Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
DJ Promotion

ul. Gwiaździsta 33 lok.162, 00-689 Warszawa
tel. (22) 621-31-11
www:   http://www.djpromotion.com.pl
e-mail:   office@djpromotion.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2469 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DJ PROMOTION

- kursy dla DJ-ów
- kursy producenckie - audioschool

O Nas
Początki DJ Promotion sięgają 1990 roku, kiedy powstała w Warszawie, przy ul. Kasprowicza 18a, firma fonograficzna "Lion Records" (m.in. składanki italo- disco), zajmująca sie także sprzedażą płyt dla dj-ów, wówczas jeszcze siedmiocalowych, a nie jak dziś 12 calowych. Jej założycielem był Piotr Gryglewicz – do chwili obecnej – Szef DJ Promotion. Z początkiem lat 90-tych zaczęliśmy sprzedawać maxi-single CD.

W 1995 roku "Lion Records" zmieniło nazwę na „DJ Promotion”, rezygnując z rynkowej działalności fonograficznej , na rzecz działalności dla DJ-ów czyli sprowadzania singli CD i winylowych. Uruchomiono wówczas sklep „12 Cali” na ulicy Kaniowskiej, także w Warszawie. W tym czasie , posiadając już sporą bazę danych o DJ-ach, rozpoczęliśmy wydawanie płyt CD promo „CD Pool” , która jest kontynuowana do dziś. Również w tym okresie , przez około trzy lata byliśmy polskim reprezentantem „Disco Mix Clubu” (DMC) , organizując Mistrzostwa Polski DJ-ów . Dwa razy reprezentanci Polski uczestniczyli w Mistrzostwach Świata , pod patronatem DJ Promotion i DMC Poand.

W 1995 roku DJ Promotion zorganizowało pierwsze szkolenie/kurs dla dj-ów. W 1999 roku sklep „12 Cali” przeniósł się na ulicę Waryńskiego (Rondo Jazdy Polskiej), do przejścia podziemnego.

Od 2004 roku działamy przy ulicy Koszykowej 49a. Klientami naszego sklepu (byli lub są) jest praktycznie cała czołówka polskich DJ-ów. Możemy wymienić m.in. Adamusa, Angelo Mike, Matusha, Matysa i Marca Van Lindena, Hazela, Druma, Lavy’ego, Omena ... Zaopatrują się u nas także dj-e z Niemiec, Włoch, Skandynawii, Rosji, Ukrainy i … Albanii.

Do czerwca 2010 działalność nasza prowadzona była dwutorowo: Sklep i label o nazwie „12 Cali” i "12 Cali Records" oraz dj-klub-zrzeszenie DJ Promotion. Obecnie uruchomiliśmy jako pierwsi w Polsce profesjonalną i co ważne w pełni legalną platformę www.digitalpromopool.pl, dzięki której DJ'e w Polsce mogą otrzymać muzykę szybko i w ogromnej ilości remiksów, bardzo często nie osiągalnych nawet z tzw. nieautoryzowanych źródeł w internecie.

W marcu 2011 uruchomiliśmy jeden z najbardziej zaawansowanych systemów internetowych na Świecie w zakresie monitoringu nagrań w klubach i radiach.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie