Konin
gimnazja Konojad
gimnazja Kopanica
gimnazja Koryta
gimnazja Korzeniew
gimnazja Kostrzyn
gimnazja Kościan
gimnazja Kościelec
gimnazja Kościelna Wieś
gimnazja Kotlin
gimnazja Kowale Pańskie
gimnazja Kowalew
gimnazja Kowalewo-Opactwo
gimnazja Kowanówko
gimnazja Koziegłowy
gimnazja Koźmin Wielkopolski
gimnazja Koźminek
gimnazja Kórnik
gimnazja Krajenka
gimnazja Kramsk
gimnazja Kraszewice
gimnazja Krążkowy
gimnazja Krobia
gimnazja Krotoszyn
gimnazja Kruchowo
gimnazja Kruszewo
gimnazja Krzycko Wielkie
gimnazja Krzykosy
gimnazja Krzymów
gimnazja Krzyż Wielkopolski
gimnazja Książ Wielkopolski
gimnazja Kucharki
gimnazja Kuczków
gimnazja Kuźnica Czarnkowska
gimnazja Kwilcz
gimnazja Lamki
gimnazja Laski
gimnazja Lasocice
gimnazja Lądek
gimnazja Leszno
gimnazja Lewków
gimnazja Lipia Góra
gimnazja Lipka
gimnazja Lipno
gimnazja Lisiec Wielki
gimnazja Lisków
gimnazja Lotyń
gimnazja Lubasz
gimnazja Luboń
gimnazja Ludomy
gimnazja Lutynia
gimnazja Lwówek
gimnazja Łaszczyn
gimnazja Łąkie
gimnazja Łęka Mroczeńska
gimnazja Łęka Opatowska
gimnazja Łobżenica
gimnazja Łowyń
gimnazja Łubianka
gimnazja Łubowo
gimnazja Łuczywno
gimnazja Malanów
gimnazja Manieczki
gimnazja Marchwacz-Kolonia
gimnazja Margonin
gimnazja Marzenin
gimnazja Mąkolno
gimnazja Mchy
gimnazja Miasteczko Krajeńskie
gimnazja Michorzewo
gimnazja Miejska Górka
gimnazja Mieleszyn
gimnazja Mielżyn
gimnazja Mieścisko
gimnazja Międzychód
gimnazja Mikorzyn
gimnazja Mikstat
gimnazja Milin
gimnazja Miłosław
gimnazja Młynkowo
gimnazja Mochy
gimnazja Morakowo
gimnazja Morzyczyn
gimnazja Mosina
gimnazja Mroczeń
gimnazja Murowana Goślina
gimnazja Napachanie
gimnazja Niechanowo
gimnazja Nochowo
gimnazja Nowe Miasto nad Wartą
gimnazja Nowe Skalmierzyce
gimnazja Nowy Belęcin
gimnazja Nowy Folwark
gimnazja Nowy Tomyśl
gimnazja Objezierze
gimnazja Oborniki
gimnazja Obra
gimnazja Obrzycko
gimnazja Odolanów
gimnazja Okonek
gimnazja Opalenica
gimnazja Opatów
gimnazja Opatówek
gimnazja Orchowo
gimnazja Orzechowo
gimnazja Osieczna
gimnazja Osiek Nad Notecią
gimnazja Ostroróg
gimnazja Ostrowite
gimnazja Ostrów Wielkopolski
gimnazja Ostrzeszów
gimnazja Otoczna
gimnazja Otorowo
gimnazja Owińska
gimnazja Pakosław
gimnazja Pamiątkowo
gimnazja Parkowo
gimnazja Pawłów
gimnazja Pecna
gimnazja Perzów
gimnazja Pępowo
gimnazja Piaski
gimnazja Pięczkowo
gimnazja Pigłowice
gimnazja Piła
gimnazja Piotrów
gimnazja Pleszew
gimnazja Pniewo
gimnazja Pniewy
gimnazja Pobiedziska
gimnazja Pogorzela
gimnazja Pogrzybów
gimnazja Połajewo
gimnazja Poniec
gimnazja Popów
gimnazja Powidz
gimnazja Powiercie
gimnazja Poznań
gimnazja Przedecz
gimnazja Przemęt
gimnazja Przygodzice
gimnazja Przykona
gimnazja Ptaszkowo
gimnazja Pudliszki
gimnazja Puszczykowo
gimnazja Pyzdry
gimnazja Racot
gimnazja Radawnica
gimnazja Radliczyce
gimnazja Rajsko
gimnazja Rakoniewice
gimnazja Rataje
gimnazja Rawicz
gimnazja Rąbczyn
gimnazja Robakowo
gimnazja Rogalin
gimnazja Rogalinek
gimnazja Rogoźno
gimnazja Rokietnica
gimnazja Romanowo Dolne
gimnazja Rosko
gimnazja Rostarzewo
gimnazja Rożnowo
gimnazja Ruchocice
gimnazja Rusko
gimnazja Russów
gimnazja Rychtal
gimnazja Rychwał
gimnazja Ryczywół
gimnazja Rydzyna
gimnazja Rysiny-Kolonia
gimnazja Rzadkowo
gimnazja Rzgów
gimnazja Siedlec
gimnazja Siedlików
gimnazja Siedlisko
gimnazja Siemianice
gimnazja Sierakowo
gimnazja Sieraków
gimnazja Sieroszewice
gimnazja Skoki
gimnazja Skórzewo
gimnazja Skulsk
gimnazja Sławsk
gimnazja Słupca
gimnazja Słupia Wielka
gimnazja Sobótka
gimnazja Sokołowo
gimnazja Sompolno
gimnazja Sośnie
gimnazja Sowina Błotna
gimnazja Stara Krobia
gimnazja Stara Łubianka
gimnazja Stara Przysieka Druga
gimnazja Stare Miasto
gimnazja Stare Oborzyska
gimnazja Stary Lubosz
gimnazja Staw
gimnazja Stawiszyn
gimnazja Stęszew
gimnazja Strykowo
gimnazja Strzałkowo
gimnazja Suchy Las
gimnazja Sulęcinek
gimnazja Swarzędz
gimnazja Sypniewo
gimnazja Szamocin
gimnazja Szamotuły
gimnazja Szczytniki Duchowne
gimnazja Szelejewo Pierwsze
gimnazja Szkaradowo
gimnazja Szydłowo
gimnazja Ślesin
gimnazja Śmigiel
gimnazja Śrem
gimnazja Środa Wielkopolska
gimnazja Święciechowa
gimnazja Święta
gimnazja Taczanów Drugi
gimnazja Targowa Górka
gimnazja Tarnowo Podgórne
gimnazja Tarnówka
gimnazja Tłokinia Wielka
gimnazja Trąbczyn
gimnazja Trębaczów
gimnazja Trzcianka
gimnazja Trzcinica
gimnazja Trzemeszno
gimnazja Trzemżal
gimnazja Tuchorza
gimnazja Tulce
gimnazja Tuliszków
gimnazja Turek
gimnazja Turew
gimnazja Ujście
gimnazja Wapno
gimnazja Wągrowiec
gimnazja Wąsowo
gimnazja Wieleń
gimnazja Wielichowo
gimnazja Wielowieś
gimnazja Wierzbno
gimnazja Wilczyn
gimnazja Wilkowyja
gimnazja Witaszyce
gimnazja Witkowo
gimnazja Władysławów
gimnazja Włoszakowice
gimnazja Wola Droszewska
gimnazja Wola Książęca
gimnazja Wolsztyn
gimnazja Wólka Czepowa
gimnazja Wronczyn
gimnazja Wronki
gimnazja Września
gimnazja Wyrzysk
gimnazja Wysocko Małe
gimnazja Wysoka
gimnazja Wysokie
gimnazja Zacharzyn
gimnazja Zagórów
gimnazja Zakrzewo
gimnazja Zalasewo
gimnazja Zaniemyśl
gimnazja Zasutowo
gimnazja Zbąszyń
gimnazja Zbiersk
gimnazja Zbrudzewo
gimnazja Zduny
gimnazja Zdziechowa
gimnazja Zimnowoda
gimnazja Złotów
gimnazja Żegocin
gimnazja Żelice
gimnazja Żerków
gimnazja Żuki
gimnazja Żychlin
gimnazja Żydowo
gimnazja Żytowiecko
POZNAŃ
AP Edukacja (ul. Półwiejska 9)

Atut Lider Kształcenia

ul. Półwiejska 9/6 (I piętro), 61-885 Poznań
tel. (61) 307 09-33, tel. kom. 535 323-504, 535 168-304
www: http://atutszkola.pl
e-mail: poznan@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


British International School (ul. Darzyborska 1a)
Centrum Usług Edukacyjnych "Prymus" (ul. Świt 25)
Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Piwna 1)
Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji "Olimpijczyk" (ul. Kościerzyńska 76/78)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Półwiejska 8/5)
Filia Gimnazjum nr 63 (ul. Janickiego 22)
Gimnazjum (ul. Piątkowska 148)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Matki Jadwigi Borzęckiej (ul. Głogowska 147)
Gimnazjum Nr 1 w Zespole Szkół Odzieżowych (ul. Cegielskiego 1)
Gimnazjum nr 11 (os. Bolesława Chrobrego 107)
Gimnazjum nr 12 (os. Stefana Batorego 101)
Gimnazjum Nr 20 (ul. Główna 42)
Gimnazjum Nr 22 (ul. Leszka 42)
Gimnazjum nr 23 (os. Jagiellońskie 128)
Gimnazjum Nr 24 (os. Bohaterów II Wojny Światowej 29)
Gimnazjum Nr 25 (Os. Tysiąclecia 43)
GIMNAZJUM NR 30 (ul. Głuszyna 187)
Gimnazjum nr 35 (ul. Szczepankowo 74)
Gimnazjum Nr 42 (ul. Świętego Jerzego 6/10)
Gimnazjum nr 43 (ul. Łozowa 53)
Gimnazjum Nr 44 (ul. Jesionowa 14)
Gimnazjum Nr 50 (ul. Ściegiennego 10)
Gimnazjum Nr 51 (ul. Klaudyny Potockiej 38)
Gimnazjum nr 53 (ul. Jarochowskiego 62)
Gimnazjum nr 54 (ul. Newtona 2)
Gimnazjum nr 56 (ul. Promyk 4)
Gimnazjum nr 57 (ul. Sierakowska 23)
Gimnazjum nr 58 (ul. Małoszyńska 38)
Gimnazjum nr 6 (os. Przyjaźni 136)
Gimnazjum nr 60 (ul. Bukowska 53)
Gimnazjum nr 61 (ul. Juliusza Słowackiego 58/60)
Gimnazjum Nr 63 (ul. Drzymały 4/6)
Gimnazjum nr 65 (ul. Hezjoda 15)
Gimnazjum nr 67 (ul. Chojnicka 57)
Gimnazjum nr 7 (os. Zwycięstwa 101)
Gimnazjum Nr 9 (Wichrowe Wzgórze 111)
Gimnazjum Sióstr Urszulanek (al. Niepodległości 41)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące (ul. Dąbrowskiego 262/280)
International School of Poznan (ul. Taczanowskiego 18)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zawsze Razem" (os. Jana III Sobieskiego 109)
Niepubliczne Gimnazjum Nr 1 Fundacji Familijny Poznań (ul. Fabianowo 29)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Bydgoska 4a)
Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia (ul. Solna 12)
Poznańska Szkoła Chóralna Jerzego Kurczewskiego (ul. Cegielskiego 1)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
Prywatna Szkoła "Scholar" (ul. Os. Lecha 37)
Prywatne Gimnazjum Językowo Informatyczne (ul. Romka Strzałkowskiego 5/7)
Prywatne Liceum (ul. Kossaka 3)
Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Publiczne Gimnazjum Salezjańskie Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące (os. Bohaterów II Wojny Światowej 29)
Publiczne Gimnazjum Katolickie (ul. Kanclerska 31)
Publiczne Gimnazjum Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Mińska 32)
Scholia Sp. z o o. (al. Wielkopolska 40a)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum "Zakątek" (ul. Winogrady 144)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 4 STO (os. Oświecenia 64)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Społeczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Grunwaldzka 154)
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 3 i Gimnazjum "Dębinka" (ul. Grabowa 33)
Szkoła podstawowa i gimnazjum "Eureka" (ul. Drzymały 4/6)
Twoja Szkoła (Osiedle Kosmonautów 111)
Zakład Poprawczy (ul. Wagrowska 9)
Zespól Szkól Z Oddzialami Integracyjnymi Nr 2 (ul. Żonkilowa 34)
Zespół Szkól Mistrzostwa Sportowego nr 2 (al. Niepodległości 32)
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych (ul. St. Wyspiańskiego 27)
Zespół Szkół Łączności (ul. Przełajowa 4)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (Os. Tysiąclecia 43)
Zespół Szkół Nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 57 Gimnazjum Nr 66 (ul. Leśnowolska 35)

Zespół Szkół Nr 109 (ul. Sanatoryjna 2)
Zespół Szkół nr 111 (ul. 28 Czerwca 1956r. 135/147)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Hangarowa 14)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Romana Brandstaettera 1)
Zespół Szkół Nr 4 z Oddziałami Sportowymi (ul. Winiary 2)
Zespół Szkół nr 5 (ul. Różana 1/3)
Zespół Szkół nr 7 (ul. os. Zwycięstwa 101)
Zespół Szkół Odzieżowych (ul. Kazimierza Wielkiego 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Bukowska 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Żeromskiego 8/12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 (ul. Nieszawska 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Tarnowska 27)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (Os. Czecha 59)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 (os. Jana III Sobieskiego 114)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101 (ul. Swoboda 41)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przełajowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 103 (ul. Rycerska 43)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 104 (ul. Sikorskiego 29)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (ul. Bydgoska 4 )
Zespół Szkół Specjalnych Nr 106 (ul. Wojska Polskiego 53)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 107 (ul. Dąbrowskiego 73)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 108 przy Specjalistycznym ZOZ nad Matką i Dzieckiem (ul. Krysiewicza 7/8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 110 dla Dzieci Przewlekle Chorych przy Szpitalu Klinicznym (ul. Szpitalna 27/33)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 112 (ul. Obornicka 314)
Zespół Szkół Społecznych nr 2 (Os. Wichrowe Wzgórze 114)
Zespół Szkół z Klasami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 1 (os. Jana III Sobieskiego 102)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 (os. Piastowskie 65)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi Nr 2 (ul. Prądzyńskiego 53)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (os. Stare Żegrze 1)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 (ul. Powstańców Wielkopolskich 3)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi Nr 1 (Os. Pod Lipami 106)
Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 (os. Piastowskie 65)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (os. Jana III Sobieskiego 114)
BABIAK
Gimnazjum w Babiaku (ul. Poznańska 22a)
BARANOWO
Gimnazjum w Baranowie (Baranowo, ul. Wypoczynkowa 93)
BARANÓW
Zespół Szkół w Baranowie (ul. Rynek 20)
BELĘCIN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Belęcinie (Belęcin 76)
BENICE
Zespół Szkół (ul. Armii Krajowej 9)
BIAŁOBŁOTY
Zespół Szkół w Białobłotach (Białobłoty 20)
BIAŁOŚLIWIE
Gimnazjum (ul. 4 -Stycznia 8)
BIEDRUSKO
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 1 i Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 35)
Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. 7 Pułku Strzelców Konnych 35)
Zespół Szkół (ul. Świerczewskiego 46)
BIEZDROWO
Zespół Szkół w Biezdrowie (Biezdrowo 9)
BLIZANÓW
Zespół Szkół (Blizanów Drugi 56)
BODZEWO
Zespół Szkół (Bodzewo 35)
BOGUSŁAWICE
Zespół Szkół w Bogusławicach (Bogusławice 85)
BOGUSZYCE
Publiczne Gimnazjum (Boguszyce 54)
BOJANOWO
Gimnazjum (ul. Lipowa 2)
BOLECHOWO
Gimnazjum (Bolechowo, ul. Wojska Polskiego 6 )
BOLEWICE
Zespół Szkół w Bolewicach (ul. Sportowa 24a)
BOREK WIELKOPOLSKI
Zespoł Szkół (ul. Dworcowa 58)
BOROWO
Gimnazjum (Borowo 76)
BORUJA KOŚCIELNA
Gimnazjum w Borui Kościelnej (Boruja Kościelna ul. Szkolna 14)
BRALIN
Gimnazjum (ul. Rynek 1)
BRDÓW
Zespół Szkół w Brdowie (ul. Adama Mickiewicza 8)
BRENNO
Zespół Szkół w Brennie (ul. Kościelna 1)
BRONIKOWO
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Bronikowie (ul. Marownicka 26)
BRONISZEWICE
Zespół Szkół (Broniszewice 44a)
BRUDZEW
Zespół Szkół w Brudzewie (ul. Powstańców Wielkopolskich 35)
BRZEZIE
Zespół Szkół Specjalnych (Brzezie 40)
BRZEZINY
Gimnazjum w Brzezinach (ul. Gimnazjalna 1)
Zespół Szkół w Brzezinach (ul. Wrocławska 17)
BRZEŹNO
Gimnazjum w Brzeźnie (ul. Kwiatowa 20a)
BUCZ
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Buczu (Bucz ul. Kasztanowa 8)
BUDZISŁAW KOŚCIELNY
Gimnazjum (ul. Szkolna 17)
BUDZYŃ
Gimnazjum (ul. Rogozińska 52)
BUK
Gimnazjum (ul. Szarych Szeregów 8)
BUKOWIEC
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny (ul. Kościelna 75)
BUKOWIEC GÓRNY
Zespół Szkół (ul. Powstańców Wielkopolskich 114)
CEKÓW-KOLONIA
Gimnazjum (Ceków-Kolonia 2)
CEREKWICA NOWA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Cerekwicy Nowej (Cerekwica Nowa 1)

CHEŁMCE
Zespół Szkół (Chełmce 3)
CHLUDOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
CHOBIENICE
Zespół Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Chobienice 145)
CHOCICZA
Zespół Szkół w Chociczy (ul. Śremska 30)
CHOCZ
Zespół Szkół w Choczu (ul. Konopmickiej 6)
CHODÓW
Gimnazjum w Chodowie (Chodów 45)
CHODZIEŻ
Miejskie Gimnazjum (ul. Paderewskiego 13)
Społeczne Gimnazjum (ul. Żeromskiego 11)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Siejaka 29)
CHROŚNICA
Gimnazjum w Chrośnicy (Chrośnica 54)
CHRZYPSKO WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 34)
CHYNOWA
Zespół Szkół (Chynowa 70a)
CIELCZA
Zespół Szkół w Cielczy (ul. Szkolna 16)
CZACZ
Zespół Szkół (ul. Parkowa 2)
CZAJKÓW
Gimnazjum w Czajkowie (Czajków 55/1)
CZARNKÓW
Prywatny Zespół Szkół (ul. Harcerska 4)
Publiczne Gimnazjum (ul. Wroniecka 136)
CZARNYLAS
Gimnazjum (Czarnylas 150)
CZEMPIŃ
Gimnazjum w Czempiniu (ul. Kolejowa 3)
CZERMIN
Zespół Szkół Czermin (Czermin 2b)
CZERNIEJEWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 3)
CZERWONAK
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
DAMASŁAWEK
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. Słoneczna 4)
DASZEWICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 16)
DĄBIE
Gimnazjum ( ul. 3-go Maja 6)
DĄBROWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie (Dąbrowa ul. Śremska 2)
DĘBE
Gimnazjum (Dębe 34 a)
DĘBNICA
Zespół Szkół w Dębnicy (ul. Ostrowska 140)
DĘBY SZLACHECKIE
Zespół Szkół w Dębach Szlacheckich (Dęby Szlacheckie 54)
DŁUGIE STARE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Długiem Starem (Długie Stare ul. Leszczyńska 1)
DŁUŻYNA
Zespół Szkół w Dłużynie (Dłużyna 42)
DOBRZYCA
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
DOLSK
Gimnazjum (ul. Kościańska 8)
Gimnazjum (ul. Kościańska 8a)
DONABORÓW
Zespół Szkół w Donaborowie (Donaborów 91)
DOPIEWO
Gimnazjum (ul. Bukowska 13)
DORUCHÓW
Gimnazjum w Doruchowie (ul. Sportowa 4)
DRAWSKO
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 83/85)
DRĄŻNA
Publiczne Gimnazjum (Drążna 38)
DROBNIN
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Drobninie (Drobnin 25)
DROŻKI
Zespół Szkół (Drożki 34)
DUSZNIKI
Gimnazjum w Dusznikach (ul. Broniewskiego 3)
FABIANÓW
Zespół Szkół w Ociążu (Fabianów ul. Szkolna 56)
GAJ MAŁY
Zespół Szkół w Gaju Małym (Gaj Mały 32)
GĘBICE
Publiczne Gimnazjum Gębice (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 1)
GIECZ
Gimnazjum w Gieczu (Giecz 25)
GIZAŁKI
Gimnazjum (ul. Kaliska 25)
GNIEZNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Św. Jana 2a)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Pocztowa 11 )
Gimnazjum Nr 3 (ul. Józefa Paczkowskiego 13)
Gimnazjum nr 4 (os. Orła Białego 18)
Gimnazjum Stowarzyszenia "Rodzice - Dzieciom" (ul. Gdańska 85)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Powstańców Wielkopolskich 16)
Szkoły Prywatne PORKOM (ul. Gębarzewska 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. E. Orzeszkowej 20)
GODZIESZE WIELKIE
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół Nr 2 (ul. Ks. Augustyna Kordeckiego 10)
Zespół Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich (Godziesze Wielkie ul. Kordeckiego 8)
GOLINA
Gimnazjum (ul. Kopernika 12)
Niepubliczne Gimnazjum (ul. Jarocińska 32)
GOŁAŃCZ
Gimnazjum (ul. Klasztorna 3)
GOŁUCHÓW
Gimnazjum w Gołuchowie (ul. Czartoryskich 53)
GORZYCE WIELKIE
Gimnazjum Publiczne w Gorzycach Wielkich (ul. Szkolna 31a)
GOSTYŃ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościelna 4)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Hutnika 3)
GOŚCIEJEWO
Zespół Szkół (Gościejewo 14)
GÓRA
Gimnazjum w Górze (ul. Jarocińska 6)
GRAB
Zespół Szkół w Grabiu (Grab 59)
GRABÓW NAD PROSNĄ
Gimnazjum (ul. Przemysłowa 1a)
GRANOWIEC
Zespół Szkół w Granowcu (ul. Odolanowska 19)
GRANOWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Konstytucji 3 Maja 1a)
GRODZIEC
Zespół Szkół (Pl. Abp. B. Dąbrowskiego 4)
GRODZISK WIELKOPOLSKI
Gimnazjum (ul. 3 maja 5)
Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim (ul. Bukkowska 18)
GRODZISKO
Zespół Szkół Publicznych w Grodzisku (Grodzisko 77)
GRZEBIENISKO
Gimnazjum (ul. Szkolna 16)
Gimnazjum w Grzebienisku (Grzebienisko ul. Szkolna 16)
GRZEGORZEW
Gimnazjum w Grzegorzewie (ul. Szkolna 23)
GRZYMISZEW
Gimnazjum w Grzymiszewie (Grzymiszew ul. Nowa 2)
IWANOWICE
Gimnazjum (ul. ks. A. Kordeckiego 11)
JABŁONNA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Nowotomyska 9)
JANKÓW PIERWSZY
Zespół Szkół (Janków Pierwszy 78)
Zespół Szkół w Jankowie Pierwszym (Janków Pierwszy 78)
JANKÓW PRZYGODZKI
Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim (ul. Szkolna 4)
JARACZEWO
Gimnazjum w Jaraczewie (ul. Jarocińska 10)
JAROCIN
Gimnazjum Nr 1 w Jarocinie (ul. Tadeusza Kościuszki 25)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wrocławska 168)
Zespół Szkół nr 5 w Jarocinie (ul. Waryńskiego 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. T. Kościuszki 31)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szubianki 21)
Zespół Szkół Społecznych (ul. Przemysłowa 1)
JASTROWIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Kilińszczaków 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wojska Polskiego 25)
JERKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
JERZYKOWO
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Jerzykowo, ul. Spokojna 3)
JĘDRZEJEWO
Zespół Szkół w Jędrzejewie (Jędrzejewo 25)
JURKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Jurki)
JUTROSIN
Gimnazjum (ul. Szkolna 9)
KACZORY
Gimnazjum Publiczne w Kaczorach (ul. Chodzieska 5)
KALISZ
Centrum Edukacyjne Sióstr Nazaretanek w Kaliszu (ul. Harcerska 1)
Gimnazjum nr 1 (ul. Tuwima 4)
Gimnazjum nr 10 w Zespole Szkół Nr 10 (ul. Podmiejska 9a)
Gimnazjum Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Ciasna 16)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Teatralna 3)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Polna 17)
Gimnazjum Nr 9 (ul. H. Sawickiej 22-24)
Kaliskie Stowarzyszenie Oświatowe EDUKATOR (ul. A. Mickiewicza 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Augustyna Kordeckiego 19)
Zespół Szkół (ul. Żwirki i Wigury 10)
Zespół Szkół Nr 10 (ul. Podmiejska 9a)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. Budowlanych 2)
Zespół Szkół Nr 12 Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (ul. Poznańska 79)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Karpacka 3)
KAMIENIEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Słoneczna 2)
KAMIEŃ
Zespół Szkół (ul. Kamień 25)
KAMIONNA
Szkoła Podstawowa (ul. Powstańców Wielkopolskich 2)
KARMIN
Zespół Szkół Publicznych w Karminie (Karmin 23)
KASZCZOR
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Kaszczorze (Kaszczor ul. Cysterska 9)
KAWĘCZYN
Zespół Szkół w Kawęczynie (Kawęczyn 49a)
KAZIMIERZ BISKUPI
Publiczne Gimnazjum w Kazimierzu Biskupim (ul. Węglewska 12b)
KAŹMIERZ
Gimnazjum (ul. Gimnazjalna 3 )
KĄKOLEWO
Zespół Szkół (Kąkolewo, ul. Krzywińska 14)
KĘBŁOWO
Gimnazjum (ul. Stradyńska 15a)
KĘPNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. 1000-lecia 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Zamkowa 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szkolna 6)
KISZEWO
Zespół Szkół Kiszewo (Kiszewo 51)
KISZKOWO
Gimnazjum (ul. Szkolna 21)
KLECZEW
Gimnazjum (ul. Warszawska 31)
KLESZCZEWO
Zespół Szkół w Kleszczewie (ul. Poznańska 2)
KŁECKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Gnieźnieńska 7)
KŁODAWA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kościelna 15)
Zespół Szkół Nr 2 w Kłodawie (ul. 3-go Maja 5)
KOBYLA GÓRA
Gimnazjum w Kobylej Górze (Plac Wiosny Ludów 20)
KOBYLIN
Gimnazjum w Kobylinie (ul. Krotoszyńska 6)
KOŁACZKOWO
Gimnazjum (ul. Krakowska 1)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Plac Reymonta 4)
KOŁO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kolejowa 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kole (ul. Mickiewicza 14)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Poniatowskiego 22)
KOMORNIKI
Gimnazjum (ul. Pocztowa 30)
KONARY
Zespół Szkół w Konarach (Konary 56)
KONARZEW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Konarzew 76)
KONIN
AP Edukacja (ul. Chopina 21F, piętro II)
Centrum Szkoleniowe "WIEDZA" (ul. Chopina 21H)
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Spółdzielców 30)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Benesza 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kryształowa 3)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Fikusowa 8)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Leopolda Staffa 5)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Szymanowskiego 5)
Gimnazjum nr 6 - Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Bydgoska 2)
Gimnazjum nr 7 im. gen. W. Sikorskiego (ul. Wyszyńskiego 44 )
Konińskie Centrum Edukacyjne (ul. Mickiewicza 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kaliska 19)
KONOJAD
Publiczne Gimnazjum w Konojadzie (ul. Szkolna 15)
KOPANICA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kopanicy (ul. Szkolna 2)
KORYTA
Gimnazjum w Zespole Szkół (Koryta 66)
Zespół Szkół (Koryta 66b)
KORZENIEW
Gimnazjum w Korzeniewie (Korzeniew 51)
KOSTRZYN
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 28a)
KOŚCIAN
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 12)
Zespół Szkół Nr 2 w Kościanie (os. Piastowskie 47)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Wyzwolenia 24)
Zespół Szkół nr 4 (ul. 27 Stycznia 1)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół w Kościelcu (ul. Szkolna 9)
KOŚCIELNA WIEŚ
Gimnazjum w Kościelnej Wsi (ul. Kaliska 2)
KOTLIN
Gimnazjum (ul. M. Konopnickiej 22)
KOWALE PAŃSKIE
Zespół Szkół w Kowalach Pańskich (Kowale Pańskie 34)
KOWALEW
Zespół Szkół Publicznych (ul. B.Chrobrego 36)
KOWALEWO-OPACTWO
Publiczne Gimnazjum w Kowalewie Opactwie (Kowalewo-Opactwo 25)
KOWANÓWKO
Zespół Szkół Specjalnych w Kowanówku (Kowanówko, Miłowody 2)
KOZIEGŁOWY
Gimnazjum w Koziegłowach (ul. Piaskowa 15)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI
Gimnazjum (ul. Kopernika 1)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Klasztorna 39)
KOŹMINEK
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
KÓRNIK
Gimnazjum (ul. Dworcowa 11)
KRAJENKA
Gimnazjum (ul. Szkolna 17)
KRAMSK
Publiczne Gimnazjum w Kramsku (ul. Konińska 20)
KRASZEWICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
KRĄŻKOWY
Gimnazjum w Krążkowach (ul. Grabowska 4)
KROBIA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. prof. J. Zwierzyckiego 1)
KROTOSZYN
Gimnazjum Nr 2 (ul. Zdunowska 83)
Gimnazjum Nr 4 (ul. 23 Stycznia 20)
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (Plac Szkolny 19)
Zespół Szkół nr 3 (al. Powstańców Wielkopolskich 13)
Zespół Szkół Nr1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Jagiełły 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ostrowska 49)
KRUCHOWO
Zespól Szkół (Kruchowo 1)
KRUSZEWO
Zespół Szkół w Kruszewie (ul. Szkolna 1, Kruszewo)
KRZYCKO WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 6)
KRZYKOSY
Zespół Szkół w Krzyksach (ul. Główna 39)
KRZYMÓW
Gimnazjum (ul. Główna 1 )
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 1)
KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
Gimnazjum (ul. Wichury 27)
KUCHARKI
Zespół Szkół (Kucharki 39)
KUCZKÓW
Zespół Szkół Publicznych w Kuczkowie (Kuczków ul. Parkowa 11)
KUŹNICA CZARNKOWSKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 10)
KWILCZ
Zespół Szkół (ul. Kard. Wyszyńskiego 20)
LAMKI
Zespół Szkół (Lamki 131)
LASKI
Zespół Szkół (ul. Lipowa 34)
LASOCICE
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Lasocicach (ul. Szkolna 13)
LĄDEK
Gimnazjum (ul. Pyzderska 31)
LESZNO
Gimnazjum Nr 1 (Plac Komeńskiego 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Narutowicza 57 )
Gimnazjum nr 4 (ul. Prusa 33)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Gronowska 45)
Gimnazjum nr 7 (ul. Rejtana 1)
Gimnazjum Nr 8 (ul. Rumuńska 6ab)
Gimnazjum nr 9 (ul. Stanisława Szczepanowskiego 14)
Prywatny Zespół Szkół
Henryk Jóźwiak w Lesznie (al. Zygmutna Krasińskiego 22)

Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Krótka 5)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Dąbrowskiego 5)
Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych (ul. 1 Maja 1)
Zespół Szkół Specjalnych (Al. Jana Pawła II 10)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Narutowicza 74a)
LEWKÓW
Gimnazjum Publiczne (Lewków, ul. Szkolna 6)
LIPIA GÓRA
Zespół Szkół (Lipia Góra 64 )
LIPKA
Zespół Szkół w Lipce (ul. Szkolna 6)
LIPNO
Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 68)
LISIEC WIELKI
Zespół Szkół w Liścu Wielkim (ul. Długa 1)
LISKÓW
Gimnazjum (ul. Ks. W. Blizińskiego 44a)
LOTYŃ
Gimnazjum Publiczne (ul. Pocztowa 1)
LUBASZ
Edukacja Lubasz Spółka z o.o. (ul. Chrobrego 33)
Gimnazjum (ul. Podgórna 8a)
LUBOŃ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Armii Poznań 27)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kołłątaja 1)
LUDOMY
Zespół Szkół (Ludomy 25)
LUTYNIA
Zespół Szkół Publicznych w Lutyni (Lutynia 21a)
LWÓWEK
Gimnazjum (ul. Gimnazjalna 1)
ŁASZCZYN
Zespół Szkół (Łaszczyn 63)
ŁĄKIE
Zespół Szkół (Łąkie 89)
ŁĘKA MROCZEŃSKA
Zespół Szkół w Łęce Mroczeńskiej (Łęka Mroczeńska 55a)
ŁĘKA OPATOWSKA
Zespół Szkół w Łęce Opatowskiej (ul. Szkolna 4)
ŁOBŻENICA
Gimnazjum Publiczne (ul. Mickiewicza 20a)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Złotowska 14)
ŁOWYŃ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
ŁUBIANKA
Gimnazjum (Łubianka 21)
ŁUBOWO
Gimnazjum w Łubowie (Łubowo 13)
ŁUCZYWNO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Łuczywno 4)
MALANÓW
Gimnazjum (ul. Parkowa 29)
MANIECZKI
Gimnazjum w Manieczkach (Manieczki ul. Szkolna 6)
MARCHWACZ-KOLONIA
Zespół Szkół w Marchwaczu (Marchwacz-Kolonia 27)
MARGONIN
Zespół Szkół w Margoninie (ul. Polna 6)
MARZENIN
Zespół Szkół z oddziałami sportowymi w Marzeninie (ul. Ks.Twardego 22)
MĄKOLNO
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 31)
MCHY
Gimnazjum (Mchy 39)
MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim (ul. Szkolna 1)
MICHORZEWO
Gimnazjum Publiczne (Michorzewo, ul. Szkolna 2)
MIEJSKA GÓRKA
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 3)
MIELESZYN
Gimnazjum (Mieleszyn 35 c)
MIELŻYN
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mielżynie (Mielżyn, ul. Strzałkowska 1)
MIEŚCISKO
Gimnazjum (ul. Wągrowiecka 28)
MIĘDZYCHÓD
Gimnazjum Nr 1 (ul. Wincentego Iczka 3)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Gorzycka 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Międzychodzie (ul. Gwardii Ludowej 6b)
MIKORZYN
Zespół Szkół w Mikorzynie (Mikorzyn 75)
MIKSTAT
Publiczne Gimnazjum (ul. Grabowska 13)
MILIN
Szkoła Twórczej Integracji (Milin 5)
MIŁOSŁAW
Gimnazjum (ul. Poznańska 1a)
MŁYNKOWO
Gimnazjum (Młynkowo 109)
MOCHY
Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoła Podstawowa w Mochach (Mochy ul. Szkolna 7)
MORAKOWO
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Zespole Szkół w Morakowie (Morakowo 54)
MORZYCZYN
Zespół Gimnazjalno - Szkolny (Morzyczyn 4)
MOSINA
Katolickie Gimnazjum (ul. Wawrzyniaka 1)
Zespół Szkół (ul. Sowiniecka 75)
MROCZEŃ
Gimnazjum w Mroczeniu (Mroczeń 140)
MUROWANA GOŚLINA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Mściszewska 10)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Gen. T. Kutrzeby 3)
NAPACHANIE
Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi w Napachaniu (ul. Poznańska 26)
NIECHANOWO
Gimnazjum (ul. Różana 33)
NOCHOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nochowie (Nochowo ul. Szkolna 5)
NOWE MIASTO NAD WARTĄ
Zespół Szkół im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Nowym Mieście nad Wartą (ul. Szkolna 1)
NOWE SKALMIERZYCE
Gimnazjum w Nowych Skalmierzycach (ul. Kaliska 52)
NOWY BELĘCIN
Zespół Szkół (Nowy Belęcin 30)
NOWY FOLWARK
Zespół Szkół (Nowy Folwark, ul. Nowa 5)
NOWY TOMYŚL
Gimnazjum (os. Północ 25)
OBJEZIERZE
Zespół Szkół (Objezierze)
OBORNIKI
Gimnazjum Nr 2 (ul. Szkolna 7)
Gimnazjum Nr 3 w Obornikach (ul. Piłsudskiego 28)
Prywatne Gimnazjum Nr 1 (ul. Adama Mickiewicza 3)
Zespół Szkół (ul. Obrzycka 88)
OBRA
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (ul. Szkolna 19)
OBRZYCKO
Zespół Szkół w Mieście Obrzycko (Plac Lipowy 12)
ODOLANÓW
Gimnazjum (Aleje Jana Pawła II 1)
OKONEK
Gimnazjum (ul. Niepodległości 23-24)
OPALENICA
Gimnazjum (ul. Farna 5)
Zespół Szkół w Opalenicy (ul. Gimnazjalna 1 )
OPATÓW
Gimnazjum (ul. Poznańska 7A, Opatów)
OPATÓWEK
Gimnazjum (ul. Szkolna 7)
ORCHOWO
Gimnazjum (ul. Szkolna 11)
ORZECHOWO
Zespół Szkół (ul. Szkolna 18)
OSIECZNA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kopernika 1)
Zespół Szkół Specjalnych przy Szpitalu Rehabilitacyjno-Leczniczym (ul. Zamkowa 2)
OSIEK NAD NOTECIĄ
Gimnazjum (ul. Główna 56)
OSTRORÓG
Zespół Szkół (ul. Jana Ostroroga 14)
OSTROWITE
Gimnazjum w Ostrowitem (ul. Szkolna 4)
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Wrocławska 51)
Gimnazjum Nr 3
Szkoła Podstawowa Spółdzielni Oświatowej "Edukator" (ul. Tuwima 12)

Gimnazjum Nr 4 (ul. Krotoszyńska 171)
Publiczne Gimnazjum (ul. Waryńskiego 29)
Publiczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek (Al. Słowackiego 33a)
Zespół Szkół Sióstr Salezjanek (al. Słowackiego 33 a)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościuszki 5)
OSTRZESZÓW
Gimnazjum Nr 1 w Ostrzeszowie (ul. Łąkowa 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Piastowska 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Gen. Sikorskiego 19)
OTOCZNA
Zespół Szkół w Otocznej (Otoczna 12)
OTOROWO
Zespół Szkół (ul. Łąkowa 3)
OWIŃSKA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (pl. Przemysława 9)
PAKOSŁAW
Gimnazjum Gminne w Pakosławiu (ul. Parkowa 15)
PAMIĄTKOWO
Zespół Szkół w Pamiątkowie (ul. Szkolna 13)
PARKOWO
Zespół Szkół (Parkowo 6)
PAWŁÓW
Zespół Szkół w Pawłowie (Pawłów 3)
PECNA
Gimnazjum (ul. Główna 20)
PERZÓW
Publiczne Gimnazjum w Perzowie (Perzów 77a)
Zespół Szkół w Perzowie (Perzów 77)
PĘPOWO
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Powstańców Wielkopolskich 44)
PIASKI
Zespół Szkół (ul. Drzęczewska 9)
PIĘCZKOWO
Zespół Szkół (Pięczkowo ul. Szkolna 5)
PIGŁOWICE
Zespół Szkół (Pigłowice 32a)
PIŁA
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. (ul. Warsztatowa 6)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Kujawska 18)
Gimnazjum nr 5 (ul. Bydgoska 23)
Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego (ul. Dembowskiego 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Śniadeckich 27)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Brzozowa 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Królowej Jadwigi 2)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Żeromskiego 41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Al. Powstańców Wielkopolskich 83)
PIOTRÓW
Zespół Szkół (Piotrów 65)
PLESZEW
Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania OHP przy CKiW (Al. Wojska Polskiego 21)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Pleszewie (ul Szkolna 5)
Zespół Szkół Publicznych nr 2 (ul. Ogrodowa 2)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. B. Krzywoustego 4)
Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach (Pleszew, Lenartowice 59)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Osiedlowa 1)
PNIEWO
Katolickie Gimnazjum (Pniewo 12)
PNIEWY
Gimnazjum (ul. Strzelecka 11 a)
Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK (ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 2)
POBIEDZISKA
Schronisko dla Nieletnich (ul. Jagiełły 34)
Zespół Szkół (ul. Gajowa 22)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Kostrzyńska 23)
Zespół Szkół w Pobiedziskach Letnisku (ul. Gajowa 22)
POGORZELA
Gimnazjum w Pogorzeli (ul. Parkowa 7)
POGRZYBÓW
Gimnazjum (Pogrzybów 1A)
POŁAJEWO
Gimnazjum w Połajewie (ul. Leśna 1)
PONIEC
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 9)
POPÓW
Zespół Szkół w Szczytnikach (Popów 54)
POWIDZ
Zespół Szkół (ul. Park Powstańców Wielkopolskich 1)
POWIERCIE
Zespół Szkół (Powiercie 3)
PRZEDECZ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 5)
PRZEMĘT
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
PRZYGODZICE
Zespół Szkół w Przygodzicach (ul. Wysocka 2a)
PRZYKONA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4A)
PTASZKOWO
Zespół Szkół w Ptaszkowie (Ptaszkowo 31a)
PUDLISZKI
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Pudliszkach (ul. Szkolna 20)
PUSZCZYKOWO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Wysoka 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kasprowicza 1)
PYZDRY
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
RACOT
Gimnazjum (Racot, ul. Kościańska 9)
RADAWNICA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Radawnicy (Radawnica ul. Złotowska 11b)
RADLICZYCE
Zespół Szkół w Radliczycach (Radliczyce 72)
RAJSKO
Zespół Szkół w Rajsku (Rajsko 4)
RAKONIEWICE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Nowotomyska 1)
RATAJE
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (Rataje, ul. Chodzieska 9)
RAWICZ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szarych Szeregów 3)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szarych Szeregów 3)
Gimnazjum w Sierakowie (ul. Przyjemskiego 35)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Grota - Roweckiego 9 f)
RĄBCZYN
Gimnazjum Nr 3 Gminy Wągrowiec w Rąbczynie (Rąbczyn 61)
ROBAKOWO
Gimnazjum (Robakowo ul. Szkolna 3)
ROGALIN
Gimnazjum w Rogalinie (Rogalin ul. Poznańska 2)
ROGALINEK
Zespół Szkół w Rogalinku (ul. Poznańska 19)
ROGOŹNO
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościuszki 28 )
Zespół Szkół (ul. II Armii Wojska Polskiego 1)
ROKIETNICA
Gimnazjum w Rokietnicy (ul. Trakt Napoleoński 55)
ROMANOWO DOLNE
Publiczne Gimnazjum (Romanowo Dolne 123)
ROSKO
Gimnazjum w Rosku (ul. Powstańców Wielkopolskich 15)
ROSTARZEWO
Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny (ul. Rakoniewicka 23)
ROŻNOWO
Zespół Szkół (Rożnowo ul. Dworcowa 32)
RUCHOCICE
Zespół Przedszkolno - Szkolno - Gimnazjalny (ul. Poznańska 23)
RUSKO
Zespół Szkół w Rusku (Rusko ul. Szkolna 29)
RUSSÓW
Zespół Szkół (Russów 6)
RYCHTAL
Publiczne Gimnazjum w Rychtalu (ul. Kępińska 12)
RYCHWAŁ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Konińska 46)
Zespół Szkół w Rychwale (ul. Konińska 46 a)
RYCZYWÓŁ
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
RYDZYNA
Gimnazjum (ul. Wolności 14a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Plac Zamkowy 2)
RYSINY-KOLONIA
Zespół Szkół w Rysinach Kolonii (Rysiny-Kolonia 37)
RZADKOWO
Zespół Szkół Specjalnych (Rzadkowo 79)
RZGÓW
Gimnazjum w Rzgowie (Plac Stuczyńskich 5)
SIEDLEC
Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
SIEDLIKÓW
Gimnazjum w Siedlikowie (Siedlików 58e)
SIEDLISKO
Gimnazjum (Siedlisko 160)
SIEMIANICE
Zespół Szkół w Siemianicach (Siemianice ul. Szkolna 2)
SIERAKOWO
Gimnazjum (Sierakowo, ul. Przyjemskiego 35)
SIERAKÓW
Zespół Szkół (ul. Wroniecka 25)
SIEROSZEWICE
Zespół Szkół w Sieroszewicach (ul. Szkolna 9)
SKOKI
Gimnazjum (ul. Rogozińska 1)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Antoniewie (Antoniewo 11)
SKÓRZEWO
Zespół Szkół w Skórzewie (Skórzewo ul. Poznańska 42)
SKULSK
Gimnazjum w Skulsku (ul. Konińska 39)
SŁAWSK
Publiczne Gimnazjum w Sławsku (ul. Okólna 3)
SŁUPCA
Gimnazjum (ul. Armii Krajowej 27)
Zespół Szkół (Plac Szkolny 14)
SŁUPIA WIELKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Słupia Wielka 28)
SOBÓTKA
Gimnazjum Publiczne (Sobótka 72)
SOKOŁOWO
Gimnazjum w Sokołowie (Sokołowo 55)
SOMPOLNO
Zespół Szkół (ul. Kaliska 39)
SOŚNIE
Zespół Szkół w Sośniach (ul. Wielkopolska 43)
SOWINA BŁOTNA
Zespół Szkół Publicznych (Sowina Błotna 30)
STARA KROBIA
Zespół Szkół (Stara Krobia 71)
STARA ŁUBIANKA
Zespół Szkół (ul. Polna 8)
STARA PRZYSIEKA DRUGA
Samorządowe Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (Stara Przysieka Druga 34)
STARE MIASTO
Publiczne Gimnazjum (ul. Kasztanowa 1)
STARE OBORZYSKA
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
STARY LUBOSZ
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół (Stary Lubosz ul. Kościańska 7)
STAW
Gimnazjum w Stawie (Staw ul. Świerczewskiego 3)
STAWISZYN
Zespół Szkół w Stawiszynie (ul. Szkolna 8)
STĘSZEW
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Stęszewie (ul. Wojska Polskiego 18)
STRYKOWO
Gimnazjum (Strykowo ul. Szkolna 10)
STRZAŁKOWO
Gimnazjum (ul. Ostrowska 8b)
SUCHY LAS
Gimnazjum (ul. Poziomkowa 11)
SULĘCINEK
Zespól Szkół w Sulęcinku (ul. Szkolna 26)
SWARZĘDZ
Gimnazjum Nr 1 w Swarzędzu (ul. Stanisława Kwaśniewskiego 2)
Gimnazjum Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Polna 21)
Gimnazjum Nr 3 (Os. Czwartaków 1)
SYPNIEWO
Zespół Szkół Samorządowych w Sypniewie (Sypniewo ul. Szkolna 1)
SZAMOCIN
Zespół Szkół (ul. 19 Stycznia 29)
SZAMOTUŁY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piotra Skargi 2)
Zespół Szkół Nr 1 - Gimnazjum i Liceum (ul. Mickiewicza 9)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Szczuczyńska 3)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kołłątaja 1)
SZCZYTNIKI DUCHOWNE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Szczytniki Duchowne 27)
SZELEJEWO PIERWSZE
Zespół Szkół (Szelejewo Pierwsze 87)
SZKARADOWO
Gimnazjum w Zespole Szkół w Szkaradowie (Szkaradowo 1)
SZYDŁOWO
Zespół Szkół w Szydłowie (Szydłowo 43)
ŚLESIN
Gimnazjum (ul. Młodzieżowa 1)
ŚMIGIEL
Gimnazjum (ul. Marii Konopnickiej 5)
ŚREM
Gimnazjum Dwujęzyczne i Liceum Ogólnokształcące (ul. Poznańska 11)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Chłapowskiego 12a)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Szkolna 4)
Niepubliczne Gimnazjum z klasami przysposabiającymi do pracy (ul. Wyszyńskiego 11)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Śremska 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Piłsudskiego 15)
ŚRODA WIELKOPOLSKA
EuroNauka (ul. Harcerska 18)
Gimnazjum nr 1 (ul. Lipowa 9)
Gimnazjum nr 2 (ul. Kościuszki 10a)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kosynierów 2b)
ŚWIĘCIECHOWA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 15)
ŚWIĘTA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Świętej (Święta 40)
TACZANÓW DRUGI
Zespół Szkół Publicznych (Taczanów Drugi 32c)
TARGOWA GÓRKA
Zespół Szkół w Targowej Górce (Targowa Górka ul. Karśnickiego 2)
TARNOWO PODGÓRNE
Gimnazjum (ul. Poznańska 118)
Gimnazjum (ul. Poznańska 118)
TARNÓWKA
Publiczne Gimnazjum w Tarnówce (ul. Zwycięstwa 27)
TŁOKINIA WIELKA
Zespół Szkół w Tłokini Wielkiej (Tłokinia Wielka 87)
TRĄBCZYN
Zespół Szkół w Trąbczynie (Trąbczyn 50)
TRĘBACZÓW
Zespół Szkół w Trębaczowie (Trębaczów 142)
TRZCIANKA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Staszica 6)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Chopina 36)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Spokojna 2)
TRZCINICA
Zespół Szkół w Trzcinicy (ul. Szkolna 2)
TRZEMESZNO
Gimnazjum (pl. Michała Kościeszy-Kosmowskiego 5)
Zakład Poprawczy w Trzemesznie (ul. Mickiewicza 35)
TRZEMŻAL
Zespoł Szkół (Trzemżal 56)
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Trzemżal 56)
TUCHORZA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Tuchorza 51)
TULCE
Zespół Szkół w Tulcach (ul. Poznańska 1)
TULISZKÓW
Zespół Szkół (ul. Nortowska 1)
TUREK
Gimnazjum Nr 1 (ul. Broniewskiego 5)
Gimnazjum nr 2 (ul. Parkowa 3)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. J. Piłsudskiego 5)
TUREW
Zespół Szkół (Turew ul. Szkolna 21)
UJŚCIE
Gimnazjum (ul. Staszica 46)
WAPNO
Zespół Szkół w Wapnie (ul. Plac Mickiewicza 2)
WĄGROWIEC
Gimnazjum Nr 1 (ul. św. Wojciecha 20)
Gimnazjum Nr 1 Gminy Wągrowiec w Wągrowcu (ul. Kolejowa 14)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Janowiecka 22)
WĄSOWO
Gimnazjum Publiczne (Wąsowo, ul. Szkolna 2)
WIELEŃ
Gimnazjum w Wieleniu (ul. Jana Pawła II 3)
Zespół Szkół w Wieleniu (ul. Drawska 1)
WIELICHOWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Kościelna 7a)
WIELOWIEŚ
Zespół Szkół w Wielowsi (Wielowieś ul. Grabowska 2)
WIERZBNO
Gimnazjum w Wierzbnie (ul. Szkolna 4)
WILCZYN
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Wilczogóra 8)
WILKOWYJA
Zespół Szkół (ul. Powstańców Wielkopolskich 41)
WITASZYCE
Gimnazjum (ul. Szkolna 1a )
WITKOWO
Gimnazjum (ul. Poznańska 47)
Zakład Poprawczy w Witkowie (ul. Park Kościuszki 9)
WŁADYSŁAWÓW
Gimnazjum Społeczne w Wyszynie (Wyszyna ul. Turkowska 1)
WŁOSZAKOWICE
Zespół Szkół (ul. K. Kurpińskiego 30)
WOLA DROSZEWSKA
Gimnazjum w Woli Droszewskiej (Wola Droszewska 45)
WOLA KSIĄŻĘCA
Gimnazjum w Woli Książęcej (Wola Książęca 103)
WOLSZTYN
Gimnazjum nr 1 (ul. Wschowska 15)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mickiewicza 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Wolsztynie (ul. Przemysłowa 8)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. 5 Stycznia 14)
WÓLKA CZEPOWA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Wólka Czepowa 33)
WRONCZYN
Zespół Szkół (Wronczyn 1a)
WRONKI
Gimnazjum (ul. Polna 5)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Leśna 17)
WRZEŚNIA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kosynierów 32)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Słowackiego 41)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Batorego 8)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Koszarowa 12)
WYRZYSK
Gimnazjum (ul. Parkowa 8)
WYSOCKO MAŁE
Zespół Szkół w Wysocku Małym (ul. Kościelna 22)
WYSOKA
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
WYSOKIE
Publiczne Gimnazjum (Wysokie 15)
ZACHARZYN
Gminne Gimnazjum (Zacharzyn 143)
ZAGÓRÓW
Gimnazjum (ul. Pyzderska 75)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Plac Szkolny 1)
ZAKRZEWO
Gimnazjum (ul. 29 Stycznia 29)
ZALASEWO
Gimnazjum (Zalasewo ul. Planetarna 7)
ZANIEMYŚL
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Poznańska 28)
ZASUTOWO
Zespół Szkół w Zasutowie (Zasutowo ul. Kwiatowa 5)
ZBĄSZYŃ
Gimnazjum (ul. Mostowa 10)
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy (ul. Zbąskich 7)
ZBIERSK
Zespół Szkół w Zbiersku (ul. Zbiersk Cukrownia 114)
ZBRUDZEWO
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Zbrudzewo ul. Śremska 49)
ZDUNY
Gimnazjum (ul. Łacnowa 26)
ZDZIECHOWA
Zespół Szkolno Gimnazjalny (Zdziechowa 51)
ZIMNOWODA
Zespół Szkół (Zimnowoda 7)
ZŁOTÓW
Zespół Szkół Katolickich (ul. Moniuszki 18)
Zespół Szkół Samorzadowych Nr 2 (ul. 8 Marca 16)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul. Królowej Jadwigi 54)
ŻEGOCIN
Zespół Szkół w Żegocinie (Żegocin 8)
ŻELICE
Gimnazjum (Żelice 14)
ŻERKÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Cmentarna 10)
ŻUKI
Gimnazjum (Żuki 92)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół w Żychlinie (ul. Parkowa 11)
ŻYDOWO
Zespół Szkół Publicznych (ul. Kościuszki 24)
ŻYTOWIECKO
Zespół Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Żytowiecko 46)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie