Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatne Tęczowe Przedszkole

ul. Wyb. Ojca Św. Jana Pawła II 70, 37-700 Przemyśl
tel. (16) 670-26-52
www:   http://www.teczowe.info
e-mail:   przedszkoleteczowe@interia.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9745 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY, ZAPEWNIAMY

- podział na grupy: 2,5 latki, 3, 4, 5,
  6-latki

- nauka tańca od grupy 4-latków
- uczymy języka angielskiego już
  w grupach 3-latków

- 11-godzinny pobyt w przedszkolu
- imprezy artystyczne
- zajęcia umuzykalniająco-ruchowe
- gimnastyka korekcyjna
- pełne wyżywienie (śniadanie, obiad,
  podwieczorek)

Prywatne Tęczowe Przedszkole funkcjonuje zgodnie z ustawą o systemie oświaty i zarządzeniem MEN w sprawie prowadzenia placówek niepublicznych. Naszymi przedszkolakami są dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Prowadzimy również grupę "0".

Jesteśmy znaną, sprawdzoną i rzetelną placówką. Wiek przedszkolny to okres wzmożonej aktywności poznawczej wyrażającej się silną potrzebą intelektualnych wrażeń, dużym napięciem emocjonalnym i koniecznością działania jako narzędziem służącym poznaniu otaczającej rzeczywistości. Naszym zadaniem jest organizowanie różnych sytuacji edukacyjnych sprzyjających nawiązaniu przez dziecko wielorakich kontaktów społecznych, wchodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążeń dziecka do wypowiadania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, ruchowej i werbalnej.

Cała kadra pedagogiczna posiada pełne kwalifikacje pedagogiczne wymagane przy pracy z dziećmi. Każda grupa posiada swoją salę wyposażoną w wiele kolorowych zabawek i pomocy dydaktycznych. Grupy są jednolite wiekowo, i przez cały dzień objęte są opieką profesjonalistów. Mnóstwo ciekawych zajęć, wycieczek, imprez okolicznościowych, spotkań z ciekawymi ludźmi. Nasza Placówka jest przedszkolem, którego państwo szukacie. Nie zastąpimy w prawdzie Mamy ani Taty, ale zapewnimy państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną oraz zaspokoimy potrzeby indywidualne Waszych dzieci tak aby czuły się u nas domowo, radośnie i bezpiecznie.

OFERTA PRZEDSZKOLA

Zapewniamy dzieciom:
 • 11-godzinny pobyt w przedszkolu od 6:00 do 17:00
 • 3 posiłki dziennie (smaczne, zdrowe, domowe potrawy)
 • opiekuńczą, miłą, doświadczoną, profesjonalnie przegotowaną kadrę nauczycielską, pracującą z dziećmi zgodnie z wytycznymi MEN
 • zajęcia plastyczno-techniczne, rozwijające wyobraźnię twórczą dziecka
 • wspomaganie rozwoju psychoruchowego dziecka w ramach metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn
 • zajęcia z muzykoterapii, relaksacyjne oraz z elementami tańców ludowych
 • kurs tańca towarzyskiego prowadzonego przez Szkołę Tańca A-Z (możliwość uczestnictwa dzieci na pokazach wyższego poziomu)
 • uczestnictwo w przeglądach i konkursach związanych z piosenką i ruchem np.: Przegląd Piosenki Dziecięcej, Przedszkolne Prezentacje Artystyczne, Sportowa Olimpiada Przedszkolaków
 • imprezy okolicznościowe związane z: Dniem Dziadków, Rodziców, Świętem Ziemi, ekologią i porami roku
 • atrakcyjne spotkania z aktorami i wystawianymi bajkami z Teatru Lalek z Rzeszowa i Krakowa
 • zajęcia twórcze rozwijające słownictwo i umiejętności wypowiadania się w języku angielskim
 • lekcje religii
 • konsultacje w zakresie deficytów rozwojowych
 • język angielski codziennie w każdej grupie

W grupie dzieci 6-letnich nauka czytania, oparta na metodzie analityczno-syntetycznej o charakterze fonetycznym (metoda barwno-dźwiękowa). Na zajęciach plastycznych uczymy nasze dzieci wszystkiego co jest związane z rysowaniem (malowanie i wszystkie jego techniki), zręczności manualnych (rzeźbienie w plastelinie, wosku, i inne formy sztuki rzeźbiarskiej). Poprzez piękno sztuki rysowania, malowania, docieramy do najgłębszej wyobraźni dziecka. Zdolności małego dziecka są nieskończenie bogate, więc udaje nam się dotrzeć w głąb świata marzeń i wyobraźni naszych milusińskich. Moc nieskończonych pomysłów kryje się w tych malutkich główkach, które tylko czekają na to by wspomóc je do stworzenia ich bajkowego świata...

Nauka tańca
Od roku szkolnego 2009/2010 nasze Przedszkole współpracuje ze Szkołą Tańca A-Z. Zajęcia taneczne dla dzieci odbywają się w naszej siedzibie.

Szkoła Tańca A-Z jest jedną z najbardziej znanych placówek i działa w Przemyślu od kilkunastu lat. Wszyscy prowadzący zajęcia to wykwalifikowani instruktorzy tańca. Szkoła prowadzi również współpracę z nauczycielami tańca z kraju i zagranicy. Często możemy oglądać występy uczniów podczas miejskich imprez kulturalnych.

Dzięki rozpoczętej współpracy, również dzieci naszego przedszkola będą miały okazję do rozwijania swoich talentów tanecznych.

JĘZYKI OBCE

Rodzice małych dzieci często zadają sobie pytanie, kiedy ich pociecha powinna zacząć naukę języka obcego. Wielu z nich decyduje się zapisać dziecko na lekcje języka angielskiego już w przedszkolu. Niezaprzeczalny jest fakt, iż umysł dziecka jest w tym wieku bardzo chłonny. Dzieci posiadają naturalną ciekawość świata i chęć do nauki, co warto wykorzystać. Wczesne nauczanie języka obcego jest zgodne z ogólnoeuropejskimi tendencjami obniżania wieku rozpoczęcia nauki języka obcego.

Pierwsze lata nauki języka angielskiego u nas są dla dzieci przede wszystkim przyjemnością, a nauczyciele na swoich zajęciach uwzględniają fakt, że:
 • dziecko w wieku przedszkolnym uczy się przede wszystkim pamięciowo i na tę sprawność zwraca się szczególną uwagę,
 • korzystają z pomocy dydaktycznych, np. plansz lub modeli przedmiotów, co przemawia do wyobraźni dziecka i ułatwia zapamiętywanie,
 • wielokrotne chóralne powtarzanie w nauce języka obcego ma ogromne znaczenie ze względu na prawidłowość wymowy i akcentu,
 • naukę rozpoczyna się od kręgu zainteresowań najbliższych dziecku (np. dom, rodzina, zwierzęta, zabawki, itp.),
 • nie uczymy małych dzieci gramatyki,
 • tempo zajęć powinno być takie, by zbyt długo nie koncentrować dzieci na jednym rodzaju ćwiczeń,
 • w pracy z małymi dziećmi, a szczególnie w początkowym okresie nauki, bardzo ważne jest wprowadzenie przyjaznej, serdecznej atmosfery i zapewnienie uczniom poczucia bezpieczeństwa.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie