Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Rydzewie

Rydzewo 1, 11-513 Miłki
tel. (87) 421-10-93
www:   http://sprydzewo94.edupage.orge-mail:   sprydzewo@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2588 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- pracownia językowa
- pracownia komputerowa
z dostępem do Internetu

- szeroka gama zajęć pozalekcyjnych

O nas


Nasza szkoła położona jest w niewielkiej miejscowości w Gminie Miłki. W szkole nauka zorganizowana jest w 7 oddziałach – oddział przedszkolny – dzieci 5 i 6 letnie oraz klasy I-VI. Tradycją placówki jest organizacja wydarzeń i imprez środowiskowych:

  • pikniki rodzinne
  • bale charytatywne – andrzejkowy i karnawałowy
  • kuligi klasowe
  • rajdy rowerowe i biwaki


Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych, gminnych i szkolnych. Sukcesy uwieńczone zostają atrakcyjnymi nagrodami m.in. za działalność ekologiczną sprzęt komputerowy, mapy, mikroskopy, lupy itp. W szkole prowadzona jest w szerokim rozumieniu działalność ekologiczna. Współpracujemy z Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich oraz Nadleśnictwem w Giżycku. Opracowywane są projekty ekologiczne, z których dotacje przeznaczane są na doposażenie świetlicy szkolnej oraz pracowni przyrodniczej.

Uczniowie i Rodzice corocznie uczestniczą w Rydzewskiej Majówce aktywnie współorganizują kiermasze prac dzieci i degustację wyrobów kulinarnych.

Główną zaletą szkoły jest również aktywne uczestnictwo w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i powiatowych, gminnych i szkolnych. Sukcesy uwieńczone zostają atrakcyjnymi nagrodami m.in. za działalność ekologiczną sprzęt komputerowy, mapy, mikroskopy, lupy itp. W szkole prowadzona jest w szerokim rozumieniu działalność ekologiczna. Współpracujemy z Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich oraz Nadleśnictwem w Giżycku. Opracowywane są projekty ekologiczne, z których dotacje przeznaczane są na doposażenie świetlicy szkolnej oraz pracowni przyrodniczej.

Za pozyskane fundusze z imprez środowiskowych ( Piknik Rodzinny, Rydzewska Majówka, Bale charytatywne) organizujemy dzieciom wycieczki szkolne, rajdy rowerowe, rejsy statkiem oraz zakupujemy sprzęt sportowy i zabawki na zajęcia w świetlicy szkolnej oraz nagrody za różnego rodzaju konkursy szkolne.

Uczniowie chętnie uczestniczą w akcjach ekologicznych i charytatywnych. W szkole działa Szkolne Koło Caritas. Uczniowie organizują zbiórki żywności, odzieży dla osób potrzebujących w naszym środowisku lokalnym oraz pomagają ludziom chorym.( sprzedaż kart i stroików świątecznych,) Parafianie i ks. Proboszcz wspierają szkołę w akcjach „Świąteczna Kartka” i „Świąteczny stroik’ ’oraz w dożywianiu uczniów. Uczniowie potrzebujący otrzymują ciepły posiłek dzięki dofinansowaniu z Caritas i PAH Pajacyk oraz GOPS w Miłkach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie