Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Publiczne Nr 172

ul. Żytnia 71, 01-149 Warszawa
tel./fax (22) 632-63-63
www:   http://www.przedszkole172.republika.pl
e-mail:   pp172@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2863 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 172
w Warszawie
ZAPRASZAPrzedszkole nr 172 istnieje od 1960 roku. Zajmuje jednopiętrowy budynek wolnostojący otoczony ogrodem o powierzchni 2500 m2. Każda z czterech grup dzieci dysponuje 60 metrową salą zabaw. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 630 - 1730.

Posiadamy dobrą opinię w środowisku. Absolwenci naszego przedszkola chętnie przyprowadzają tu swoje dzieci. Jesteśmy instytucją działającą na rzecz dziecka i jego rodziny. Wszyscy pracownicy akceptują dzieci takie jakie są, pomagają im w odkrywaniu świata i własnych wartości oraz wspierają rozwój we wszystkich sferach. Nauczyciele realizują własne programy, których ideą jest kreowanie twórczej postawy dzieci, otwartej wobec świata i innych ludzi.

Przedszkole pełni ogromną rolę w wychowaniu małych dzieci. Już od pierwszego dnia ich pobytu ukazuje prawidłowe wzorce zachowań. Dzieci, które po raz pierwszy przekraczają próg naszego przedszkola wspólnie z rodzicami uczestniczą w programie adaptacyjnym. Systematyczna współpraca z rodzicami oparta na życzliwości, szacunku i wzajemnym zrozumieniu zmierza do wypracowania spójnego systemu wychowawczego. Oferujemy ciekawą gamę propozycji zajęć i zabaw. U nas dzieci biorą udział w koncertach, przedstawieniach teatralnych, wycieczkach, lekcjach muzealnych i imprezach środowiskowych. Nasze przedszkole stawia na: zapewnienie dzieciom warunków wszechstronnego rozwoju, miłą i swobodną atmosferę, wspaniałą zabawę, aktywne i twórcze metody nauczania, propagowanie zdrowego stylu życia, spontaniczność. Kadra pedagogiczna, psycholog, logopeda, pracownicy administracji i obsługi są życzliwi dzieciom i pełni inicjatywy.

W naszym przedszkolu jak w prawdziwym domu mieszka wiele zwierząt: kotka Niunia, chomik Mikruś, papużka Rupaczka, świnki morskie Króliczków i Rozbrykanych smoków.

Wierzymy w to, że nasze przedszkole jest bliskie idealnemu. Świadczy o tym pozytywne zainteresowanie rodziców naszą placówką. Zdarza się często, że czekają na miejsce u nas, rezygnując z miejsca w innych placówkach. Nasi absolwenci są naszymi stałymi miłymi gośćmi.

ZAJĘCIA DODATKOWE

W naszym przedszkolu dzieci biorą udział w koncertach, przedstawieniach teatralnych, wycieczkach, lekcjach muzealnych i imprezach środowiskowych. Ponadto proponujemy dzieciom odpłatne zajęcia dodatkowe:

  • Zajęcia rytmiczno-ruchowe
  • Język angielski
  • Plastyka
  • Gimnastyka korekcyjna
  • Religia

Sześciolatki mogą uczestniczyć w nieodpłatnych lekcjach religii.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie