Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

PRZEDSZKOLA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
przedszkola Aleksandrów Kujawski
przedszkola Barcin
przedszkola Bądkowe
przedszkola Bądkowo
przedszkola Białe Błota
przedszkola Bobrowniki
przedszkola Borówno
przedszkola Brodnica
przedszkola Brudnowo
przedszkola Brześć Kujawski
przedszkola Brzoza
przedszkola Brzozówka
przedszkola Bukowiec
przedszkola Bydgoszcz
przedszkola Bysław
przedszkola Cekcyn
przedszkola Chełm
przedszkola Chełmno
przedszkola Chełmża
przedszkola Chodecz
przedszkola Chrostkowo
przedszkola Ciechocinek
przedszkola Czarże
przedszkola Czernikowo
przedszkola Dąbrowa
przedszkola Dąbrowa Chełmińska
przedszkola Dobre
przedszkola Dobre Miasto
przedszkola Dobrzyń nad Wisłą
przedszkola Drzycim
przedszkola Dulsk
przedszkola Działyń
przedszkola Fabianki
przedszkola Gąsawa
przedszkola Gąski
przedszkola Gębice
przedszkola Gniewkowo
przedszkola Golub-Dobrzyń
przedszkola Gorzeń
przedszkola Gostycyn
przedszkola Górna Grupa
przedszkola Górzno
przedszkola Gruczno
przedszkola Grudziądz
przedszkola Grzybno
przedszkola Guźlin
przedszkola Inowrocław
przedszkola Izbica Kujawska
przedszkola Jabłonowo Pomorskie
przedszkola Janikowo
przedszkola Janowiec Wielkopolski
przedszkola Kamień Krajeński
przedszkola Kcynia
przedszkola Kikół
przedszkola Koneck
przedszkola Koronowo
przedszkola Kościelec
przedszkola Kowal
przedszkola Kowalewo Pomorskie
przedszkola Kruszwica
przedszkola Książki
przedszkola Kwieciszewo
przedszkola Laskowice
przedszkola Lipno
przedszkola Lisewo
przedszkola Lubanie
przedszkola Lubicz Górny
przedszkola Lubień Kujawski
przedszkola Lubostroń
przedszkola Lubraniec
przedszkola Łasin
przedszkola Mały Rudnik
przedszkola Mełno
przedszkola Mogilno
przedszkola Mrocza
przedszkola Nakło Nad Notecią
przedszkola Nakło nad Notecią
przedszkola Nakonowo
przedszkola Nieszawa
przedszkola Nowa Wieś
przedszkola Nowa Wieś Wielka
przedszkola Nowe
przedszkola Osie
przedszkola Osiek
przedszkola Osielsko
przedszkola Osięciny
przedszkola Ostromecko
przedszkola Ostrowite
przedszkola Padniewo
przedszkola Pakość
przedszkola Palmierowo
przedszkola Paterek
przedszkola Piastoszyn
przedszkola Piechcin
przedszkola Piotrków Kujawski
przedszkola Pokrzydowo
przedszkola Pruszcz
przedszkola Przysiersk
przedszkola Raciążek
przedszkola Radomice
przedszkola Radziejów
przedszkola Radzyń Chełmiński
przedszkola Rogowo
przedszkola Rogóźno
przedszkola Rojewo
przedszkola Rypin
przedszkola Sadki
przedszkola Samsieczno
przedszkola Serock
przedszkola Sępólno Krajeńskie
przedszkola Skępe
przedszkola Skrwilno
przedszkola Solec Kujawski
przedszkola Sośno
przedszkola Strzelno
przedszkola Szubin
przedszkola Ślesin
przedszkola Śliwice
przedszkola Śmiłowice
przedszkola Świecie
przedszkola Świecie nad Osą
przedszkola Świerczyny
przedszkola Święte
przedszkola Tłuchowo
przedszkola Toruń
przedszkola Trzebcz Szlachecki
przedszkola Tuchola
przedszkola Tuczno
przedszkola Unisław
przedszkola Wałdowo Szlacheckie
przedszkola Wąbrzeźno
przedszkola Wielgie
przedszkola Więcbork
przedszkola Wioska
przedszkola Włocławek
przedszkola Wtelno
przedszkola Wylatowo
przedszkola Wysocin
przedszkola Zbiczno
przedszkola Zbójno
przedszkola Zbrachlin
przedszkola Zelgno
przedszkola Zławieś Mała
przedszkola Złotniki Kujawskie
przedszkola Żnin
przedszkola Żołędowo
BYDGOSZCZ
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 19 (ul. Kapliczna 7)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Słyszącej i Niesłyszącej (ul. Akademicka 3)
Prywatne Przedszkole "Sokrates Junior" (ul. Wyczółkowskiego 11)
Przedszkole Dzieciątka Jezus (ul. Orna 6)
Przedszkole Niepubliczne (ul. Gawędy 4)
Przedszkole Niepubliczne - Tęcza (ul. Sułkowskiego 60a)
Przedszkole Niepubliczne "Alf" (ul. Przy Zamczysku 1)
Przedszkole Niepubliczne "Bajka" (ul. Szczęśliwa 7)
Przedszkole Niepubliczne "Chatka Puchatka" Helena Zielińska (ul. Żeglarska 107)
Przedszkole Niepubliczne "Elektromontaż Pomorski" (ul. Koronowska 5)
Przedszkole Niepubliczne "Jagódka" Jadwiga Kaczmarzyk (ul. Lelewela 15a)
Przedszkole Niepubliczne "Kacperkowy Światek" - Adriana Nowak (ul. Wielorybia 18)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (ul. Mazowiecka 22)
Przedszkole Niepubliczne "Muchomorek" (ul. Morcinka 10)
Przedszkole Niepubliczne "O To Chodzi" o profilu turystyczno-sportowym (ul. Sybiraków 16, oś Eskulapa)
Przedszkole Niepubliczne "Panda" (ul. Huculska 8)
Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" (ul. Dunikowskiego 4)
Przedszkole Niepubliczne "Pod Akacjami" (ul. Thommee 5)
Przedszkole Niepubliczne "Polanka" (ul. Berlinga 8)
Przedszkole Niepubliczne "Promyczek" (ul. Komuny Paryskiej 9)
Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolna Chatka" (ul. A.G. Siedleckiego 12)
Przedszkole Niepubliczne "Przy Dolinie" (ul. P.Ponurego 3)
Przedszkole Niepubliczne "Puchatek" (ul. Pomorska 79)
Przedszkole Niepubliczne "RADOŚĆ" (ul. Morska 1)
Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" (ul. Wiosny Ludów 10)
Przedszkole Niepubliczne "Słoneczko" (ul. Kasprzaka 7)
Przedszkole Niepubliczne "SMERFUŚ" (ul. Kruszyńska 16)
Przedszkole Niepubliczne "Zameczek" (ul. Izerska 7)
Przedszkole Niepubliczne “U Kubusia” (ul. Moczyńskiego 5)
Przedszkole Niepubliczne Kolorowe Nutki - U Babci Ani (ul. Ignacego Paderewskiego 2)
Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród (ul. Rozłogi 68)
Przedszkole Niepubliczne Źródełko (ul. Darłowska 7)
Przedszkole Nr 1 STEP (ul. Bohaterów Westerplatte 4)
Przedszkole Nr 11 (ul. Chołoniewskiego 9)
Przedszkole Nr 12 (ul. Kruszyńska 52)
Przedszkole Nr 16 (ul. Bukowa 3)
Przedszkole Nr 18 (ul. Betoniarzy 2)
Przedszkole Nr 19 (ul. Grunwaldzka 13)
Przedszkole Nr 20 (ul. Ujejskiego 70)
Przedszkole nr 22 (ul. J. Piwnika Ponurego 3)
Przedszkole Nr 24 (ul. Krucza 5a)
Przedszkole Nr 26 (ul. Markwarta 11)
Przedszkole Nr 28 (ul. Glinki 147)
Przedszkole Nr 33 (ul. M. Skłodowskiej-Curie 36a)
Przedszkole Nr 34 (ul. R.Dmowskiego 11)
Przedszkole nr 39 "Sto Pociech" (ul. Transportowa 2)
Przedszkole Nr 4 w Zespole Szkół Nr 18 (ul. Żółwińska 1)
Przedszkole Nr 43 (ul. Powalisza 8)
Przedszkole Nr 48 (ul. Kleina 3)
Przedszkole Nr 49 (ul. A.G.Siedleckiego 15)
Przedszkole Nr 57 (ul. Pielęgniarska 17a)
Przedszkole Nr 59 (ul. Braniewska 8)
Przedszkole Nr 6 (ul. Pijarów 4)
Przedszkole nr 61 (ul. Kąkolowa 21)
Przedszkole Nr 66 (ul. G. Zapolskiej 16)
Przedszkole Nr 68 (ul. Rejtana 3)
Przedszkole Nr 7 (ul. Staroszkolna 12)
Przedszkole Nr 70 "STOKROTKA" (ul. Bielicka 41)
Przedszkole Nr 80 (ul. Pomorska 80)
Przedszkole Nr 81 (ul. Swarzewskiego 10)
Przedszkole Nr 9 (ul. Techników 4)
Przedszkole Publiczne nr 58 (ul. Niecała 20)
Przedszkole Sióstr Elżbietanek (ul. Leszczyńskiego 40)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej
i Niewidomej (ul. Krasińskiego 10)

Zespół Szkół Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia (ul. Toruńska 55 -57 )
Zespół Szkół Nr 18 (ul. Hutnicza 89)
Zespół Szkół nr 29 (ul. Słoneczna 26)
Zespół Szkół Nr 32 (ul. Krucza 5a)
Zespół Szkół Nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej (ul. Swarzewska 10)
TORUŃ
Akademia EuGeniusza (ul. Renklodowa 2)
Akademia Małego Człowieka - Kraina Fantazji (ul. Gdańska 20)
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Butterfly School (ul. Rejtana 2-4)
Kasztanek Punkt Przedszkolny (ul. Okólna 169)
Niepubliczne Przedszkole "Kangurek" (ul. Rakowicza 3)
Niepubliczne Przedszkole Violinek (ul. Poznańska 49)
Prywatne Przedszkole i Żłobek "Pod Muchomorkiem" (ul. Szosa Chełmińska 226a)
Przedszkole Miejskie Nr 17 (ul. Gagarina 210)
Przedszkole Miejskie Nr 5 (ul. Dekerta 27/35)
Przedszkole "Alfik" (ul. Dziewulskiego 31)
Przedszkole "LEŚNY LUDEK" (ul. Adama Mickiewicza 46)
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Strumykowa 13)
Przedszkole Miejskie Nr 10 (ul. Rydygiera 12)
Przedszkole Miejskie Nr 11 (ul. Tymona Niesiołowskiego 4)
Przedszkole Miejskie Nr 12 (ul. Złota 1a)
Przedszkole Miejskie Nr 13 (ul. Konstytucji 3 Maja 14)
Przedszkole Miejskie Nr 14 (ul. Inowrocławska 44)
Przedszkole Miejskie Nr 15 (ul. Bażyńskich 22)
Przedszkole Miejskie Nr 16 (ul. mjr Sucharskiego 2)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Stawisińskiego 7)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Skłodowskiej-Curie 4345)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Bydgoska 34)
Przedszkole Miejskie Nr 6 (ul. Szosa Chełmińska 130)
Przedszkole Miejskie Nr 7 (ul. Łąkowa 44)
Przedszkole Miejskie Nr 8 (ul. Chabrowa 49)
Przedszkole Miejskie Nr 9 (ul. Gagarina 130)
Przedszkole Niepubliczne "Bim-Bam-Bino" (ul. Droga Trzeposka 19/23)
Przedszkole Niepubliczne "Calineczka" (ul. Osiedlowa 53)
Przedszkole Niepubliczne "FLISACZEK" (ul. Gałczyńskiego 49/51)
Przedszkole Niepubliczne "Katarzynka" (ul. Konstytucji 3-go Maja 14)
Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" (ul. Lelewela 5)
Przedszkole Niepubliczne "Pinokio" (ul. Reja 13)
Przedszkole Niepubliczne "Raczek" (ul. Przy Kaszowniku 7)
Przedszkole Niepubliczne "SŁONECZKO" Lucyna Joanna Jaroszewska (ul. Kosynierów Kościuszkowskich 8)
Przedszkole Niepubliczne Bajkowy Dworek (ul. Lubicka 18)
Przedszkole Prywatne "Jagódka" (ul. Gagarina 34a)
Przedszkole Prywatne "Mały Światek" (ul. Szosa Chełmińska 40)
Przedszkole Prywatne "Skrzat" (ul. Spółdzielcza 3/5)
Punkt Przedszkolny Mali Odkrywcy (ul. Marii Skłodowskiej Curie 18)
Punkt Przedszkolny Mały Wielki Świat (ul. Św. Antoniego 16A)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 15 i 21)
Zespół Szkół Nr 34 (ul. Włocławska 237/239)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. Dziewulskiego 41 C)
ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
Przedszkole Niepubliczne - Ochronka (ul. Wojska Polskiego 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 19)
Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Słowackiego 145)
BARCIN
Przedszkole Nr 1 (ul. 4-Stycznia 9)
Przedszkole Nr 2 (ul. Artylerzystów 3)
Przedszkole Nr 3 z Oddziałem Żłobka (ul. Artylerzystów 1)
BĄDKOWE
Przedszkole Samorządowe (ul. Włocławska 19)
BĄDKOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Włocławska 13)
BIAŁE BŁOTA
Gminne Przedszkole (ul. Centralna 27)
BOBROWNIKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Włocławska 10)
BORÓWNO
Przedszkole Samorządowe (Borówno, ul. Szkolna 13)
BRODNICA
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Kamionka 16)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1- Przedszkole Nr 6 (ul. Batalionów Chłopskich 28)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 - Przedszkole Nr 8 (ul. Zielona 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 - Przedszkole im. Marii Konopnickiej (ul. Wyspiańskiego 12a)
BRUDNOWO
Przedszkole (Brudnowo 25)
BRZEŚĆ KUJAWSKI
Przedszkole Publiczne Nr 1 (ul. Hanki Sawickiej 21)
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Okrzei 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Konarskiego 63)
BRZOZA
Przedszkole Samorządowe (ul. Łabiszyńska 23)
BRZOZÓWKA
Zespół Szkół w Brzozówce (Brzozówka, ul. Szkolna 38)
BUKOWIEC
Przedszkole (ul. Ceynowy 11)
BYSŁAW
Przedszkole Samorządowe Gminy Lubiewo (ul. Kwiatowa 9)
CEKCYN
Przedszkole Gminne (ul. Główna 9)
CHEŁM
Punkt Przedszkolny "ARKA" (ul. Lubelska 2)
CHEŁMNO
Miejskie Przedszkole Nr 2 (ul. Klasztorna 12)
Prywatne Przedszkole "BRZDĄC" (ul. Kościuszki 9)
Przedszkole Niepubliczne "CALINECZKA" (ul. M. C. Skłodowskiej 10)
Przedszkole Niepubliczne "PINOKIO" (ul. Dworcowa 13)
Przedszkole Niepubliczne BAJKA (ul. Danielewskiego 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parkowa 5)
CHEŁMŻA
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Bydgoska 9)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Tumska 10)
CHODECZ
Przedszkole Samorządowe (ul. Waryńskiego 20)
CHROSTKOWO
Przedszkole Samorządowe (Chrostkowo 78)
CIECHOCINEK
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Widok 9)
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Wierzbowa 10)
CZARŻE
Przedszkole Publiczne (Czarże, ul. Chełmińska 47)
CZERNIKOWO
Przedszkole Publiczne (ul. Toruńska 35)
DĄBROWA
Przedszkole (ul. Szkolna 15)
DĄBROWA CHEŁMIŃSKA
Przedszkole Publiczne (ul. Sportowa 1)
DOBRE
Publiczne Przedszkole (ul. Szkolna 2a)
DOBRE MIASTO
Przedszkole Samorządowe Nr 2 (ul. Malczewskiego 7)
DOBRZYŃ NAD WISŁĄ
Przedszkole Samorządowe (ul. Lipnowska 6)
DRZYCIM
Przedszkole (ul. Dworcowa 20)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Broniewskiego 2)
DULSK
Przedszkole Publiczne (Dulsk 28a)
DZIAŁYŃ
Samorządowe Przedszkole (Działyń 57)
FABIANKI
Przedszkole Prywatne Agnieszka Dolińska (Fabianki 2)
GĄSAWA
Przedszkole Samorządowe (ul. Żnińska 17)
GĄSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Gąski 19)
Niepubliczne Przedszkole (Gąski 19)
GĘBICE
Przedszkole "BAJKA" (ul. Rynek 11)
GNIEWKOWO
Samorządowe Przedszkole (ul. Stanisława Moniuszki 2)
GOLUB-DOBRZYŃ
Przedszkole Publiczne Nr 2 (ul. Sienkiewicza 6)
Publiczne Przedszkole Nr 3 (ul. Kościuszki 12)
GORZEŃ
Szkoła Podstawowa oddz. "0" (Gorzeń 15)
GOSTYCYN
Publiczne Przedszkole (ul. Główna 53)
GÓRNA GRUPA
Przedszkole Samorządowe (Górna Grupa, ul. Świecka 9)
GÓRZNO
Przedszkole Gminne (ul. Kościuszki 3)
GRUCZNO
Przedszkole Nr 11 (ul. Wojska Polskiego 4)
GRUDZIĄDZ
Niepubliczne Przedszkole "Tom Bombadil" (ul. Gąsiorowskiego 4)
Przedszkole Miejskie "Kopernik" (ul. Dworcowa 35)
Przedszkole Miejskie "Kuntersztyn" (ul. Piłsudskiego 31)
Przedszkole Miejskie "Lotnisko" (ul. Kustronia 6)
Przedszkole Miejskie "Mniszek" (ul. Sportowców 2)
Przedszkole Miejskie "Rządz" (ul. Łęgi 17)
Przedszkole Miejskie "Strzemięcin" (ul. Korczaka 21)
Przedszkole Miejskie "Tarpno" (ul. Legionów 30)
Przedszkole Miejskie Śródmieście (ul. Groblowa 15)
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego (ul. Chełmińska 77)
GRZYBNO
Społeczne Przedszkole (Grzybno 71)
GUŹLIN
Przedszkole Publiczne Nr 3 (Guźlin 87)
INOWROCŁAW
Niepubliczne Przedszkole "Juniorek" (al. 800-lecia Inowrocławia 3)
Przedszkole Niepubliczne "POD TĘCZĄ" (ul. Łokietka 2)
Przedszkole Niepubliczne MIŚ Lidia Śmigerska (ul. Solankowa 29)
Przedszkole Nr 14 "MUZYCZNA KRAINA" (ul. Świetego Ducha 86)
Przedszkole Nr 2 (ul. Harcerstwa Polskiego 6a)
Przedszkole Nr 20 (ul. Wojska Polskiego 13a)
Przedszkole Nr 4 "SŁONECZKO" z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kusocińskiego 11)
IZBICA KUJAWSKA
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Narutowicza 63)
JABŁONOWO POMORSKIE
Przedszkole Samorządowe (ul. Gen. Sikorskiego 3)
JANIKOWO
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Słoneczna 31)
Szkoła Podstawowa (ul. Bp. M. Kozala 3)
JANOWIEC WIELKOPOLSKI
Przedszkole Samorządowe (Janowiec Wielkopolski 2)
KAMIEŃ KRAJEŃSKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 3)
KCYNIA
Przedszkole (ul. Libelta 1)
KIKÓŁ
Przedszkole Publiczne (ul. Toruńska 22)
KONECK
Zespół Szkół (ul. Koneck 28)
KORONOWO
Przedszkole Samorządowe z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Dworcowa 5)
KOŚCIELEC
Przedszkole (Kościelec 14)
KOWAL
Przedszkole Miejskie (ul. Piwna 20)
KOWALEWO POMORSKIE
Przedszkole Publiczne (ul. Szkolna 11)
KRUSZWICA
Przedszkole Samorządowe Nr 1 (ul. Kolegiacka 13)
Przedszkole Samorządowe Nr 3 (ul. Niepodlegości 27)
KSIĄŻKI
Przedszkole (ul. Szkolna 6)
KWIECISZEWO
Przedszkole (Kwieciszewo 58)
LASKOWICE
Przedszkole Samorządowe (Laskowice, ul. Długa 2)
LIPNO
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Piłsudskiego 25)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (Os. Sikorskiego 17)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Włocławska 30)
Przedszkole Miejskie Nr 4 (ul. Licealna 4)
LISEWO
Gminne Przedszkole (ul. Toruńska 12)
LUBANIE
Przedszkole Samorządowe (Lubanie 14)
LUBICZ GÓRNY
Przedszkole Publiczne " Chatka Puchatka" (Lubicz Górny, ul. Piaskowa 2)
LUBIEŃ KUJAWSKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Szkolna 15)
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 15)
LUBOSTROŃ
Przedszkole (Lubostroń 13a)
LUBRANIEC
Przedszkole Samorządowe (ul. Nowa 4)
ŁASIN
Przedszkole Miejskie (Al. Młodości 1)
MAŁY RUDNIK
Przedszkole (Mały Rudnik)
MEŁNO
Przedszkole Samorządowe (Mełno 5)
MOGILNO
Przedszkole Niepubliczne Ochronka w Mogilnie (ul. Rynek 14)
Przedszkole Nr 1 (ul. J.Korczaka 1)
Przedszkole Nr 2 (ul. Moniuszki 4)
Przedszkole Nr 3 (ul. Konopnickiej 15a)
MROCZA
Przedszkole Miejskie (ul. Łąkowa 5)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Niepubliczne Przedszkole Katolickie przy parafii św. Wawrzyńca w Nakle (ul. Kościelna 6)
NAKŁO NAD NOTECIĄ
Przedszkole "WESOŁA PIĄTKA" (ul. Bydgoska 12)
Przedszkole Niepubliczne "DONALD" (ul. Księdza Piotra Skargi 9)
Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Powstańców Wielkopolskich 11)
Przedszkole Nr 3 (Os. Łokietka 6)
NAKONOWO
Przedszkole Samorządowe (Nakonowo 31)
Zespół Placówek Oświatowych (Nakonowo 31)
NIESZAWA
Przedszkole Samorządowe (ul. Zjazd 5)
NOWA WIEŚ
Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola (Nowa Wieś, ul. Grudziądzka 18)
NOWA WIEŚ WIELKA
Przedszkole Samorządowe "Stokrotka" (ul. Kwiatowa 20)
NOWE
Przedszkole Nr 2 (Al. 3 Maja 1)
OSIE
Przedszkole Publiczne (ul. Dworcowa 4)
OSIEK
Przedszkole Samorządowe (Osiek 88)
Zespół Szkół (Osiek 63)
OSIELSKO
Domowe Przedszkole "Chata Skrzata" (ul. Jeżynowa 5)
Zespół Szkół (ul. Centralna 7)
OSIĘCINY
Przedszkole Komunalne (ul. Traugutta 1)
OSTROMECKO
Przedszkole Publiczne (Ostromecko, ul. Bydgoska 7)
Zespół Szkół (Ostromecko, ul. Szkolna 1)
OSTROWITE
Gminne Przedszkole (Ostrowite 45)
Przedszkole Samorządowe (Ostrowite 178)
PADNIEWO
Przedszkole (Padniewo 58)
PAKOŚĆ
Przedszkole Miejskie (ul. Św. Jana 14)
PALMIEROWO
Szkoła Podstawowa w Palmierowie (Palmierowo 7a)
PATEREK
Przedszkole w Paterku z filią w Potulicach (Paterek, ul. Spacerowa 1a)
PIASTOSZYN
Przedszkole (Piastoszyn, ul. Główna 34)
PIECHCIN
Przedszkole (ul. 11 Listopada 7)
PIOTRKÓW KUJAWSKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Targowa 2)
POKRZYDOWO
Przedszkole (Pokrzydowo 23)
PRUSZCZ
Przedszkole Samorządowe (ul. Kościelna 2)
PRZYSIERSK
Przedszkole w Przysiersku (Przysiersk 31)
RACIĄŻEK
Przedszkole Publiczne (ul. Zamkowa 31)
RADOMICE
Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej (Radomice 115)
RADZIEJÓW
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Polna 1)
RADZYŃ CHEŁMIŃSKI
Przedszkole Samorządowe (ul. Sady 17)
ROGOWO
Gminne Przedszkole (ul. Kościuszki 2)
ROGÓŹNO
Przedszkole Publiczne (Rogóźno 73)
ROJEWO
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Rojewo 131)
RYPIN
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Młyńska 3)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Wojska Polskiego 11)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. G. Sommera 16)
SADKI
Przedszkole (ul. Kościelna 7)
SAMSIECZNO
Szkoła Podstawowa (Samsieczno 34a)
SEROCK
Przedszkole Samorządowe (Serock, ul. Dworcowa 1)
SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
Gminne Przedszkole Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nowy Rynek 2)
Gminne Przedszkole Nr 2 "Bajka" (ul. Bajkowa 1)
SKĘPE
Publiczne Przedszkole Nr 1 (ul. Dworcowa 21)
SKRWILNO
Gminne Przedszkole (ul. Leśna 11)
SOLEC KUJAWSKI
Ochronka Sióstr Służebniczek (ul. Bohatera Września 11)
Przedszkole Niepubliczne REKSIO (ul. Bohaterów Września 5)
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Promyczek" (ul. Tartaczna 10)
SOŚNO
Samorządowe Przedszkole (ul. Parkowa 4)
STRZELNO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Upośledzonej Umysłowo (ul. Parkowa 10)
Przedszkole Nr 1 (ul. Michelsona 1)
Przedszkole Nr 2 (ul. T.Kościuszki 3)
SZUBIN
Samorządowe Przedszkole Nr 2 (ul. Dąbrowskiego 16)
Samorządowe Przedszkole Nr 3 (Plac Kościelny 2)
ŚLESIN
Przedszkole (ul. Kazińska 1)
ŚLIWICE
Przedszkole Samorządowe "Borowiaczek" (ul. Pocztowa 2)
ŚMIŁOWICE
Przedszkole Prywatne (Śmiłowice 28)
ŚWIECIE
Przedszkole Nr 1 (ul. Sądowa 6)
Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Słowackiego 15)
Przedszkole Nr 3 (ul. Wojska Polskiego 16)
Przedszkole Nr 4 (ul. Kościuszki 16)
Przedszkole Nr 6 (ul. Paderewskiego 2)
Przedszkole Nr 7 (ul. Paderewskiego 4)
Przedszkole Nr 8 "MOTYLEK" (ul. St. Wyszyńskiego 9)
Przedszkole Nr 9 (ul. 10 Lutego 2)
ŚWIECIE NAD OSĄ
Przedszkole Gminne (Świecie nad Osą 113)
Zespół Szkół i Placówek nr 1 (Świecie nad Osą 113)
ŚWIERCZYNY
Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Świerczyny, ul. Szkolna 6)
ŚWIĘTE
Szkoła Podstawowa (Święte 1)
TŁUCHOWO
Przedszkole Publiczne (ul. Sierpecka 26)
TRZEBCZ SZLACHECKI
Niepubliczne Przedszkole "Maja i Gucio" (Trzebcz Szlachecki 18)
TUCHOLA
Przedszkole Nr 1 (ul. Bydgoska 13)
Przedszkole Nr 2 (ul. Piastowska 32)
TUCZNO
Przedszkole Publiczne (Tuczno, ul. Pakoska 33)
UNISŁAW
Przedszkole Gminne "Krasnoludek" (ul. Żwirki i Wigury 3)
WAŁDOWO SZLACHECKIE
Przedszkole (Wałdowo Szlacheckie 47)
WĄBRZEŹNO
Przedszkole Miejskie "Bajka" (ul. Żeromskiego 11)
WIELGIE
Publiczne Przedszkole (ul. Szkolna 5)
WIĘCBORK
Przedszkole Gminne Nr 1 (ul. Gdańska 13)
WIOSKA
Przedszkole Publiczne "Przedszkole pod lipami" (Wioska 5)
WŁOCŁAWEK
Centrum Edukacji i Kultury "ZENIT" (ul. Młynarska 1A/3)
Przedszkole Nr 12 (ul. Bukowa 37/39)
Przedszkole Nr 7 (ul. Willowa 8)
Przedszkole Publiczne (ul. Kraszewskiego 34)
Przedszkole Publiczne (ul. Łanowa 3)
Przedszkole Publiczne Nr 13 (ul. Brdowska 2)
Przedszkole Publiczne Nr 14 (ul. Hutnicza 3a)
Przedszkole Publiczne Nr 16 (ul. Budowlanych 6a)
Przedszkole Publiczne Nr 17 (ul. Wronia 9a)
Przedszkole Publiczne Nr 19 "Bajka" (ul. Urocza 1)
Przedszkole Publiczne Nr 22 (ul. Żwirowa 101)
Przedszkole Publiczne Nr 25 (ul. Rajska 1)
Przedszkole Publiczne Nr 26 (ul. Radosna 3)
Przedszkole Publiczne Nr 27 (ul. Cienista 20)
Przedszkole Publiczne Nr 29 (ul. Dygasińskiego 10)
Przedszkole Publiczne Nr 30 (ul. Kaliska 85)
Przedszkole Publiczne Nr 32 (ul. Kaliska 108)
Przedszkole Publiczne Nr 35 (ul. 14 - go Pułku Piechoty 5)
Przedszkole Publiczne Nr 36 (ul. Wyspiańskiego 3)
Przedszkole Publiczne Nr 6 (ul. Gałczyńskiego 9)
Przedszkole Publiczne Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Targowa 3)
Zespół Szkół Nr 8 (ul. Willowa 8)
WTELNO
Zespół Szkół (Wtelno 165)
WYLATOWO
Przedszkole (Wylatowo 88)
WYSOCIN
Szkoła Podstawowa (Wysocin 38)
ZBICZNO
Przedszkole (Zbiczno 150)
ZBÓJNO
Publiczne Przedszkole (Zbójno)
ZBRACHLIN
Przedszkole (ul. Szkolna 16)
ZELGNO
Szkoła Podstawowa (Zelgno)
ZŁAWIEŚ MAŁA
Gminne Przedszkole (Zławieś Mała, ul. Osiedlowa 6)
ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
Publiczne Przedszkole (ul. Kasztanowa 7)
ŻNIN
Przedszkole Miejskie Nr 1 (ul. Browarowa 16)
Przedszkole Miejskie Nr 2 (ul. Kl.Janickiego 10)
Przedszkole Miejskie Nr 3 (ul. Szpitalna 20)
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Służebniczek N.P. N.M.P. (ul. 700-lecia 22)
ŻOŁĘDOWO
Przedszkole Dobrego Pasterza (Żołędowo, ul. Jastrzębia 27)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie