Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 156

ul. Żuromińska 2A, 03-341 Warszawa
tel./fax (22) 811-42-52
www:   http://www.przedszkole156.waw.pl
e-mail:   przedszkole156@wp.pl
sekretariat156@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3167 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 156
W WARSZAWIE

- miła atmosfera
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- dobra lokalizacja
- bogate wyposażenie

Przedszkole nr 156 istnieje od 1972 roku, zlokalizowane jest na terenie osiedla Bródno. Budynek ze wszystkich stron ogrodzony jest siatką, wejście znajduje się od ul. Żuromińskiej, która nie stanowi głównego szlaku komunikacyjnego. Placówka sąsiaduje z 46 Liceum Ogólnokształcącym im. S. Czarnieckiego i kościołem.

Na tyłach budynku rozciąga się ogród, który stanowi plac zabaw dla dzieci z wyodrębnionymi terenami dla poszczególnych grup wiekowych. Na terenie ogrodu znajdują się piaskownice, sprzęt sportowo – rekreacyjny (huśtawki, zjeżdżalnie, sprężynowce, drabinki, pociąg, ławki, domki, wieże). Jest dużo zieleni: drzew i krzewów zapewniających cień. Takie warunki umożliwiają dzieciom możliwość długiego pobyt na powietrzu w ciągu całego roku.

W pobliskim sąsiedztwie przedszkola znajduje się nowoczesny basen „Muszelka”, Szkoła Podstawowa nr 42, Przychodnia Rehabilitacyjna i Park Bródnowski.

Budynek Przedszkola nr 156 jest dwukondygnacyjny. W pomieszczeniach piwnicznych znajduje się szatnia dla dzieci i personelu, a także 2 sale zajęć dodatkowych, garderoba ze strojami dla dzieci, pomieszczenia gospodarcze, magazyn żywnościowy, toaleta dla personelu, pomieszczenie dla dozorcy. Na parterze znajdują się trzy sale zajęć i zabaw dla dzieci, zmywalnia, biblioteka pedagogiczna, pokój logopedy i psychologa, gabinet dyrektora, archiwum i łazienka dla personelu. Na pierwszym piętrze są trzy sale zajęć i zabaw dla dzieci bogato wyposażone, zmywalnia, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze, pokój kierownika gospodarczego, łazienka dla personelu kuchennego.

Sale zajęć są duże, jasne, dostosowane do potrzeb dzieci. W każdej sali znajdują się różnorodne kąciki zainteresowań, kolorowe meble i zabawki, telewizory, komputery.

Na terenie przedszkola prowadzone są na życzenie rodziców zajęcia dodatkowo płatne: język angielski, taniec towarzyski, plastyka, gimnastyka korekcyjno – kompensacyjna, umuzykalnienie. W placówce zatrudniony jest logopeda, który prowadzi zajęcia indywidualne z dziećmi wykazującymi wady wymowy i zajęcia profilaktyczne dla całej grupy. Kontynuowana jest także współpraca z psychologiem, oddelegowanym z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej który służy swoją pomocą zarówno dzieciom, ich rodzicom jak i nauczycielom. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy edukacyjne zatwierdzone do pracy z dziećmi. Aktualne informacje o życiu placówki i pracy dydaktyczno – wychowawczej w poszczególnych grupach są dostępne w wydawanej raz w miesiącu gazetce przedszkolnej „Przedszkolak”.

Dzieci podzielone są na grupy zbliżone wiekowo. Cały personel dba o dzieci, zapewniając im bezpieczeństwo zarówno psychiczne jak i fizyczne.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie