Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe i Biuro Tłumaczeń ANGOL

ul. Rynek 11, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel./fax (56) 472-57-89
www:   http://www.angol.com.pl
e-mail:   angol@angol.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5253 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy:

- Kursy ogólne
- Kursy intensywne dla wyjeżdżających
- Kursy przygotowawcze do matury
- Kursy przygotowawcze do egzaminów
organizowanych przez Uniwersytet w Cambridge

- Kursy dla dzieci
- Business English dla przedsiębiorców i kadr
kierowniczych


Kim jesteśmy?
Angol to niewielka szkoła językowa z siedzibą w Nowym Mieście Lubawskim. Pod obecną nazwą oraz w obecnym miejscu istnieje od roku 2002, jednak historia firmy sięga roku 1996, kiedy podjęliśmy pracę zawodową po powrocie z Wielkiej Brytanii.

Mamy bogate doświadczenie zawodowe nabyte zarówno w szkołach państwowych i niepublicznych jak i w prywatnych szkołach językowych. W latach 1998-2002, na zlecenie wiodącej szkoły językowej w Olsztynie prowadziliśmy kursy języka angielskiego dla dzieci od lat 7 poprzez młodzież gimnazjalną i licealną, aż po kursy przygotowawcze do egzaminów FCE, CAE i CPE. Poza tym, prowadziliśmy liczne kursy i szkolenia indywidualne i grupowe dla kadr kierowniczych firm i instytucji (Michelin-Stomil Olsztyn, TP SA Olsztyn, Cegielnie Olsztyńskie, Urząd Wojewódzki, Warmia Dairy i wiele innych).

Obecnie prowadzimy róznorodne kursy i szkolenia językowe skierowane do mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego i okolicznych miejscowości.

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami działającymi na naszym terenie. Wszyscy nasi lektorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe do nauczania języków obcych nadane przez renomowane uczelnie państwowe oraz co najmniej kilkuletnie doświadczenie. Są wśród nich nauczyciele, tłumacze przysięgli, oraz egzaminatorzy Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Dlaczego warto?
Uczestnicy naszych kursów językowych mogą liczyć na wiele korzyści.

Najbardziej oczywista korzyść to zdobyta wiedza i nowe umiejętności, a w przypadku kursów przygotowawczych - znacznie większe szanse na sukces na wybranym egzaminie. Grupy składają sie z osób na bardzo zbliżonym poziomie zaawansowania, tak więc unikamy większości typowych problemów znanych ze szkół państwowych, przez co nauka jest bardziej efektywna.

Kursanci w wieku szkolnym mają szansę szybko nadrobić wszelkie zaległości wynikające np. ze zmiany szkoły, a uczniowie którym nauka w szkole państwowej nie wystarcza, mogą rozwijać swoje umiejętności na wyższych poziomach zaawansowania.

Osoby dorosłe, które formalną edukację mają już za sobą, mogą z powodzeniem doskonalić swoją znajomość języka obcego w grupie składającej sie z osób w podobnym wieku, a ponadto mogą kontynuować naukę aż do najwyższego poziomu zaawansowania i w ten sposób nabywać kwalifikacje językowe przydatne w dalszej karierze zawodowej. Kursy są zorganizowane tak, aby optymalnie wykorzystać czas, zmaksymalizować efekty oraz ograniczyć koszty. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach (zwykle od 6 do 12 osób), o dogodnej porze, i w wymiarze godzin, który pozwala uczestnikom osiągać szybkie postępy.

Ponadto, na zakończenie każdego kursu, uczestnicy którzy osiągnęli określone minimum zostają nagrodzeni certyfikatem ukończenia danego kursu językowego. Certyfikat Szkoły Językowej ANGOL zawiera informacje w języku polskim i w języku obcym, którego uczestnicy uczyli się na danym kursie.

Skuteczność nauki w naszej szkole wynika również z faktu, że każdy uczestnik uczy się wyłącznie dla siebie, a przez to atmosfera w trakcie zajęć jest znacznie bardzie stymulująca niż przypadku lekcji w szkole. Jednym z kluczowych zadań naszych lektorów jest podtrzymywanie wysokiej motywacji do nauki, jednak ostatecznie osiągnięte postępy zależą w dużej mierze od wkładu pracy i zaangażowania ze strony uczestników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie