Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia-Kozielska

ul. Kozielska 4a, 01-163 Warszawa
tel. (022) 425-20-51
www:   http://legiakonie.republika.pl/
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2266 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

STOWARZYSZENIE KLUB JEŹDZIECKI LEGIA-KOZIELSKA
poleca:

- szkołę jazdy
- obozy sportowo-jeździeckie
- sekcję kucy
- pensjonat dla koni
- organizację imprez
- sklep jeździecki


Głównym celem Stowarzyszenia Klub Jeździecki Legia-Kozielska jest organizowanie i prowadzenie działalności sportowej i rekreacyjnej w sportach jeździeckich oraz propagowanie rozwoju sportów jeździeckich, zwłaszcza poprzez szkolenia.

Dzisiaj w stajniach na Kozielskiej przebywa kilkadziesiąt koni. Są to konie klubowe: sekcji jeździeckiej, pięcioboju nowoczesnego, Plutonu Konnego Policji oraz prywatnych właścicieli. Miłośnicy koni (nie tylko z aspiracjami sportowymi) mają niepowtarzalną szansę uprawiania jeździectwa w samym centrum Stolicy. Czas dojazdu do stajni, do swojego lub klubowego konia w tak zatłoczonym mieście jakim jest Warszawa, skrócony jest do minimum.

Posiadaczy własnych koni zapraszamy - przygotowane boksy czekają. Oferujemy niewygórowane ceny za ich wynajem, wszelkie możliwości jazd i treningów. Mamy place treningowe, pełnowymiarowy czworobok oraz kryte ujeżdżalnie z dobrze przygotowanym, regularnie nawadnianym i wyrównywanym podłożem, a tuż za bramą teren w postaci lasku na Kole i Fortów Bema.

Jesteśmy w stanie zabezpieczyć opiekę weterynaryjną, kowala, urządzenia do treningu koni, tzw. "karuzele", sprzęt treningowy (przeszkody).

Na miejscu można zaopatrzyć się we wszelki sprzęt jeździecki, od ubrań, butów przez siodła, ogłowia - wszystko co oferuje "przemysł koński" - aż do powozów i przyczep do transportu koni.

SZKOŁA JEŹDZIECKA

  • Jazdy dla początkujących i zaawansowanych
  • Treningi skokowe z elementami ujeżdżenia
  • Do dyspozycji kryta ujeżdżalnia, kilka czworoboków na zewnątrz, w tym jeden z przeszkodami terenowymi
  • Nauka na lonży i jazdy indywidualne
  • Dobrze zaopatrzony barek "Gospoda u Jana"
  • Specjalna oferta dla studentów: zaliczanie zajęć WF-u
  • Latem wyjazdy na 14-dniowe obozy jeździeckie w Waplewie na Mazurach

PENSJONAT DLA KONI

Zapraszamy Państwa do skorzystania z możliwości umieszczenia waszego konia w legijnej stajni, która jako jedna z niewielu, jeśli nie jedyna w stolicy, znajduje się niemalże w jej centrum. Nie trzeba wywozić konia daleko za Warszawę, by zapewnić mu dobre warunki bytowania. Ponadto, dzięki umieszczeniu konia u nas, zyskają Państwo możliwość CODZIENNEGO z nim obcowania, a nie tylko w weekendy jak to się często dzieje w przypadku stajni do których trzeba daleko dojeżdżać. W ten sposób zaoszczędzą Państwo swój czas, którego przecież nigdy nie za wiele, nie wspominając o kosztach tych dojazdów i mitrędze z tym związanej. Nie trzeba być w posiadaniu samochodu aby dojechać do stajni. Jest to szczególnie ważne jeśli na na koniu ma jeździć dziecko w wieku szkolnym, które z powodzeniem do nas dotrze samo, bowiem ze względu na to, że jest to środek Warszawy (od CH Arkadia dojście piechotą trwa 15 min.) dojazd komunikacją miejską jest bardzo dogodny. Mimo naszego centralnego położenia w dużej aglomeracji miejskiej, tuż za bramą mamy do dyspozycji teren. Tak więc będąc u nas będziecie mogli pojeździć też po leśnych ścieżkach.

Na spore zniżki w opłatach za pensjonat liczyć mogą właściciele więcej niż 3 koni jak również ci, którzy startując w barwach Klubu wypełnią określone zadania sportowe.

ORGANIZACJA IMPREZ

Teren sekcji łącznie z trawiastym hipodromem i przylegającymi doń placami treningowymi oraz zabytkową salą w budynku głównym może zostać udostępniony pod różnego rodzaju imprezy dla firm czy osób prywatnych. Na naszym terenie gościliśmy m.in. takie firmy jak Agora, Orange, ekipa filmowa Andrzeja Wajdy i inni.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie