Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2

Stany, ul. Szkolna 8, 37-433 Bojanów
tel./fax (15) 870-83-20
www:   http://www.gim2stany.ple-mail:   gimnazjum@gim2stany.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3227 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM NR 2 W STANACH

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- nowoczesna pracownia komputerowa
- szerokopasmowy dostęp do Internetu
- sala gimnastyczna
- stołówka
- biblioteka z centrum multimedialnym
- pomoc psychologiczno - pedagogiczna
- nauka języka angielskiego i niemieckiego

Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Stanach jest placówką, w której cykl kształcenia wynosi 3 lata. Mieścimy się w budynku, który nie tak dawno przeszedł remont. Wymieniono wówczas wszystkie okna, odmalowano wszystkie klasy i korytarze.

Nadrzędnym celem szkoły jest jak najpełniejszy rozwój młodego człowieka obejmujący jego uczucia, emocje, sferę duchową oraz sprawność fizyczną i dbałość o zdrowie, a także przygotowanie do życia w zgodzie z ludźmi, przyrodą i samym sobą.

Projekty edukacyjne
Dbając o nasze wykształcenie i wychowanie nauczyciele pozyskują środki finansowe na realizację ciekawych projektów. Niedawno realizowaliśmy projekt "Człowiek aktywny - nie jest agresywny". Był to program promowania aktywności młodzieży i wolontariatu oraz zapobiegania agresji rówieśniczej.

Braliśmy udział w wyjazdowych zgrupowaniach warsztatowych w Lubeni, prowadziliśmy zajęcia aktywizacyjne i zapobiegające agresji wśród młodzieży, przeprowadziliśmy debaty pod hasłem „Tworzyć czy niszczyć”, zorganizowaliśmy happening „Mam talent”.

Po lekcjach
Gimnazjum daje nam możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Koło teatralne doskonaliło swój warsztat na lekcjach teatralnych w teatrze Maska w Rzeszowie, wystawiło dwa spektakle: „Jest taki kwiat”, i „Dwie Dorotki”.

Koło dziennikarskie wydaje gazetkę i rozwija swój warsztat dziennikarski poprzez spotkania z redaktorami gazet lokalnych.

Koło polonistyczne też może pochwalić się licznymi sukcesami w konkursach literackich, recytatorskich i olimpiadach polonistycznych.

Nasi harcerze z 23 Drużyny Harcerskiej im. Janka Bytnara wychowywani są zgodnie z założeniami pracy harcerskiej, gdzie podstawowe ideały to Ojczyzna, Nauka, Cnota, wychowanie patriotyczne i służba drugiemu człowiekowi. Imprezy harcerskie cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży, wszyscy wiedzą, że gdy harcerze przygotowują wyjazd lub biwak to będzie ciekawie, wesoło i bezpiecznie.

Imprezy i wycieczki
Prężnie działający Samorząd Uczniowski co roku organizuje nietuzinkowe uroczystości szkolne: Otrzęsiny, Dzień Nauczyciela, Jasełka, Dzień Kobiet, Dzień Samorządności.

Co roku organizujemy różne wycieczki, które mają zarówno cele dydaktyczne, jak i turystyczne. Zwiedziliśmy: Sandomierz, Kraków, Wieliczkę, Ojców, Lublin, Zakopane, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Zamość, Bieszczady, Warszawę, Kurozwęki.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie