Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej

ul. Poznańskiego 1, 76-251 Kobylnica
tel. (059) 848-24-65
www:   http://www.policealne.ipt.ple-mail:   promocja_slupsk@ipt.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1511 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA POLICEALNA
kierunki kształcenia:

O szkole

Jednoroczna Policealna Szkoła Edukacji Innowacyjnej jest szkołą niepubliczną, po ukończeniu której słuchacz uzyskuje tytuł zawodowy określony numerem w klasyfikacji zawodów (Dz.U. z 2004 r. Nr 265, poz.2644), opracowany na podstawie Międzynarodowego Standardu Klasyfikacji Zawodów ISCO-88 i dostosowany do potrzeb Unii Europejskiej.

Słuchacze szkoły otrzymują dyplom ukończenia szkoły oraz dwujęzyczny certyfikat, wymieniający uzyskane umiejętności. Stanowi to zupełną nowość i jakość na rynku oświatowym, ponieważ pracodawców interesują kwalifikacje jakie słuchacz posiadł w szkole.

Policealna Szkoła (MEN) jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Nadaje tytuł technika w zawodach według klasyfikacji Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nauka opiera się na programach zatwierdzonych przez MEN.

Czas trwania nauki wynosi 2 lata (4 semestry). Wyjątek stanowi kierunek "technik bezpieczeństwa i higieny pracy", na którym nauka kończy się po 3 semestrach.

Słuchacze szkół otrzymują legitymację, świadectwo ukończenia szkoły, a w przypadku zdania egzaminu zawodowego - dyplom z tytułem technika.

Wydajemy także zaświadczenia do ZUS i WKU.

Warunkiem podjęcia nauki w obu typach szkół jest posiadanie wykształcenia średniego (ukończenie liceum lub technikum). Świadectwo dojrzałości nie jest wymagane.


Klienci naszej szkoły - to absolwenci szkół średnich (również bez matury), studenci oraz absolwenci wyższych uczelni jak również długoletni pracownicy firm, poszerzający swoje kwalifikacje.

Zalety naszej szkoły - konsultacje oraz ćwiczenia prowadzone profesjonalnie pod kątem głównie praktycznym, podmiotowe podejście pracowników szkoły do słuchacza, możliwość uzyskania zaświadczenia do WKU oraz ZUS-u.

Szkoła oprócz spełnienia oczekiwań słuchacza dodatkowo wyposaża go w indywidualne umiejętności twórcze, rozbudza świadomość, kreatywność poprzez udział słuchaczy w Warsztatach Psychologicznych prowadzonych w oparciu o programy autorskie opracowane przez firmę szkoleniową Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości.

Absolwent szkoły otrzymuje dyplom ukończenia szkoły z tytułem zawodowym i numerem z klasyfikacji zawodów oraz zaświadczenie (certyfikat) wymieniające uzyskane w szkole umiejętności w wersji dwujęzycznej. Stanowi to zupełną nowość i jakość na rynku oświatowym dotyczącą szkół jednorocznych policealnych. Przyszłego pracodawcę nie interesuje coraz częściej ocena wpisana w dyplom, tylko jakie umiejętności posiadł w szkole przyszły pracownik.

Dzięki współpracy z Biurem Karier Kontrakt nasi słuchacze mają możliwość szybszego startu na drodze kariery zawodowej. Naszym absolwentom zapewniamy możliwość podjęcia pracy wybranych przez nas przedsiębiorstwach (m.in. Polkon S.A, ZNTK Radom.)

Kadra pedagogiczna - to komunikatywni wykładowcy, posiadający wiedzę praktyczną, twórczo i podmiotowo podchodzący do słuchaczy (programy autorskie).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie