Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 78

ul. Radarowa 4A, 02-137 Warszawa
tel./fax (022) 846-09-61
www:   http://www.p78.waw.ple-mail:   p78@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3949 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 78
W WARSZAWIE

- miła atmosfera
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- dobre wyposażenie
- dobre wyposażenie

Przedszkole Nr 78, zlokalizowane jest na terenie dzielnicy Włochy przy ul. Radarowej 4a. Placówka jest przedszkolem publicznym.

Przedszkole posiada dobre warunki do realizacji zadań statutowych. Zajmuje budynek wolnostojący. Wokół budynku znajduje się rozległy, ogrodzony i zagospodarowany teren ogrodu przedszkolnego, wyposażony w urządzenia i sprzęt do zabaw i zajęć ruchowych dla dzieci na świeżym powietrzu. Jest w nim dużo zieleni: drzew, trawników, krzewów oraz rabatek kwiatowych zakładanych i pielęgnowanych przez dzieci i nauczycieli.

W przedszkolu znajdują się cztery sale dydaktyczne z łazienkami, sala gimnastyczna wyposażona w przybory i przyrządy do prowadzenia ćwiczeń porannych i gimnastycznych, zabaw ruchowych oraz swobodnej aktywności dzieci. Sale dla dzieci są przestronne, funkcjonalne, przytulne i bezpieczne urządzone, wyposażone w różnorodne pomoce dydaktyczne, zabawki, kąciki rekreacyjne, kąciki zainteresowań i sprzęt do zabaw i gier. Pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane są do wieku i potrzeb dzieci, różnorodne pod względem tematycznym. Pozwalają na indywidualny rozwój dziecka zgodny z jego zainteresowaniami oraz realizację programów dopuszczonych do użytku przedszkolnego w poszczególnych grupach wiekowych. Spełniają normy bhp, są estetyczne, łatwe w utrzymaniu higieny.

Misja przedszkola

Przedszkole nasze jest placówką działającą na rzecz dziecka, działającą w porozumieniu i przy udziale rodziców. Jesteśmy otwarci na propozycje zmian mogących wpłynąć na lepszą i efektywniejszą pracę. Naszym nadrzędnym celem jest wszechstronny rozwój dzieci, kształtowanie w nich poczucia własnej wartości i uświadomienie własnej niepowtarzalności. Dążymy do tego, aby dzieci opuszczając nasze mury były dobrze przygotowane nie tylko do podjęcia nauki w szkole, ale do radzenia sobie z problemami życia codziennego. Pragniemy by dzieci poznawały swoje prawa, by widziały w drugim człowieku partnera do zabawy, do pracy. Staramy się angażować rodziców w życie przedszkola, bo przecież przedszkole jest drugim domem dla dzieci.

Wizja przedszkola

Przedszkole przyjazne dzieciom i rodzicom – dbamy o harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka, Wszyscy szanujemy siebie, innych i wszystko co nas otacza – jesteśmy cząstką przyrody, Nauczyciele posiadają wykształcenie wyższe i chętnie uczestniczą w dalszym doskonaleniu, są otwarci na wszelkie nowości i potrafią z nich czerpać wiedzę. Rodzice chętnie uczestniczą w życiu przedszkola.

W pracy wychowawczej i dydaktycznej preferuje się otwarty styl i aktywne metody. Tworzone są sytuacje edukacyjne, które dodatnio korelują z potrzebami dzieci i wyzwalają ich potencjał twórczy.

Koncepcja pracy naszej placówki
  • łączenie tradycji z nowoczesnością
  • podążanie za dzieckiem w celu wydobycia z niego optymalnego poziomu rozwoju
  • udział w życiu środowiska - kształtowanie wrażliwości na los potrzebujących

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie