Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gration Sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 61C /304, 01-031 Warszawa
tel. (22) 245-32-50
www:   http://www.gration.pl
e-mail:   info@gration.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1951 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- marketingu
- sprzedaży
- public relations
- obsługi klienta
- komunikacji
- negocjacji
- prezentacji
- zarządzania
- coachingu

Gration to wiedza i doświadczenie strategów, menedżerów produktów, copywriterów, grafików, projektantów stron www, specjalistów ds. marketingu, promocji i sprzedaży. Efektem ich starań są strategiczne i operacyjne rozwiązania marketingowe wspierające sprzedaż i sprzyjające utrzymaniu przewagi konkurencyjnej naszych klientów.


Realizujemy kompleksowe działania wizerunkowe, marketingowe i sprzedażowe. Pomagamy wprowadzić i pozycjonować firmy, produkty i usługi. Prowadzimy działania w zakresie public relations, jak również wspieramy Państwa sprzedaż

Prowadzona przez nas działalność jest wspierana wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku. Sukcesy osiągamy wyłącznie dzięki doskonałemu rozeznaniu potrzeb dostawców i odbiorców.

Współpraca z nami to znaczne oszczędności. To również inwestycja w przyszłą stabilność i konkurencyjność na rynku. Potrafimy wprowadzić oszczędności do budżetu, którym państwo dysponujecie. Sprzyja temu zasada outsourcingu umożliwiająca skupienie działań Klienta na właściwej pracy potrzebnej do realizacji głównej działalności i oddanie na zewnątrz spraw niepotrzebnie angażujących pracowników merytorycznych, z innymi celami i zadaniami niż marketingowe (ale wspomagamy również pracę specjalistów ds. marketingu). Sami jesteśmy tego przykładem - obszary niezwiązane z naszą działalnością główną zlecamy do prowadzenia na zewnątrz. Dzięki temu codziennie możemy skupić się wyłącznie na dążeniu do sukcesu naszych Klientów.

Z uwagi na wyjątkowość naszej oferty, przeprowadzamy przede wszystkim szkolenia zamknięte (in company), z programem ściśle dopasowanym do konkretnych potrzeb naszego klienta. W przypadku możliwości zaspokojenia uniwersalnych potrzeb, organizujemy szkolenia otwarte, z gwarancją wybitnej staranności, jak w szkoleniach zamkniętych.


Szkolenia prowadzimy z zastosowaniem metod interaktywnych, umożliwiających skuteczne przyswajanie nowych informacji i umiejętności. Szkolenia prowadzone są w formie zajęć warsztatowych, z uwzględnieniem wielu metod interaktywnych, co wymaga osobistego kontaktu między członkami grupy, i pozwala uzyskać ich zaangażowanie. Lubimy podejmować trudne tematy. Satysfakcji ze szkolenia dopełniamy poprzez zapewnienie konsultacji z trenerem po zakończeniu szkolenia.

Zapraszamy do współpracy, jesteśmy do Państwa dyspozycji, zespół Gration.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie