Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Ameryka
podstawowe Babięta
podstawowe Babięty Wielkie
podstawowe Babki Oleckie
podstawowe Banie Mazurskie
podstawowe Baranowo
podstawowe Barciany
podstawowe Barcikowo
podstawowe Barczewko
podstawowe Barczewo
podstawowe Bartołty Wielkie
podstawowe Bartoszyce
podstawowe Barty
podstawowe Bażyny
podstawowe Bemowo Piskie
podstawowe Bezledy
podstawowe Bęsia
podstawowe Biała Piska
podstawowe Białuty
podstawowe Biedaszki
podstawowe Bielica
podstawowe Biesal
podstawowe Biskupiec
podstawowe Bisztynek
podstawowe Błudowo
podstawowe Bobry
podstawowe Boćwinka
podstawowe Bogaczewo
podstawowe Boguchwały
podstawowe Boleszyn
podstawowe Boreczno
podstawowe Borki Wielkie
podstawowe Borzymy
podstawowe Boże
podstawowe Bramka
podstawowe Braniewo
podstawowe Bratian
podstawowe Bredynki
podstawowe Bryńsk
podstawowe Brzozie Lubawskie
podstawowe Brzydowo
podstawowe Budry
podstawowe Bukwałd
podstawowe Butryny
podstawowe Bynowo
podstawowe Bystry
podstawowe Byszwałd
podstawowe Cerkiewnik
podstawowe Chełchy
podstawowe Choszczewo
podstawowe Chruściel
podstawowe Cichy
podstawowe Cimochy
podstawowe Czerwonka
podstawowe Dąbrowy
podstawowe Dąbrówka
podstawowe Dąbrówno
podstawowe Dłużec
podstawowe Dobre Miasto
podstawowe Dobrzyki
podstawowe Drogosze
podstawowe Drygały
podstawowe Dubeninki
podstawowe Dylewo
podstawowe Dywity
podstawowe Działdowo
podstawowe Dzietrzychowo
podstawowe Dźwierzuty
podstawowe Elbląg
podstawowe Elgnowo
podstawowe Elgnówko
podstawowe Ełk
podstawowe Faryny
podstawowe Franciszkowo
podstawowe Franknowo
podstawowe Frączki
podstawowe Frednowy
podstawowe Frombork
podstawowe Frygnowo
podstawowe Galiny
podstawowe Galwiecie
podstawowe Gałdowo
podstawowe Garbno
podstawowe Gawliki Wielkie
podstawowe Gawrzyjałki
podstawowe Gąski
podstawowe Gierzwałd
podstawowe Gietrzwałd
podstawowe Giżycko
podstawowe Głotowo
podstawowe Godkowo
podstawowe Gołdap
podstawowe Goryń
podstawowe Górowo Iławeckie
podstawowe Grabowo
podstawowe Grodziczno
podstawowe Grom
podstawowe Gromoty
podstawowe Gronowo Elbląskie
podstawowe Gronowo Górne
podstawowe Gródki
podstawowe Gryźliny
podstawowe Grzęda
podstawowe Grzybiny
podstawowe Gwiździny
podstawowe Hartowiec
podstawowe Hejdyk
podstawowe Idzbark
podstawowe Iława
podstawowe Iłowo-Osada
podstawowe Jabłonowo
podstawowe Jabłońskie
podstawowe Jamielnik
podstawowe Janowiec Kościelny
podstawowe Janowo
podstawowe Jawty Wielkie
podstawowe Jedwabno
podstawowe Jeglia
podstawowe Jegławki
podstawowe Jegłownik
podstawowe Jelonki
podstawowe Jerutki
podstawowe Jeruty
podstawowe Jesionowo
podstawowe Jeziorany
podstawowe Jeże
podstawowe Jonkowo
podstawowe Judziki
podstawowe Jurki
podstawowe Kalinowo
podstawowe Kalnik
podstawowe Kałęczyn
podstawowe Kamieniec
podstawowe Kamińsk
podstawowe Kamionek Wielki
podstawowe Kandyty
podstawowe Karaś
podstawowe Kazanice
podstawowe Kętrzyn
podstawowe Kiełpiny
podstawowe Kisielice
podstawowe Kiwity
podstawowe Klebark Wielki
podstawowe Klęczkowo
podstawowe Klon
podstawowe Kłębowo
podstawowe Kobułty
podstawowe Kocioł Duży
podstawowe Kolno
podstawowe Kolonia
podstawowe Korsze
podstawowe Kosewo
podstawowe Koszelewy
podstawowe Kowale Oleckie
podstawowe Kozłowo
podstawowe Kożuchy
podstawowe Kraszewo
podstawowe Krawczyki
podstawowe Krekole
podstawowe Kronowo
podstawowe Krotoszyny
podstawowe Królikowo
podstawowe Kruklanki
podstawowe Kruszewiec
podstawowe Krutyń
podstawowe Kruzy
podstawowe Księży Dwór
podstawowe Kumielsk
podstawowe Kunki
podstawowe Kurzętnik
podstawowe Kuty
podstawowe Kwiecewo
podstawowe Kwietniewo
podstawowe Lamkowo
podstawowe Laseczno
podstawowe Lechowo
podstawowe Leginy
podstawowe Lelkowo
podstawowe Lidzbark
podstawowe Lidzbark Warmiński
podstawowe Linowo
podstawowe Lipinki
podstawowe Lipowiec
podstawowe Lipowina
podstawowe Lipowo
podstawowe Liski
podstawowe Lisy
podstawowe Liwa
podstawowe Lubawa
podstawowe Lubnowy Małe
podstawowe Lubomino
podstawowe Lutry
podstawowe Łaniewo
podstawowe Łankiejmy
podstawowe Łatana Wielka
podstawowe Ławice
podstawowe Łączno
podstawowe Łąkorz
podstawowe Łęcze
podstawowe Łęgajny
podstawowe Łęgowo
podstawowe Łukta
podstawowe Łupki
podstawowe Łyna
podstawowe Małdyty
podstawowe Mały Łęck
podstawowe Marcinkowo
podstawowe Marwałd
podstawowe Marzęcice
podstawowe Mazury
podstawowe Mielno
podstawowe Mierki
podstawowe Mikołajki
podstawowe Milejewo
podstawowe Milewo
podstawowe Miłakowo
podstawowe Miłki
podstawowe Miłomłyn
podstawowe Mingajny
podstawowe Młynary
podstawowe Mołtajny
podstawowe Montowo
podstawowe Morąg
podstawowe Mostkowo
podstawowe Mostołty
podstawowe Mrągowo
podstawowe Mroczno
podstawowe Mrozy Wielkie
podstawowe Muszaki
podstawowe Nakomiady
podstawowe Napiwoda
podstawowe Narzym
podstawowe Nawiady
podstawowe Nidzica
podstawowe Niechłonin
podstawowe Nowa Wieś
podstawowe Nowa Wieś Ełcka
podstawowe Nowakowo
podstawowe Nowe Kawkowo
podstawowe Nowe Miasto Lubawskie
podstawowe Nowica
podstawowe Nowy Dwór
podstawowe Okartowo
podstawowe Olecko
podstawowe Olszewo
podstawowe Olsztyn
podstawowe Olsztynek
podstawowe Olszyny
podstawowe Orłowo
podstawowe Orneta
podstawowe Orzechowo
podstawowe Orzyny
podstawowe Orzysz
podstawowe Ostrowiec Świętokrzyski
podstawowe Ostrowite
podstawowe Ostróda
podstawowe Pakosze
podstawowe Pasłęk
podstawowe Pasym
podstawowe Perły
podstawowe Petrykozy
podstawowe Piecki
podstawowe Pieniężno
podstawowe Pieszkowo
podstawowe Pietrzwałd
podstawowe Pilona
podstawowe Piotraszewo
podstawowe Piotrkowo
podstawowe Piotrowiec
podstawowe Pisanica
podstawowe Pisz
podstawowe Płoskinia
podstawowe Płośnica
podstawowe Pogorzel
podstawowe Pogrodzie
podstawowe Pomorska Wieś
podstawowe Poniki
podstawowe Pozezdrze
podstawowe Prawdziska
podstawowe Prątnica
podstawowe Prostki
podstawowe Przeździęk Wielki
podstawowe Purda
podstawowe Radomno
podstawowe Radostowo
podstawowe Radzieje
podstawowe Ramsowo
podstawowe Rasząg
podstawowe Rączki
podstawowe Reszel
podstawowe Rękusy
podstawowe Rodnowo
podstawowe Rogajny
podstawowe Rogiedle
podstawowe Rogóż
podstawowe Romany
podstawowe Rozogi
podstawowe Rożental
podstawowe Rożyńsk Wielki
podstawowe Ruciane-Nida
podstawowe Rudka
podstawowe Rudzienice
podstawowe Rumian
podstawowe Rumienica
podstawowe Rumy
podstawowe Runowo
podstawowe Ruszkowo
podstawowe Ruś
podstawowe Rybno
podstawowe Rychliki
podstawowe Rydzewo
podstawowe Ryn
podstawowe Rzeczna
podstawowe Samborowo
podstawowe Samin
podstawowe Sampława
podstawowe Sarnowo
podstawowe Sątoczno
podstawowe Sątopy
podstawowe Sępopol
podstawowe Skarlin
podstawowe Skarzyn
podstawowe Skomack Wielki
podstawowe Skop
podstawowe Skurpie
podstawowe Słobity
podstawowe Słonecznik
podstawowe Słup
podstawowe Słupy
podstawowe Smolajny
podstawowe Snopki
podstawowe Sobiechy
podstawowe Sokolica
podstawowe Sokółki
podstawowe Solanka
podstawowe Sorkwity
podstawowe Spręcowo
podstawowe Spychowo
podstawowe Srokowo
podstawowe Stare Dłutowo
podstawowe Stare Jabłonki
podstawowe Stare Juchy
podstawowe Stare Kiełbonki
podstawowe Stare Uściany
podstawowe Staświny
podstawowe Stawiguda
podstawowe Stożne
podstawowe Straduny
podstawowe Suchacz
podstawowe Susz
podstawowe Sypitki
podstawowe Sząbruk
podstawowe Szczepankowo
podstawowe Szczęsne
podstawowe Szczytno
podstawowe Szestno
podstawowe Szkotowo
podstawowe Szkudaj
podstawowe Szwarcenowo
podstawowe Szyldak
podstawowe Szyleny
podstawowe Szymanowo
podstawowe Szymany
podstawowe Szymonowo
podstawowe Świątki
podstawowe Świętajno
podstawowe Talki
podstawowe Tereszewo
podstawowe Tolkmicko
podstawowe Toprzyny
podstawowe Trelkowo
podstawowe Trzonki
podstawowe Tuławki
podstawowe Turza Wielka
podstawowe Tuszewo
podstawowe Tylice
podstawowe Tylkowo
podstawowe Tynwałd
podstawowe Tyrowo
podstawowe Ukta
podstawowe Upałty
podstawowe Uzdowo
podstawowe Waplewo
podstawowe Warpuny
podstawowe Waśniewo-Grabowo
podstawowe Wawrochy
podstawowe Wąpiersk
podstawowe Wejsuny
podstawowe Wesołowo
podstawowe Węgielsztyn
podstawowe Węgorzewo
podstawowe Węgój
podstawowe Węzina
podstawowe Wiatrowiec
podstawowe Wielbark
podstawowe Wieliczki
podstawowe Wielki Dwór
podstawowe Wielki Łęck
podstawowe Wielkie Bałówki
podstawowe Wikielec
podstawowe Wilczkowo
podstawowe Wilkasy
podstawowe Wilkowo
podstawowe Winda
podstawowe Wipsowo
podstawowe Wiśniowo Ełckie
podstawowe Wojciechy
podstawowe Wojnowo
podstawowe Wola Kamieńska
podstawowe Woszczele
podstawowe Woźnice
podstawowe Wronki
podstawowe Wrzesina
podstawowe Wydminy
podstawowe Wygoda
podstawowe Wygryny
podstawowe Wysoka
podstawowe Wysokie
podstawowe Zabiele
podstawowe Zaborowo
podstawowe Zagaje
podstawowe Zajączkowo
podstawowe Zalesie
podstawowe Zalewo
podstawowe Ząbrowo
podstawowe Zelki
podstawowe Zielonka Pasłęcka
podstawowe Złotowo
podstawowe Zwierzewo
podstawowe Zwierzno
podstawowe Zwiniarz
podstawowe Żabi Róg
podstawowe Żabin
podstawowe Żabiny
podstawowe Żardeniki
podstawowe Żegoty
podstawowe Żelazna Góra
podstawowe Żurawiec
podstawowe Żydowo
podstawowe Żytkiejmy
OLSZTYN
Centrum Edukacji OSKAR (ul. 11 Listopada 5)
Katolicki Zespół Edukacyjny (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Piątka" (ul. Piłsudskiego 54a)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Przedszkole ABSOLWENT (ul. Jasna 2)
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. Żołnierska 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie (ul. Grzegorzewskiej 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 42)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Nr 101, Społeczne Przedszkole "Stojedynka" (ul. Mroza 25)
Szkoła Podstawowa (ul. Herdera 3)
Szkoła Podstawowa (ul. Stramkowskiej 13)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Moniuszki 10)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. NIepodległości 18)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Puszkina 11)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Wojciecha Kętrzyńskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 18 w Olsztynie (ul. Żytnia 71)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul.Bałtycka 151)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kościuszki 70)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Żołnierska 26)
Szkoła Podstawowa nr 29 (ul. Iwaszkiewicza 44)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul Kołobrzeska 13M)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Pieczewska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Wiecherta 14)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Gdyńska 17)
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Olsztynie (al. Przyjaciół 42)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Zamenhofa 14)
Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole "Akademia Prymusa" (ul. Metalowa 6)
Zespół Placówek Edukacyjnych (ul. Turowskiego 1)
Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych, Edukacyjnych i Diagnostycznych (ul. Pstrowskiego 5a )
Zespół Placówek Specjalnych (ul. Żołnierska 18 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi (ul. M. Wańkowicza 1)

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5
Mistrzostwa Sportowego (ul. Gietkowska 12)

Zespół Szkół Specjalnych w Olsztynie (Al. Wojska Polskiego 35)
AMERYKA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Ameryka 21)
BABIĘTA
Szkoła Podstawowa w Nawiadach - Szkoła Filialna w Babiętach (Babięta 18)
BABIĘTY WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Babiętach Wielkich (Babięty Wielkie 31)
BABKI OLECKIE
Zespół Szkół (Babki Oleckie 12)
BANIE MAZURSKIE
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Konopnickiej 12)
BARANOWO
Zespół Szkół w Baranowie (Baranowo 29)
BARCIANY
Zespół Szkół w Barcianach (ul. Nowa 1A)
BARCIKOWO
Szkoła Podstawowa w Barcikowie (Barcikowo 11)
BARCZEWKO
Szkoła Filialna w Barczewku Szkoły Podstawowej w Łęgajnach (Barczewko 36)
BARCZEWO
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wojska Polskiego 36 A)
BARTOŁTY WIELKIE
Szkoła Podstawowa (Bartołty Wielkie 5)
BARTOSZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Limanowskiego 9)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Marksa 18)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Bartoszycach (ul. Nowowiejskiego 31)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Gen. Bema 35)
Zespół Szkół (ul. Leśna 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Traugutta 23)
BARTY
Szkoła Podstawowa (Barty 23)
BAŻYNY
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
  w Bażynach (Bażyny)

BEMOWO PISKIE
Szkoła Podstawowa (Bemowo Piskie, ul. gen. Józefa Bema)
BEZLEDY
Szkoła Podstawowa (Bezledy 13a)
BĘSIA
Szkoła Podstawowa w Bęsi (Bęsia 25)
BIAŁA PISKA
Szkoła Podstawowa (ul. M. Kajki 1)
BIAŁUTY
Szkoła Podstawowa w Białutach (Białuty 1)
BIEDASZKI
Szkoła Podstawowa (Biedaszki 11)
BIELICA
Szkoła Podstawowa (Bielica 11)
BIESAL
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Biesal 59)
BISKUPIEC
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Gdańska 1)
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Mickiewicza 8)
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Bolesława Chrobrego 15)
Szkoła Podstawowa (ul. Grudziądzka 38)
BISZTYNEK
Szkoła Podstawowa w Bisztynku (ul. Kolejowa 7)
BŁUDOWO
Szkoła Podstawowa w Błudowie (Błudowo 48)
BOBRY
Szkoła Podstawowa w Bobrach (Bobry 12)
BOĆWINKA
Szkoła Podstawowa w Boćwince (Boćwinka 12)
Szkoła Podstawowa w Boćwince (Boćwinka 13)
BOGACZEWO
Szkoła Podstawowa w Bogaczewie (Bogaczewo 83)
BOGUCHWAŁY
Szkoła Podstawowa (Boguchwały 47)
BOLESZYN
Szkoła Podstawowa w Boleszynie (Boleszyn 12)
BORECZNO
Zespół Szkół w Borecznie (Boreczno 22)
BORKI WIELKIE
Społeczna Szkoła Podstawowa w Borkach Wielkich (Borki Wielkie 35)
BORZYMY
Szkoła Podstawowa w Borzymach (Borzymy 22)
BOŻE
Szkoła podstawowa w Bożem (Boże 18)
BRAMKA
Szkoła Podstawowa w Bramce (Bramka 75)
BRANIEWO
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. PCK 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 22E)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. PCK 4)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Moniuszki 22a)
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Braniewie (ul. Konarskiego 13)
BRATIAN
Zespół Szkół (Bratian, ul. Szkolna 2)
BREDYNKI
Społeczna Szkoła Podstawowa w Bredynkach (Bredynki 24)
BRYŃSK
Szkoła Podstawowa (Bryńsk 71)
BRZOZIE LUBAWSKIE
Szkoła Podstawowa (Brzozie Lubawskie 43a)
BRZYDOWO
Szkoła Podstawowa w Brzydowie (Brzydowo 27)
BUDRY
Szkoła Podstawowa (ul. Michała Kajki 4)
BUKWAŁD
Szkoła Podstawowa (Bukwałd 39)
BUTRYNY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Butryny 1a)
BYNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Bynowie (Bynowo 7)
BYSTRY
Szkoła Podstawowa (Bystry 9a)
BYSZWAŁD
Szkoła Podstawowa (Byszwałd 7)
CERKIEWNIK
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Cerkiewniku (Cerkiewnik 19)
CHEŁCHY
Zespół Szkół Samorządowych w Chełchach (Chełchy 26)
CHOSZCZEWO
Szkoła Podstawowa w Choszczewie (Choszczewo 62)
CHRUŚCIEL
Szkoła Podstawowa (Chruściel 27)
CICHY
Szkoła Podstawowa w Cichym (Cichy 3)
CIMOCHY
Szkoła Podstawowa w Cimochach (Cimochy, ul. Szkolna 15)
CZERWONKA
Zespół Szkół w Czerwonce (Czerwonka 15)
DĄBROWY
Szkoła Podstawowa w Dąbrowach (Dąbrowy 238)
DĄBRÓWKA
Zespół Szkół (Dąbrówka 40)
DĄBRÓWNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Ostródzka 12)
DŁUŻEC
Szkoła Podstawowa w Dłużcu (Dłużec 17)
DOBRE MIASTO
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Wojska Polskiego 22)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Gdańska 13)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Garnizonowa 20)
DOBRZYKI
Zespół Szkół w Dobrzykach (Dobrzyki 25)
DROGOSZE
Szkoła Podstawowa w Drogoszach (Drogosze 40)
DRYGAŁY
Zespół Szkół w Drygałach (Drygały, ul. Szkolna 2)
DUBENINKI
Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum w Dubeninkach (ul. Szkolna 1)
DYLEWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Dylewo 6)
DYWITY
Szkoła Podstawowa (ul. Spółdzielcza 4)
DZIAŁDOWO
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy (ul. M.C. Skłodowskiej 20)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Lenartowicza 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Polna 11)
DZIETRZYCHOWO
Szkoła Podstawowa (Dzietrzychowo 10)
DŹWIERZUTY
Szkoła Podstawowa (ul. Sienkiewicza 1)
ELBLĄG
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 18 (ul. Węgrowska 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Kopernika 27)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Polna 8a)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Daszyńskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Zajchowskiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Mielczarskiego 45)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Modlińska 39)
Szkoła Podstawowa nr 16 (ul. Sadowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Urocza 4)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Zbyszka Godlewskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Słoneczna 14)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Mickiewicza 41)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (al. Józefa Piłsudskiego 4)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Szańcowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Rodziny Nalazków 20)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (ul. Traugutta 91)
Zespół Szkół Akademickich (ul. Lotnicza 2)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Saperów 20)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Korczaka 34)
Zespół Szkół nr 2 w Elblągu (ul. Wyżynna 3)
ELGNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Elgnowo 6)
ELGNÓWKO
Szkoła Podstawowa w Elgnówku (Elgnówko 27)
EŁK
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Grajewska 16a)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Hieronima i Jana Małeckich 1)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Grodzieńska 1)
Szkoła Podstawowa nr 4 (ul. Wojska Polskiego 64)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. św. M.M.Kolbego 11)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Kilińskiego 48)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Piwnika Ponurego 1)
Szkoła Podstawowa Specjalna i Gimnazjum Specjalne (ul. Kilińskiego 2)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Suwalska 15)
FARYNY
Szkoła Podstawowa w Farynach (Faryny 61a)
FRANCISZKOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa we Franciszkowie (Franciszkowo 8)
FRANKNOWO
Szkoła Podstawowa we Franknowie (Franknowo 20)
FRĄCZKI
Szkoła Podstawowa (ul. Frączki 4)
FREDNOWY
Samorządowa Szkoła Podstawowa we Frednowach (Frednowy 52)
FROMBORK
Zespół Szkół (ul. Katedralna 9)
FRYGNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa we Frygnowie (Frygnowo 17)
GALINY
Szkoła Podstawowa w Galinach (Galiny 69)
GALWIECIE
Szkoła Podstawowa w Galwieciach (Galwiecie 18)
GAŁDOWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gałdowie (Gałdowo 24)
GARBNO
Zespół Szkół w Garbnie (Garbno 36)
GAWLIKI WIELKIE
Zespół Szkół (Gawliki Wielkie 32)
GAWRZYJAŁKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gawrzyjałkach (Gawrzyjałki 26)
GĄSKI
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Gąski 14)
GIERZWAŁD
Szkoła Podstawowa (Gierzwałd 35)
GIETRZWAŁD
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 8)
GIŻYCKO
Centrum Edukacyjne "EDUKACJA" (ul. Kopernika 7)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Dąbrowskiego 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Białostocka 3)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. 3Maja 21)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Pionierska 13)
Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Wodociągowa 8)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Wiejska 50)
GŁOTOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Głotowie (Głotowo 17)
GODKOWO
Szkoła Podstawowa w Godkowie (Godkowo 1)
GOŁDAP
Szkoła Podstawowa Nr 1 ( ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. 1 Maja 25)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Kościuszki 25)
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Wojska Polskiego 18)
GORYŃ
Szkoła Podstawowa w Goryniu (Goryń 88)
GÓROWO IŁAWECKIE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania (ul. Szkolna 6)
GRABOWO
Szkoła Podstawowa w Marcinkowie filia w Grabowie (Grabowo 2)
Zespół Szkół (Grabowo 54)
GRODZICZNO
Zespół Szkół w Nowym Grodzicznie (Grodziczno 83)
GROM
Skoła Podstawowa w Gromie (Grom 67)
GROMOTY
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gromotach (Gromoty 20)
GRONOWO ELBLĄSKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Elbląska 4)
GRONOWO GÓRNE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szmaragdowa 5)
GRÓDKI
Szkoła Podstawowa w Gródkach (Gródki 51a)
GRYŹLINY
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (Gryźliny 44)
GRZĘDA
Szkoła Podstawowa w Grzędzie (Grzęda 51)
GRZYBINY
Publiczna Szkoła Podstawowa w Grzybinach (Grzybiny 38)
GWIŹDZINY
Szkoła Podstawowa w Gwiździnach (Gwiździny 58)
HARTOWIEC
Szkoła Podstawowa (Hartowiec 40)
HEJDYK
Szkoła Podstawowa w Hejdyku (Hejdyk 8)
IDZBARK
Szkoła Podstawowa (Idzbark 30)
IŁAWA
Gimnazjum Samorządowe Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 5
z Oddziałami Integracyjnymi w Iławie (ul. Wiejska 11)

Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Gen. Wł. Andersa 7)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Niepodległości 11a)
Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. M.C.Skłodowskiej 31)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie (ul. Kościuszki 23 a)
IŁOWO-OSADA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wyzwolenia 11)
JABŁONOWO
Szkoła Podstawowa w Niechłoninie - Szkoła Filialna w Jabłonowie (Jabłonowo 63)
JABŁOŃSKIE
Szkoła Podstawowa w Jabłońskich (Jabłońskie 12)
JAMIELNIK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Jamielnik)
JANOWIEC KOŚCIELNY
Zespół Szkół (Janowiec Kościelny)
JANOWO
Zespół Szkół w Janowie (ul. Chorzelska 21)
JAWTY WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Jawtach Wielkich (Jawty Wielkie 6)
JEDWABNO
Zespół Szkół w Jedwabnie (ul. Polna 1)
JEGLIA
Szkoła Podstawowa w Jeglii (Jeglia 15)
JEGŁAWKI
Szkoła Podstawowa w Jegławkach (Jegławki 18)
JEGŁOWNIK
Szkoła Podstawowa (ul. Malborska 53)
JELONKI
Szkoła Podstawowa w Jelonkach (Jelonki 35)
JERUTKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jerutkach (Jerutki 81)
JERUTY
Szkoła Podstawowa w Jerutach (Jeruty 41)
JESIONOWO
Szkoła Podstawowa w Jesionowie (Jesionowo 1)
JEZIORANY
Szkoła Podstawowa (ul. Marii Konopnickiej 13)
JEŻE
Szkoła Podstawowa w Jeżach (Jeże 14)
JONKOWO
Szkoła Podstawowa w Jonkowie (ul. Hanowskiego 29)
JUDZIKI
Zespół Szkół (Judziki 5)
JURKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Jurkach (Jurki 53)
KALINOWO
Szkoła Podstawowa (ul. Kajki 1)
KALNIK
Szkoła Podstawowa w Kalniku (Kalnik 69)
KAŁĘCZYN
Szkoła Podstawowa (Kałęczyn 17)
KAMIENIEC
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu (Kamieniec)
KAMIŃSK
Szkoła Podstawowa (Kamińsk, ul. XXX-lecia 12)
KAMIONEK WIELKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (Kamionek Wielki 87)
KANDYTY
Zespół Szkół w Kandytach (Kandyty 77)
KARAŚ
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Karasiu (Karaś 23)
KAZANICE
Zespół Szkół (Kazanice 83a)
KĘTRZYN
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kętrzynie im. św. Jana Pawła II (ul. Klonowa 2B)
Społeczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Kętrzynie. (ul. Adama Asnyka 8 )
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie (ul. Kopernika 12)
Szkoła podstawowa Nr 3 w Kętrzynie (ul. Bydgoska 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kętrzynie (ul. Moniuszki 1)
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kazimierza Wielkiego 12)
KIEŁPINY
Szkoła Podstawowa w Kiełpinach (Kiełpiny 1)
KISIELICE
Zespół Szkół (al. Wojska Polskiego 2)
KIWITY
Szkoła Podstawowa w Kiwitach (Kiwity 63a)
KLEBARK WIELKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Klebark Wielki 9)
KLĘCZKOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Klęczkowie (Klęczkowo 13)
KLON
Szkoła Podstawowa w Klonie (Klon 96)
KŁĘBOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Kłębowo 7)
KOBUŁTY
Zespół Szkół w Kobułtach (Kobułty 80)
KOCIOŁ DUŻY
Szkoła Podstawowa w Kolte Dużym (Kocioł Duży 6)
KOLNO
Zespół Szkół w Kolnie (Kolno 42)
KOLONIA
Szkoła Podstawowa w Kolonii (Kolonia 60)
KORSZE
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 12)
KOSEWO
Szkoła Podstawowa w Kosewie (Kosewo 31)
KOSZELEWY
Szkoła Podstawowa (Koszelewy 78)
KOWALE OLECKIE
Szkoła Podstawowa (ul. Kościuszki 88)
KOZŁOWO
Szkoła Podstawowa w Kozłowie (Kozłowo 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kozłowo 73B)
KOŻUCHY
Szkoła Podstawowa w Kożuchach (Kożuchy 35)
KRASZEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kraszewie (Kraszewo 2)
KRAWCZYKI
Szkoła Podstawowa (Krawczyki 9)
KREKOLE
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Krekolach (Krekole 34)
KRONOWO
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Kronowie (Kronowo 6)
KROTOSZYNY
Szkoła Podstawowa w Krotoszynach (Krotoszyny 4A)
KRÓLIKOWO
Szkoła Podstawowa w Olsztynku - Szkoła Filialna w Królikowie (Królikowo 21)
KRUKLANKI
Zespół Szkół w Kruklankach (ul. 22-go lipca 34)
KRUSZEWIEC
Szkoła Podstawowa (Kruszewiec 20)
KRUTYŃ
Szkoła Podstawowa w Krutyni (Krutyń 23)
KRUZY
Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno - Wychowawczy (Kruzy 18)
KSIĘŻY DWÓR
Zespół Szkół (Księży Dwór 32)
KUMIELSK
Szkoła Podstawowa (Kumielsk 2)
KUNKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Kunki 29)
KURZĘTNIK
Zespół Szkół w Kurzętniku (ul. Grunwaldzka 37)
KUTY
Szkoła Podstawowa w Kutach (Kuty 26)
KWIECEWO
Szkoła Podstawowa (Kwiecewo)
KWIETNIEWO
Szkoła Podstawowa (Kwietniewo 46)
LAMKOWO
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lamkowie (Lamkowo 29)
LASECZNO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lasecznie (Laseczno 43)
LECHOWO
Szkoła Podstawowa w Lechowie (Lechowo 72)
LEGINY
Szkoła Podstawowa (Leginy 61)
LELKOWO
Zespół Szkół (Lelkowo 115)
LIDZBARK
Szkoła Podstawowa (ul. Działdowska 13)
LIDZBARK WARMIŃSKI
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Leśna 15)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 3)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lidzbarku Warmińskim (ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Lipowa 17a)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lidzbarku Warmińskim (ul. Polna 36)
LINOWO
Szkoła Podstawowa w Linowie (Linowo 40)
LIPINKI
Szkoła Podstawowa (Lipinki 8a)
LIPOWIEC
Zespół Szkół w Lipowcu (Lipowiec 48)
LIPOWINA
Zespół Szkół w Lipowinie (Wola Lipowska, Lipowina 2)
LIPOWO
Szkoła Podstawowa w Lipowie (Lipowo 16)
LISKI
Szkoła Podstawowa w Liskach (Liski 22)
LISY
Szkoła Podstawowa w Lisach (Lisy 23)
LIWA
Publiczna Szkoła Podstawowa (Liwa, ul. Długa 30)
LUBAWA
Szkoła Podstawowa (ul. Rzepnikowskiego 7)
LUBNOWY MAŁE
Szkoła Podstawowa w Lubnowych (Lubnowy Małe 28)
LUBOMINO
Zespół Szkół w Lubominie (ul. Kopernika 4)
LUTRY
Szkoła Podstawowa w Lutrach (Lutry 8)
ŁANIEWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Runowie - Szkoła Filialna w Łaniewie (Łaniewo 27)
ŁANKIEJMY
Zespół Szkół (Łankiejmy 10)
ŁATANA WIELKA
Szkoła Podstawowa w Łatanej Wielkiej (Łatana Wielka 14)
ŁAWICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Gromotach - Szkoła Filialna w Ławicach (Ławice 8)
ŁĄCZNO
Szkoła Podstawowa w Łącznie (Łączno 48B)
ŁĄKORZ
Szkoła Podstawowa (Łąkorz 99)
ŁĘCZE
Szkoła Podstawowa w Łęczu (Łęcze 29)
ŁĘGAJNY
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach (Łęgajny, ul. Ogrodowa 7)
ŁĘGOWO
Szkoła Podstawowa w Łęgowie (Łęgowo 75)
ŁUKTA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 17)
ŁUPKI
Ośrodek Szkolno -Wychowawczy (Łupki 15)
ŁYNA
Szkoła Podstawowa w Łynie (Łyna 26)
MAŁDYTY
Szkoła Podstawowa w Małdytach (ul. Szkolna 9)
MAŁY ŁĘCK
Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku - Szkoła Filialna w Małym Łęcku (Mały Łęck 44)
MARCINKOWO
Zespół Szkół w Marcinkowie (Marcinkowo 27)
MARWAŁD
Publiczna Publiczna Szkoła Podstawowa w Marwałdzie (Marwałd 31)
MARZĘCICE
Zespół Szkół w Marzęcicach (Marzęcice, ul. Szkolna 21)
MAZURY
Szkoła Podstawowa w Mazurach (Mazury 6)
MIELNO
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mielno 21)
MIERKI
Szkoła Podstawowa w Olsztynku - Szkoła Filialna w Mierkach (Mierki 11)
MIKOŁAJKI
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Kolejowa 13)
Zespół Oświatowy (ul. Papieża Jana Pawła II / 7)
MILEJEWO
Szkoła Podstawowa w Milejewie (ul. Szkolna 1)
MILEWO
Szkoła Podstawowa w Kalinowie filia w Milewie (Milewo 52)
MIŁAKOWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Miłakowie (ul. Olsztyńska 9a)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Olsztyńska 9a)
MIŁKI
Zespół Placówek Oświatowych w Miłkach (ul. Szkolna 3)
MIŁOMŁYN
Publiczna Szkoła Podstawowa (ul. Pasłęcka 15)
MINGAJNY
Szkoła Podstawowa w Mingajnach (Mingajny 48)
MŁYNARY
Zespół Szkół w Młynarach (ul. Warszawska 1)
MOŁTAJNY
Zespół Szkól w Mołtajnach (Mołtajny 1)
MONTOWO
Szkoła Podstawowa (Montowo)
MORĄG
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Morągu (ul. Żeromskiego 26)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Wróblewskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kajki 2)
MOSTKOWO
Szkoła Podstawowa w Mostkowie (Mostkowo 25)
MOSTOŁTY
Publiczna Szkoła Podstawowa (Mostołty 11)
MRĄGOWO
Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Nadbrzeżna 4)
Zespół Szkół Nr 1 w Mrągowie (ul. Kopernika 2a)
Zespół Szkół Nr 4 (osiedle Mazurskie 12)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mrongowiusza 13C)
MROCZNO
Szkoła Podstawowa (Mroczno)
MROZY WIELKIE
Szkoła Podstawowa w Mrozach Wielkich (Mrozy Wielkie 12)
MUSZAKI
Szkoła Podstawowa (Muszaki 39)
NAKOMIADY
Szkoła Podstawowa w Nakomiadach (Nakomiady 1)
NAPIWODA
Szkoła Podstawowa w Napiwodzie (Napiwoda 25)
NARZYM
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościelna 14 )
NAWIADY
Szkoła Podstawowa w Nawiadach (Nawiady 31)
NIDZICA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wyborska 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kopernika 1 )
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Karola Barke 3)
Zespół Szkół Nr 3 im. Janusza Korczaka w Nidzicy (ul. 1 Maja 42)
NIECHŁONIN
Szkoła Podstawowa w Niechłoninie (Niechłonin 92)
NOWA WIEŚ
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Nowa Wieś 7)
NOWA WIEŚ EŁCKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej (Nowa Wieś Ełcka, ul. Ełcka 18)
NOWAKOWO
Zespół Szkół w Nowakowie (Nowakowo 47)
NOWE KAWKOWO
Szkoła Podstawowa (Nowe Kawkowo 25)
NOWE MIASTO LUBAWSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Jagiellońska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Tysiąclecia 33)
NOWICA
Szkoła Podstawowa w Nowicy (Nowica 17)
NOWY DWÓR
Filia Szkoły Podstawowej w Jedwabnie (Nowy Dwór 28)
OKARTOWO
Szkoła Podstawowa (Okartowo 22)
OLECKO
Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku (ul. Armii Krajowej 26)
Niepubliczna Szkoła Sportowa w Olecku (ul. Słowiańska 2)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych (ul. Słowiańska 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olecku (ul. Kościuszki 20)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Kolejowa 33)
Zespół Szkół (os. Siejnik 14)
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Młynowa 8)
OLSZEWO
Szkoła Podstawowa w Olszewie (Olszewo 20)
OLSZTYNEK
Szkoła Podstawowa w Olsztynku (ul. Ostródzka 2)
OLSZYNY
Zespół Szkół (Olszyny 30)
ORŁOWO
Szkoła Podstawowa w Orłowie (Orłowo 74)
ORNETA
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ornecie (ul. Zamkowa 26)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kopernika 13)
ORZECHOWO
Szkoła Podstawowa w Orzechowie (Orzechowo 26)
ORZYNY
Szkoła Podstawowa w Orzynach (Orzyny 34)
ORZYSZ
Szkoła Podstawowa (ul. Wojska Polskiego 14)
OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Focha 3)
OSTROWITE
Szkoła Podstawowa w Ostrowitem (Ostrowite 34)
OSTRÓDA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 14)
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Pieniężnego 30a)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Olsztyńska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Ostródzie (Rycerska 5)
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ostródzie (ul. Kościuszki 14)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (Osiedle Młodych 8)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostródzie (ul. Plebiscytowa 50)
PAKOSZE
Szkoła Podstawowa w Pakoszach (Pakosze 22)
PASŁĘK
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sprzymierzonych 9)
Zespół Szkół Powszechnych w Pasłęku (ul. 3 Maja 21)
PASYM
Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoła Podstawowa (ul. Ogrodowa 1)
PERŁY
Szkoła Podstawowa (Perły 33)
PETRYKOZY
Szkoła Podstawowa w Petrykozach (Petrykozy 59)
PIECKI
Szkoła Podstawowa w Pieckach (ul. Zwycięstwa 23)
PIENIĘŻNO
Zespół Szkolno Przedszkolny - Szkoła Podstawowa (ul. Ornecka 8)
PIESZKOWO
Szkoła Podstawowa (Pieszkowo 38)
PIETRZWAŁD
Szkoła Podstawowa w Pietrzwałdzie (Pietrzwałd 94)
PILONA
Szkoła Podstawowa w Pilonie (Pilona)
PIOTRASZEWO
Szkoła Podstawowa w Piotraszewie (Piotraszewo 13)
PIOTRKOWO
Szkoła Podstawowa w Piotrkowie (Piotrkowo 45)
PIOTROWIEC
Szkoła Podstawowa w Piotrowcu (Piotrowiec 10)
PISANICA
Zespól Szkół w Pisanicy (Pisanica 65)
PISZ
Gminny Zespół Szkół (ul. Wołodyjowskiego 2a)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Klementowskiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Gizewiusz 10)
PŁOSKINIA
Zespół Szkół w Płoskini (Płoskinia 43)
PŁOŚNICA
Szkoła Podstawowa (ul. Lipowa 5)
POGORZEL
Szkoła Podstawowa w Pogorzeli (Pogorzel 27)
POGRODZIE
Szkoła Podstawowa (Pogrodzie 33a)
POMORSKA WIEŚ
Szkoła Podstawowa (Pomorska Wieś 40)
PONIKI
Szkoła Podstawowa (Poniki 2)
POZEZDRZE
Zespół Szkół w Pozezdrzu (ul. 1-go Maja 1b)
PRAWDZISKA
Szkoła Podstawowa w Prawdziskach (Prawdziska 2)
PRĄTNICA
Zespół Szkół (Prątnica 9)
PROSTKI
Szkoła Podstawowa (ul. 1-go maja 19)
PRZEŹDZIĘK WIELKI
Szkoła Podstawowa w Przeździęku Wielkim (Przeździęk Wielki 18)
PURDA
Publiczna Szkoła Podstawowa w Purdzie (Purda 23)
RADOMNO
Szkoła Podstawowa (Radomno 18)
RADOSTOWO
Szkoła Podstawowa w Radostowie (Radostowo 58)
RADZIEJE
Szkoła Podstawowa (ul. Węgorzewska 16)
Zespół Szkół (ul. Węgorzewska 16)
RAMSOWO
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Ramsowie (Ramsowo 87)
RASZĄG
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Biskupcu Szkoła Filialna w Raszągu (Rasząg 9)
RĄCZKI
Szkoła Podstawowa w Rączkach (Rączki 30)
RESZEL
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Marii Konopnickiej 2)
RĘKUSY
Szkoła Podstawowa w Rękusach (Rękusy 17)
RODNOWO
Szkoła Podstawowa w Rodnowie (Rodnowo 23)
ROGAJNY
Szkoła Podstawowa w Rogajnach (Rogajny 27)
ROGIEDLE
Szkoła Podstawowa (Rogiedle 27)
ROGÓŻ
Zespół Szkół (Rogóż 4)
Zespół Szkół w Rogóżu (Rogóż 92)
ROMANY
Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny (Romany 20b)
ROZOGI
Szkoła Podstawowa (ul. 24 Stycznia 13)
ROŻENTAL
Szkoła Podstawowa (Rożental 140a)
Zespół Szkół (Grabowo-Wałdyki 116)
ROŻYŃSK WIELKI
Szkoła Podstawowa w Rożyńsku Wielkim (Rożyńsk Wielki 31)
RUCIANE-NIDA
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Gałczyńskiego 2)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Mazurska 15)
RUDKA
Szkoła Podstawowa w Rudce (Rudka 10)
RUDZIENICE
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Rudzienicach (ul. Szkolna 2)
RUMIAN
Szkoła Podstawowa (Rumian 12)
RUMIENICA
Szkoła Podstawowa w Rumienicy (Rumienica 29)
RUMY
Szkoła Podstawowa (Rumy 19)
RUNOWO
Publiczna Szkoła Podstawowa w Runowie (Runowo 55)
RUSZKOWO
Szkoła Podstawowa w Ruszkowie (Ruszkowo 64)
RUŚ
Szkoła Podstawowa (Ruś 4)
RYBNO
Szkoła Podstawowa w Rybnie (ul. Wyzwolenia 12)
RYCHLIKI
Zespół Szkół w Rychlikach (ul. Szkolna 34)
RYDZEWO
Szkoła Podstawowa w Rydzewie (Rydzewo 1)
RYN
Szkoła Podstawowa (ul. Hanki Sawickiej 8a)
RZECZNA
Szkoła Podstawowa (Rzeczna)
SAMBOROWO
Zespół Szkół w Samborowie (Samborowo, ul. Szkolna 8)
SAMIN
Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrównie - Szkoła Filialna w Saminie (Samin 25)
SAMPŁAWA
Zespół Szkół (Sampława 4)
SARNOWO
Szkoła Podstawowa w Sarnowie (Sarnowo 21)
SĄTOCZNO
Zespół Szkół w Sątocznie (Sątoczno 10)
SĄTOPY
Szkoła Podstawowa (Sątopy 1)
SĘPOPOL
Zespół Szkolno-Przedszkolny (al. Wojska Polskiego 8)
SKARLIN
Szkoła Podstawowa (Skarlin 72)
SKARZYN
Szkoła Podstawowa w Skarżynie (Skarzyn 19)
SKOMACK WIELKI
Szkoła Podstawowa (Skomack Wielki 21)
SKOP
Szkoła Podstawowa (Skop)
SKURPIE
Szkoła Podstawowa w Płośnicy - Szkoła Filialna w Skurpiu (Skurpie)
SŁOBITY
Szkoła Podstawowa (Słobity 3)
SŁONECZNIK
Szkoła Podstawowa (Słonecznik 117)
SŁUP
Szkoła Podstawowa (Słup 41)
SŁUPY
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Słupy 43)
SMOLAJNY
Szkoła Podstawowa SPSK (Smolajny 39)
SNOPKI
Szkoła Podstawowa w Piszu - Szkoła Filialna w Snopkach (Snopki 52)
SOBIECHY
Szkoła Podstawowa (Sobiechy 24)
SOKOLICA
Szkoła Podstawowa (Sokolica 10)
Szkoła Podstawowa (Sokolica 10)
SOKÓŁKI
Szkoła Podstawowa w Sokółkach (Sokółki 47)
SOLANKA
Szkoła Podstawowa w Solance (Solanka 3)
SORKWITY
Szkoła Podstawowa w Sorkwitach (ul. Szkolna 5)
SPRĘCOWO
Szkoła Podstawowa w Spręcowie (Spręcowo 2)
SPYCHOWO
Zespół Szkół w Spychowie (ul. Mazurska 5)
SROKOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
STARE DŁUTOWO
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Stare Dłutowo, ul. Długa 61)
STARE JABŁONKI
Szkoła Podstawowa w Starych Jabłonkach (ul. Olsztynska 20)
STARE JUCHY
Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach (ul. Mazurska 11)
STARE KIEŁBONKI
Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach (Stare Kiełbonki 14)
STARE UŚCIANY
Stowarzyszenie "Edukator" w Łomży Publiczna Szkoła Podstawowa w Uścianach (Stare Uściany 1)
STAŚWINY
Szkoła Podstawowa w Staświnach (Staświny 27)
STAWIGUDA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Warszawska 5)
STOŻNE
Szkoła Podstawowa w Stożnem (Stożne 6)
STRADUNY
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Kościuszki 40)
SUCHACZ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny (Suchacz, ul. Zakopiańska 3)
SUSZ
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa (ul. Piastowska 5)
SYPITKI
Szkoła Podstawowa (Sypitki 3)
SZĄBRUK
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sząbruku (Sząbruk, ul. Samulowskiego 1)
SZCZEPANKOWO
Szkoła Podstawowa (Szczepankowo 31)
SZCZĘSNE
Szkoła Podstawowa (Szczęsne 5)
SZCZYTNO
Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa (ul. Pasymska 21a)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 4)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 2)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Bohaterów Września 2)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 (Kętrzyńskiego 6)
SZESTNO
Zespół Szkół w Szestnie (Szestno 18)
SZKOTOWO
Zespół Szkól w Szkotowie (Szkotowo 51)
SZKUDAJ
Szkoła Podstawowa w Szkudaju (Szkudaj 14)
SZWARCENOWO
Szkoła Podstawowa w Szwarcenowie (Szwarcenowo 36)
SZYLDAK
Szkoła Podstawowa w Szyldaku (ul. Szkolna 12)
SZYLENY
Szkoła Podstawowa w Szylenach (Szyleny 13)
SZYMANOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szymanowo 2)
SZYMANY
Zespół Szkół w Szymanach (Szymany 21)
SZYMONOWO
Zespołu Szkół w Szymonowie (Szymonowo 15)
ŚWIĄTKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Świątkach (Świątki 95)
ŚWIĘTAJNO
Szkoła Podstawowa (Świętajno 54a)
TALKI
Szkoła Podstawowa w Talkach (Talki 2)
TERESZEWO
Szkoła Podstawowa (Tereszewo 44)
TOLKMICKO
Szkoła Podstawowa w Tolkmicku (ul. Szpitalna 6)
TOPRZYNY
Szkoła Podstawowa (Toprzyny 27)
TRELKOWO
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Trelkowie (Trelkowo 1)
TRZONKI
Szkoła Podstawowa w Trzonkach (Trzonki 29)
TUŁAWKI
Zespół Szkół w Tuławkach (Tuławki 43)
TURZA WIELKA
Szkoła Podstawowa (Turza Wielka 57a)
TUSZEWO
Szkoła Podstawowa (Tuszewo 24)
TYLICE
Szkoła Podstawowa (Tylice 39)
TYLKOWO
Szkoła Podstawowa w Tylkowie (Tylkowo 1)
TYNWAŁD
Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Tynwałd 18)
TYROWO
Zespół Przedszkolno-Szkolny (Tyrowo 41)
UKTA
Szkoła Podstawowa w Ukcie (Ukta 70)
UPAŁTY
Szkoła Podstawowa w Upałtach (Upałty 11)
UZDOWO
Szkoła Podstawowa w Uzdowie (Uzdowo 75)
WAPLEWO
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Waplewo 15)
WARPUNY
Zespół Szkół (Warpuny, ul.Zyndaki 2)
WAŚNIEWO-GRABOWO
Szkoła Podstawowa im. Zawiszy Czarnego (Waśniewo-Grabowo 4 )
WAWROCHY
Szkoła Podstawowa w Wawrochach (Wawrochy 12)
WĄPIERSK
Szkoła Podstawowa (Wąpiersk 31)
WEJSUNY
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rucianem-Nidzie - Filia w Wejsunach (Wejsuny 17)
WESOŁOWO
Szkoła Podstawowa w Wesołowie (Wesołowo 25)
WĘGIELSZTYN
Szkoła Podstawowa (Węgielsztyn 35a)
WĘGORZEWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zamkowa 34)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Gen. J. Bema 12)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Zamkowa 6)
WĘGÓJ
Zespół Szkół w Węgoju (Węgój 19)
WĘZINA
Szkoła Podstawowa w Węzinie (Węzina 16)
WIATROWIEC
Szkoła Podstawowa (Wiatrowiec 2)
WIELBARK
Zespół Szkół w Wielbarku (ul. Kopernika 10)
WIELICZKI
Szkoła Podstawowa w Wieliczkach (ul. Lipowa 10)
WIELKI DWÓR
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym (Wielki Dwór 9/1)
WIELKI ŁĘCK
Szkoła Podstawowa w Wielkim Łęcku (Wielki Łęck 92)
WIELKIE BAŁÓWKI
Szkoła Podstawowa w Wielkich Bałówkach (Wielkie Bałówki 14)
WIKIELEC
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Wikielcu (Wikielec 15e)
WILCZKOWO
Szkoła Podstawowa w Wilczkowie (Wilczkowo 73)
WILKASY
Szkoła Podstawowa (Wilkasy, ul. Szkolna 8)
WILKOWO
Zespół Szkół w Wilkowie (Wilkowo 23)
WINDA
Zespół Szkół (Winda 6)
WIPSOWO
Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek
  w Wipsowie (Wipsowo 63)

WIŚNIOWO EŁCKIE
Zespół Szkół w Wiśniowie Ełckim (Wiśniowo Ełckie 40)
WOJCIECHY
Szkoła Podstawowa (Wojciechy 66)
WOJNOWO
Szkoła Podstawowa w Ukcie - Filia w Wojnowie (Wojnowo 21)
WOLA KAMIEŃSKA
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Woli Kamieńskiej (Wola Kamieńska)
WOSZCZELE
Zespół Szkół Samorządowych w Woszczelach (Woszczele, ul. Szkolna 4)
WOŹNICE
Szkoła Podstawowa w Woźnicach (Woźnice 11a)
WRONKI
Szkoła Podstawowa we Wronkach (Wronki 36)
WRZESINA
Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzesinie (Wrzesina 43)
WYDMINY
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Grunwaldzka 94)
WYGODA
Szkoła Podstawowa w Wygodzie (Wygoda 10)
WYGRYNY
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Rucianem-Nidzie - Filia w Wygrynach (Wygryny 19)
WYSOKA
Szkoła Podstawowa w Wysokiej (Wysoka 62)
WYSOKIE
Szkoła Podstawowa (Wysokie)
Szkoła Podstawowa w Wysokiem (Wysokie 12)
ZABIELE
Szkoła Podstawowa w Zabielach (Zabiele 4)
ZABOROWO
Szkoła Podstawowa w Zaborowie (Zaborowo 2)
ZAGAJE
Szkoła Podstawowa (Zagaje 6)
ZAJĄCZKOWO
Szkoła Podstawowa (Zajączkowo 21 a)
ZALESIE
Szkoła Podstawowa w Niechłoninie - Szkoła Filialna w Zalesiu (Zalesie 8)
ZALEWO
Zespół Szkół w Zalewie (Zalewo, ul. Szkolna 2)
ZĄBROWO
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Ząbrowie (Ząbrowo 43)
ZELKI
Szkoła Podstawowa w Zelkach (Zelki 1)
ZIELONKA PASŁĘCKA
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (Zielonka Pasłęcka 17)
ZŁOTOWO
Szkoła Podstawowa w Złotowie (Złotowo 66)
ZWIERZEWO
Szkoła Podstawowa w Zwierzewie (Zwierzewo 36)
ZWIERZNO
Szkoła Podstawowa (Zwierzno 28)
ZWINIARZ
Publiczna Sześcioletnia Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu (Zwiniarz 4a)
ŻABI RÓG
Szkoła Podstawowa (Żabi Róg 115a)
ŻABIN
Szkoła Podstawowa w Żabinie (Żabin 8)
ŻABINY
Szkoła Podstawowa w Żabinach (Żabiny 26)
ŻARDENIKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Żardeniki 34)
ŻEGOTY
Szkoła Podstawowa w Żegotach (Żegoty 36)
ŻELAZNA GÓRA
Szkoła Podstawowa w Żelaznej Górze (Żelazna Góra 41)
ŻURAWIEC
Szkoła Podstawowa w Żurawcu (Żurawiec, ul. Elbląska 15)
ŻYDOWO
Szkoła Podstawowa w Żydowie (Żydowo 2)
ŻYTKIEJMY
Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach (Plac Wolności 1)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie