Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nauczania Języków Obcych i Tłumaczeń "Lingua Perfecta"

ul. Van Gogha 1 , 03-188 Warszawa
tel./fax (22) 844-43-80 wew.41, tel. kom. 504-272-340
teren Zespołu Szkół nr 106
www:   http://www.linguaperfecta.pl
e-mail:   biuro@linguaperfecta.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2380 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy języka angielskiego
- kursy języka niemieckiego
- kursy języka francuskiego
- kursy języka włoskiego
- kursy języka hiszpańskiego
- kursy języka portugalskiego
- kursy języka rosyjskiego
- kursy dla firm


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Białołęki do nauki języków obcych z Lingua Perfecta. Od wielu lat jesteśmy w tym samym miejscu, w sercu Tarchomina. Współpracujemy ze sprawdzonym zespołem lektorów o wysokich kompetencjach, dla których nauczanie jest prawdziwą pasją.

Oferujemy naukę głównie języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla cudzoziemców. W przypadku zainteresowania innymi językami organizujemy zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Wierzymy w skuteczność metody komunikacyjnej, wspomaganej dobrą i życzliwą atmosferą szkoły. Nasi słuchacze zdobywają praktyczną umiejętność porozumiewania się w języku, który poznają. Skuteczności nauki sprzyjają zajęcia w małych grupach, jednorodnych pod względem poziomu i wieku słuchaczy.

Jesteśmy przekonani, że we współczesnym świecie znajomość języków obcych otwiera nowe możliwości, osobiste i zawodowe. Dlatego Centrum Nauczania Języków Obcych i Tłumaczeń LINGUA PERFECTA wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy m. st. Warszawy.
Organizujemy kursy językowe oraz szkolenia indywidualne dla osób bezrobotnych, dostosowane do potrzeb słuchaczy zarówno pod względem treści i zakresu szkolenia, jak i jego intensywności oraz czasu trwania.

Dla zwiększenia efektywności, kursy prowadzimy w niewielkich grupach liczących 4-8 osób. Dbamy aby grupy były możliwie jednorodne pod względem poziomu – dla każdego słuchacza proponujemy najodpowiedniejszą dla niego/niej grupę na podstawie testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

Szkolenia dla firm

Organizujemy również szkolenia językowe skierowane do małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, a także instytucji państwowych i samorządowych. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu nauczania języków obcych świadczone zarówno w siedzibie Klienta, jak i w naszych salach wykładowych.

Oferujemy między innymi kursy ogólne, odświeżające, konwersatoria, kursy specjalistyczne, profilowane (przygotowanie do egzaminów), a także programy opracowywane na zamówienie Klienta.

Opieramy się na metodzie komunikacyjnej nauki języków obcych, u podstaw której leży założenie, że język jest narzędziem komunikacji między ludźmi. Uczymy się języka, aby móc się porozumiewać z innymi ludźmi, dogadać się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, w szczególności z tymi dla których dany język jest językiem ojczystym. Dla osiągnięcia tego celu w nauce stosowane są teksty w oryginale, materiały audiowizualne, a także odgrywanie scenek z życia wziętych. Dzieci uczą się poprzez zabawę.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie