Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nurkowania Underwater.pl

w Warszawie

ul. Okopowa 31/94, 01-059 Warszawa
tel. kom. 504-162-014
www:   http://www.underwater.pl
e-mail:   underwater@underwater.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2513 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY NURKOWANIA

- PADI OWD
- PADI OWD referral
- PADI AOWD
- Emergency First Response
- PADI Rescue Diver
- PADI Dive Master
- PADI MSD

KURSY SPECJALIZACJI NURKOWYCH PADI:

- PADI Deep Diver
- PADI Wreck Diver
- PADI Ice Diver
- PADI Basic Nitrox
- PADI Dry Suit Diver
- PADI Equipment Specialist
- PADI Peak Performance
- PADI Underwater Navigator
- PADI Night Diver
- PADI Boat Diver
- PADI Drift Diver

O Nas

Jesteśmy grupą instruktorów nurkowania organizacji PADI. Każdy z Instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe. Do współpracy zapraszamy też innych zaprzyjaźnionych instruktorów, którzy pomagają nam w organizowaniu szkoleń i wyprawach nurkowych.

PADI (Professional Assosiation of Diving Instructors) - to największa organizacja nurkowa na świecie. Ostatnie statystyki pokazują, że blisko 75% wszystkich wyszkolonych i nurkujących ludzi na świecie jest związana właśnie z tą organizacją. Poprzez wystandaryzowanie szkolenia, na które składają się: zajęcia na basenie, wykłady teoretyczne i nurkowania na wodzie otwartej, system stał się bezpieczny i przyjazny dla każdego w wieku od 10-ego roku życia. (sprawdź: kursy nurkowania oferowane przez nas).

Kursy nurkowania PADI prowadzimy w śródmieściu Warszawy na basenie "Orka" przy ul Grzybowskiej 35 oraz na basenie "Delfin" przy ul. Kasprzaka 1/3. Są to nowe obiekty z ozonowaną wodą o wysokim standardzie. Tam spotykamy się, prowadzimy zajęcia pod wodą oraz kursy bezdechowe, wymyślamy również gdzie by tu znowu pojechać. W sezonie letnim kursy nurkowania prowadzimy na jeziorach mazurskich. Jednak przede wszystkim organizujemy wyprawy nurkowe dla wszystkich zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem w ciekawych miejscach naszego globu.

Kursy nurkowania w systemie PADI opierają się na dewizie, że nurkować może każdy, kto jest ogólnie zdrowy i ma chęć spróbować tej dyscypliny sportu, rekreacji czy też hobby. Według standardów PADI nurkować można od 10-ego roku życia. Tu nie trzeba być komandosem i mieć sylwetki atlety lub kondycji maratończyka.

Oto kursy nurkowania, które oferujemy:
 • PADI Discover Scuba Diving - jest to kurs nurkowania dla osób, które obawiają się, że nie dadzą sobie rady pod wodą. W harmonogramie zajęć jest jedno nurkowanie na wodach otwartych.
 • PADI Scuba Diver - kurs nurkowania obejmuje 5 wykładów teoretycznych, 5 zajęć basenowych i 2 nurkowania na wodach otwartych. Po ukończeniu tego kursu, kandydat otrzymuje uprawnienie do nurkowania z Instruktorem lub Dive Master'em do głębokości 12 metrów.
 • PADI OPEN WATER Diver (PADI OWD) - najpopularniejszy kurs nurkowania. Składa się z 5 zajęć basenowych, 5 wykładów i 4 nurkowań na wodzie otwartej. Wszystkie zajęcia można zrobić na jeziorze. Certyfikat uprawnia do nurkowania do 18 metrów z partnerem. Z tym certyfikatem można już nurkować na całym świecie.
 • PADI OPEN WATER Diver Referral - kurs nurkowania umożliwiający przeprowadzenie części kursu (zajęć teoretycznych i basenowych) w Polsce, a następnie zakończenie go na wyprawie nurkowej w innym kraju przez inne Centrum Nurkowym lub Instruktorem PADI na wodzie otwartej.
 • PADI ADVANCED OPEN WATER Diver (PADI AOWD) - kurs nurkowy dla tych, którzy chcą doskonalić technikę nurkową. Po tym kursie można nurkować już do 30 m głębokości. Kurs składa się z 5 nurkowań na wodzie otwartej wprowadzających w tajniki specjalizacji podwodnych np. nurkowanie jaskiniowe, fotografii podwodnej, nurkowanie wrakowe, itp.
 • PADI EMERGENCY FIRST RESPONSE (PADI EFR) - kurs udzielania pierwszej pomocy. Przeznaczony dla wszystkich nie tylko płetwonurków. Nie ogranicza się tylko do sztucznego oddychania i ucisku serca ale porusza każdy potencjalny problem życia codziennego np. co zrobić gdy kogoś porazi prąd, gdy ktoś dostanie wylewu lub zawału, gdy dziecko połknie truciznę, gdy ukąsi osa lub ktoś zazna odmrożenia.
 • PADI RESCUE Diver - kurs nurkowania kształcący z zakresu ratownictwa podwodnego. Kursanci poznają techniki poprawnego udzielania pomocy poszkodowanym płetwonurkom.
 • PADI DIVEMASTER - pierwszy krok do stania się profesjonalistą w nurkowaniu. Poprzez bliską współpracę z Instruktorem adepci rozwijają swoje umiejętności u wiedzę nurkową. Podczas tego kursu adepci nabywają umiejętności w jaki sposób zorganizować bezpieczne nurkowanie oraz uczą się jak stać się przewodnikiem grupy nurkowej podczas asystowania Instruktorowi w czasie zajęć praktycznych z kursem na niższe stopnie.
 • PADI MASTER SCUBA Diver - nurkujesz już od dłuższego czasu, jesteś doświadczonym nurkiem i chcesz odróżnić się od świeżo certyfikowanych nurków PADI AOWD. Masz pasję i chcesz dołączyć do najlepszych z najlepszych w nurkowaniu rekreacyjnym. PADI MASTER SCUBA Diver (PADI MSD) to najwyższy i cieszący się największym uznaniem amatorski stopień nurkowy w organizacji PADI. Uzyskanie tego stopnia wymaga opanowania szerokiej gamy umiejętności nurkowych oraz zdobycia doświadczenia w różnych warunkach wodnych. Uzyskanie tego stopnia nie wymaga odbycia żadnego kursu, to tytuł uznaniowy za osiągnięcia w nurkowaniu.
Kursy specjalizacji nurkowych - oferujemy poniższe specjalizacyjne kursy nurkowania:
 • kurs nurkowania głębokiego PADI Deep Diver,Nurkowanie na Mazurach
 • kurs nurkowania podłodowego PADI Ice Diver
 • kurs nurkowania w suchym skafandrze PADI Dry Suit Diver
 • kurs nurkowania wrakowego PADI Wreck Diver
 • kurs nurkowania >PADI Basic Nitrox
 • kurs specjalisty sprzętowego PADI Equipment Specialist
 • kurs nawigacji podwodnej PADI Underwater Navigator
 • kurs nurkowania nocnego PADI Night Diver
 • kurs nurkowania z łodzi PADI Boat Diver
 • kurs nurkowania Doskonałej Pływalności PADI Peak Performance Buoyancy
 • kurs nurkowania w prądzie PADI Drift Diver
 • kurs specjalisty z zakresu wiedzy o środowisku podwodnym

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie