Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Kształcenia Zawodowego

ul. Pionierska 10, 38-700 Ustrzyki Dolne
tel./fax (13) 461-12-67, tel. kom. 692-445-024
www:   http://www.zdz.rzeszow.pl
e-mail:   ustrzykidolne@zdz.rzeszow.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4725 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkolenia:

- Administracyjno - biurowe
- BHP
- Energetyczne
- Gastronomiczne
- Handel i logistyka
- Pedagogiczne
- Język niemiecki

O nas

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie to największa organizacja szkoląca województwa podkarpackiego. Od 1946 roku nieprzerwanie pełnimy rolę wiodącego uczestnika procesu kształcenia kadr pracowniczych południowo-wschodniej Polski.

Naszym atutem jest sieć 22 placówek terenowych, rozmieszczonych równomiernie na obszarze całego województwa, a także w Ustrzykach Dolnych. Dzięki temu Zakład może się pochwalić blisko 18 tysiącami absolwentów rocznie, kształconymi na ok. 800 kursach.

Na nasze zajęcia można zapisać się przez Internet!

Oferta

Administracyjno - biurowe
 • sekretarka - asystentka szefa - w programie szlolenia m/n: obsługa komputera z internetem oraz podstawy księgowości. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym, a słuchacze otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu. W koszcie kursu słuchacz otrzymują materiały szkoleniowe.
BHP
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników administracyjno–biurowych - wydane zaświadczenie o ukończeniu kursu zachowuje ważność przez okres 6 lat.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - wydane zaświadczenie o ukończeniu kursu zachowuje ważność przez okres 3 lat.
 • BHP - szkolenie okresowe dla pracowników na stanowiskach robotniczych - wydane zaświadczenie o ukończeniu szkolenia zachowuje ważność przez okres 3 lat.

Szkolenia odbędą się w dowolnym czasie i dowolnym miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę. Po zakończeniu szkolenia egzamin testowy.

Energetyczne
 • Palacz C.O. - zajęcia praktyczne odbywają się w kotłowniach na terenie Ustrzyk Dolnych. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu-przyuczenie do zawodu.
Gastronomiczne
 • Organizacja przyjęć okolicznościowych (catering) - kurs kończy się egzaminem teoretyczbym i praktycznym. Po pomyślnym złożeniu egzaminu słuchacze oytrzymają zaświadczenie ukończenia kursu. W koszcie kursu zawierają się wszystkie materiały szkoleniowe i dydaktyczne łącznie z materiałami i produktami na zajęcia praktyczne.
Handel i logistyka
 • Przedstawiciel handlowy - w programie szkolenia m/n: Telemarketing i Usługi w sieci internetowej. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym i wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu. W koszcie kursu słuchacze otrzymują materiały szkoleniowe.
Ogólne
 • Metodyka instruktażu BHP na stanowisku pracy - kurs kończy się egzaminem wewnętrznym teoretycznym i wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu. W koszcie kursu słuchacze otrzymują materiały szkoleniowe.
 • Kierowca wózków jezdniowych z nepędem silnikowym - praktyczna nauka jazdy i manewrowania osprzętem wózków odbywać się będą w Zakładach pracy na terenie Ustrzyk Dolnych. Kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem Zaświadczenia ukończenia kursu oraz Zezwoleniem na kierowanie wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym.
 • Kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu - kurs kończy się egzaminem ustnym przed Komisją Egzaminacyjną ZDZ. W koszcie kursu słuchacze otrzymują materiały szkoleniowe.
 • Język niemiecki - kurs kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu. Istnieje możliwość tematycznych zmian w programie kursu według sugestii i potrzeb zainteresowanych.
Pedagogiczne
 • Wychowawca kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży - kurs kończy się egzaminem ustnym i wydaniem zaśwoiadczenia ukończenia kursu. W koszcie kursu słuchacze otrzymują materiały szkoleniowe.
Z zakresu ochrony zdrowia i opieki
 • Opiekunka osób starszych - kurs kończy się egzaminem teoretycznym i wydaniem zaświadczenia ukończenia kursu. W koszcie kursu materiały szkoleniowe.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie