Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia Zielona Szkoła Marzeń

Karaś 3, 14-200 Iława
tel. kom. 698-684-239
www:   http://www.ckkaras.cba.pl
e-mail:   karas.ck@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2672 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAPRASZA NA:

- zieloną szkołę
- kolonie letnie
- imprezy intergracyjne
- warsztaty rekreacyjne
- kursy i szkolenia

Centrum Kształcenia CK jest niepubliczną placówką oświatową działającą od 2001 roku.
Początkowo realizowała wyłącznie działalność oświatową dla dorosłych taką jak kursy i szkolenia.
Własna baza noclegowa dała nam możliwość podjęcia działań również dla dzieci i młodzieży.
Realizowane przez nas projekty „Zielona Szkoła Marzeń" oraz Kolonie Letnie Marzeń zakładają realizację zajęć o charakterze warsztatowym.

W trakcie
których dzieci obcując z naturą, poznają jej dobrodziejstwa a następnie wykorzystają ją pod kierunkiem animatora swoje spostrzeżenia, doświadczenia i dary natury do realizacji określonej formy warsztatów.
Każda forma warsztatów wzbogaci dziecko o nowe umiejętności, które może w perspektywie rozwijać jako swoją pasję, hobby czy wykorzystać je w życiu codziennym, szkole, w zabawach z rówieśnikami.

Doświadczając i tworząc staje się człowiekiem kreatywnym.
Po powrocie będzie mogło pokazać i zademonstrować rodzicom, kolegom swoje nowe umiejętności i efekty swojej pracy warsztatowej jak na przykład samodzielnie wykonany film animowany, pudełko na biżuterię wykonane metodą decoupage, witrażu, samodzielnie wykonane zdjęcia metodą fotografii otworkowej, własnoręcznie wykonany batic, wykonaną makietę florystyczną, ruchomego cieniasa, zademonstrować pokaz żonglerki.

Obiekt w którym realizujemy nasze działania usytuowany jest w centrum blisko 5 hektarów posiadłości, w otoczeniu własnego lasu, łąk, stawu, rezerwatu przyrody jeziora Karaś, 4,5 km jest do miasta Iławy z jego zapleczem wodno rekreacyjnym. Bardzo bezpieczna odległość od drogi publicznej i sąsiadów, własna, wygodna baza noclegowa 50 miejsc i jest po generalnym remoncie, 120 metrów posiada sala w rustykalnym klimacie, sprawia, że uczestnicy naszych projektów i goście indywidualni czują się bezpiecznie i komfortowo.

Imprezy
integracyjne dla klas szkolnych i grup odbywa się miesiącach wrzesień - październik. Spotkanie ma na celu integrację realizowaną poprzez spędzenie wspólnego czasu uczniów i wychowawców podczas metodycznych warsztatów integracyjnych, przy grach i zabawach. W trakcie wspólnego wyjazdu jest możliwość nawiązania szerszych i bliższych kontaktów przyjacielskich z nowo zapoznanymi osobami z klasy czy też grupy, zintegrowania klasy oraz wytworzenia w niej motywacji i chęci do wspólnego działania.

Proponowane przez organizatorów warsztaty i zabawowe formy spędzenia czasu, będą miały na celu nie tylko sprawdzenie przez wychowawców poziomu posiadanej wiedzy i zdolności do kreatywnego myślenia nowych kolektywów klasowych, ale przede wszystkim umożliwienie bliższego zapoznania się ze sobą wzajemnie dla nowych uczniów, a także kształtowanie odporności emocjonalnej dziecka na napotykane trudności, umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach z nimi.

Warto więc uczynić wszystko co jest rolą zarówno wychowawcy i pedagoga szkolnego, a także samych uczniów aby poszczególni uczniowie mogli funkcjonować w klasie bez zakłóceń, zżyć się ze sobą, stanowić zwarty zespół, czyli zgraną klasę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie