Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Progress Point

ul. Czerniakowska 143 lok.8, 00-453 Warszawa
tel/fax (22) 880-90-36, tel. kom. 600-890-580
www:   http://www.progresspoint.pl
e-mail:   r.nurkiewicz@progresspoint.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2087 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język francuski
- język niemiecki
- język polski dla obcokrajowców

Agencja Szkoleniowa "Progress Point" specjalizuje się w organizowaniu kursów języków obcych dla firm. Prowadzimy szkolenia w zakresie nauki języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, a także języka polskiego dla cudzoziemców. Zdając sobie sprawę z rosnącego zapotrzebowania rynku na umiejętność posługiwania się językami obcymi na różnych poziomach i w różnych okolicznościach, zarówno w kontaktach biznesowych jak i sytuacjach nieformalnych, postanowiliśmy dopasować program naszych kursów do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

W "Progress Point" wychodzimy naprzeciw wysokim wymaganiom i zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów. Kładziemy szczególny nacisk na dobór optymalnego rodzaju kursu, organizując dwuczęściowy Test Kwalifikacyjny (test pisemny i rozmowa kwalifikacyjna).

Na podstawie wyniku Testu Kwalifikacyjnego i potrzeb Państwa firmy ustalamy rodzaj kursu uwzględniając wszelkie Państwa oczekiwania.

W doborze najlepszej formy nauki kierujemy się trzema zasadniczymi czynnikami: Grupy Szkoleniowe tworzymy w taki sposób, aby uczestnicy kursu prezentowali wyrównany poziom sprawności językowej.

W zależności od posiadanej obecnie przez pracowników znajomości języka obcego i rodzaju działalności Państwa firmy, dopasowujemy optymalny rodzaj języka (Ogólny, Biznesowy, Specjalistyczny).

Zgodnie z zapotrzebowaniem osiągnięcia progresu i czasem jaki pracownicy mogliby poświęcić na naukę ustalamy intensywność kursu.

W trakcie trwania szkolenia, umożliwiamy Państwu pełną kontrolę, postępów Państwa pracowników w nauce języka jak i kontrolę realizacji programu nauczania ułożonego przez "Progress Point".

Kontrola Postępów odbywa się poprzez przeprowadzanie miesięcznych i semestralnych Testów Postępu, popartych Oceną Postępu, sporządzoną przez lektora prowadzącego kurs.

Kontrola Realizacji Programu Nauczania przeprowadzona jest zarówno przez Państwa poprzez ankiety oceniające pracę lektora i poziom szkolenia jak i przez pracowników naszej firmy prowadzących hospitację zajęć i pełniących nadzór Metodyczno - Dydaktyczny.

Zapraszamy serdecznie!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie