Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Friends Pracownia Języków Obcych

ul. Branickiego 11/10, 00-972 Warszawa
tel. (22) 400-13-50
www:   http:///www.friends.edu.pl
e-mail:   pracownia@friends.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2215 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRACOWNIA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski, hiszpański, francuski
- język włoski, niemiecki, rosyjski
- język portugalski
- małe, kameralne grupy
- przyjazna atmosfera
- kameralne i pozytywne miejsce
- indywidualne podejście do słuchaczy


"Friends" - Pracownia Języków Obcych
zlokalizowana w nowoczesnym Miasteczku Wilanów, przyjemna, ciepła, sprzyjająca komunikacji, zaprojektowana z myślą o kursach indywidualnych i w kameralnych grupach, które między innymi dzięki przyjaznemu wnętrzu Pracowni nie wyglądają u nas jak lekcje w szkole, ale jak spotkania dobrych przyjaciół.

Friends to więcej niż szkoła językowa, więcej niż lektorzy, więcej niż kursy. Zapraszamy na dopasowane do Ciebie elastyczne zajęcia indywidualne i w kameralnych mikrogrupach prowadzone przez zaangażowanych lektorów w przyjaznym, sprzyjającym komunikacji miejscu. U nas wybrany język towarzyszy ci od pierwszej do ostatniej minuty zajęć i nie tylko. Posługujesz się nim rozmawiając, dyskutując, negocjując, współpracując, grając w gry i odgrywając role oraz np. ustalając termin kolejnych zajęć.

Nie upieramy się przy jednej metodzie nauki i nie próbujemy stosować tych samych technik nauczania do wszystkich. Zamiast tego czerpiemy z całego bogactwa najnowszej wiedzy z zakresu lingwistyki, teorii procesów uczenia się i współczesnej metodyki nauczania języków obcych, tak aby jak najlepiej dostosować nasze zajęcia do Twoich potrzeb. Stawiamy na pragmatyczny eklektyzm – nie wykluczamy żadnej metody, techniki, czy podejścia, a z każdej wybieramy to, co będzie dla Ciebie w danym momencie najlepsze.

Proponujemy kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego, portugalskiego.

To Państwo decydują, jaką formę nauki wybiorą. Organizujemy:
  • Zajęcia indywidualne - są najlepszym wyborem dla wymagających lub zabieganych. Ale także dla nieśmiałych lub zapracowanych oraz dla tych z pilnymi albo nietypowymi potrzebami dotyczącymi biegłości językowej.
  • Mikrogrupy - organizujemy zajęcia w małych, maksymalnie pięcioosobowych grupach. Nigdy w większych. Dzięki temu mamy pewność, że dając Ci możliwość interakcji z innymi uczestnikami zajęć, jednocześnie jesteśmy w stanie poświęcić Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz.
  • Kids'Club - nauka przez zabawę. Zapraszamy dzieci na wyjątkowe zajęcia w Miasteczku Wilanów, podczas których zabawa i aktywność staną się okazją do oswojenia i pokochania języka angielskiego.
  • warsztaty językowe
  • Szkolenia dla Firm szkolenia językowe Friends to rozwój firmy poprzez trafną inwestycję w rozwój osobisty pracowników. Dzięki temu możemy oferować szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości pracowników, polityki firmy w zakresie ich rozwoju i specyfiki branży.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie