Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Myjak Atelier

Al. Niepodległości 118/90 III p., 02-585 Warszawa
tel. (22) 848-22-87, tel. kom. 600-187-755
www:   http://www.rysunek.waw.pl
e-mail:   info@rysunek.waw.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2923 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY

- kurs rysunku
- kurs malarstwa
- kurs historii sztuki
- kurs pisania ikon
- kurs pozłotnictwa
- kurs fotografiiNasza pracownia powstała w 2000r. Prowadzimy kursy: rysunku, malarstwa, historii sztuki, oraz kursy przygotowawcze na wyższe uczelnie artystyczne i architekturę politechniczną. Zajęcia odbywają się w niedużych pięcioosobowych grupach, pod okiem doświadczonych artystów, pracowników i absolwentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Politechniki Warszawskiej. Kursy historii sztuki prowadzone są przez absolwentów Instytutu Historii Sztuki UW. Oferujemy kursy na różnym poziomie zaawansowania, dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Proponujemy szeroki zakres zajęć z rysunku i malarstwa (akt, martwa natura, pejzaż, portret) oraz podstaw widzenia artystycznego, perspektywy i kompozycji.

Chcielibyśmy promować sztukę wśród osób dorosłych, niezwiązanych zawodowo z działalnością artystyczną. Specjalnie dla nich stworzyliśmy oddzielną grupę. Poza naszą standardową ofertą dorośli mogą u nas znaleźć kursy pisania ikon i pozłotnictwa. Zajęcia w naszej pracowni mają charakter rodzinny. Rodzice mogą w nich uczestniczyć wraz ze swoimi pociechami. Nasza pracownia zapewnia podstawowe materiały potrzebne do zajęć. Jesteśmy w dobrym kontakcie z najbardziej znanymi artystami polskimi. Prowadzimy profesjonalną galerię sztuki, poprzez którą staramy się promować młodych grafików, malarzy i fotografików.

O KURSACH

  • Zajęcia odbywają się w grupach 3-5 osobowych i trwają 3 godziny zegarowe.
  • Oferujemy kursy na różnym poziomie zaawansowania, dla dorosłych i dzieci.
  • Specyficzna forma zajęć umożliwia przystąpienie do nich w dowolnym momencie.
  • Staramy się prowadzić każdą osobę indywidualnie, co pomaga osiągnąć dobre rezultaty w bardzo krótkim czasie. Skuteczność naszych kursów szcuje się na poziomie 80%.
  • Czas trwania kursu uzależniony jest od poziomu zaawansowania i chęci kursanta.
  • Zajęcia prowadzone są przez pracowników i absolwentów ASP w Warszawie oraz Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego. W naszej pracowni organizujemy również spotkania z ludźmi sztuki, profesorami warszawskiej ASP i Wydziału Architektury PW.

Kurs rysunku w Myjak Atelier prowadzony jest na dwóch poziomach:

  • kurs dla kandydatów na ASP, obejmujący ćwiczenia z rysunku postaci (również akt), martwej natury, portretu i architektury (wnętrza).
  • kurs "dla dorosłych", hobbystów, osób które chciałyby odpocząć od codzienności i nauczyć się czegoś nowego. Techniki i tematyka dostosowywana jest do potrzeb kursantów.
Kurs malarstwa w Myjak Atelier prowadzony jest na dwóch poziomach:
  • kurs dla kandydatów na ASP, obejmujący ćwiczenia z określania koloru przez kolor, martwej natury i pejzażu. Staramy się zaprezentować różne techniki malarskie.
  • kurs "dla dorosłych", hobbystów, osób które chciałyby odpocząć od codzienności i nauczyć się czegoś nowego. Techniki i tematyka dostosowywana jest do potrzeb kursantów.

Kurs historii sztuki w Myjak Atelier rozpoczyna się w połowie września i trwa do końca maja następnego roku kalendarzowego. Jednorazowe zajęcia trwają dwie godziny lekcyjne i obejmują przygotowanie do matury i rozmowy kwalifikacyjnej na ASP. Kurs składa się ze szczegółowego omówienia epok, monografii wielkich artystów i odpowiedzi na pytania z "testu wiedzy ogólnej". Nasza pracownia dysponuje doskonałym materiałem ikonograficznym. W naszej videotece można znaleźć kilkadziesiąt filmów o sztuce, zrealizowanych na bardzo wysokim poziomie merytorycznym.

Kurs pisania ikon w Myjak Atelier stworzyliśmy z myślą o odbiorcach dorosłych. Jednorazowe zajęcia trwają 3 godziny zegarowe (1h wykładu i 2h ćwiczeń) i prowadzone są przez absolwentkę Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki warszawskiej ASP. Kurs obejmuje prezentację technik i technologii pisania ikon, wątków ikonograficznych i ćwiczenia.

Kurs pozłotnictwa w Myjak Atelier stworzyliśmy z myślą o odbiorcach dorosłych. Jednorazowe zajęcia trwają 3 godziny zegarowe (1h wykładu i 2h ćwiczeń) i prowadzone są przez absolwentkę Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki warszawskiej ASP. Kurs obejmuje prezentację technik pozłotniczych i ćwiczenia.

Kurs fotografii w Myjak Atelier stworzyliśmy z myślą o odbiorcach dorosłych. Jednorazowe zajęcia trwają 3 godziny zegarowe (1h wykładu i 2h ćwiczeń) i prowadzone są przez dyplomowanego fotografa. Nasza pracownia dysponuje małym, za to dobrze wyposażonym studiem fotograficznym. Kurs obejmuje prezentację technik fotograficznych i ćwiczenia z obsługi aparatu. Na zajęciach omawiane są też techniki analogowe i cyfrowe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie