Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Baranów
kursy, szkolenia Biskupice
kursy, szkolenia Bralin
kursy, szkolenia Buk
kursy, szkolenia Chodzież
kursy, szkolenia Chyby
kursy, szkolenia Czarnków
kursy, szkolenia Czerwonak
kursy, szkolenia Dąbrówka
kursy, szkolenia Dopiewo
kursy, szkolenia Gniezno
kursy, szkolenia Godziesze
kursy, szkolenia Goraj
kursy, szkolenia Gostyń
kursy, szkolenia Grabonóg
kursy, szkolenia Grabów nad Prosną
kursy, szkolenia Grodzisk Wielkopolski
kursy, szkolenia Grzybno
kursy, szkolenia Jarocin
kursy, szkolenia Kaczki Średnie
kursy, szkolenia Kalisz
kursy, szkolenia Kępno
kursy, szkolenia Kocień Wielki
kursy, szkolenia Koło
kursy, szkolenia Komorniki
kursy, szkolenia Konin
kursy, szkolenia Koscian
kursy, szkolenia Kotowo
kursy, szkolenia Kotuń
kursy, szkolenia Koziegłowy
kursy, szkolenia Koźmin Wielkopolski
kursy, szkolenia Krosno
kursy, szkolenia Krotoszyn
kursy, szkolenia Krzyż Wielkopolski
kursy, szkolenia Książ Wielkopolski
kursy, szkolenia Leszno
kursy, szkolenia Leszno 4
kursy, szkolenia Luboń
kursy, szkolenia Marszew
kursy, szkolenia Międzychód
kursy, szkolenia Mosina
kursy, szkolenia Nowy Tomyśl
kursy, szkolenia Oborniki
kursy, szkolenia Oleśnica
kursy, szkolenia Opalenica
kursy, szkolenia Ostrów Wielkopolski
kursy, szkolenia Ostrów Wlkp.
kursy, szkolenia Ostrzeszów
kursy, szkolenia Piła
kursy, szkolenia Pleszew
kursy, szkolenia Pobiedziska
kursy, szkolenia Poznań
kursy, szkolenia Przeźmierowo
kursy, szkolenia Przygodzice
kursy, szkolenia Psarskie
kursy, szkolenia Puszczykowo
kursy, szkolenia Radawnica
kursy, szkolenia Raszków
kursy, szkolenia Rawicz
kursy, szkolenia Rokietnica
kursy, szkolenia Smolarnia
kursy, szkolenia Stary Tomyśl
kursy, szkolenia Strzałkowo
kursy, szkolenia Suchy Las
kursy, szkolenia Swarzędz
kursy, szkolenia Szamotuły
kursy, szkolenia Śrem
kursy, szkolenia Środa Wielkopolska
kursy, szkolenia Tarnowo Podgórne
kursy, szkolenia Trzcianka
kursy, szkolenia Turek
kursy, szkolenia Warszówka
kursy, szkolenia Wągrowiec
kursy, szkolenia Wąsosze
kursy, szkolenia Wolsztyn
kursy, szkolenia Września
kursy, szkolenia Zbąszyń
kursy, szkolenia Złotów
kursy, szkolenia Żerniki
kursy, szkolenia Żodyń
POZNAŃ
A i A Doradztwo i Diagnoza Psychologiczna (ul. Jaworowa 36/1)
A&A "WIERZBAK" s.c. (ul. Wojska Polskiego 8)
A&ATUT Ośrodek Szkoleniowy (os. Zwycięstwa paw. 109)
ABEROS s.c. (ul. Mrągowska 11)
Access Szkolenia (ul. 27-go Grudnia 7)
ADTI. Akademia Doskonalenia Technik Informatycznych. Policealne Studium Informatyczne CANVA (os. Stefana Batorego 101)
Advance Consulting Group (ul. Gdyńska 31/33)
Agencja Szkoleniowa- ASK.pl (ul. 28 Czerwca 1956r. 170 /5)
Agencja Szkoleniowo - Edukacyjna "Perfekt" (ul. Strzałkowskiego 5/7)
Akademia Doskonalenia Technik Informatycznych - Studium Informatyki, kursy komputerowe (os. Batorego 101)
Akademia Menedżera Sp. z o.o. (ul. Towarowa 35/403A )
Akademia Pilotażu i Przewodnictwa Turystycznego "Atut Guideacademy" (ul. Zwierzyniecka 10)
Akademia Przemawiania ARBIZ Andrzej Różański (Os. Jana III Sobieskiego 28/3)
Akademia Rozwoju Kariery (ul. Keplera 8A /25)
Akademia Tańca i Fitnessu METRUM (Os. Władysława Łokietka 102)
Akademia Wizażystyki Maestro (ul. Dolna Wilda 6 A / 2)
Akademia Zdrowia i Urody (ul. Świętego Jerzego 6 /10)
Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK (ul. Gwarna 6)
Akademickie Centrum Informacyjne (ul. Ratajczaka 18a)
Akadmia Sztuki i Rękodzieła Malowana Kuźnia (ul. Piłsudskiego 100)
Alpha - Szkolenia i Doradztwo (ul. Ząbkowicka 12h /1)
AP Edukacja (ul. Półwiejska 9)
Artis - Mieszko Tomański (ul. Piątkowska 87A /30)
ATC Grupa Sp. z o.o. (ul. Mrągowska 11)

Atut Lider Kształcenia

ul. Półwiejska 9/6 (I piętro), 61-885 Poznań
tel. (61) 307 09-33, tel. kom. 535 323-504, 535 168-304
www: http://atutszkola.pl
e-mail: poznan@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


AVANGARDA NAILS (ul. Piekary 8)
B Point Smart Repair - Wyposażenie i Szkolenia (ul. Sianowska 67A)
Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji Sp. z o.o. (ul. Mielżyńskiego 20)
Biuro Consultingowo-Handlowe GWARANCJA (ul. Niezłomnych 1)
Biuro Tłumaczeń Universal Translation (ul. Kazimierza Wielkiego 14a/8)
Blues Szkoła Tańca (ul. Os. Jagielońskie 48/10)
BOMIS - szkolenia, doradztwo, wydawnictwo (ul. Wojskowa 6 /E5)
Catman Polska sp. z o.o. (os. Stare Żegrze 143/10)
Centrum Edukacji i Innowacji (ul. Grudzieniec 64)
Centrum Edukacji Kadr (ul. Ratajczaka 26/3)
Centrum Edukacji LERNEDO (ul. Ułańska 15/19)
Centrum Edukacji Logistycznej (ul. Estkowskiego 6)
Centrum Edukacyjne - Sukcesy (ul. Gajowa 8/1 )
Centrum Hiszpańskie "LA FIESTA" (os. Batorego 35/9)
Centrum hobbystyczne, pracownia, galeria i sklep z materiałami plastycznymi Kreatywnie.com (ul. św. Czesława 12)
Centrum Języków Obcych i Szkoleń – Fitzgerald (ul. Gwiaździsta 20/1)
Centrum Kompetencji Forum (ul. Polska 13)
CENTRUM KOMPETENCJI Grupa Szkoleniowo-Doradcza (ul. Nowosolska 21/3A)
Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe "Noscere" (ul. Paczkowska 31/1)
Centrum Kreacji Multimedialnej - Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Strzelecka 28/4)
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego (ul. Ugory 77)
Centrum Kształcenia ZDZ (ul. Jeleniogórska 4/6)
Centrum Logopedii i Wspomagania Rozwoju DEMOSTENES (ul. Wierzbięcice 13/4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Półwiejska 25/2)
Centrum Psychorozwoju (ul.Wielka 10 )
Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych (os. Tysiąclecia 71)
Centrum Rozwoju Personalnego Milado (ul. Gołębia 5)
Centrum Szkoleniowe "AWANS" (Al. Niepodległości 29)
Centrum Szkoleniowe "Corio" (ul. Stolarska 1/10)
Centrum Szkoleniowe ADAMS (ul. Ignacego Paderewskiego 3/5)
Centrum Szkoleniowe WIFI Polska (ul. Rubież 46, Bud.C3)
Centrum Szkoleniowo - Doradcze (ul. Kościuszki 118)
Centrum Szkoleniowo - Doradcze DECRETUM (ul. Palacza 12/5)
Competir Polska Sp. z o.o. (ul. 27-go Grudnia 7 /13)
CreativeMedia wizerunek - doradztwo-szkolenia Aneta Murakowska (ul. Naramowicka 33a/107)
DAILY SCHOOL Szkoła Języków Obcych (ul. Piekary 6)
DEA Konsulting - Izabela Tokarska (ul. Grunwaldzka 43/3)
Doradztwo Gospodarcze DGA S.A (ul. Towarowa 35)
Doradztwo Gospodarcze PMC Krzysztof Bajoński ( ul. Tylne Chwaliszewo 25)
Edicus Szkoła Policealna i LO dla Dorosłych (ul. Podgórna 3/1)
EGD Consulting Sp. z o.o. (ul. Kaczeńcowa 38)
Essor - Agencja Doradztwa Personalnego (ul. Stary Rynek 87 /88)
Europejska Szkoła Mistrzów "PROFESJONAL" (ul. Swarożyca 1)
Europejskie Centrum Doradztwa Finansowego (ul. Promienista 83)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Półwiejska 8/5)
F5 Konsulting Sp. z o.o. (ul. Składowa 5 )
FARYSZ Ośrodek Szkoleniowy ADR (ul. Pusta 21)
Fashion School (ul. 27 Grudnia 3)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "Lingsbridge" (os. S. Batorego 82i/12)
Firma NR-Med (ul. Piątkowska 41/9)
Firma Szkoleniowa "Danka" (ul. Jeżycka 41/6)
Firma Szkoleniowa "IT Company" (ul. Marcelińska 92/94)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "AG Doradztwo" (ul.Trąmpczyńskiego 4)
Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Płotkowiak (ul. Dąbrowskiego 146/3)
FORMATY Szkoła Fotografii (ul. Tadeusza Kościuszki 103)
Fresh-View (ul. Niegolewskich 6 /5)
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości (ul. Grudzieniec 64)
Fundacja Rozwoju Talentów (ul. Wierzbięcice 31a/5)
Fundacja Wrota Edukacji - EduGate (ul. Mickiewicza 33/50)
Gabinet Psychoterapii i Psychoedukacji (ul. Św. Szczepana 5/1)
Gekko Solutions (ul. Paderewskiego 8)
Grupa Ratownictwa Medycznego Pa_Ra-Med (ul. Głogowska 16/44)
GxP Pharm Sp. z o.o. (ul. Św. Marii Magdaleny 6/14)
Hoffmann Consulting Sp. z o.o. (ul. Grodziska 26)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Cegielskiego 1)
Instytut Doradztwa Europejskiego IDE (os. Oświecenia 101/13)
Instytut Doradztwa Strategicznego (ul. Saperska 77 /2)
Instytut Projektów Personalnych (ul. Katowicka 57a /1)
Instytut Psychologii Stosowanej (os. Stare Żegrze 1)
Instytut Szkoleń Medycznych Top-Med (ul. Przemysłowa 53)
Integra - Ośrodek Treningów i Konsultacji sp. z o.o. (ul. Górki 7 )
JDJ Bachalski Sp. z o.o. (ul. Murawa 31)
Kursy Fotografii "Widzieć Więcej" (ul. Towarowa 45)
Kursy rysunku - RysunekArchitektura (ul. Półwiejska 23/3)
La Tormenta Szkoła Tańca Flamenco Katarzyna Burgiel (ul. Zeylanda 8/15)
Logica IT (ul. Wiedeńska 125)
LOGOS Architektura Umysłu (ul. Jugosłowiańska 65)
Loydson Partners (ul. Zamkowa 5 /3)
Matura Plus (ul. Jarochowskiego 8)
Mediastorm - Centrum Szkoleń Medialnych (ul. Grunwaldzka 93)
Medyczne Studium Zawodowe im. PCK (ul. Mostowa 6)
Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (Al. Niepodległości 8A)
Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST (ul. Grottgera 16/1)
MPM Productivity Management-Sp. z o.o. (os. Na Murawie 13 /2A)
MTD Consulting - Szkolenia (ul. Szewska 15/4)
Nail Selection MS (ul. Zakrzewskiego 14B)
Neo Consulting & Investment Sp. z o.o. (ul. Porzeczkowa 47)
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa (ul. Gołębia 8)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (ul. Półwiejska 30)
Okręgowa Spółdzielnia Pracy "OŚWIATA" (ul. Klasztorna 2)
OPEN Szkolenia & Konsultacje (ul. Serbska 6a/1)
Opiekun Inwestora s.c. (ul. Grottgera 16/1)
Oscar Dance - Szkoła Tańca Grzegorz Kałmuczak (ul. Wojska Polskiego 6/8)
Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu (ul. Wieniawskiego 5/9)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Uni-Terra (os. Bolesława Śmiałego 23)
Ośrodek Edukacyjny dla Nauczycieli (ul. Tomickiego 16)
Ośrodek Nauczania Języków Obcych i Biuro Tłumaczeń EUROPOLIGLOTA (ul. Wielka 21)
Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego (ul. Unii Lubelskiej 3)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kolejarz" (ul. Sielawy 4/7)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Nova Autoszkoła" (ul. Libelta 26)
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTOREX
Ośrodek Szkolenia Zawodowego (os. Władysława Łokietka 104)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Dziadoszańska 10)
P.U.P. KANN Sp.zo.o. - Prywatny Ośrodek Szkoleniowy (ul. Warmińska 1)
PASJA Szkoła Tańca (ul. Raszyńska 48)
Picture Konserwatorium Muzyczne w Poznaniu Karolina Cegieła (ul Hipolita Cegielskiego 1)
Placówka Edukacji Ustawicznej EFIB (ul. Owsiana 4/1)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "Szkoleniowiec" (ul. Obornicka 229)
PlusEdukacja (ul. Półwiejska 23/6)
Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony DELTA-PLUS (ul. Wyspiańskiego 27)
Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc (ul. Brzeźnicka 3)
Polska Szkoła Florystyczna (ul. Pawłowskiego 6)
Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (ul. Klasztorna 24/25)
Polskie Towarzystwo Energetyczne (ul. Wojska Polskiego 50)
Polsko-Niemieckie Przedsiębiorstwo Doradztwa, Szkolenia i Konsultingu "Profi-Kurs" (ul. Glebowa 12A)
Poznankursy.pl (ul. Odrzycka 17a)
Poznańska Akademia Barmanów Dariusz Kosiorek (ul. Elżbiety Drużbackiej 4)
Poznańska Szkoła Mody EVEN (ul. Śniadeckich 23/4)
Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PAIP (ul. Cienista 3)
Poznańskie Centrum Edukacji (ul. Bułgarska 55)
Poznańskie Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej (ul. Jawornicka 1)
Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Dąbrowskiego 75/15)
Poznańskie Centrum Nurkowe "NAUTICA" (ul. Piłsudskiego 100)
Pracownia "SztukaPuka" (ul. Matejki 44/2)
Pracownia Badań i Rozwoju "TEMBO" (ul. Miastkowska 86)
Pracownia Psychologiczna "Metafora" (os. Rusa 12/122)
Pracownia Rozwoju i Kariery Wygraj Siebie (ul. Ziemowita 72/11)
Premium Consulting - Szkolenia (ul. Naramowicka 41/6)
Proadvance Szkolenia (ul. Czerwińskiego 8)
PROFESJA (ul. Półwiejska 9/6 I piętro)
Profesjonalna Kosmetyka- Europejskie Centrum Edukacji - Abant Sp.j. (os. Stefana Batorego 14)
Profutura s.c. (Ul. Fredry 2/3)
ProgresJA Szkoła Twoich Pasji (ul. Zeylanda 1)
Prywatne Informatyczne Policealne Studium Zawodowe (ul. Berwińskiego 3/4)
Prywatne Liceum (ul. Kossaka 3)
Prywatne Policealne Studium Sztuki Wokalnej (ul. Wschowska 14)
Shining Nails Studio (ul. Hetmańska 22/1)
STI - Solutions for Translation Industry (ul. Promienista 39)
Strefa Dobrej Firmy - Szkolenia (ul. Romka Strzałkowskiego 5/7)
Studio ESSE (os. Rusa 44/4)
STUDIO KULINARNE GALES (ul. Gronostajowa 5)
Studio Rysunku i Malarstwa Ventzi (ul. Wszystkich Świętych 3/8)
Studio Tańca Romy Jakubowskiej (Os. Jagiellońskie 91/5)
Studio Tańca WDance (ul. Grochowska 49 B)
Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. (ul. Św.Wincentego 7)
Szkolenia "Edu-Pasja" (ul. Kantaka 4/28b)
Szkolenia "Ekorum" (os. Stefana Batorego 82J/50)
Szkolenia "MPM Productivity Management" (ul. Zagrodnicza 20)
Szkolenia Intertek Moody (ul. Mickiewicza 18A)
Szkolenia srajch.pl (ul. św. Czesława 13/L2)
Szkoła Informatyki IT School s.c. (ul. Piątkowska 161)
Szkoła Policealna Gloker (ul. Zeylanda 1/7)
Szkoła Sztuk Pięknych SowaEdu (ul. Kasprzaka 22a)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Barbara Konieczna)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)
Szkoła Tańca "DIAMENT" (ul. Ziemowita 41)
Szkoła Tańca i Baletu FOUETTE (ul. Mołdawska 22)
Szkoła Tańca JAWOR (al. Wielkopolska 33/1)
Szkoła Wizażu i Stylizacji Anity Folaron (ul. Poznańska 111, Skórzewo)
Szkoła Wokalna "Art Of Voice Studio" (ul. 23 lutego 2/ 11)
Target Project - Profesjonalne Szkolenia Komputerowe (os. Stefana Batorego 58A)
Technika - Aerotechnika - Szkolenia Lotnicze (ul. Pokrzywno 8)
Transfer - Kurs Fotografii Dla Wymagających (ul. Zeylanda 9/3)
Transformata (ul. Dmowskiego 34/1)
Twoja Szkoła (Osiedle Kosmonautów 111)
Vento Consulting (ul. Kochanowskiego 6/2)
Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju (ul. Przełęcz 51)
Wielkopolska Szkoła Medyczna (ul. 28 Czerwca 1956r. 231/239)
Wielkopolski Instytut Zarządzania (ul. Wolsztyńska 4)
Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych (ul. Wawrzyniaka 37)
Wielkopolskie Centrum Szkoleniowe AKINARI (ul. Wawrzyniaka 39)
Wielkopolskie Centrum Wiedzy (ul. Mostowa 6)
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Poznaniu (ul. Szamarzewskiego 99)
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 (ul. Borówki 10)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Poznaniu (ul. Wilczak 53)
Young Business Szkolenia (ul. J.Krauthofera 18F/3)
Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych (ul. Raszyńska 48)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Marszałkowska 40)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Świerkowa 8)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. Głogowska 90)
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Warzywna 19)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Żniwna 1)
BARANÓW
Akademia Rozwoju i Edukacji Avida Bożeny Lewickiej (ul. Przy Torach 1/13)
BISKUPICE
Pro Memoria - Nowy Wymiar Edukacji s.c. (ul. Okrężna 77 Jerzykowo)
BRALIN
Firma Szkoleniowa "MMS Consulting Group" (ul. 3-go Maja 9)
BUK
CDS Lider (ul. Szarych Szeregów 8 )
CHODZIEŻ
Biuro Bezpieczeństwa Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej (ul. Kruczkowskiego 15b/5)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 2)
Centrum Kształcenia WTL (ul. Zwycięstwa 23)
Centrum Szkoleniowe "Cesar" (ul. 11 Listopada 40)
Centrum Szkoleniowe EDUKACJA (ul. Dworcowa 1)
Ośrodek Szkolenia Spawaczy "Spawalnik" (ul. Słoneczna 12c)
Usługi Szkoleniowe Matic (ul. Jagiellońska 6)
CHYBY
Szkolenia ERGO-BHP (ul. Jodłowa 30)
Xionc Diving Team - Kursy Nurkowania (ul. Palmowa 2)
CZARNKÓW
Centrum Edukacji Zawodowej
w Czarnkowie (ul. Chodzieska 29)

Centrum Kształcenia EDUKURS (ul. Ks. Thiela 7)
Prywatny Zespół Szkół (ul. Harcerska 4)
CZERWONAK
Compact P.H.U. (ul. Szkolna 18)
DĄBRÓWKA
Centrum Szkoleniowo-Usługowe Medaid Tomasz Liber (Dąbrówka, ul. Cisowa 33/2)
DOPIEWO
Eureka Sp. z o.o. (ul. Innowatorów 8)
GNIEZNO
Centrum Szkoleniowe - Ośrodek Nauki, Rozwoju Osobowości, Sportu i Zdrowia (ul. Warszawska 5)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Chrobrego 12)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Warto Szkolić" (ul. Mieszka I 29)
Policealna Szkoła Zawodowa (ul. Mokra 1)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak
ul. Moniuszki 3)

Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie (ul. Mieszka I 27)
GODZIESZE
Zespół Kształcenia Kadr "Interlis" (Wolica 93 C)
GORAJ
Zespół Szkół Leśnych (Goraj - Zamek 5)
GOSTYŃ
Centrum Kształcenia Zawodowego ( ul. Jana Kochanowskiego 41)
Centrum Rozwoju Intelekt (ul. 1 Maja 4)
Centrum Wspierania Rozwoju "Evolutio" (ul. Nowe Wrota 7)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Tuwima 44)
GRABONÓG
Zespół Szkół Rolniczych (Grabonóg 63)
GRABÓW NAD PROSNĄ
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego (Grabów Wójtostwo 2)
GRODZISK WIELKOPOLSKI
BEHAPOWIEC (ul. Nowa 27)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego (Osiedle Wojska Polskiego 18/1)
Policealna Szkoła Kosmetyczna (ul. Żwirowa 31)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Żwirki i Wigury 2)
GRZYBNO
Zespół Szkół Rolniczych (Grzybno 49)
JAROCIN
Centrum Kształcenia Dorosłych w Jarocinie (ul. Kościuszki 14A)
KACZKI ŚREDNIE
Zespół Szkół Rolniczych
Centrum Kształcenia Praktycznego (Kaczki Średnie 62)

KALISZ
Brait. Edukacja dla przyszłosci (ul. Fabryczna 1)
Centrum Kształcenia (ul. Częstochowska 25)
Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Handlowa 9)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 26-28, II piętro)
Centrum Tańca Wypych (ul. Łódzka 50)
Educator L.B. - Centrum Kształcenia - Liliana Kaleta (ul. M. Konopnickiej 21/3)
Europejska Grupa Doradcza (ul. M. Konopnickiej 2-4)
Instytut Konsultantów Europejskich (ul. Wyspiańskiego 41)
Kaliskie Centrum Edukacji (Al. Wolności 12)
Leader School (ul. Fabryczna 1b/1)
Medisar - Usługi medyczne i szkolenia- Ratownictwo medyczne (ul. Asnyka 61/24)
Medyczne Centrum Usługowo Szkoleniowe "ART&MED" (ul. Winiarska 12)
Medyczne Szkoły Policealne (al. Wolności 25)
Ośrodek Rzeczoznawstwa i Postępu Technicznego "Simpkal" (ul. Rumińskiego 2)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Skalmierzycka 2a)
Ośrodek Szkoleniowo - Consultingowy "Arkadia" (ul. M. Koszutskiej 1a)
Ośrodek Szkoleń Menadżerskich i Zawodowych "The Martial Arts 1993 Group" (ul. Częstochowska 25)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia (Plac Jana Pawła II nr 9)
PROFESJA (ul. Śródmiejska 21)
Salon Pielęgnacji Psów "NEW YORK" (ul. Graniczna 78a)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Krzysztof Jabłoński)
Szkoła Tańca BOGDAN (ul. Graniczna 78A/9)
Szkoła Tańca NEODANCE Szymański Krzysztof (ul. Spartańska 12)
Szkoła Żeglarstwa MORKA (ul. Fabryczna 1B)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu (ul. Braci Niemojowskich 3-5)
KĘPNO
Agencja Kształcenia Kadr (ul. Osińska 21)
Ośrodek Szkolenia Kadr - Mieczysław Orszulak (ul. Tęczowa 4F)
KOCIEŃ WIELKI
Centrum SDC Ewa Wesołowska (Kocień Wielki 44)
KOŁO
Biuro Usług Kompleksowych BHP Ośrodek Szkolenia (ul. Toruńska 28)
Centrum Szkoleniowe Wiedza (ul. Kolejowa 5)
Leader School (ul. Sienkiewicza 33)
Skarbnica Wiedzy i Praktyki "DEBHORA" (ul. PCK 16/12)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Krzysztof Jabłoński)
KOMORNIKI
Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. K (ul. Wiśniowa 22)
Centrum Oświatowe PROMOTOR (ul. Morenowa 16)
Studium Policealne Akademii Viessmann (ul. Platynowa 1)
KONIN
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie (ul. Zakładowa 4)
AP Edukacja (ul. Chopina 21F, piętro II)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie (ul. Budowlanych 6)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Chopina 17)
Centrum Rozwoju ANIMUS (ul. Chopina 9/68)
Centrum Szkoleniowe DASKALOS (ul. Aleje 1 Maja 13 pokój 1004)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Błaszaka 4)
Host Sp. z o.o. (ul. Poznańska 74a)
Instytut Szkoleniowo - Badawczy Meridium (ul. Bojerowa 10)
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej (ul. Przemysłowa 85 (budynek A))
Konińska Izba Gospodarcza (ul. Zakładowa 11)
Konińskie Centrum Edukacyjne (ul. Mickiewicza 11)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Kris" (ul. Drużbackiej 17)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Moto (ul. Zakładowa 4a)
P.H.U. "Turbo" inż. Józef Rutecki (ul. Poznańska 47)
Studium Pracowników Medycznych i Społecznych (ul. Mickiewicza 11)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Zespół Szkół Medycznych (ul. Przemysłowa 4)
WIK Consulting Doradztwo HR Szkolenia (ul. Różyckiego 2/23)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie (ul. Zakładowa 4b)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wodna 1)
KOSCIAN
Centrum Doradztwa i Szkoleń EFEKT (ul. Młyńska 1/1B)
KOTOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wielkopolskim Oddział w Kotowie (Kotowo 17)
KOTUŃ
Business Communication Group Sp. z o.o. (ul. Dąbrowskiego 8 /507)
KOZIEGŁOWY
Advance Consulting Group (os. Leśne 15B/78)
KOŹMIN WIELKOPOLSKI
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - Stanisław Paterek w Koźminie Wielkopolskim (ul. Krotoszyńska 30)
Wielkopolska Akademia Szkoleń (ul. Jana Pawła II 16)
KROSNO
MEDISCOM - Kursy Pierwszej Pomocy (Krosno, os. Miodowe 3/7)
KROTOSZYN
Leader School w Krotoszynie (ul. Rynek 17/1)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Osadnicza 2A)
Policealna Szkoła Zawodowa Policealna Szkoła Pracowników Służb Społecznych (ul. Mickiewicza 11)
Zespół Szkół dla Dorosłych "Profesja" (ul. Zdunowska 81)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Mickiewicza 11)
KRZYŻ WIELKOPOLSKI
Ośrodek Doskonalenia RS Edukacja (ul. Marchlewskiego 10b/12)
KSIĄŻ WIELKOPOLSKI
Mati Consulting - szkolenia (ul. Mchy 6)
LESZNO
Agencja Ochrony Osób i Mienia "GLOCK" (ul. Strzelecka 7)
Akademia Sukcesu Make Your Way (ul. 1-go Maja 11)
Centrum Edukacji Filar (ul. Austriacka 8)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Rynek 33)
Instytut Edukacji i Biznesu (ul. Słowiańska 11)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "U Jakuba" (ul. Słowiańska 63)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "EDYTOR" (ul. Jana Dekana 3 b)
Uniwersytet Robotniczy (ul. Sienkiewicza 9 - II piętro)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lesznie (ul. Opalińskich 1A)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Krótka 5)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. 17 Stycznia 45)
LESZNO 4
Pierwsza Szkoła Programistów Baz Danych (Skr. pocztowa 11)
LUBOŃ
Centrum Nurkowe NEMO (ul. Pułaskiego 21)
Centrum organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER (ul.Puszkina 35)
MARSZEW
Zespół Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie (Marszew 22)
MIĘDZYCHÓD
Korporacja Oświatowa- Delta (ul. Wjazdowa 8/A/5)
MOSINA
Biuro Kursów Szkoleń Doradztwa i Doskonalenia Kadr "Bez wypadku" (ul. Krotowskiego 14a/4)
Leader School (ul. Kasprowicza 33)
Wojewódzki Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ul. Topolowa 2)
NOWY TOMYŚL
Ośrodek Szkolenia Kierowców LOK (ul. Piłsudskiego 30)
OBORNIKI
Centrum Szkoleń Ewelina Pietrek (ul. Marsz. J. Piłsudskiego 62)
Centrum Szkoleń i Doradztwa Transportowego "DANWOJ" (ul. Staszica 37)
Studio Mody i Wizerunku FASHION & DESIGN (ul. Okrężna 12)
Wizaż i Stylizacja Paznokci "Atelier" (ul. Młyńska 6)
OLEŚNICA
Vademecum
Doradztwo, Szkolenia, Pośrednictwo (ul. Kochanowskiego 5)

OPALENICA
Zespół Szkół (ul. Gimnazjalna 1 )
OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Bocad Polska (ul. Staroprzygodzka 117)
Doradztwo Smętek (ul. M.C. Skłodowskiej 38)
Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości (ul. Budowlanych 5)
ITER - Szkolenia i Coaching (ul. Wysoka 11)
Leader School (Plac 23 Stycznia 5)
Ośrodek Szkolenia i Usług Technicznych FENIX (ul. Batorego 35)
Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul.Gimnazjalna 34)
Ośrodek Szkolenia Kursowego (ul. Wrocławska 93)
Ośrodek Szkoleniowy "Holdikom" (ul. Partyzancka 27)
Ośrodek Szkoleniowy "Novum" (ul. Kolejowa 20/7)
Perspektywa - Eliza Wolańczyk (ul. Kaliska 35 A/18)
Skills&Knowledge for You (SKY) Miłosz Nowak (ul. Reymonta 10)
Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Szkolna 24)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Partyzancka 29)
Zespół Szkół Transportowo - Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kantaka 6)
OSTRÓW WLKP.
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kolejowa 20/3)
OSTRZESZÓW
JOB - Transfer Sp. z o.o. Wrocław (ul. Kościuszki 19)
Szkoła Mendżerów Służb Ochrony i Biznesu "EXPERT" (ul. Przemysłowa 7)
PIŁA
Polska Grupa Ratownictwa Medycznego (ul. Bluszczowa 9)
AjpRox- Szkolenia i Doradztwo (ul. Wyspiańskiego 6B /28)
Beauty Vital - Akademia Piękna i Zdrowia (ul. Rzemieślnicza 6 )
Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Bydgoska 21)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Ceglana 2)
Centrum Kształcenia "Nauka" sp. z o.o. (ul. Warsztatowa 6)
Centrum Kształcenia Praktycznego JBJ Centrum Zdrowia i Urody (ul. Okrzei 18)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. W. Pola 11)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Sikorskiego 33 (obok ZUS-u))
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Żeromskiego 41)
Korporacja Romaniszyn Firma szkoleniowo-doradcza (ul. Różana Droga 1 A)
Ośrodek Szkolenia Biznesu (ul. Al. Powstańców Wielkopolskich 182 )
Ośrodek Szkolenia Kierowców "GRYF" Stanisław Sobieralski (ul. Krzywa 11)
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Logos-Event" (ul. Towarowa 11/2)
RE COACHING Kursy szkolenia (ul. Sikorskiego 73)
Szkoła Galileusz (ul. Dąbrowskiego 8)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Lidia Nowakowska)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile (ul. Lotnicza 6)
PLESZEW
Centrum Kształcenia Praktycznego (al. Wojska Polskiego 4)
Edukar - Centrum Edukacji i Rozwoju (ul. Lipowa 1/22)
Szkolenia Informatyczne Info - Kompleks (ul. Lenartowicka 2)
POBIEDZISKA
Au Pair Anya B.E.I.Anya Consulting (ul. Wrzosowa 5)
PRZEŹMIEROWO
Arum S.A. (ul. Rynkowa 5)
Falmed - Rehabilitacja Ruchowa (ul. Czereśniowa 48)
PRZYGODZICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. PTR 6)
PSARSKIE
Firma Szkoleniowa "Rynek.biz" (Psarskie, ul. Jaworowa 6 )
PUSZCZYKOWO
Fundacja Aktywności Lokalnej (ul. Lipowa 6A )
RADAWNICA
Niepubliczny Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (Radawnica, ul. Uniwersytecka 6)
RASZKÓW
Lux Nails (Radłów, ul. Czereśniowa 1)
RAWICZ
Placówka Oświatowo - Wychowawcza - Kursy i Szkolenia, Doskonalenie Zawodowe (ul. Wały Jarosława Dąbrowskiego 29)
Pracownia Psychologiczna "Psychopolis" (ul. 3 Maja 34)
ROKIETNICA
Zespół Szkół (ul. Szamotulska 24)
SMOLARNIA
Ośrodek Szkoleniowy "Smolarnia" (Smolarnia 4)
STARY TOMYŚL
Akademia Piękna B&B (ul. Bukowiecka 1)
STRZAŁKOWO
Ośrodek Szkoleń Doradztwa i Doskonalenia Kadr w Strzałkowie (ul. Ostrowska 17c)
SUCHY LAS
Centrum Edukacji Komputerowej POZNAŃ (ul. Obornicka 94)
Instytut HR (ul. Wiązowa 1d/4)
Międzynarodowa Platforma Szkoleniowa (ul. Mokra 17)
Szulc i Pszczółkowska - Usługi BHP i P.POŻ (ul. Bogusławskiego 8)
SWARZĘDZ
Pracownia Artystyczna Ceramiki i Rzeźby (ul. Warszawska 2)
Szkolenia "Fortitudo" (ul. Daleka 3, Gortatowo)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)
Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego "PAAB" (ul. Szmaragdowa 8)
Zespół Szkół Nr 1 (os. Mielżyńskiego 5A)
SZAMOTUŁY
Centrum Edukacyjne Niemiecko - Polskiej Fundacji "NADZIEJA" (ul. 3 Maja 12)
ŚREM
Leader School s.c. (ul. Chopina 4)
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "Tomex" - BHP (ul. Wojska Polskiego 10A/8)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego A. Kaczmarek (ul. Kilińskiego 18)
Placówka Niepubliczna Kształcenia Ustawicznego (ul. Mickiewicza 4)
Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego - Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości (ul. Okulickiego 3)
ŚRODA WIELKOPOLSKA
EuroNauka (ul. Harcerska 18)
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Żwirki i Wigury 1)
Wielkopolska Szkoła Skutecznej Nauki (os. Młodych 5/17)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Kosynierów 2b)
TARNOWO PODGÓRNE
Open Door (ul. Łąkowa 41)
TRZCIANKA
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Trzcianka 15a)
TUREK
Centrum Edukacyjne "NAUKA" (ul. Milewskiego 6)
I&M Wsparcie Informatyczne i Szkolenia (ul. gen. M. Smorawińskiego 7/26)
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (Plac H. Sienkiewicza 19)
Leader School (ul. Gorzelniana 1)
Ośrodek Dokształcania Zawodowego (ul. Milewskiego 3B)
WARSZÓWKA
Centrum Szkoleniowo - Zabiegowe CYGNUS (Warszówka 50c)
WĄGROWIEC
Centrum Ratownictwa Medycznego "MEDSERVIS" (Os. Wschód 4a/1)
Firma Quality Systems Magdalena Sawińska (Os. Wschód 9A/1)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Ewelina Kuzio)
WĄSOSZE
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - Ośrodek Szkoleniowy (Wąsosze 73A)
WOLSZTYN
Centrum Szkoleniowe "Educus" (ul. Rynek 14)
EMAT HRC (ul. Dąbrowskiego 1)
Firma Usługowa Doradczo - Szkoleniowa (ul. Przemysłowa 1/8)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Wolsztynie (ul. Przemysłowa 8)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Dorota Tomys Gabinet Terapii „Impuls”)
WRZEŚNIA
Agrainvest Sp. z o.o. (ul. Daszyńskiego 2A)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Gnieźnieńska 28)
Centrum Szkolenia Info Baza (ul. Żwirki i Wigury 17)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Agnieszka Andrzejczak)
ZBĄSZYŃ
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Iwona Samczuk - tel. kom. 785-093-874
Henryka Trocholepsza - tel. kom. 530-248-524)

ZŁOTÓW
Biuro usług technicznych Plus (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 6 /6 )
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie - Technikum nr 1, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 (ul. Norwida 10)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Lidia Nowakowska)
Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Szkolna 3)
ŻERNIKI
Agencja Informacyjno-Szkoleniowa - AIS (ul. Wiśniowa 29)
ŻODYŃ
Szkoła Języków Obcych "Spectrum" (ul. Osiedlowa 17)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie