Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Aleksandrów Łódzki
gimnazja Bedlno
gimnazja Bełchatów
gimnazja Będków
gimnazja Biała Rawska
gimnazja Biała-Parcela
gimnazja Białaczów
gimnazja Bielawy
gimnazja Błaszki
gimnazja Błędów
gimnazja Boguszyce
gimnazja Bolesławiec
gimnazja Bolimów
gimnazja Bratoszewice
gimnazja Brąszewice
gimnazja Brzeziny
gimnazja Brzeźnio
gimnazja Brzoza
gimnazja Buczek
gimnazja Budziszewice
gimnazja Bukowiec Opoczyński
gimnazja Burzenin
gimnazja Byszew
gimnazja Chlewo
gimnazja Cielądz
gimnazja Czarnocin
gimnazja Czarnożyły
gimnazja Czastary
gimnazja Czechy
gimnazja Czernice
gimnazja Czerniewice
gimnazja Dalików
gimnazja Daszyna
gimnazja Dąbrowa nad Czarną
gimnazja Dąbrowice
gimnazja Dłutów
gimnazja Dmosin
gimnazja Dobroń
gimnazja Dobryszyce
gimnazja Domaniew
gimnazja Domaniewice
gimnazja Drzewica
gimnazja Działoszyn
gimnazja Dziepółć
gimnazja Dzierzgówek
gimnazja Dzietrzniki
gimnazja Galewice
gimnazja Gałków Duży
gimnazja Gidle
gimnazja Gieczno
gimnazja Głowno
gimnazja Głuchów
gimnazja Godzianów
gimnazja Gołębiewek Nowy
gimnazja Gomunice
gimnazja Gorzkowice
gimnazja Goszczanów
gimnazja Górki Duże
gimnazja Grabów
gimnazja Gromadzice
gimnazja Grotniki
gimnazja Gruszczyce
gimnazja Inowłódz
gimnazja Janiszewice
gimnazja Jeruzal
gimnazja Jeżów
gimnazja Kalinowa
gimnazja Kamieńsk
gimnazja Kiełczygłów
gimnazja Kiernozia
gimnazja Kietlin
gimnazja Kleszczów
gimnazja Klonowa
gimnazja Kluki
gimnazja Kobiele Wielkie
gimnazja Kocierzew Południowy
gimnazja Kodrąb
gimnazja Koluszki
gimnazja Komorów
gimnazja Kompina
gimnazja Konopnica
gimnazja Konstantynów Łódzki
gimnazja Krośniewice
gimnazja Krzyżanów
gimnazja Ksawerów
gimnazja Kurowice
gimnazja Kurzeszyn
gimnazja Kutno
gimnazja Kwiatkowice
gimnazja Leśmierz
gimnazja Lgota Wielka
gimnazja Lipce Reymontowskie
gimnazja Lubania
gimnazja Lubianków
gimnazja Lutomiersk
gimnazja Lututów
gimnazja Łanięta
gimnazja Łask
gimnazja Łęczyca
gimnazja Łękawa
gimnazja Łobudzice
gimnazja Łowicz
gimnazja Łódź
gimnazja Łubnice
gimnazja Łyszkowice
gimnazja Maków
gimnazja Mąkolice
gimnazja Mierzyce
gimnazja Mniszków
gimnazja Modlna
gimnazja Mokrsko
gimnazja Moszczenica
gimnazja Niechcice
gimnazja Nowa Brzeźnica
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Nowe Zduny
gimnazja Nowy Gaj
gimnazja Ogonowice
gimnazja Opoczno
gimnazja Oporów
gimnazja Osiedle Niewiadów
gimnazja Osjaków
gimnazja Ostrowy
gimnazja Ostrówek
gimnazja Ozorków
gimnazja Pabianice
gimnazja Pajęczno
gimnazja Paradyż
gimnazja Parądzice
gimnazja Parzęczew
gimnazja Pątnów
gimnazja Pęczniew
gimnazja Piątek
gimnazja Piątkowisko
gimnazja Piotrków Trybunalski
gimnazja Pławno
gimnazja Płoszów
gimnazja Poddębice
gimnazja Popielawy
gimnazja Popów
gimnazja Popów Głowieński
gimnazja Poświętne
gimnazja Prusinowice
gimnazja Prymusowa Wola
gimnazja Przecław
gimnazja Przedbórz
gimnazja Przygłów
gimnazja Radomsko
gimnazja Radziechowice Drugie
gimnazja Rasy
gimnazja Rawa Mazowiecka
gimnazja Regnów
gimnazja Ręczno
gimnazja Rogów
gimnazja Rossoszyca
gimnazja Rozprza
gimnazja Rusiec
gimnazja Rząśnia
gimnazja Rzeczyca
gimnazja Rzgów
gimnazja Sadkowice
gimnazja Sędziejowice
gimnazja Siemkowice
gimnazja Sieradz
gimnazja Skierniewice
gimnazja Skomlin
gimnazja Słowik
gimnazja Słupia
gimnazja Smardzewice
gimnazja Sokolniki
gimnazja Solca Wielka
gimnazja Srock
gimnazja Stara Wojska
gimnazja Stary Waliszew
gimnazja Stemplew
gimnazja Stryków
gimnazja Strzałków
gimnazja Strzelce
gimnazja Strzelce Małe
gimnazja Strzelce Wielkie
gimnazja Strzyboga
gimnazja Sulejów
gimnazja Sulmierzyce
gimnazja Szadek
gimnazja Szadkowice
gimnazja Szczawin
gimnazja Szczepocice Rządowe
gimnazja Szczerców
gimnazja Szczyt
gimnazja Szydłów
gimnazja Świnice Warckie
gimnazja Tomaszów Mazowiecki
gimnazja Tomawa
gimnazja Topola Królewska
gimnazja Trębaczew
gimnazja Truskolasy
gimnazja Tuszyn
gimnazja Ujazd
gimnazja Uniejów
gimnazja Walichnowy
gimnazja Warta
gimnazja Wartkowice
gimnazja Wiączyń Dolny
gimnazja Widawa
gimnazja Wielgomłyny
gimnazja Wieluń
gimnazja Wieruszów
gimnazja Wierzbie
gimnazja Wierzchlas
gimnazja Winna Góra
gimnazja Wiśniowa Góra
gimnazja Witonia
gimnazja Wodzin Prywatny
gimnazja Wola Krzysztoporska
gimnazja Wola Wiązowa
gimnazja Wolbórz
gimnazja Wróblew
gimnazja Wygnanów
gimnazja Zadzim
gimnazja Załęcze Małe
gimnazja Zapolice
gimnazja Zawada
gimnazja Zduńska Wola
gimnazja Zelów
gimnazja Zgierz
gimnazja Złoczew
gimnazja Zygry
gimnazja Żarnów
gimnazja Żelazna
gimnazja Żelechlinek
gimnazja Żychlin
gimnazja Żytno
ŁÓDŹ
AP Edukacja (ul. Piotrkowska 132 lok. 5)
British International School of the University of Łódź (ul. Matejki 34 A)
Centrum Edukacyjno-Dydaktyczne OMEGA (al. Piłsudskiego 12 (V piętro, pokój 514))
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Żeromskiego 115, bud. D)
Gimnazjum i Liceum SPN "FAKTORIA" (ul. Traugutta 18)
Gimnazjum nr 1 (ul. Sterlinga 24)
Gimnazjum Nr 10 (ul. Harcerska 8/10)
Gimnazjum Nr 11 (ul. Stawowa 28)
Gimnazjum Nr 12 (ul. Ks. Brzóski 23)
Gimnazjum Nr 13 (ul. Wici 16)
Gimnazjum Nr 15 (ul. Sowińskiego 50/56)
Gimnazjum Nr 16 (ul. Syrenki 19a)
Gimnazjum nr 17 (ul. Traktorowa 35)
Gimnazjum Nr 18 (ul. Emilii Plater 34)
Gimnazjum Nr 20 (ul. Olimpijska 9)
Gimnazjum Nr 21 (ul. Balonowa 1)
Gimnazjum Nr 22 (ul. Kusocińskiego 100)
Gimnazjum Nr 24 (ul. Żeromskiego 26)
Gimnazjum Nr 29 (ul. Jurczyńskiego 1/3)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Zacisze 7/9)
Gimnazjum Nr 31 (ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 1)
Gimnazjum Nr 33 (ul. Janosika 136)
Gimnazjum Nr 38 (ul. Municypalna 4)
Gimnazjum Nr 42 (ul. Dubois 7/9)
Gimnazjum Nr 44 (ul. Deotymy 1)
Gimnazjum Nr 5 (ul. Sienkiewicza 117)
Gimnazjum Umiejętności Twórczych (ul. Rewolucji 1905 r. nr 52)
Grupa Szkół Łódzkiego Stowarzyszenia na rzecz Porozumienia z Europą (ul. Wrześnieńska 64)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące OO. Bernardynów (ul. Sporna 71/73 )
Katolickie Szkoły SPSK (ul. Zofii Nałkowskiej 2)
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii -"SOS" (ul. Wapienna 24a)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 (ul. Częstochowska 36)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 3 (ul. Drewnowska 151)
Navicula Centrum (ul. K. Cedry 2)
Niepubliczne Gimnazja i Szkoła Zawodowa (ul. M. Kopernika 41)
Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa (ul. Wrocławska 3/5)
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Sosnowa 9)
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 w Łodzi (ul. Ratajska 2/4)
Prywatne Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące "ABiS" (ul. Rzgowska 17 A)
Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka w Łodzi (ul. Wyszyńskiego 86)
Publiczne Gimnazjum nr 14 (al. I Dywizji 16/18)
Publiczne Gimnazjum Nr 19 (ul. Wapienna 17)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Jaracza 26)
Publiczne Gimnazjum Nr 25 (ul. Franciszka Żwirki 11/13)
Publiczne Gimnazjum nr 26 (al. 1 Maja 89)
Publiczne Gimnazjum Nr 27 w Łodzi (ul. Pogonowskiego 34)
Publiczne Gimnazjum nr 28 (ul. Kopcińskiego 54)
Publiczne Gimnazjum Nr 30 (ul. Nowogrodzka 6/14)
Publiczne Gimnazjum nr 32 (ul. Fabryczna 4)
Publiczne Gimnazjum Nr 36 w Łodzi (ul. Dąbrówki 1)
Publiczne Gimnazjum nr 37 (ul. Jarosławska 29)
Publiczne Gimnazjum nr 4 (ul. Tuwima 12a)
Publiczne Gimnazjum Nr 40 (ul. Kaliska 25/27)
Publiczne Gimnazjum Nr 41 (ul. Bohdanowicza 11)
Publiczne Gimnazjum Nr 43 (ul. Powszechna 15)
Publiczne Gimnazjum Nr 45 (ul. Kadłubka 33)
Publiczne Gimnazjum Nr 46 (ul. Krochmalna 15)
Publiczne Gimnazjum nr 6 (ul. Limanowskiego 124)
Publiczne Gimnazjum Nr 7 (ul. Rojna 33)
Publiczne Gimnazjum nr 8 (ul. Żubardzka 26)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących (ul. Wólczańska 121/123)
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy Nr 2 "Reymontówka" (ul. Spadkowa 11)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Krzywickiego 20)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących (ul. Dziewanny 24)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Tkacka 34/36)
Społeczne Gimnazjum i Liceum Towarzystwa Oświatowego "Lykeion" (ul. Rajdowa 13)
Szkolne Centrum Profilaktyczno - Wychowawcze "Centrum" (ul. Gdańska 156)
Szkoła Europejska (ul. Tuszyńska 31)
Szkoła Mistrzostwa Sportowego (ul. Milionowa 12)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Rewolucji 1905r 67)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego (ul. Babickiego 15)
Szkoły "MIKRON" (ul. Piękna 30/32)
Szkoły Krzysztofa Augustyniaka (ul. Deotymy 7)
Szkoły Związku Polskiego Nauczycielstwa w Łodzi (ul. Scaleniowa 6)
Towarzystwo Oświatowe "Edukacja" (ul. Inżynierska 2/4)
Zespół Szkół dr Piontek (ul. Czajkowskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. P. Czajkowskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Perla 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 5 (ul. Królewska 13/15)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Minerska 1/3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. St. Czernika 1/3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 (ul. Żabia 10/12)
Zespół Szkół Salezjańskich (ul. Wodna 34)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Karolewska 30/34)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. mjr H.Sucharskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Niciarniana 2a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 w Łodzi (ul. Plantowa 7)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Roosevelta 11/13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 (ul. Siarczana 29/35)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Sporna 36/50)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Wycieczkowa 86)
Zespół Szkół Społecznych Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-Oświatowego (ul. Pasjonistów 18)
Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi (ul. Czerwona 8)
()
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
Miejski Zespół Szkół (ul. Waryńskiego 22/26)
Prywatne Gimnazjum o Profilu Katolickim "Scholar" (ul. Waryńskiego 22/26)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Bankowa 7/11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Franciszkańska 14/16)
BEDLNO
Gimnazjum (Bedlno)
BEŁCHATÓW
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Dąbrowskiego 11)
Publiczne Gimnazjum nr 3 (ul. Edwardów 5)
Publiczne Gimnazjum Nr 4 (ul. Witolda Budryka 7)
Publiczne Gimnazjum nr 5 (ul. Słowackiego 8)
Publiczne Gimnazjum Nr 7 (ul. Fabryczna 6)
Samorządowy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Edwardów 5)
Zespół Szkół dr Piontek (ul. Edwardów 5)
BĘDKÓW
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Będkowie (ul. Reymonta 11)
BIAŁA RAWSKA
Gimnazjum (ul. Mickiewicza 24)
BIAŁA-PARCELA
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Białej (Biała-Parcela 12)
BIAŁACZÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 36)
BIELAWY
Gimnazjum (ul. Parzew 20)
BŁASZKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Pomorska 6)
BŁĘDÓW
Zespół Szkół Publicznych w Błędowie (Błędów 20a)
BOGUSZYCE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Boguszyce, Garłów 12)
BOLESŁAWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 4)
BOLIMÓW
Gimnazjum (ul. Sokołowska 24)
BRATOSZEWICE
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Łódzka 30)
BRĄSZEWICE
Publiczne Gimnazjum w Brąszewicach (ul. Sieradzka 90)
BRZEZINY
Gimnazjum (ul. Bohaterów Warszawy 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Konstytucji 3 Maja 3)
BRZEŹNIO
Zespół Szkół w Brzeźniu (ul. Szkolna 2)
BRZOZA
Społeczne Gimnazjum w Brzozie (Brzoza 18)
BUCZEK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego (ul. Szkolna 3)
BUDZISZEWICE
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
BUKOWIEC OPOCZYŃSKI
Zespół Szkół w Bukowcu Opoczyńskim (Bukowiec Opoczyński 74)
BURZENIN
Publiczne Gimnazjum (ul. Polna 5)
BYSZEW
Gimnazjum w Byszewie (Byszew 28a)
CHLEWO
Zespół Szkół w Chlewie (Chlewo 51a)
CIELĄDZ
Publiczne Gimnazjum (Cielądz 38)
CZARNOCIN
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Czarnocinie (ul. Główna 134)
CZARNOŻYŁY
Gimnazjum w Czarnożyłach (Czarnożyły 17a)
CZASTARY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
CZECHY
Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola (Czechy 142)
CZERNICE
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Czernicach (Czernice 118)
CZERNIEWICE
Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Czerniewicach (ul.Mazowiecka 88)
DALIKÓW
Zespół Szkół w Dalikowie (ul. Łęczycka 3)
DASZYNA
Gimnazjum w Daszynie (Daszyna 26a)
DĄBROWA NAD CZARNĄ
Publiczne Gimnazjum (Dąbrowa nad Czarną 60)
DĄBROWICE
Zespoł Szkół (ul. Kłodawska 1)
DŁUTÓW
Gimnazjum (ul. Główna 9)
DMOSIN
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie (Dmosin 1C)
DOBROŃ
Zespół Szkół (ul. W. Witosa 1 A)
DOBRYSZYCE
Publiczna Szkoła Podatswowa i Gimnazjum (ul. Leśna 1)
DOMANIEW
Zespół Szkół w Domaniewie (Domaniew 42)
DOMANIEWICE
Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach (ul. Główna 13a)
DRZEWICA
Gimnazjum w Drzewicy (ul. Szkolna 11)
DZIAŁOSZYN
Gimnazjum w Działoszynie (ul. Ogrodowa 3a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Działoszynie (ul. Grota Roweckiego 2)
DZIEPÓŁĆ
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Dziepółci (Dziepółć 97)
DZIERZGÓWEK
Gimnazjum Nr 2 w Dzierzgówku (Dzierzgówek 15)
DZIETRZNIKI
Zespół Szkół Samorządowych (Dzietrzniki 105)
GALEWICE
Gimnazjum w Galewicach (ul. Marii Konopnickiej 22)
GAŁKÓW DUŻY
Zespół Szkół w Gałkowie Dużym (ul. Dzieci Polskich 14)
GIDLE
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 7)
GIECZNO
Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Giecznie (Gieczno, ul. Szkolna 2)
GŁOWNO
Gimnazjum Miejskie (ul. Kościuszki 11/13)
Zespół Szkół Licealno-Gimnazjalnych (ul. Kościuszki 10)
Zespół Szkół Publicznych (Mąkolice)
Zespół Szkół Specjalnych w Głownie (ul. Kopernika 26a)
GŁUCHÓW
Publiczne Gimnazjum w Głuchowie (ul. Rawska 9)
GODZIANÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Godzianowie (Godzianów 170)
GOŁĘBIEWEK NOWY
Zespół Szkół w Gołębiewku (Gołębiewek Nowy 54)
GOMUNICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Słowackiego 12)
GORZKOWICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 8)
GOSZCZANÓW
Publiczne Gimnazjum w Goszczanowie (ul. Kaliska 13)
GÓRKI DUŻE
Gimnazjum Nr 3 (Górki Duże, ul. Jutroszewska 17)
GRABÓW
Gimnazjum (ul. Jana Kochanowskiego 2)
GROMADZICE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Gromadzice)
GROTNIKI
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Grotnikach (ul. Brzozowa 4)
GRUSZCZYCE
Gimnazjum (Gruszczyce 45)
INOWŁÓDZ
Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Inowłodzu (ul. Spalska 5)
JANISZEWICE
Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Janiszewicach (ul. Janiszewice 17)
JERUZAL
Publiczne Gimnazjum w Jeruzalu (Jeruzal 18)
JEŻÓW
Gimnazjum (ul. Wojska Polskiego 2)
KALINOWA
Publiczne Gimnazjum (Kalinowa 86)
KAMIEŃSK
Publiczne Gimnazjum (ul. Sportowa 8)
KIEŁCZYGŁÓW
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Tysiąclecia 8)
KIERNOZIA
Gimnazjum w Kiernozi (ul. Ogrodowa 4b)
KIETLIN
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Kietlin, ul.Radomszczańska 61)
KLESZCZÓW
Gimnazjum (ul. Sportowa 8)
KLONOWA
Zespół Szkół w Klonowej (ul. Złoczewska 4)
KLUKI
Gimnazjum (Kluki 93)
KOBIELE WIELKIE
Publiczne Gimnazjum w Kobielach Wielkich (ul. Szkolna 4)
KOCIERZEW POŁUDNIOWY
Zespół Szkół Publicznych w Kocierzewie Południowym (Kocierzew Południowy 103)
KODRĄB
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Leśna 2)
KOLUSZKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Zagajnikowa 12)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mickiewicza 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowaczy (ul. Budowlanych 8)
KOMORÓW
Zespół Szkół (Komorów, ul. Tomaszowska 1)
KOMPINA
Gimnazjum Nr 1 (Kompina, Aleja Legionów Polskich 8)
KONOPNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 18)
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
Gimnazjum nr 1 (ul. Łódzka 5/7)
Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Konstantynowie Łózkim (ul. Ignacew 9)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Zgierska 10 )
KROŚNIEWICE
Gimnazjum (ul. Toruńska 11)
KRZYŻANÓW
Gimnazjum w Krzyżanowie (Krzyżanów 6)
KSAWERÓW
Gimnazjum (ul. Zachodnia 33)
KUROWICE
Gimnazjum w Kurowicach (Kurowice, ul. Szkolna 1)
KURZESZYN
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kurzeszynie (Kurzeszyn 12)
KUTNO
Gimnazjum Fundacji Liceum (ul. Dąbrowskiego 1)
Gimnazjum Miejskie Nr 1 (ul. dr Antoniego Troczewskiego 2)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Staszica 6)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Łęczycka 11 )
I Niepubliczne Gimnazjum ZDZ w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie (ul. Jagiełły 2)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK i Publiczne Gimnazjum SPSK (ul. Jagiełły 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Przemysłowa 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Kutnie (ul. Kościuszki 24)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Centrum Kształcenia w Kutnie (ul. Władysława Jagiełły 2)
KWIATKOWICE
Zespół Szkół w Kwiatkowicach z siedzibą w Kwiatkowicach (Kwiatkowice,ul. Szkolna 17)
LEŚMIERZ
Zespół Szkół w Leśmierzu (Leśmierz 17)
LGOTA WIELKA
Gimnazjum w Lgocie Wielkiej (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkolno–Gimnazjalny w Lgocie Wielkiej (ul. Szkolna 3)
LIPCE REYMONTOWSKIE
Publiczne Gimnazjum (ul. Reymonta 15)
LUBANIA
Zespół Szkół w Lubani (Lubania 30)
LUBIANKÓW
Zespół Szkół (Lubianków 45)
LUTOMIERSK
Gimnazjum (ul. Piłsudskiego1)
LUTUTÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Krótka 5)
ŁANIĘTA
Gimnazjum (Łanięta 13a)
ŁASK
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łasku (ul. Narutowicza 28)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Berlinga 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Mickiewicza 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Toruńska 1)
ŁĘCZYCA
Gimnazjum (ul. Szkolna 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łęczycy (ul. Kaliska 13)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (ul. Bitwy nad Bzurą 1)
ŁĘKAWA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Łękawie (Łękawa 9)
ŁOBUDZICE
Gimnazjum (Łobudzice 54)
ŁOWICZ
Gimnazjum Nr 1 (Al. Sienkiewicza 62)
Gimnazjum Nr 2 (ul. A. Mickiewicza 1)
Pijarskie Szkoły Królowej Pokoju w Łowiczu (ul. Pijarska 2)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Powstańców 1863r. 12)
Zespół Szkół (ul. Grunwaldzka 9)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Młodziezowa 15)
ŁUBNICE
Zesół Szkól w Łubnicach (ul. Leśna 1)
ŁYSZKOWICE
Gimnazjum (ul. Księstwa Łowickiego 11)
MAKÓW
Gimnazjum (ul. Akacjowa 2)
MĄKOLICE
Zespół Szkół Publicznych (Mąkolice 96)
MIERZYCE
Publiczne Gimnazjum (Mierzyce 149)
MNISZKÓW
Gimnazjum Publiczne (ul. Piotrkowska 72)
MODLNA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Modlna 29)
MOKRSKO
Gimnazjum w Mokrsku (Mokrsko 254)
MOSZCZENICA
Gimnazjum (ul. Piotrkowska 13)
NIECHCICE
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Niechcice, ul. Częstochowska 27)
NOWA BRZEŹNICA
Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy (ul. Kościuszki 100)
NOWA WIEŚ
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Nowa Wieś 46)
NOWE ZDUNY
Gimnazjum Publiczne w Nowych Zdunach (Nowe Zduny 88)
NOWY GAJ
Gimnazjum w Nowym Gaju (Nowy Gaj 23)
OGONOWICE
Zespół Szkół (Ogonowice 207 A)
OPOCZNO
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul.Skłodowskiej 5)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 (ul. Inowłodzka 3)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 3 (ul. Armii Krajowej 1)
Zespół Szkół Specjalnych w Opocznie (ul. Piotrkowska 61)
OPORÓW
Zespół Szkół w Oporowie (Oporów 57)
OSIEDLE NIEWIADÓW
Zespół Szkół w Osiedlu Niewiadów (Osiedle Niewiadów 27)
OSJAKÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Wieluńska 14)
OSTROWY
Gimnazjum (Ostrowy 8a)
OSTRÓWEK
Gimnazjum w Ostrówku (Ostrówek 95)
OZORKÓW
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Lotnicza 1)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kościuszki 27)
PABIANICE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Tkacka 15)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5)
Gimnazjum Nr 3 (ul. 20 Stycznia 90/13)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Zamkowa 39)
Zespół Szkół Prywatnych "HEUREKA" (ul. Gdańska 3/5)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Pułaskiego 32)
PAJĘCZNO
Publiczne Gimnazjum (ul. Sienkiewicza 7/11)
PARADYŻ
Zespół Szkół Samorządowych w Paradyżu ( ul. Przedborska 29)
PARĄDZICE
Zespół Szkół w Parądzicach (Parądzice 25)
PARZĘCZEW
Gimnazjum w Parzęczewie (ul. Południowa 1b)
PĄTNÓW
Zespół Szkół Samorządowych (Pątnów)
PĘCZNIEW
Zespół Szkół w Pęczniewie (ul. Główna 15)
PIĄTEK
Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
PIĄTKOWISKO
Gimnazjum w Piątkowisku (Piątkowisko 107)
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Gimnazjum (ul. Wysoka 28/38)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Żwirki 7)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Broniewskiego 5)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Próchnika 8/12)
Gimnazjum nr 5 (ul. Kostromska 50)
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Stronczyńskiego 1)
Szkoły rawita (Rynek Trybunalski 10)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Gimnazjum (ul. Pawlikowskiego 5)
Zespół Szkół św. Jana Bosko (ul. Armii Krajowej 19)
PŁAWNO
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Pławnie (Pławno, ul. Przedborska 4)
PŁOSZÓW
Publiczny Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Płoszowie (Płoszów, ul. Radomszczańska 41)
PODDĘBICE
Gimnazjum w Poddębicach (ul. Polna 36)
POPIELAWY
Publiczne Gimnazjum (Popielawy 118)
POPÓW
Gimnazjum (ul. Poznańska 4)
POPÓW GŁOWIEŃSKI
Zespół Szkół w Popowie Głowieńskim (Popów Głowieński 26)
POŚWIĘTNE
Zespół Szkół Samorządowych w Poświętnem (ul. Szkolna 2A)
PRUSINOWICE
Gimnazjum Społecznego Stowarzyszenia Oświatowego (Prusinowice 49)
PRYMUSOWA WOLA
Zespół Szkół Samorządowych (Prymusowa Wola 6)
PRZECŁAW
Gimnazjum Gminy Brzeziny z siedzibą w Przecławiu (Przecław 33)
PRZEDBÓRZ
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym (ul. Mostowa 35a)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Przedborzu (ul. Mostowa 35a)
PRZYGŁÓW
Gimnazjum (Przygłów, ul. Ks.Kard.Stefana Wyszyńskiego 1)
RADOMSKO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piastowska 12)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 1 (ul. Piastowska 17)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 2 (ul. Piłsudskiego 22)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 3 (ul. Szkolna 4)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 5 (ul. Rolna 65)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 4 (ul. Św. Jadwigi Królowej 20)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 7 (ul. 11-go Listopada 16)
Stobiecko Miejskie - Zespół Szkolno - Gimnazjalny Nr 6 (ul. Kornela Makuszyńskiego 25)
RADZIECHOWICE DRUGIE
Publiczne Gimnazjum w Radziechowicach Drugich (Radziechowice Drugie 170)
RASY
Publiczne Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza (Rasy 27)
RAWA MAZOWIECKA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Kościuszki 19)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Kazimierza Wielkiego 28)
REGNÓW
Zespół Szkół (Regnów 95)
RĘCZNO
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Główna 21)
ROGÓW
Zespół Szkół w Rogowie (ul. Szkolna 4)
ROSSOSZYCA
Niepuliczne Gimnazjum SPIRRiO (Rossoszyca, ul. Sieradzka 7)
Zespół Szkół Publicznych w Rossoszycy (Rossoszyca, ul. Sieradzka 7)
ROZPRZA
Gimnazjum w Rozprzy (ul. Sportowa 12a)
RUSIEC
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Wieluńska 33)
RZĄŚNIA
Gimnazjum (ul. 1 Maja 37 )
RZECZYCA
Gimnazjum w Rzeczycy (ul. Ks. J. Kitowicza 4)
RZGÓW
Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
SADKOWICE
Zespół Szkół w Sadkowicach (Sadkowice 128)
SĘDZIEJOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Powstańców 1863 roku nr 6)
SIEMKOWICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Nowa 1)
SIERADZ
Gimnazjum Nr 1 w Sieradzu (Aleja Grunwaldzka 10)
Gimnazjum nr 2 (ul. Rycerska 4)
Gimnazjum nr 3 (ul. Władysława Broniewskiego 30)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum "Edukacja Niezależna" w Sieradzu (ul. Sienkiewicza 4)
Publiczne Gimnazjum (ul. Armii Krajowej 5)
Sieradzki Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Bohaterów Września 61)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krakowskie Przedmieście 58)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Krakowskie Przedmieście 123 A)
SKIERNIEWICE
Centrum Edukacji MILENIUM (ul. Melchiora Wańkowicza 9)
Gimanzjum Nr 1 (ul. Szarych Szeregów 6)
Gimnazjum (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 12)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Kilińskiego 9)
Klasyczne Liceum Ogólnokształcące (ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 12)
Specjany Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach (ul. Nowobielańska 100)
Szkoły Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Skierniewicach (ul. Lelewela 16)
Szkoły Zaoczne "ABC" (ul. Piłsudskiego 7/9)
Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących (ul. M. Konopnickiej 5)
Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach (ul. Tetmajera 7)
Zespół Szkół Nr 4 w Skierniewicach (ul. Podkładowa 2)
SKOMLIN
Zespół Szkół w Skomlinie (ul. Parkowa 6)
SŁOWIK
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Słowik, ul. Gdańska 42)
SŁUPIA
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Słupi (Słupia 144)
SMARDZEWICE
Gimnazjum (ul. Główna 10)
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach (ul. Główna 10)
SOKOLNIKI
Zespół Szkół w Sokolnikach (ul. Szkolna 1)
SOLCA WIELKA
Zespół Szkół im. K. I. Gałczyńskiego w Solcy Wielkiej (Solca Wielka 58)
SROCK
Zespół Szkół w Srocku (Srock, ul. Łódzka 5)
STARA WOJSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Stara Wojska 30 B)
STARY WALISZEW
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Waliszew i Okolic im. Jana Pawła II w Starym Waliszewie (Stary Waliszew 20A)
STEMPLEW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Stemplew 35 )
STRYKÓW
Gimnazjum Niepubliczne Stowarzyszenia Rehabilitacji i Readaptacji Społecznej "Wyspa" (ul. Dobieszków)
Zespół Szkół Nr 1 w Strykowie (ul. Targowa 21)
STRZAŁKÓW
Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Publiczne Gimnazjum (Strzałków, ul. Reymonta 54)
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Strzałkowie (Strzałków, ul. Kolumba 2)
STRZELCE
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
STRZELCE MAŁE
Publiczne Gimnazjum w Strzelcach Małych (Strzelce Małe 33)
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Strzelcach Małych (Strzelce Małe 33)
STRZELCE WIELKIE
Gimnazjum (ul. Częstochowska 8 A)
STRZYBOGA
Gimnazjum (Strzyboga 29)
SULEJÓW
Gimnazjum w Sulejowie (ul. Konecka 45)
SULMIERZYCE
Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Sulmierzycach (ul. Szkolna 4)
SZADEK
Zespół Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej (ul. Prusinowska 4)
SZADKOWICE
Publiczne Gimnazjum (Szadkowice 38 A)
SZCZAWIN
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Szczawin, ul. Kościelna 21)
SZCZEPOCICE RZĄDOWE
Publiczny Zespół Szkolno - Gimnazjalny w Szczepocicach (Szczepocice Rządowe 19c)
SZCZERCÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Rzeczna 7)
SZCZYT
Zespół Szkół w Szczycie (Szczyt 6A)
SZYDŁÓW
Gimnazjum (Szydłów 56)
ŚWINICE WARCKIE
Gimnazjum (ul. Szkolna 5)
TOMASZÓW MAZOWIECKI
Gimnazjum Nr 1 (ul. Stolarska 21/27)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Warszawska 95/97)
Gimnazjum nr 3 (Al. Piłsudskiego 42/46)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Jałowcowa 8)
Gimnazjum nr 7 (ul. Św. Antoniego 43/45)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Majowa 1/13)
Szkoły Prywatne "KOMED" (ul. Tkacka 11)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Ostrowskiego 14)
Zespół Szkół Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Gminna 5/9)
TOMAWA
Publiczne Gimnazjum w Tomawie (Tomawa 26)
TOPOLA KRÓLEWSKA
Gimnazjum (Topola Królewska 67)
TRĘBACZEW
Gimnazjum (ul. Szkolna 5)
TRUSKOLASY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
TUSZYN
Gimnazjum Nr 1 (ul. Piotrkowska 13)
Gimnazjum nr 2 (ul. Poniatowskiego 11)
UJAZD
Zespół Szkół (ul. Rokicińska 6)
UNIEJÓW
Gimnazjum w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26/28)
Zespół Szkół w Uniejowie (ul. Kościelnicka 26/28)
WALICHNOWY
Zespół Szkół w Walichnowach (Walichnowy, ul. Szkolna 28a)
WARTA
Publiczne Gimnazjum (ul. Świętojańska 5)
WARTKOWICE
Zespół Szkół w Wartkowicach (ul. Legionów Polskich 5)
WIĄCZYŃ DOLNY
Gimnazjum (Wiączyń Dolny)
WIDAWA
Zespół Szkół w Widawie (ul. Wieluńska 17)
WIELGOMŁYNY
Publiczne Gimnazjum (ul. Radomszczańska 9)
WIELUŃ
Gimnazjum Nr 1 (ul. 18 Stycznia 24)
Gimnazjum Nr 2 (os. Kard. Wyszyńskiego 30 A)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Traugutta 38)
Publiczne Gimnazjum SPSK w Wieluniu (ul. Śląska 23)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Romualda Traugutta 12)
WIERUSZÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Warszawska 123a)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Teklinowska 27)
WIERZBIE
Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Wierzbie 34)
WIERZCHLAS
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 48)
WINNA GÓRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Winna Góra 40)
WIŚNIOWA GÓRA
Publiczne Gimnazjum (Wiśniowa Góra, ul. Tuszyńska 32)
WITONIA
Gimnazjum Publiczne (ul. Szkolna 4)
WODZIN PRYWATNY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Wodzin Prywatny, ul. Szkolna 1)
WOLA KRZYSZTOPORSKA
Gimnazjum (ul. Kościuszki 32)
WOLA WIĄZOWA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Wola Wiązowa 42)
WOLBÓRZ
Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół w Wolborzu (ul. Modrzewskiego 105 A)
WRÓBLEW
Zespół Szkół we Wróblewie (Wróblew 55 B)
WYGNANÓW
Gimnazjum (Wygnanów 57)
ZADZIM
Zespół Szkół w Zadzimiu (Kazimierzew 38)
ZAŁĘCZE MAŁE
Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II Wielkiego w Załęczu Małym (Załęcze Małe 35)
ZAPOLICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Główna 19)
ZAWADA
Zespół Szkół (Zawada 249/255)
ZDUŃSKA WOLA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Parkowa 5)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Łaska 84)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (ul. 1 Maja 27)
Publiczne Gimnazjum nr 4 (ul. Jana Kilińskiego 27)
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (ul. Wileńska 3)
Zespół Szkół (ul. Zielona 59 A)
Zespół Szkół dr Piontek (ul Komisji Edukacji Narodowej 3/5)
ZELÓW
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. J. Kilińskiego 40)
ZGIERZ
Gimnazjum nr 1 (ul. Musierowicza 2)
Gimnazjum nr 2 (ul. 3 Maja 46a)
Gimnazjum nr 3 (ul. Bolesława Leśmiana 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Parzęczewska 46)
Zespół Szkół Społecznych Towarzystwa Przyjaciół Zgierza (ul. B. Leśmiana 1)
ZŁOCZEW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 18)
ZYGRY
Zespół Szkół w Zygrach (Zygry 71)
ŻARNÓW
Gimnazjum w Żarnowie (ul. Polna 1)
ŻELAZNA
Gimnazjum (Żelazna 5)
ŻELECHLINEK
Zespoł Szkół w Żelechlinku (ul. Wincentego Witosa 1a)
ŻYCHLIN
Zespół Szkół Nr 1 w Żychlinie (ul. Łukasińskiego 21)
ŻYTNO
Gimnazjum Publiczne (ul. Ogrodowa 16)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie