Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursy Instruktorskie - Polska Akademia Sportu

ul. Andriollego 1, 01-494 Warszawa
tel. 504-851-311
www:   http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl
e-mail:   kursy@pas.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4828 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy instruktorskie
- państwowe kursy instruktorów sportu i rekreacji ruchowej
- kurs instruktora
- kursy trenera
- kursy menedżera

Polska Akademia Sportu to największa i najlepsza w Polsce instytucja kształcąca profesjonalne kadry kultury fizycznej: instruktorów, trenerów i menedżerów sportu i rekreacji ruchowej. Co roku organizujemy ponad 100 kursów we wszystkich dyscyplinach i specjalnościach.

Polska Akademia Sportu jest zarejestrowana w rejestrze instytucji szkoleniowych Urzędu Pracy pod numerem 2.14/00012/2009. Dzięki temu każda zarejestrowana osoba bezrobotna może brać bezpłatny udział w naszych kursach i szkoleniach. O szczegóły i zapisy prosimy pytać w wojewódzkich urzędach pracy.

Głównym partnerem PAS i organizatorem kursów jest Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej posiadająca zezwolenie Ministerstwa i wpis do rejestru nr 28 z dnia 22 IX 1999 (DNS-1-0145-688/RO/99), prowadząca studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe na kierunku wychowanie fizyczne, oraz turystyka i rekreacja.

Każdy kurs PAS składa się z części teoretycznej, części praktycznej, obowiązkowych praktyk zawodowych oraz państwowego egzaminu zdawanego przed komisją. Dzięki temu nasi absolwenci są najlepiej przygotowani na potrzeby rynku - posiadają wiedze, umiejętności i praktykę.

Nadawane państwowe uprawnienia zawodowe są ważne dożywotnio we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Są one jedynymi i niezbędnymi dokumentami do pracy instruktora, trenera czy menedżera w klubach sportowych i rekreacyjnych. Posiadacz legitymacji lub dyplomu może legalnie rozpocząć działalność gospodarczą w zakresie kultury fizycznej i prowadzić zajęcia sportowe lub rekreacyjne.

Wszystkie legitymacje i dyplomy są rejestrowane w bazie Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Centralnego Ośrodka Sportu, mają odpowiednie pieczęcie i podpisy.

Co wyróżnia kursy POLSKIEJ AKADEMII SPORTU?

NAJLEPSZA CENA NA RYNKU - NAJLEPSZA JAKOŚĆ - udowadniamy wszystkim, że można połączyć wysoką jakość szkoleń z niską ceną (skutecznie ograniczamy nasze koszty, aby kursant mniej płacił)
PROSTA PROCEDURA ZGŁOSZENIA - udział zgłaszasz za pomocą formularza elektronicznego. Resztę dokumentacji dostarczasz na pierwsze zajęcia.
EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW - programy naszych kursów tworzymy w oparciu o najnowsze trendy w kulturze fizycznej i wytyczne europejskich związków sportowych. Większość dostępnych na rynku kursów bazuje na ministerialnych programach kształcenia, nawet sprzed kilkunastu lat.
DUUUUŻO PRAKTYKI i MAŁO TEORII - wiedzy i umiejętności zdobytych u nas nie znajdziecie w poradnikach z serii "Technika i metodyka ...". Praktyczne informacje, analiza techniki najwybitniejszych sportowców, fachowe rady metodyczne doświadczonych trenerów znacznie bardziej przydają się w pracy początkującego instruktora. Dlatego postawiliśmy na zajęcia praktyczne.
OBOWIĄZKOWE WARSZTATY - integralną częścią kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, dające możliwość zapoznania się z codzienną pracą w zawodzie.
WYBITNI SPECJALIŚCI - nasza kadra to fachowi praktycy, którzy bardzo dobrze znają swój zawód. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli podczas pracy w klubach sportowych.
LEGITYMACJA W 2 TYGODNIE - nie musisz czekać w nieskończoność na odebranie swojego nowego ważnego dokumentu, którego zwykle wymagają pracodawcy. W ciągu kilknastu dni po egzaminie otrzymasz legitymację i certyfikat.
CERTYFIKAT PO ANGIELSKU - który jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Dzięki niemu rozpoczniesz pracę za granicą.
STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI - na bieżąco informujemy Was o atrakcyjnej ofercie nowych kursów i możliwościach pracy w branży.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie