Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Aleksandrów Łódzki
kursy, szkolenia Bełchatów
kursy, szkolenia Bratoszewice
kursy, szkolenia Buczek
kursy, szkolenia Czarnocin
kursy, szkolenia Czarnożyły
kursy, szkolenia Dalików
kursy, szkolenia Dobieszków
kursy, szkolenia Dobroń
kursy, szkolenia Dobryszyce
kursy, szkolenia Holendry
kursy, szkolenia Kleszczów
kursy, szkolenia Koluszki
kursy, szkolenia Konstantynów Łódzki
kursy, szkolenia Korczew
kursy, szkolenia Ksawerów
kursy, szkolenia Kutno
kursy, szkolenia Lututów
kursy, szkolenia Łask
kursy, szkolenia Łęczyca
kursy, szkolenia Łowicz
kursy, szkolenia Łódź
kursy, szkolenia Łódż
kursy, szkolenia Mieczysławów
kursy, szkolenia Moraków
kursy, szkolenia Moszczenica
kursy, szkolenia Ochocice
kursy, szkolenia Opoczno
kursy, szkolenia Ozorków
kursy, szkolenia Pabianice
kursy, szkolenia Pajęczno
kursy, szkolenia Piotrków Trybunalski
kursy, szkolenia Poddębice
kursy, szkolenia Przedbórz
kursy, szkolenia Ra­dom­sko
kursy, szkolenia Radomsko
kursy, szkolenia Rawa Mazowiecka
kursy, szkolenia Rybnik
kursy, szkolenia Sieradz
kursy, szkolenia Skierniewice
kursy, szkolenia Stefanów
kursy, szkolenia Strzelce Wielkie
kursy, szkolenia Sulejów
kursy, szkolenia Sulmierzyce
kursy, szkolenia Swolszewice Małe
kursy, szkolenia Szadek
kursy, szkolenia Tomaszów Mazowiecki
kursy, szkolenia Ujazd
kursy, szkolenia Widzew
kursy, szkolenia Wieluń
kursy, szkolenia Wieruszów
kursy, szkolenia Wojsławice
kursy, szkolenia Wola Zaradzyńska
kursy, szkolenia Zduńska Wola
kursy, szkolenia Zelów
kursy, szkolenia Zgierz
kursy, szkolenia Zgierz
kursy, szkolenia Zgierz
kursy, szkolenia Żychlin
ŁÓDŹ
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Kilińskiego 21)
ABCSoft Michał Świrski (ul. Okrzei 22/29)
Abilita Communications (ul. Bruska 26)
Agencja Artystyczna Lilla House (ul. Wigury 21, II piętro)
Agencja Żeglarska "WAYPOINT" (ul. Liściasta 50 A m.3)
Akademia Baru (ul. Kopcińsakiego 36/4)
Akademia Consulting – Szkolenia i Doradztwo Ewa Kulesza (ul. Zmienna 15)

Akademia Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego

ul. Kopcińskiego 5/11, 90-242 Łódź
tel. 510 036 706
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: lodz@oswiatalingwista.eu

Zatrudniamy najlepszych instruktorów i wykładowców. Ich działania znajdują odzwierciedlenie nie tylko we wzroście wiedzy i umiejętności uczestników szkoleń, ale przede wszystkim mają wpływ na efektywność podczas wykonywania zadań w organizacji. Analizując potrzeby rynku pracy, kierunki rozwoju gospodarczego oraz zainteresowania naszych klientów, stale modyfikujemy naszą ofertę w taki sposób, aby nasi kursanci osiągali wymierne korzyści z odbytych szkoleń i kursów.


Akademia Rainbow Tours (ul. Piotrkowska 270)
Akademia Rozwoju Osobowego Perfecta (ul. Zachodnia 70, III p, pok. 315 F)
Akademia Specjalistów FINANSUS (ul. Łagiewnicka 54/56)
Akademia Szkoleniowa Grace (ul. Karpia 65/67)
Akademicki Ośrodek Nauki (ul. Piotrkowska 91)
Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego (ul. Lumumby 14)
Akadia - Firma Szkoleniowa (ul. Żwirki 1c)
AKSON Centrum Kształcenia Masażystów (ul. Franciszkańska 17/25)
ALT Systemy Informatyczne Bożena Karolewska (ul. Narutowicza 7/9)

ALTERNATYWA Szkoły Dla Dorosłych

ul. Obywatelska 57, 93-558 Łódź
tel. (42) 611-01-32
tel. kom. 606-210-456
www: http://www.alternatywa-lodz.pl
e-mail: alternatywa@alternatywa-lodz.pl

Gwarantujemy naukę przez doświadczonych nauczycieli, zajęcia w nowocześnie i bogato wyposażonych pracowniach. Szkoła oferuje zdobycie zawodu technik farmaceutyczny oraz innych atrakcyjnych zawodów. W ofercie Licea oraz kursy językowe i maturalne.


Andago - Szkolenia i Doradztwo (ul. Kurczaki 49/10)
AOK - Akademicki Ośrodek Kształcenia (ul. Moniuszki 4a)
AP Edukacja (ul. Piotrkowska 132)
AP Edukacja (ul. Piotrkowska 197)
Art Of Training - Szkolenia (ul. gen. J. Dąbrowskiego 99/170)

Atut Lider Kształcenia

ul. Piotrkowska 173 (II piętro), 90-447 Łódź
tel. (42) 307 09-51, tel. kom. 531 700-813
www: http://atutszkola.pl
e-mail: lodz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Auto Szkoła GRYGLAS (ul. Armii Krajowej 64)
Bartolini Air Sp. z o.o. (ul. Pilska 4)
Bestom Dentonet.pl Sp.z o.o. (ul. Wigury 15A)
Biuro Prawne Stanisławscy s.c. (ul. Wycieczkowa 33 A )
Biuro Usług Prawnych i Szkolenia "KODEKS" (ul. 6 Sierpnia 11 lok. 6, II piętro, apartament. z windą)
British Centre - Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne
Szkoła Języków Obcych (ul. Pomorska 140)

Brost - Centrum Edukacji i Technologii Komputerowej (ul. Wólczańska 210)
CADExpert sp. z o.o. (ul. Nowe Sady 2)
CEDEGO - Adam Sikora (ul. Szczecińska 74)
Centrala Leader School (ul. Wierzbowa 21)
Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Sp. z o.o. (ul. Piotrkowska 65)
Centrum Doskonalenia Pracy z Dzieckiem STIMULUS (ul. Przyborowskiego 16 m45)
Centrum Dystrybucji i Kształcenia BEAUTYNOVA (ul. T. Kościuszki 74/78)
Centrum Edukacji Ekologiczno-Medycznej "STOM" (ul. Próchnika 42)
Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CEiRON (ul. Konstytucyjna 42c )
Centrum Edukacji i Rozwoju Osobistego CEIRO (ul. Pomorska 83/85)
CENTRUM EDUKACYJNE "ATENA" (ul. Sienkiewicza 13)
Centrum Edukacyjno Biznesowe SBiE (ul. Narutowicza 86)
Centrum Edukacyjno-Biznesowe TANIPOL (ul. Piotrkowska 79)
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe academic! (ul. Piotrkowska 17/308)
Centrum Językowe "Euro-College" (ul. Piotrkowska 99)
Centrum Językowe B.J. Language Centre (Al. Mickiewicza 15A)
Centrum Językowo - Szkoleniowe SLAVIZ (ul. Wólczańska 14/16)
Centrum Języków Obcych Akcent (ul. Żwirki 17)
Centrum Języków Skandynawskich (ul. Piramowicza 9/5)
Centrum Komputerowe ZETO S.A. (ul. Narutowicza 136)
Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości IPT (ul. Sterlinga 16/18)
Centrum Kreowania Wizerunku
"Cztery Pory Roku" (ul. Zachodnia 70)

Centrum Kształcenia "AnnA" (ul. Sienkiewicza 13)
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 12)
Centrum Kształcenia Języka Migowego (ul. Nawrot 94/96)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wielkopolska 70/72)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii (ul. G. Narutowicza 122)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Piotrkowska 278)
Centrum Nurkowe i Biuro Podróży NURKOLAND (ul. Wojska Polskiego 74)
Centrum Praktycznej Edukacji "Mercant" (ul. Obywatelska 152)
Centrum Szkolenia ALFA (ul. Żniwna 10/14)
Centrum Szkolenia Kursowego Przedsiębiorstwa Racjonalizacji Pracy DOCTUS Sp. z o.o. (ul. A. Struga 26)
Centrum Szkolenia Menedżerów i Sprzedawców J.C. (ul. Tatrzańska 51/53 m.58)
Centrum Szkolenia Płetwonurków i Turystyki Podwodnej "POSEJDON" Bogdan Kobierzycki (ul. Świętej Teresy 56/58)
Centrum Szkoleniowe FINANSUS (ul. Piotrowska 270)
Centrum szkoleniowe Man and Machine (ul. Żeromskiego 52)
Centrum Szkoleniowo - Edukacyjne "Graffiti" (ul. Gdańska 126/128)
Centrum Szkoleniowo - Kosmetyczne "Kosmein" (ul. Legionów 59)
Centrum Szkoleniowo-Dydaktyczne Służb Ochrony "DELTA" (ul. Żeromskiego 115)
Centrum Szkoleniowo-Kursowe Doskonalenia Zawodowego DNSZ-BHP-OMNIBUS (ul. Łanowa 111a m58)
Centrum Szkoleń (ul. Praska 5/7)
Centrum Szkoleń "Winner" Anna Grabowicz, Anna Krasińska (ul. Gdańska 90 lok. 1-4)
Centrum Szkoleń Medycznych (ul. Łąkowa 7a lok: 111/112)
CZARMED - Kursy Pierwszej Pomocy (ul. Armii Krajowej 82/51)
Doradztwo i Szkolenia Europejskie - Michał Feter (ul. Pienista 41C/43)
Edukacja Artystyczna "Edu-Art" (ul. Marysińska 90d m.35)
Edukacyjna Szansa "Aziro" (ul. Lipowa 48)
EduPoint.pl - Studio Twórczego Rozwoju (ul. Brzeźna 8 lok. 2)
Eko - Futura Sp z o.o. (ul. Piotrkowska 60)
Eko - Wilanów (ul. Piotrkowska 29)
Elite Care (ul. Kilińskiego 177/14)
Enviro - Robert Wojdyn (al. Piłsudskiego 12)
ERUDIO - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi (ul. Pomorska 83/85)
Eternal Szkolenia (ul. Nawrot 35 /8)
European Concept Consulting (ul. Rojna 103)
Europejska Edukacja Pracowników Biurowych IMAGEURO Jolanta Hryniewicka-PYRGIEL (Al. Mickiewicza 15 A lok. 3.1 )
Europejska Grupa Konsultingowa (ul. Żwirki 1c/4)
Europejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Piotrkowska 102)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "Pro Studio Training" (ul. Czahary 44/2)
Firma Szkoleniowa " VerVe" (ul. Hipoteczna 15/15)
Firma Szkoleniowa "Lamara" (ul. Drewnowska 48)
Firma Szkoleniowa "Text Service" (ul. Narutowicza 4)
FIRMA SZKOLENIOWA AWANS B.H.P. (Brukowa 23)
Firma Szkoleniowa SET (ul. Przyszkole 15/23)
Firma Szkoleniowo-Doradcza Edukey (ul. Łąkowa 3/5 (budynek 14, Wejście B, lokal nr 4))
FPL Europa (ul. Rewolucji 1905r nr 82)
Fundacja na Rzecz Rozwoju Regionu Łódzkiego (ul. Więckowskiego 16)
Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego (ul. Jaracza 36 B)
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi (ul. Piotrkowska 86)
Fundacja Rozwoju Zasobów Ludzkich - Praemium (ul. Harcerzy Zatorowców 6)
Fundacja Uwolnienie (ul. Inowrocławska 5a)
Hortus (ul.Płk. Dr. Stanisława Więckowskiego 62 lok.4)
HR Partners - Marta Pilżys (ul. Więckowskiego 20 lok. 9)
HRP Group Sp. z o.o. (al. T. Kościuszki 39)
Human-System - Dobrosław Wójcik (ul. Żubardzka 7 /74)
Ides Consultants Polska Sp. z o.o. (ul. Gdańska 91)
INDEX Sp. z o.o. (ul. Pabianicka 14 lok. 4)
Instytut Edukacji Ustawicznej - dr Beata Owczarska (ul. Narutowicza 7/9)
Instytut Medycyny Manualnej (Al. Wyszyńskiego 25A)
Konsorcjum Prawno-Konsultingowe LEX (ul. Olimpijska 5b lok. 5)
Kosmopolita s.c. (ul. Piotrkowska 85/12)
Kursy Języka Norweskiego "Nordino" (ul. Słowiańska 1/9 p.103)
Kursy Językowe "MIG" (ul. Piotrkowska 204/210)
Kursy języków obcych (ul. K.K.Baczyńskiego 156)
Kwiat Serwis s.c. - Janina Kwapisz (ul. Pabianicka 77)
Leader School (ul. Julianowska 7a)
Leader School (ul. Paderewskiego 63)
Leute Zentrum - Firma Consultingowo - Szkoleniowa (ul. Więckowskiego 20/52)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 135)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cenzus" (Al. J. Piłsudskiego 101)
Łódzka Korporacja Oświatowa (ul. Jaracza 70)
ŁÓDZKA SZKOŁA MODY - KOSMETOLOGII - FRYZJERSTWA ANAGRA (ul. Łanowa 4)
Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego (ul. Kopcińskiego 29)
Łódzkie Centrum dukacji dla Dorosłych (ul. Pomorska 69/71)
Medivia Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny (ul. Franciszkańska 104/112 lok. 2)
Mentor Kursy Maturalne (ul. Źródłowa 47)
MSR - Stanisław Radomiński (ul. Lajkonika 2)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Ośrodek Kursowy Ł.A.O.M. S.S. Agnieszka Włodarczyk (ul. Piotrkowska 165/169)
Nordic Sport - Kursy Nordic Walking (ul. Uniejowska 6/75)
NT Group Systemy Informatyczne - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Traugutta 25)
NT Group- Systemy Informatyczne Sp. z o.o. (ul. Traugutta 25)
ODORIKO Akademia Formy i Tańca (ul. Woskowa 8)
Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli RES POLONA (ul. Gdańska 80)
OLYMPUS Centrum Edukacji i Rozwoju Biznesu Sp z o.o. (ul. Wigury 21)
Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. (ul. Próchnika 5)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli CBE (ul. Hubala 1/61)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Kadr Chejron (pl. Zwycięstwa 2)
Ośrodek Kształcenia Specjalistycznego przy Międzynarodowej Fundacji Kobiet (ul. Więckowskiego 13)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Łąkowa 4)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Creator" (Pl. Wolności 12/201)
Ośrodek Nadzoru i Szkolenia BHP (ul. Jana 9)
Ośrodek Psychoedukacji i Pomocy Psychologicznej (ul. Zbaraska 19)
Ośrodek Szkolenia Kursowego "Omega" (ul. Żurawia 3/5)
Ośrodek Szkoleniowy "BeHaPe" (ul. Batalionów Chłopskich 8)
Ośrodek Szkoleniowy "Valor" Instytut Nieruchomości (ul. Andrzeja Struga 16)
Ośrodek Szkoleniowy przy Cechu Rzemiosł Budowlanych, Drzewnych i Mineralnych w Łodzi (ul. Górnicza 36a)
Ośrodek Szkoleniowy Przy Wojewódzkim Uniwesytecie Robotniczym (ul. Północna 25)
Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP - Placówka Filia w Łodzi (ul. Piotrkowska 137/139)
Placówka Doskonalenia Nauczycieli przy Pracowni Alternatywnego wychowania (ul. Wólczańska 225)
Placówka Kształcenia Ustawicznego "Migaj Naturalnie" (ul. Leszczyńska 4/41)
Placówka Kształcenia Ustawicznego STYL - STUDIO (ul. Franciszkańska 17/25 pok. 413)
Platu Korepetycje Katarzyna Kolasińska (ul. Kościuszki 41 lok. 6)
Policealna Szkoła Kosmetyczna (al. Kościuszki 48)
Polsko-Amerykański Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Kamińskiego 17/19)
Pracownia Kosmetyczna Pauliny Grabowskiej (ul. Jaspisowa 33)
Pracownia Rysunku, Malarstwa i Grafiki Warsztatowej (ul. Narutowicza 45/22)
Pro - Futuro (ul. Konstytucyjna 42c)
Profesja - Centrum Kształcenia Kadr (ul. Piotrkowska 197)
PROGRES Szkoła Języków Obcych (ul. Wólczańska 127)
Questus Robert Kozielski (ul. Organizacji WiN 83/7)
Rzemieślnicze Centrum Szkolenia Zawodowego Izby Rzemieślniczej w Łodzi (ul. Moniuszki 8)
SEM - Psychoterapia Szkolenia Masaż Bekier Katarzyna (ul. Beli Bartoka 11/32)
Signa Sp zo.o. Placówka Szkolenia Zawodowego (ul. A. Struga 2)
Specjalistyczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli PROFILAKTYKA (ul. Jaracza 40)
Specjalistyczny Ośrodek Szkolenia "ATOS" Sp. z o.o. (ul. Widzewska 14)
Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna (ul. Kopcińskiego 5/11)
Spółka Oświatowa "PRYMUS" (ul. Sienkiewicza 88)
Stajnia Oleńka Grzegorz Sikora (ul. Liściasta 241 dojazd od ulicy Szczecińskiej)
Stowarzyszenie Yacht – Club Albatros (ul. Piotrkowska 36)
Studio Tańca 4U (ul. Piotra Skargi 12)
Studio Tańca Jankowski - Szkoła Tańca (pl. Zwycięstwa 2)
Studium "Filar" - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Piotrkowska 5)
Studium Informatyki (ul. Piotra Skargi 12)
Studium Językowo - Maturalne "English Knowledge" (ul. Wigury 15)
Studium Nauczania Kursowego "Perspektywa" (ul. 11 Listopada 37)
Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo - Wdrozeniowych Sp. z o.o. (ul. Pomorska 40)

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych

ul. Kopcińskiego 5/11, 90-242 Łódź
tel. 501 763 963
www: http://www.szkolymedyczne.eu
e-mail: lodz@oswiatalingwista.eu

Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni, wysoko wyspecjalizowani wykładowcy, nauczyciele akademiccy, lekarze i profesjonaliści w dziedzinie stomatologii, ortopedii, kosmetyki, masażu, ortoptyki, audiologii, opieki społecznej, elektroniki i informatyki medycznej. Zajęcia praktyczne realizujemy we własnych, profesjonalnych pracowniach i specjalistycznych gabinetach lekarskich oraz szpitalach.


Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Sienkiewicza 46 (III LO))
Studium w Łodzi VIP (ul. Piotrkowska 94)
Szkolenia "11 Muz" (ul. Kilińskiego 177)
Szkolenia "Boroń" (ul. Kopernika 1/3)
Szkolenia "Envy - Hair Club" (ul. Kościuszki 40A)
Szkolenia "Proshape" (ul. Wólczańska 139)
Szkolenia "Przerwa Na Kawę" (ul. Maratońska 87/51)
Szkolenia "SkanBHP" (ul. Łagiewnicka 255)
Szkolenia i Doractwo MK Communications (ul. Zmienna 7/9/12)
Szkolenia Łódź (ul. Wielkopolska 37 /54)
Szkolenia Prime Invest (Al. Kościuszki 17)
Szkolenia&Finanse (ul. Przybyszewskiego 254/22)
Szkoła Muzyczna I stopnia
Związku Nauczycielstwa Polskiego (ul. Bohdanowicza 4 )

Szkoła Pamięci Wojakowskich "Sensos" Magdy Anuszczyk w Łodzi (ul. Liściasta 4/8 (róg Zgierskiej))
Szkoła Pamięci Wojakowskich SENSOS Magdalena Anuszczyk (ul. Liściasta 4/8 (róg Zgierskiej))
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Anna Jany-Pietraszewska)
Szkoła Tańca i Klub Fitness Open Dance Studio (ul. Rewolucji 1905 r. nr 44)
Szkoła Tańca Peter (ul. Sienkiewicza 100)
Szkoła Tańca Riviera (ul. Kopcińskiego 31D)
Szkoła Tańca Urban Dance Zone (ul. Zachodnia 85)
Szkoła Trenerów - Trenerzy Interpersonalni (ul. Tuwima 34)
Szkoły "ATENA" (ul. Tuwima 12a lok.17)
Szkoły Krzysztofa Augustyniaka (ul. Deotymy 7)
Szkoły Spółki Oświatowej TOP (ul. Siemiradzkiego 4/8)
Taka Quality (ul. Gruntowa 3A)
Taurus - Hanna Kądziołka-Sabanty (ul. Piotrkowska 181)
UM Studio (ul. Wólczańska 151/12)
Usługi Szkoleniowe "Artstorm" (ul. Piotrowiczowej 12 lok. 6)
Wisehead Sp z o.o. (al. Kościuszki 80/82)
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Wólczańska 202)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi (ul. Smutna 28)
Wycieczki Językowe - Language Trips Abroad (ul. Wyszyńskiego 33/11)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Prożka 3/5)
Związkowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kamińskiego 17/19)
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Centrum Szkoleniowe "Sigma CE" (ul. Piotrkowska 87)
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (Sarnówek 4A, Dalików)
Ogólnokrajowa Niepubliczna Placówka Doskonalenia PARTNER (ul. 11 Listopada 154/156)
Szkolenia i Doradztwo "PC Open" (ul. Wojska Polskiego 120)
BEŁCHATÓW
Agencja Usług Oświatowych L-MOT sp. z o.o. Oddział Bełchatów (Plac Narutowicza 1)
Bełchatowskie Centrum Edukacji (ul. Słowackiego 8)
Centrum Kształcenia Kwalifikacyjnego (ul. Słowackiego 3/21)
Centrum Kształcenia Oświatowo-Kursowego "EDUKAR" (ul. Ketlinga 5)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Czapliniecka 96)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 17)
Interlogos (ul. Mielczarskiego 25)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego NORBERT-ADR (ul. Juranda 20a)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego i Językowego "Labora" (ul. Czapliniecka 5)
Ośrodek Szkoleniowy Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego Sp. z o.o. (ul. Ciepłownicza 5)
Ośrodek Szkoleniowy SEP (ul. Czapliniecka 44)
Ośrodek Szkoleniowy STOKROTKA (ul. E. Plater 1)
Ośrodek Szkoleń Zawodowych "Betrans" (ul. Wojska Polskiego 73)
Szkoła Menadżerów Służb Ochrony i Biznesu "Expert" (ul. Słowackiego 8)
BRATOSZEWICE
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego (Plac Staszica 14)
BUCZEK
Ośrodek Szkolenia Kierowców Test (Bachorzyn 53)
CZARNOCIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Juliusza Poniatowskiego (ul. Poniatowskiego 5)
CZARNOŻYŁY
Instytut Doradztwa Edukacyjnego (Czarnożyły 88)
DALIKÓW
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (Sarnówek 4A)
DOBIESZKÓW
Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dobieszkowie (Dobieszków 70)
DOBROŃ
4TG Tomasz Głuszkowski (kol. Ldzań 20a)
DOBRYSZYCE
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Szkolna 4)
HOLENDRY
Serwis i Szkolenia IT (Holendry 2C)
KLESZCZÓW
Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" (ul. Główna 122)
Agencja Rozwoju Regionalnego Arreks S.A. w Kleszczowie (ul. Główna 122)
Policealna Szkoła Centrum Kształcenia Oświatowo-Kursowego "EDUKAR" (ul. Szkolna 4)
KOLUSZKI
Centrum Języków Obcych Lingua Center (ul. Przejazd 7b)
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Kilińskiego 75)
VICTORY SCHOOL Szkoła językowa (ul. Mickiewicza 20)
KORCZEW
Centrum Szkoleniowe Advance (Korczew 2)
KSAWERÓW
Centrum Kreatywnego Rozwoju Powertex Miwan Anna Walaszczyk (ul. Wiosenna 18)
Szkolenia MM Studio Public Relations (ul. Łódzka 86b)
KUTNO
Medyczne Szkoły Policealne (ul. Oporowska 7)
Ośrodek Szkoleń Zawodowych "Żakmot" (ul. Warszawskie Przedmieście 31)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku (ul. Wyszyńskiego 11)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie (ul. Jagiełły 2)
LUTUTÓW
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Klonowska 3)
ŁASK
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "Atena" (ul. Mickiewicza 4a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Łasku (ul. Mickiewicza 6)

Szkoła Języków Obcych Mandragora (ul. Warszawska 28)
ŁĘCZYCA
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (ul. Poznańska 24)
Zakład Doskonalenia Zawodowego
w Warszawie (ul. Bitwy nad Bzurą 1)

ŁOWICZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Blich 10)

ŁÓDŻ
Biznes Partner Agnieszka Żurawska (ul. Stokowska 28X)
MIECZYSŁAWÓW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Macieja Rataja w Mieczysławowie (Mieczysławów)
MORAKÓW
Team Coaching Comprehensive (Moraków 22 )
MOSZCZENICA
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (Wola Moszczenicka, ul. Modrzewiowa 3)
OCHOCICE
Ośrodek Promowania Farmacji "LOGRYS" (Ochocice 52)
OPOCZNO
Centrum Informatyki w Opocznie (ul. Żeromskiego 3)
Ośrodek Szkoleniowy "A.T." s.c. (ul. Inowłodzka 11)
Powiatowy Ośrodek Metodyczny i Kształcenia Ustawicznego (ul. Armii Krajowej 2)
OZORKÓW
Centrum Kształcenia "Edukator" w Ozorkowie (ul. Lotnicza 1)
Niepubliczne Centrum Edukacji Zawodowej - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ul. Praga 11)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego i BHP w Ozorkowie - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ul. Lotnicza 6)
PABIANICE
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. (ul. Zamkowa 3)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "ARGUS" (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 8/10)
Firma FOCUS HR Advisors (ul. Boczna 11)
Jak-Marketing Dialog - szkolenia, coaching, doradztwo (ul. Poniatowskiego 17/9)
Leader School (ul. P. Skargi 59)
Ośrodek Kształcenia Kursowego"GLOB" (ul. Sw.Jana 27)
Zakład Szkolenia Kursowego "Aneks" (ul. Bugaj 70)
PAJĘCZNO
Centrum Szkoleń Rzeczoznawstwa i Cosultinu "Rzeczoznawca" R. Okólewski (ul. Chopina 14)
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego i Doskonalenia Zawodowego "BAPEX" (ul. Kościuszki 74)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Pajęczno (ul. Majorat 14)
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Centrum Edukacji Dorosłych ALFA Szkoła Policealna w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Kopernika 1)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Młynarska 1 )
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Olimp" s.c. (Al. Armii Krajowej 22A)
Ośrodek Szkolenia Księgowych (ul. Słowackiego 67/310)
Piotrkowska Fundacja (ul. Juliusza Słowackiego 7/9)
Symetris Agnieszka Rożdżeńska (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5 )
Szkoła Policealna Samorządu Województwa Łódzkiego (ul. ks. Piotra Skargi 3)
TEB Edukacja (ul. Polna 13/13A (budynek ER-MED))
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dąbrowskiego 13)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Tryb. (ul. Gliniana 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Krakowskie Przedmieście 36)
Zespół Szkół Zaocznych "WIED" (ul. Owocowa 12)
PODDĘBICE
Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy AGART (ul. Północna 7)
PRZEDBÓRZ
Agencja Usług Oświatowych ART (ul. Rynek 14)
Zaoczna Policealna Szkoła Zawodowa "LOGOS" (ul. Mostowa 35 a)
RA­DOM­SKO
Szkolenia "Milo" (ul. Leszka Czar­nego 6)
RADOMSKO
Agencja Public Relations neoPR (ul. Piłsudskiego 68)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kościuszki 6/119-121)
Horizon - Prywatna Placówka Języków Obcych (ul. Armii Krajowej 32)
Ośrodek Kursowy SIM (ul. Ciepła 31)
Placówka Oświatowo-Szkoleniowa "Spec-Szkol" (ul. Kotarbińskiego 9)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Przedborska 39/41)
RAWA MAZOWIECKA
Forum s.c. (ul. Kościuszki 20)
Rat-Med - kursy, szkolenia medyczne (ul. Tomaszowska 10D/40)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Beata Wilczyńska
ul. Tomaszowska 10d/46)

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Ireneusz Czyżewski
ul. Solidarności 3/4)

Zespół Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej
  i Ustawicznej (ul. Zwolińskiego 46)

RYBNIK
Active Business Training (ul. Zakątek 19d)
Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego ATForum (ul. Rudzka 14)
SIERADZ
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Leszka Czarnego 2)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Mickiewicza 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Jana Pawła II 3, piętro II, lokal 47)
Coaching Center - Szkolenia (ul. Krótka 2)
Leader School (ul. Kościuszki 6a)
Ofis - Projekt (Aleja pokoju 1/55)
Ośrodek Szkolenia, Konslutacji i Doradztwa, Ochrony Pracy (ul. Wojska Polskiego 42)
Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego (ul. 3 Maja 7)
Szkolenia JGL Logistics Wojtysiak (ul. Mickiewicza 2)
Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Sieradzu (ul. Tuwima 2)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Sieradzu (ul. 3 Maja 7)
SKIERNIEWICE
Centrum Kształcenia "Edukator" w Skierniewicach (ul. Mszczonowska 33/35 lokal 307)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Al. Niepodległości 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Gałeckiego 2c, II piętro)
Firma Szkoleniowo - Doradcza KONKRET (ul. Jagiellońska 6/55)
Medyczne Szkoły Policealne (ul. Mazowiecka 1b)
Meritum - Szkolenia i Doradztwo (ul. Nowobielańska 7)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Widok" (ul. Grzybowa 1A)
Szkoła Policealna Dla Dorosłych WCE Matel Service (ul. Pomologiczna 8 pok. 2)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (ul. Stanisława Kaczyńskiego 7)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Pomologiczna 6)
STEFANÓW
Akademia Informatyczna Include (Stefanów 2)
STRZELCE WIELKIE
SALUS EDUKACJA (Marzęcice 23)
SULEJÓW
Niezawodna Niania (ul. Klonowa 4)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ATOS" (ul. Targowa 1 )
SULMIERZYCE
Centrum Szkoleń Profilaktyki i Wsparcia Społecznego HORUS (ul. Zamolska 5b)
SWOLSZEWICE MAŁE
Ośrodek Szkoleniowo - Konsultingowy APRO Paweł Robak (Swolszewice Małe 46)
SZADEK
Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kadr - J. Kałużewska, R. Szubański (ul. Widawska 6c)
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Centrum Doradczo-Szkoleniowe EURYKLES (ul. POW 5)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego (ul. Św. Antoniego 47)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Języków Obcych PRO-EUROPA (ul. Szeroka 7 lok. 17)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Przeskok 3)
Grupa "Akson" - Szkolenia (ul. Spalska 103/105)
Ośrodek Szkoleniowo Usługowy "DALL" s.c. (ul. Szkolna 28)
Ośrodek Szkoleniowy FORTUNA (ul. Ks.J.Popiełuszki 58/60)
Placówka Szkolenia Dokształcania i Doskonalenia Kadr "PRZYJAŹŃ" (ul. św.Antoniego 55)
Szkoły Prywatne "KOMED" (ul. Tkacka 11)
UJAZD
Prywatne Ognisko Muzyczne pod firma Twoja Uroczystość (Marszew 2)
WIDZEW
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Widzew, ul. Szkolna 12)
WIELUŃ
KIEROWCA.BIZ Szkolenia i Usługi Transportowe (ul. gen. Roweckiego "Grota" 33)
Biuro Konsultacyjno - Doradcze - Maral (os. Wyszyńskiego 35 /3)
Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego (ul. Zielona 45)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba (ul. Romualda Traugutta 53)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (Jolanta Kupis
ul. Staszica 15)

WIERUSZÓW
Kompleks BHP i PPOŻ - Szkolenia (ul. Rynek 14)
WOJSŁAWICE
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (Wojsławice 118)
WOLA ZARADZYŃSKA
Ośrodek Szkolenia Kursowego "BEZPIECZNA PRACA" (Wola Zaradzyńska, ul. Wolska 31)
ZDUŃSKA WOLA
Centrum Fizjoterapii KAMED (Ul. Getta Żydowskiego 24/21)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Królewska 6)
Gołębiowski Dariusz - Doradztwo Marketingowe (ul. Paprocka 86)
ZELÓW
Ośrodek Szkoleniowy "Wiedza" (ul. Mickiewicza 4)
ZGIERZ
Atena - Usługi, Szkolenia, Doradztwo (ul. Piłsudskiego 9/5)
Centrum Edukacji Dzieci i Młodzieży w Zgierzu (ul. Długa 33/8)
ZGIERZ
Centrum Florystyki (ul. Szczęśliwa 1)
ZGIERZ
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Plac Kilińskiego 4/4a (wejście od 1-go Maja, II p.))
ŻYCHLIN
Firma Szkoleniowa "Prospero" (ul. Łąkowa 7/27)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie