Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Direct School - Szkoła Języków Obcych

ul. Hlonda 2/144 klatka J, piętro II, 02-972 Warszawa
tel. (22) 64-81-28, kom. 602 733 377
www:   http://www.directschool.pl/
e-mail:   biuro@direct-school.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2155 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH DIRECT SCHOOL

- język angielski metodą DIRECT dla dorosłych
- język angielski metodą DIRECT dla młodzieży
- język angielski w biznesie metodą DIRECT
- język angielski metodą DIRECT dla zaawansowanych
- język hiszpański metodą DIRECT
- kursy językowe dla pracowników firm w ich miejscach pracy

TŁUMACZENIA

W DIRECT SCHOOL odbywają się zajęcia, dzięki którym nauczymy każdego mówić i myśleć w języku obcym dzięki metodzie DIRECT.

Nasze atuty:
  • słuchacz mówi w obcym języku całą lekcję,
  • każdy uczęszczają cy na zajęcia mówi jednakową ilość czasu w nauczanym języku,
  • uczymy mówić bez tłumaczenia na język polski,
  • słuchacze używają żywego, nowoczesnego języka,
  • gramatyka jest poznawana w trakcie konwersacji,
  • uczymy czytać i pisać w języku obcym przez dyktanda,
  • nie posiadamy do wypełniania żadnych ćwiczeń ani obowiązkowych prac domowych,
  • posiadamy bezpłatne testy pozwalające na dobór odpowiedniej grupy dla każdego słuchacza,
  • każdy słuchacz ma możliwość bezpłatnego korzystania z dodatkowych ćwiczeń na Platformie Internetowej w domu
  • nasza szkoła oferuje połączenie nauki z opieką nad dzieckiem.

Nasz zespół lektorów to wyszkoleni native-speakerzy oraz inni lektorzy anglojęzyczni. Wszyscy prowadzą zajęcia według tych samych zasad. Metoda DIRECT pozwala na rotację lektorów (co urozmaica zajęcia) przy zachowaniu ciągłości i spójności w nauczaniu.

Nauka z dzieckiem

Zapraszamy na zajęcia zainteresowanych nauką w naszej szkole wraz z dzieckiem. Posiadamy przygotowane sale dla rodziców z dziećmi. Dzięki temu rodzice mogą kontynuować naukę języka obcego (lub chociażby nie stracić kontaktu z językiem), nie zostawiając dziecka w domu.

Nauka odbywa się w bardzo małych grupach (2 lub 3 osoby dorosłe ze swoimi dziećmi). Dzieci pozostają na sali razem ze swoimi opiekunami mając do dyspozycji zabawki, lektor i słuchacze siedzą z dziećmi na poduchach. Zajęcia trwają tylko godzinę.

METODA DIRECT

NA CZYM POLEGA METODA DIRECT?
Każdy z nas wie, że naukę języka najłatwiej przyswajają dzieci. Uczą się one każdego języka w sposób naturalny – czyli poprzez słuchanie i powtarzanie. Podstawą nauki metodą DIRECT jest ten sam schemat, czyli nauka poprzez słuchanie, rozumienie, mówienie oraz na końcu czytanie i pisanie.

POKONYWANIE LĘKU PRZED MÓWIENIEM
Metoda DIRECT daje słuchaczowi możliwość pokonywania lęku przed mówieniem, ponieważ na zajęciach każdy ma możliwość posługiwania się językiem, a dzięki małym grupom słuchacz czuje, że cały czas jest zaangażowany w rozmowie z lektorem i innymi uczestnikami kursu. Lektor zadaje słuchaczom pytania, na które oczekuje odpowiedzi, co pozwala na uniknięcie tłumaczenia pytań na język ojczysty i w naturalny sposób wymaga myślenia w nauczanym języku już od pierwszych lekcji. Poprzez kontrolę poprawnej wymowy i tempa odpowiedzi, słuchacz z czasem nabiera pewności w posługiwania się językiem i łamie wewnętrzne opory używania języka obcego w codziennych sytuacjach.

UTRWALANIE MATERIAŁU
Dzięki ciągłemu powtarzaniu materiału wcześniej przyswojonego na zajęciach, słuchacz jest w stanie opanować język bez dodatkowej nauki w domu. W wielu innych metodach, w których lektorzy sami przygotowują zajęcia, często nie wracają do wcześniej poznanego materiału i przez to słuchacz nie jest w stanie przyswoić sobie do końca wiedzy. Metoda DIRECT poprzez powtarzanie gwarantuje szybszą i trwalszą naukę języka obcego bez przymusu dodatkowej nauki w domu.

TESTY KWALIFIKACYJNE
Każda osoba zainteresowana nauką języka wypełnia test kwalifikacyjny w szkole, dzięki któremu możemy dopasować grupę o odpowiednim poziomie. Istnieje także możliwość odpowiedzi na test w formie elektronicznej, który prześlemy na wyznaczony adres mailowy. Dzięki temu każda osoba może dołączyć do już istniejącej grupy bez obaw, że będzie zmuszona do nadrobienia zajęć.
DIRECT SCHOOL Szkoła Języków Obcych daje możliwość dołączenia do grupy w każdym czasie oraz zawieszenia nauki i ponownego jej rozpoczęcia w dogodnym terminie.

PODRĘCZNIKI
Każdy lektor w DIRECT SCHOOL bazuje na podręcznikach Direct Method, które są do kupienia w naszej szkole. Każda z zakupionych książek umożliwia słuchaczowi przyswojenie języka bez zbędnego zakupu dodatkowych materiałów. Książka Direct Method zawiera dwa etapy nauki oraz płytę w formacie mp3 z pełnym tekstem oraz z dyktandami.

PLATFORMA INTERNETOWA
Bezpłatnie każdy student otrzymuje możliwość dostępu do platformy internetowej, na której jest zamieszczony dodatkowy program do nauki języka on-line. Ten program jest dopasowany do materiału w podręcznikach. Dzięki korzystaniu z tej formy nauki można utrwalać wiadomości z lekcji (dla tych, którzy lubią trochę poćwiczyć w domu), nadrobić zaległości, a także powtórzyć materiał przed egzaminem.
Wykonując wszystkie ćwiczenia on-line, słuchacz otrzymuje nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis.

LEKCJA PRÓBNA
Każdy zainteresowany nauką w DIRECT SCHOOL ma możliwość odbycia 2 godzin lekcji próbnych, na których może zapoznać się z metodą oraz sprawdzić poziom nauki i ogólną atmosferę na zajęciach.
W przypadku, gdy po takich zajęciach nie zdecyduje się na kontynuowanie nauki, dana osoba może zrezygnować bez poniesienia jakichkolwiek kosztów.

EGZAMIN
Każdy poziom nauki w DIRECT SCHOOL kończy się egzaminem, dzięki któremu słuchacze mogą sprawdzić faktycznie nabytą wiedzę na zajęciach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie