Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Sympozjum Internet School sp. z o.o. sp.k

Plac Konstytucji 3/66, 00-647 Warszawa
tel. 513-097-400
www:   http://www.sympozjum.edu.pl
e-mail:   office@sympozjum.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2441 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERUJEMY KURSY

- zamknięcie sprzedaży
- telemarketing
- negocjacje partnerskie
- efektywna komunikacja
-kreatywność i twórcze działanie
- team building

- wywieranie pozytywnego wrażenia
- sprzedaż - ocieplanie relacji z klientem
 

OFERUJEMY KURSY

- kursy angielskiego dla branży
nieruchomości pod patronatem PFRN

- kursy egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE, TOEFL
- ogólne szkolenia Business English
- szkolenia językowe dla pracowników
firm

- angielski - prawo - poziom
średnio-zaawansowany

- angielski - prawo - poziom zaawansowany
- angielski - podatki
- angielski - księgowość
- kurs dla Krajowej Izby Doradców
Podatkowych

- kursy Legal English w Okręgowej Izbie
Radców Prawnych

- szkolenia biznesowe
- warsztaty prezentowania i przemawiania
przed publicznością

- prezentacje sprzedażowe

Sympozjum to innowacyjna firma szkoleniowa B2B oferującą szkolenia oraz kursy z zakresu języka angielskiego biznesowego, jak również szeroką gamę innych kursów językowych ogólnych i specjalistycznych (niemiecki, francuski, rosyjski, polski dla obcokrajowców, hiszpański i inne), skierowanych do firm mieszczących się w głównych miastach Polski.

Prowadzimy kursy specjalistyczne dla poszczególnych (indywidualnych) działów w firmach, takich jak: prawny, księgowość, HR, podatki, jak również szkolenia otwarte przygotowywane we współpracy z wieloma największymi organizacjami zawodowymi w kraju (prawnicze, księgowe itp.) - takich jak IRiP oraz OIRP. Sympozjum wraz z partnerem biznesowym Internet School Sp. z o.o. (www.internet-school.pl) oferuje również szkolenia blended learning, eLearning i kursy angielskiego online.

Naszą misją jest stworzenie organizacji, gdzie edukacja, biznes i kultura będą mogły rozwijać się wspólnie – zgodnie z duchem Renesansu.

W Sympozjum dysponujemy długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń językowych i biznesowych. W dziedzinie kursów językowych, organizujemy zarówno ogólne kursy językowe, jak i kursy specjalistyczne dotyczące takich branż jak finanse, księgowość, prawo, nieruchomości, pielęgniarstwo i inne. Nasze szkolenia biznesowe zorientowane są na przekazanie praktycznych narzędzi i rozwój kompetencji pracowników z następujących dziedzin: prezentacje, negocjacje, komunikacja, sprzedaż, umiejętności interpersonalne i integracja.

Metody stosowane przez naszych lektorów i trenerów w czasie kursów językowych oraz szkoleń biznesowych zostały przemyślane i dopracowane do perfekcji przez lata doświadczeń. Uważamy, że klucz do efektywnej nauki stanowi właściwe dostosowanie metody do nauczanej treści i potrzeb słuchaczy.

Podczas szkoleń biznesowych trenerzy preferują metody aktywizujące uczestników, zwiększające ich praktyczne umiejętności i uczące konkretnych narzędzi.

Jaka jest najlepsza metoda nauczania języków obcych? Metoda tradycyjna? Komunikacyjna? Metoda Callana? 'Uczenie przez zabawę' Sympozjum? Każda metoda ma swoje plusy i minusy, ta sama metoda może być dobra dla jednych, a nieefektywna dla drugich.

W Sympozjum akceptujemy ten fakt i przyjęliśmy podejście renesansowe - używamy wszystkich wiodących metod i adaptujemy je do szczególnych potrzeb odpowiednich grup i osób.

Sympozjum oferuje zarówno szkolenia językowe z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, jak i szkolenia biznesowe. Nasze kursy językowe adresujemy zarówno do Klientów indywidualnych, którzy chcieliby odbywać zajęcia w systemie 1 na 1 lub w małej (3-4 osobowej) grupie, jak do Klientów firmowych organizujących szkolenia językowe na terenie swojej siedziby.

Sympozjum oferuje również szkolenia biznesowe dotyczące profesjonalnych umiejętności potrzebnych w biznesie, prezentacji i przemawiania przed publicznością, a także rozwoju kompetencji sprzedażowych. Szkolenia prowadzone są w formie jednodniowych i dwudniowych szkoleń, a także programów cyklicznych, w zależności od indywidualnych potrzeb Klientów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie