Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY PODSTAWOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
podstawowe Aleksandria
podstawowe Bargłówka
podstawowe Bestwina
podstawowe Bestwinka
podstawowe Będzin
podstawowe Bielsko-Biała
podstawowe Bieńkowice
podstawowe Bieruń
podstawowe Bojszowy
podstawowe Boronów
podstawowe Borowno
podstawowe Brzeźnica
podstawowe Buczkowice
podstawowe Bytom
podstawowe Chełm Śląski
podstawowe Chorzów
podstawowe Chrzanów
podstawowe Cieszyn
podstawowe Cisiec
podstawowe Czechowice-Dziedzice
podstawowe Czekanów
podstawowe Czeladź
podstawowe Czerwionka-Leszczyny
podstawowe Częstochowa
podstawowe Dankowice
podstawowe Dąbrowa Górnicza
podstawowe Dobieszowice
podstawowe Dziegielów
podstawowe Dzwono-Sierbowice
podstawowe Gliwice
podstawowe Goczałkowice - Zdrój
podstawowe Golasowice
podstawowe Gostyń
podstawowe Góra
podstawowe Grzegorzowice
podstawowe Hadra
podstawowe Herby
podstawowe Huta Stara
podstawowe Hutki
podstawowe Jacków
podstawowe Jankowice
podstawowe Jastrzębie-Zdrój
podstawowe Jaworze
podstawowe Jaworznik
podstawowe Jaworzno
podstawowe Jejkowice
podstawowe Kalej
podstawowe Kalety
podstawowe Kalna
podstawowe Kamienica Polska
podstawowe Kaniów
podstawowe Katowice
podstawowe Kłobuck
podstawowe Knurów
podstawowe Kochanowice
podstawowe Kochcice
podstawowe Koniecpol
podstawowe Koziegłowy
podstawowe Kozłów
podstawowe Kozy
podstawowe Krowiarki
podstawowe Krupski Młyn
podstawowe Krzepice
podstawowe Krzyżowice
podstawowe Lędziny
podstawowe Lindów
podstawowe Lipie
podstawowe Lubliniec
podstawowe Lubojna
podstawowe Lubomia
podstawowe Lyski
podstawowe Łaziska Górne
podstawowe Łazy
podstawowe Łękawica
podstawowe Łodygowice
podstawowe Małusy Wielkie
podstawowe Marklowice
podstawowe Mazańcowice
podstawowe Meszna
podstawowe Miedźno
podstawowe Mikołów
podstawowe Milówka
podstawowe Mstów
podstawowe Mszana
podstawowe Mysłowice
podstawowe Myszków
podstawowe Nakło Śląskie
podstawowe Opatów
podstawowe Ornontowice
podstawowe Orzesze
podstawowe Paniówki
podstawowe Panki
podstawowe Parzymiechy
podstawowe Pawłowice
podstawowe Pewel Mała
podstawowe Pewel Wielka
podstawowe Piekary Śląskie
podstawowe Pietrzykowice
podstawowe Pilica
podstawowe Piotrowice Wielkie
podstawowe Pławniowice
podstawowe Poczesna
podstawowe Poniszowice
podstawowe Poręba
podstawowe Pruchna
podstawowe Przeczyce
podstawowe Przyrów
podstawowe Pszczyna
podstawowe Pszów
podstawowe Puńców
podstawowe Pyskowice
podstawowe Racibórz
podstawowe Radlin
podstawowe Radzionków
podstawowe Rębielice Królewskie
podstawowe Ruda Śląska
podstawowe Rudzica
podstawowe Rudziniec
podstawowe Rybarzowice
podstawowe Rybnik
podstawowe Rydułtowy
podstawowe Siemianowice Śląskie
podstawowe Siewierz
podstawowe Simoradz
podstawowe Skoczów
podstawowe Skrzyszów
podstawowe Sławków
podstawowe Sokolniki
podstawowe Sosnowiec
podstawowe Stanica
podstawowe Stary Kocin
podstawowe Strumień
podstawowe Strzebiń
podstawowe Studzienice
podstawowe Studzionka
podstawowe Szczekociny
podstawowe Szczyrk
podstawowe Ślemień
podstawowe Świbie
podstawowe Świerklany
podstawowe Świętochłowice
podstawowe Tarnowskie Góry
podstawowe Truskolasy
podstawowe Tychy
podstawowe Ustroń
podstawowe Węglowice
podstawowe Wielowieś
podstawowe Wierbka
podstawowe Wilcza
podstawowe Wisła
podstawowe Wisła Wielka
podstawowe Witkowice
podstawowe Wodzisław Śląski
podstawowe Wojkowice
podstawowe Wojkowice Kościelne
podstawowe Wojska
podstawowe Wola
podstawowe Wręczyca Wielka
podstawowe Wyry
podstawowe Zaborze
podstawowe Zabrze
podstawowe Zarzecze
podstawowe Zawada Książęca
podstawowe Zawiercie
podstawowe Zbrosławice
podstawowe Zebrzydowice
podstawowe Żelisławice
podstawowe Żernica
podstawowe Żory
podstawowe Żywiec
KATOWICE
I Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych (ul. Mikołowska 26)
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa
i Gimnazjum (ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 24)

Społeczne Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum OMEGA (ul. Gliwicka 276)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Fundacji "Elementarz" (ul. Studencka 18)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Jagiellońska 18)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Stawowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nasypowa 16)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Paderewskiego 46)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. ks. bpa St. Adamskiego 24)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Dekerta 1)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Agnieszki 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Roździeńskiego 82)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Zarębskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Malczewskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Michała Wolskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Kazimierza Lepszego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. Marcinkowskiego 17)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Zielonogórska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Kazimiery Iłłakowiczówny 13)
Szkoła Podstawowa Nr 44 (ul. Morawa 86)
Szkoła Podstawowa Nr 48 (ul. Bielska 14)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Gallusa 5)
Szkoła Podstawowa nr 51 (ul. Przyjazna 7a)
Szkoła Podstawowa Nr 53 (ul. Plac Wyzwolenia 18)
Szkoła Podstawowa Nr 59 (ul. B. Chrobrego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 62 (ul. Ordona 3d)
Szkoła Podstawowa Nr 65 (ul. Kukułek 2 A)
Szkoła Podstawowa Nr 66 (ul. Bolesława Krzywoustego 7)
Szkoła Podstawowa Nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zielona 5)
Szkoła podstawowa Nr 9 (ul. Panewnicka 172)
Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących (ul. Ścigały 17)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 (ul. Józefa Grzegorzka 4)
Zespół Szkolno-Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Grażyńskiego 17)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Sportowa 29)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Sobańskiego 86)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 (ul. Wróblewskiego 42-44)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Witosa 23)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Witosa 18)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 10 (ul. ks. bpa Herberta Bednorza 13)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 11 (ul. Gliwicka 148a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 7 (ul. Zamkowa 2 A)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Szkolna 5)
Zespół Szkół Specjalnych nr 9 (ul. Ścigały 17)
Zespół Szkół Zakonu Pijarów (ul. Pijarska 7)
ALEKSANDRIA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Aleksandria, ul. Gościnna 130)
BARGŁÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Raciborska 67)
BESTWINA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 11)
BESTWINKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Dworkowa 3)
BĘDZIN
Miejski Zespół Szkół Nr 1 (ul. Wolności 51)
Miejski Zespół Szkół nr 2 (ul. Rewolucjonistów 18)
Miejski Zespół Szkół nr 3 (ul. Kołłątaja 63)
Miejski Zespół Szkół nr 4 (ul. Jedności 38)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. 11 Listopada 7)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 3)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Sportowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Władysława Broniewskiego 12)
Szkoła podstawowa Nr 4 (ul. Stalickiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. M. Konopnickiej 13)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. Orla 4)
BIELSKO-BIAŁA
Bielska Szkoła Menedżerów (ul. Czesława Tańskiego 5)
Erasmus - Niepubliczna Szkoła Podstawowa (ul. Przy Torach 1)
Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa
  i Gimnazjum (ul. Komorowicka 25)

Oxford Centre - Szkoła Języków Obcych (ul. Krakowska 30)
Prywatna Szkoła Podstawowa "SMYK" (Sikorskiego 4B)
Prywatne Szkoły Creative (ul. 3 Maja 17)
Prywatne Szkoły im. Stanisława Wyspiańskiego w Bielsku-Białej (ul. 1 go Maja 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Filarowa 52)
Stowarzyszenie Wolna Szkoła Waldorfska (ul. Pocztowa 22)
Szkoła Muzyczna YAMAHA (ul. Górska 3a)
Szkoła Podstawowa 31 (ul. Zapłocie Duże 1)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Dywizji Kościuszkowskiej 2)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Komorowicka 13)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Lipnicka 226)
Szkoła Podstawowa nr 2 Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja (Plac Marcina Lutra 7)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Lenartowicza 17)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Żywiecka 239)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Pocztowa 28 A)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Złoty Potok 7)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Wyzwolenia 343)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Czereśniowa 20)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Osuchowskiego 8)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Cieszyńska 393)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Łagodna 26)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Doliny Miętusiej 5)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Michałowicza 55)
Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna (ul. Brodzińskiego 3)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Piłsudskiego 47)
Zespół Szkół (ul. Kamienicka 11 a)
Zespół Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego (ul. Krasińskiego 17)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Sternicza 4)
Zespół Szkół Samochodowych
i Ogólnokształcących (ul. Filarowa 52)

BIEŃKOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 1)
BIERUŃ
Szkoła Podstawowa (ul. Krakowska 28)
Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Węglowa 11)
BOJSZOWY
Gminna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Sierpowa 38)
BORONÓW
Zespół Szkół Placówek Oświatowych (ul. Poznańska 2)
BOROWNO
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Borowno, ul. Armii Ludowej 6/8)
BRZEŹNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeźnicy (Brzeźnica, ul. Kozielska 11)
BUCZKOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Szkolna 815)
BYTOM
Społeczna Zintegrowana Szkoła Sportowa (ul. Chorzowska 22)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Macieja Rataja 3)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Racławicka 17)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Wojciechowskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Armii Krajowej 40)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Strażacka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 33 (ul. Matki Ewy 9)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Korczaka 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Chrobrego 9)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Chorzowska 28 H)
Szkoła Podstawowa Nr 43 (ul. Suchogórska 98)
Szkoła Podstawowa Nr 45 (ul. Zakątek 20)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. B. Prusa 10)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Aleja Legionów 6)
Szkoła Podstawowa Nr 51 (ul. Łużycka 12 A)
Szkoła Podstawowa Nr 54 (ul. Reptowska 86)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Królowej Jadwigi 2)
Szkoła podstawowa Nr 9 (ul. Matejki 15)
Zespół Ogólnokształcących Szkół Społecznych (ul. Skrajna 14a)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Konstytucji 20-22)
Zespół Szkół Nr 4 (Narutowicza 7-9 )
Zespół Szkół nr 6 (ul. Orląt Lwowskich 12 b)
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 10 (ul. Świętochłowicka 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11 (ul. Szymały 124)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (ul. Narutowicza 7-9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Siemiradzkiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Plac Słoneczny 1 A)
CHEŁM ŚLĄSKI
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Kolberga 1)
CHORZÓW
Gimnazjum nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Sportowa 4)
Stowarzyszenie Szkoła Przyszłości (ul. Stefana Batorego 46)
Szkoła Podstawowa Nr 1 ( ul. Dąbrowskiego 41)
Szkoła Podstawowa Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Skrajna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Styczyńskiego 32)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Podmiejska 62)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. 3 Maja 78)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Łagiewnicka 18)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. 17-go Sierpnia 1)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Główna 21)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Lwowska 36)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Kaliny 61)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Kaliny 55)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Ratuszowa 20)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Św. Piotra 9a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. J.Omańkowskiej 9)
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 (ul. Dyrekcyjna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. 3 Maja 16)
Zespół Szkół Sportowych nr 1 (ul. Ryszki 55)
Zespół Szkół Sportowych Nr 2 (ul. Wolności 133)
CHRZANÓW
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kardynała Wyszyńskiego 19)
CIESZYN
Alternatywna Szkoła Podstawowa (ul. Stawowa 14)
Stowarzyszenie Dziedzictwa św. Jana Sarkandra (Plac Dominikański 2)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Matejki 3)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Chopina 37)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. gen.J. Hallera 8)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (Plac Wolności 7a)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Bielska 247)
Szkoła Podstawowa Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie (Plac Kościelny 5)
Zespół Placówek Szkolno Wychowawczo Rewalidacyjnych (ul. Wojska Polskiego 3)
CISIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 6)
CZECHOWICE-DZIEDZICE
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Węglowa 54)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Lipowska 26)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Studencka 2)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Klasztorna 21)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Szkolna 6)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Chłopska 70)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Legionów 59)
CZEKANÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 26)
CZELADŹ
Miejski Zespół Szkół (ul. Szkolna 6)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Reymonta 80)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Staszica 47)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Spacerowa 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 85)
CZERWIONKA-LESZCZYNY
Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami gimnazjalnymi w Czerwionce-Leszczynach (ul. Furgoła 71)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Ks. Pojdy 77 C)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Przedszkolna 1)
CZĘSTOCHOWA
Akademia SOWARD (ul. Nadrzeczna 7)
Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji, Zespół Szkolno-Przedszkolny "Czyż" (ul. Rzepakowa 18)
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Pułaskiego 71)
Jasnogórska Publiczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I-stopnia (ul. Św. Barbary 32)
Katolicka Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Katolickie (ul. Górna 12)
Prywatna Lingwistyczna Szkoła Podstawowa oraz Prywatne Gimnazjum Lingwistyczne (ul. Michałowskiego 4)
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - "SOKRATES" (ul. Krótka 44)
Specjalny Ośrodek Wychowawczy (ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 38)
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Zmartwychstanek (al. NMP 58/60)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Księżycowa 6)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Olsztyńska 42)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Festynowa 24)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Wręczycka 111/115)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Waszyngtona 62)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. św. Barbary 32)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Baczyńskiego 2 A)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Łukasińskiego 70/74)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Sabinowska 7/9)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Żabia 1)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Hubermana 7)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Rędzińska 23)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Rakowska 42)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Św. Rocha 221)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. PCK 18)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 40)
Szkoła Podstawowa Nr 34 (ul. Marii Dąbrowskiej 5/9)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Ogrodowa 50/64)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Kasztanowa 7/9)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Wielkoborska 54)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Sikorskiego 56)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (al. Armii Krajowej 68 A)
Szkoła Podstawowa Nr 46 (ul. Szamotowa 8)
Szkoła Podstawowa Nr 47 (ul. Przestrzenna 70)
Szkoła Podstawowa Nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Schillera 5)
Szkoła Podstawowa Nr 49 (ul. Jesienna 42)
Szkoła Podstawowa Nr 50 (ul. Starzyńskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 52 (ul. Powstańców Warszawy 144a)
Szkoła Podstawowa Nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Orkana 95/109)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Szczytowa 28/30)
Szkoły Specjalne Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Łukasińskiego 24)
Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kukuczki 30)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wirażowa 8)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Rozdolna 5)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 23 (ul. Legionów 58)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 28 (ul. Św. Barbary 9/11)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 43 (ul. Ks. B-pa Teodora Kubiny 10/12)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 45 (ul. Czecha 15)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 STO (ul. Brzeźnicka 59)
DANKOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
DĄBROWA GÓRNICZA
Katolickie Szkoły Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Łańcuckiego 10)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych (ul. Wybickiego 1)
Prywatne Liceum Ogólnokształcace, Szkoła podstawowa i Gimnazjum (al. Piłsudskiego 4)
Społeczne Towarzystwo Szkolne (ul. Dąbskiego 19)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Górników Redenu 4)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (al. Józefa Piłsudskiego 103)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Tysiąclecia 25)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Piłsudskiego 73)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Sportowa 16)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Adamieckiego 12)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Idzikowskiego 139)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. Gołonoska 23)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Żołnierska 188)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Górna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Górna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (al. Zwycięstwa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Uczniowska 24)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Strzemieszycka 390)
Zespół Szkół Muzycznych (ul. Jakuba Dąbskiego 17)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Konopnickiej 56)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Morcinka)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Łęknice 35)
Zespół Szkół Nr 7 (ul. Jaworowa 6)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Swobodna 59)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Konopnickiej 36)
DOBIESZOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Kościuszki 32)
DZIEGIELÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Cieszyńska 4)
DZWONO-SIERBOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 3 (Dzwono-Sierbowice 2)
GLIWICE
FILOMATA Sp. z o.o. (ul. Bojkowska 20A)
I Szkoła Społeczna (ul. Robotnicza 4)
Katolickie Szkoły z Charakterem (ul. Górnych Wałów 23)
Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Ligonia 36)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Pocztowa 31)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Kopernika 63)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Elsnera 25)
Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Stefana Żeromskiego (ul. Jedności 35)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Okrzei 16)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Goździkowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Jana Śliwki 8)
Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Reymonta 18 A)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Sikornik 1)
Szkoła Podstawowa nr 3 (nieistniejąca) (ul. Hutnicza)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Wrzosowa 14)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Robotnicza 6)
Szkoła Podstawowa Nr 38 (ul. Partyzantów 25)
Szkoła Podstawowa nr 39 (ul. Obrońców Pokoju 4)
Szkoła Podstawowa Nr 41 (ul. Kormoranów 23)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Żwirki i Wigury 85)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Tarnogórska 59)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Plonowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Sobieskiego 14)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwicach (ul. Kozielska 39)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 (ul. Daszyńskiego 424)
Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Franciszkańska 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 12 (ul. Płocka 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13 (ul. Gomułki 16 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Aleksandra Gierymskiego 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Syriusza 30)
GOCZAŁKOWICE - ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Powstańców Śląskich 3)
GOLASOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Z. Nałkowskiej 2)
GOSTYŃ
Zespół Szkół (ul. Rybnicka 141)
GÓRA
Szkoła Podstawowa (ul. Pszczyńska 34)
GRZEGORZOWICE
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Grzegorzowice, ul. Powstańców Śląskich 22)
HADRA
Zespół Placówek Oświatowych (Hadra, ul. Szkolna 29)
HERBY
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Lubliniecka 10/12)
HUTA STARA
Szkoła Podstawowa (Huta Stara, ul. Mickiewicza 12)
HUTKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Hutki 161)
JACKÓW
Szkoła Podstawowa Fundacji "Elementarz" w Jackowie (ul. Szkolna 3, Jacków)
JANKOWICE
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Jankowicach (ul. Równoległa 5)
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Pszczyńska 125 A)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Zielona 2a)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Szkolna 7)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Komuny Paryskiej 18c)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Ks. Emanuela Płonki 23)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Opolska 3)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. ks. Jana Twardowskiego 31)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kościuszki 19)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Mazurska 6)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Ślaska 6)
Szkoła podstawowa Nr 9 (ul. Wielkopolska 22)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 (ul. Mazurska 6)
Zespół Szkół 12 (os. 1000-lecia 9)
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (ul. Piastów 15)
Zespół Szkół Nr 11 (ul. B. Czecha 20 A)
Zespół Szkół Nr 13 (ul. Świerczewskiego 34)
Zespół Szkół nr 8 (ul. Edukacyjna 13)
Zespół Szkół Specjalnych nr 10 (ul. Szkolna 1)
JAWORZE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 180)
JAWORZNIK
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku (Jaworznik, ul. Szkolna 35)
JAWORZNO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wolności 11)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Niemcewicza 7a)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Leśna 49)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. 3 Maja 18)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Ks. A. Mroczka 53 C)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Kasztanowa 33)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Sz. Banasika 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Puszkina 5)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Grunwaldzka 182)
Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnym (ul. Ławczana 12)
Szkoły Społeczne Miejskiego Towarzystwa Oświatowego (ul. Inwalidów Wojennych 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Nauczycielska 12)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Spółdzielcza 9)
JEJKOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Główna 42)
KALEJ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kalej, ul. Szkolna 1)
KALETY
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. 1 Maja 6)
Zespół Szkół i Przedszkola (ul. Orzeszkowej 10 )
KALNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4 (ul. Widokowa 66)
KAMIENICA POLSKA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa (ul. A. Ferensa 12 a)
KANIÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Batalionów Chłopskich 15)
KŁOBUCK
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich (ul. Witosa 21)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Baczyńskiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Szkolna 1)
KNURÓW
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. A. Słoniny 1)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. T. W. Wilsona 22)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Jana Kilińskiego 6)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Stefana Batorego 5)
Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie (ul. Jedności Narodowej 5)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 (Aleja Lipowa 12)
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Michalskiego 27)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Szpitalna 25)
KOCHANOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1)
KOCHCICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Kochcice, ul. Parkowa 45)
KONIECPOL
Zespół Szkół (ul. Szkolna 17)
KOZIEGŁOWY
Szkoła Podstawowa (ul. 3-go Maja 12)
Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach (ul. Lipowa 6)
KOZŁÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Marcina 33)
KOZY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (pl. ks. Karola Kochaja 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Przecznia 1)
KROWIARKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 19)
KRUPSKI MŁYN
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Tarnogórska 12)
KRZEPICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. A. Mickiewicza 13/17)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Marii Skłodowskiej 21)
KRZYŻOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 7)
LĘDZINY
Szkoła Podstawowa (ul. Paderewskiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Hołdunowska 13)
Zespół Szkół (ul. Goławiecka 36)
LINDÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Lindów 42)
LIPIE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Częstochowska 31)
LUBLINIEC
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Pawła Stalmacha 90)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sądowa 9)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Zwycięstwa 32)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 8)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. P. Stalmacha 14)
LUBOJNA
Zespół Szkolno – Przedszkolny (Lubojna, ul. Strażacka 21)
LUBOMIA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
LYSKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Dworcowa 4)
ŁAZISKA GÓRNE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Dworcowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Szkolna 4)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wyrska 4)
ŁAZY
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 19 stycznia)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 2)
ŁĘKAWICA
Szkoła Podstawowa (ul. Sportowa 5a)
ŁODYGOWICE
Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Piłsudskiego 121)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Okrężna 1)
MAŁUSY WIELKIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Małusy Wielkie 19)
MARKLOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wyzwolenia 160)
MAZAŃCOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Mazańcowice 162)
MESZNA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 1)
MIEDŹNO
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
MIKOŁÓW
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Bandurskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Katowicka 122)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Katowicka 24)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Zamkowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Wolności 27)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Skalna 10)
Zespół Szkół Nr 1 Specjalnych (ul. Gliwicka 366)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Gliwicka 299)
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych (ul. Pokoju 4 A)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Szkolna 1)
MILÓWKA
Szkoła Podstawowa (ul. Dworcowa 3)
MSTÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Partyzantów 2)
MSZANA
Zespół Szkół (ul. Sportowa 3)
MYSŁOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Laryska 101)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Wybickiego 79)
Szkoła Podstawowa Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. ks. kard. A. Hlonda 14)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Piastów Śląskich 8)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. PCK 209b)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Piastowska 7)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 1000lecia Państwa Polskiego 6)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Długa 92)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Plac Wolności 3)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Gwarków 1)
MYSZKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Jedwabna 93)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wapienna 2)
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Leśna 1)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. Jaworznicka 34)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Kościuszki 30)
NAKŁO ŚLĄSKIE
Zespół Szkół (ul. Dworcowa 2)
OPATÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA (ul. Kościuszki 1)
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego (ul. Szkolna 2)
ORNONTOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Zwycięstwa 7)
ORZESZE
Szkoła podstawowa nr 2 (ul. Bukowina 19-21)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Żorska 101)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. 1000-lecia 3)
Szkoła Podstawowa nr 8 (ul. B. Chrobrego 64)
PANIÓWKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Zwycięstwa 44)
PANKI
Zespół Szkół (ul. Tysiąclecia 17)
PARZYMIECHY
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Parkowa 2)
PAWŁOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szkolna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pukowca 4)
PEWEL MAŁA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Pewel Mała, ul. Jana Pawła II 15)
PEWEL WIELKA
Zespół Szkół (Pewel Wielka 100)
PIEKARY ŚLĄSKIE
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Szpitalna 9)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Śląska 8)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Związkowa 14)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Kotuchy 40)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Fryderyka Chopina 11)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. ks. kpt. Gerarda Waculika 10)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Tarnogórska 40)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Rycerska 15 A)
Zespół Szkół (ul. Ks. J. Popiełuszki 1)
Brzozowice-Kamień - Miejska Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Długosza 92)
PIETRZYKOWICE
Zespół Szkól (ul. Kościuszki 120)
PILICA
Zespół Szkół w Pilicy - Szkoła Podstawowa nr 1 i Gimnazjum nr 1 (ul. 17. Stycznia 2 a)
PIOTROWICE WIELKIE
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 28)
PŁAWNIOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Gliwicka 107)
POCZESNA
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 1)
PONISZOWICE
Szkoła Podstawowa (ul. Gliwicka 32)
PORĘBA
Miejski Zespół Szkół (ul. Ludowego Wojska Polskiego 4)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Świerczewskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wiedzy 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Gen. J. Ziętka 44)
PRUCHNA
Zespół Szkół (ul. Główna 60)
PRZECZYCE
Szkoła Podstawowa (ul. Tysiąclecia 6, Przeczyce)
PRZYRÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Nadrzeczna 3)
PSZCZYNA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Katowicka 47)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Konopnickiej 39)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Staromiejska 41)
Zespół Szkół nr 3 Specjalnych (ul. Zamenhofa 5)
PSZÓW
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Traugutta 12)
Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Karola Miarki 16)
PUŃCÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Szkolna 2)
Szkoła Podstawowa Puńców (Puńców, Szkolna 2)
PYSKOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wojska Polskiego 23)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wyzwolenia 4)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Poniatowskiego 2)
RACIBÓRZ
Dwujęzyczna Szkoła podstawowa Nr 5 dla Mniejszości Niemieckiej (ul. Bojanowska 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Karola Miarki 4)
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Cecylii 30)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Staszica 12)
Szkoła Podstawowa Nr 15 z Oddziałami Sportowymi (ul. Słowackiego 48)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Ocicka 52)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wojska Polskiego 8)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Jordana 6)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Tuwima 1)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 (ul. Sudecka 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Kozielska 19)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Królewska 19)
RADLIN
Szkoła Podstawowa nr 3 w Radlinie (ul. Rymera 170)
Szkoła podstawowa Nr 4 (ul. Wiosny Ludów 287)
Zespół Szkół Sportowych (ul. mjr. Rogozina 55)
RADZIONKÓW
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. ks. dra Knosały 16)
Zespół Szkół (ul. Nałkowskiej 2)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (ul. Sikorskiego 8 A)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Nałkowskiej 2)
RĘBIELICE KRÓLEWSKIE
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (Rębielice Królewskie, ul. Szkolna 1)
RUDA ŚLĄSKA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Orzegowska 25)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Gen. Hallera 12)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Księdza Józefa Niedzieli 61)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Główna 40)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Kukułcza 4)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Łukasiewicza 7)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Gwarecka 2)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Wyzwolenia 11)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. ks. Ludwika Tunkla 125)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. 11 Listopada 15)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. ks. P. Lexa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Norwida 10)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Chryzantem 10)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Lwa Tołstoja 1)
Szkoła Podstawowa Nr 40 (ul. Joanny 13)
Szkoła Podstawowa Nr 41 (ul. Gierałtowskiego 15)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Bytomska 8)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. 1 Maja 173)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Główna 1)
Szkoła Podstawowa Sportowa Nr 15 (ul. Energetyków 15)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 (ul. Kaczmarka 9)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Niedurnego 125)
Zespół Szkół Nr 2 Specjalnych (ul. Magazynowa 35a)
Zespół Szkół nr 4 Specjalnych (ul. Bielszowicka 108)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Sygietyńskiego 6)
RUDZICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Rudzica 52)
RUDZINIEC
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Gliwicka 5)
RYBARZOWICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 3 (ul. Beskidzka 242)
RYBNIK
Specjalny Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Hibnera 41)
Społeczna Szkoła Podstawowa (ul. Orzepowicka 15 A)
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Maksymiliana Buhla 3)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. 1 Maja 51)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Małachowskiego 44)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Lompy 6)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Włościańska 39 E)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wodzisławska 46)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Ziołowa 3)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Niedobczycka 191)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Boczna 17)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. L. Staffa 42 A)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Gzelska 7 )
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. A. Szewczyka 6)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wolna 17)
Szkoła Podstawowa Nr 32 (ul. Łączna 12 A)
Szkoła Podstawowa Nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Reymonta 69)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Śląska 14)
Szkoła Podstawowa nr 5 (ul. Różańskiego 14a)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wodzisławska 123)
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 (ul. B. Chrobrego 29)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 3 (ul. Kuglera 8 A)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Gliwicka 105)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 11 (ul. Hibnera 25)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Gustawa Morcinka 14)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 (ul. Komisji Edukacji Narodowej 29)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Powstańców Śląskich 27 )
RYDUŁTOWY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Kolbego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Radoszowska 3)
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Niepodległości 47)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Słowackiego 5)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Barlickiego 2)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Szkolna 15)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Michałkowicka 15)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. 1 Maja 16)
Zespół Szkół Integracyjnych (ul. Lipowa 3)
Zespół Szkół nr 1 w Siemianowicach Śl. (ul. Szymanowskiego 11)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Marii Dąbrowskiej 10)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Myśliwiecka 6)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Mikołaja 3)
SIEWIERZ
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Długa 2)
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 31)
SIMORADZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Simoradz 2)
SKOCZÓW
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Osiedlowa 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morcinka 20)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Mickiewicza 11)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mickiewicza 12)
SKRZYSZÓW
Zespół Szkół w Skrzyszowie (ul. 1 Maja 177)
SŁAWKÓW
Szkoła Podstawowa (ul. Browarna 55)
SOKOLNIKI
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Sokolniki 76)
SOSNOWIEC
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Okrzei 56)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Niepodległości 7)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Reymonta 36)
Szkoła Podstawowa Nr 11 "Modrzejów" (ul. Orląt Lwowskich 2)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Wojska Polskiego 84)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Przyjaciół Żołnierza 1)
Szkoła Podstawowa Nr 19 (ul. Składowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 20 (ul. Gen. Władysława Andersa 66)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Zawodzie 34)
Szkoła Podstawowa Nr 22 (ul. Urbanowicz 14)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Zapały 3)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Janka Krasickiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 27 (ul. Grabowa 2)
Szkoła Podstawowa Nr 29 (ul. Zagłębiowska 25)
Szkoła Podstawowa Nr 35 (ul. Ligonia 3 A)
Szkoła Podstawowa Nr 39 (ul. Lubelska 51)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Kościelna 9)
Szkoła Podstawowa Nr 40 (ul. Kisielewskiego 4 B)
Szkoła Podstawowa Nr 42 (ul. Bolesława Prusa 253 A)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wawel 13)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Teatralna 8)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Braci Mieroszewskich 54)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zamkowa 7)
Zespół Szkół Ogólnokształcacych nr 13 (ul. Baczyńskiego 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcacych Nr 5 (ul. Bohaterów Monte Cassino 46)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 10 (ul. Czołgistów 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 11 (ul. Skwerowa 21)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Jasieńskiego 2 A)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 (ul. S. Starzyńskiego 41)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 (ul. Gwiezdna 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 8 (ul. Hutnicza 6)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 9 (ul. Jedności 7)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Dziewicza 41)
Zespół Szkół Prywatnych nr 1 (ul. Maliny 14a)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Teatralna 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Sucha 21)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Franciszkańska 5 A)
STANICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Gliwicka 18)
STARY KOCIN
Szkoła Podstawowa (ul. Kręta 91)
STRUMIEŃ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Odyseja (ul. 1 Maja 20)
Szkoła Podstawowa (ul. Młyńska 8)
STRZEBIŃ
Zespół Szkół (ul. Lompy 9)
STUDZIENICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. K. Szewczyka 74)
STUDZIONKA
Szkoła Podstawowa Nr 12 (ul. Jordana 3A)
SZCZEKOCINY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Senatorska 22)
Szkoła Podstawowa nr 2 (ul. Śląska 86)
SZCZYRK
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 9)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 (ul. Myśliwska 154)
ŚLEMIEŃ
Zespół Szkół w Ślemieniu (ul. Szkolna 1)
ŚWIBIE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 2)
ŚWIERKLANY
Szkoła Podstawowa (ul. Boryńska 6)
ŚWIĘTOCHŁOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Zubrzyckiego 38)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Łagiewnicka 65)
Szkoła Podstawowa Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Armii Ludowej 14)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Wyzwolenia 50)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Chopina 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Szkolna 10)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Komandra 9)
TARNOWSKIE GÓRY
Salezjański Zespół Szkół (ul. Śniadeckiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Kochanowskiego 15)
Szkoła Podstawowa Nr 13 (ul. Armii Krajowej 1)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Litewska 6)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Jagodowa 72)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wyspiańskiego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Leśna 23)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Korczaka 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Słowackiego 34)
TRUSKOLASY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
TYCHY
Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum ART (Plac Wolności 3)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (pl. Wolności 4)
Szkoła Podstawowa Nr 10 (ul. Borowa 123)
Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Skłodowskiej 4)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Begonii 5)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Fitelberga 8)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Jaroszowicka 100)
Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Harcerska 25)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. Wojska Polskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi (al. Marszałka Piłsudskiego 21)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Gen. Ch. de Gaulle`a 18)
Szkoła Podstawowa Nr 37 (ul. Konecznego 1)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Oświęcimska 256)
Szkoła Podstawowa Nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zgrzebnioka 45)
Szkoła Podstawowa nr 6 (ul. Katowicka 102)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Tołstoja 1)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Leśna 66)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Jedności 51)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 (ul. Cmentarna 54)
Zespół Szkół Sportowych (al. Niepodległości 190)
Zespół Szkół Towarzystwa Oświatowego (ul. Edukacji 11a)
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Czarnieckiego 22)
USTROŃ
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Partyzantów 2)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Szkolna 1)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. J. Kreta 6)
WĘGLOWICE
Zespół Szkół (Węglowice 3)
WIELOWIEŚ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 12a)
WIERBKA
Zespół Szkół (Wierbka, ul. Szkolna 3)
WILCZA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Karola Miarki 27)
WISŁA
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Biała Wisełka 6)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul Malinka 53)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Jawornik 58)
WISŁA WIELKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Hodowców 38)
WITKOWICE
Zespół Szkół (Witkowice, ul. Częstochowska 22)
WODZISŁAW ŚLĄSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Kopernika 71)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Wałowa 5 )
Szkoła Podstawowa Nr 10 (os. XXX lecia PRL nr 63)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Młodzieżowa 47)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. ks. Roboty 7)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Bolesława Chrobrego 308)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. 26 Marca 9)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 1 (ul. Konwaliowa 4)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 (ul. Jastrzębska 136)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 (ul. M. C. Skłodowskiej 3)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 (ul. Górnicza 7)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7 (ul. Tysiąclecia 25)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Ludowej 11)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Mieszka 10)
WOJKOWICE
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sobieskiego 29)
Szkoła Podstawowa nr 3 (ul. Źrałków 1)
WOJKOWICE KOŚCIELNE
Zespół Szkolno – Przedszkolny (ul. Zachodnia 4)
WOJSKA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Powstańców Śląskich 78)
WOLA
Szkoła Podstawowa nr 1 (ul. Górnicza 47)
Szkoła Podstawowa Nr 2 (ul. Lipowa 3)
WRĘCZYCA WIELKA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 11)
WYRY
Zespół Szkół (ul. Puszkina 10)
ZABORZE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Karola Miarki 7)
ZABRZE
Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Plac Dworcowy 6)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
i Społeczne Gimnazjum
"NASZA SZKOŁA"
Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego (ul. Zwrotnicza 13)

Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Sportowa 5)
Szkoła Podstawowa Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gdańska 10)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Czołgistów 1)
Szkoła Podstawowa Nr 16 (ul. Lompy 78)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (ul. Korczoka 98)
Szkoła Podstawowa Nr 18 (ul. Karczewskiego 10)
Szkoła Podstawowa Nr 21 (ul. Bytomska 26)
Szkoła Podstawowa Nr 23 (ul. Pestalozziego 16)
Szkoła Podstawowa Nr 24 (ul. Tarnopolska 85)
Szkoła Podstawowa Nr 25 (ul. Kotarbińskiego 18)
Szkoła Podstawowa Nr 26 (ul. St. Ogórka 9)
Szkoła Podstawowa Nr 28 (ul. Kosmowskiej 43)
Szkoła Podstawowa Nr 30 (ul. Ludwiki Wawrzyńskiej 11)
Szkoła Podstawowa Nr 31 (ul. Jordana 7)
Szkoła Podstawowa Nr 36 (ul. Plac Warszawski 6)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Wolskiego 10)
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Gagarina 2)
Szkoła Podstawowa Nr 43 (ul. Buchenwaldczyków 25)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Królewska 4)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Klonowa 23)
Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Pokoju 41)
Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Londzina 2)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 6 (ul. Gen. W. Sikorskiego 74)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 7 (ul. Daleka 2)
Zespół Szkół Katolickich (ul. Tarnopolska 3)
Zespół Szkół Nr 18 (ul. Sitki 55)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 38 (ul. Ks. K. Damrota 33)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 39 (ul. Wolskiego 10)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 40 (ul. Bytomska 24)
Zespół Szkół Specjalnych nr 41 (ul. M. Konopnickiej 3)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 44 (ul. Kruczkowskiego 35)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Płaskowickiej 2)
ZARZECZE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Zarzecze, ul. Staszica 8)
ZAWADA KSIĄŻĘCA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Zawada Książęca, ul. Szkolna 2)
ZAWIERCIE
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 11 (ul. Zarzecze 2)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Paderewskiego 49)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 (ul. Oświatowa 55)
Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Piłsudskiego 117)
Szkoła Podstawowa Nr 14 (ul. Harcerska 46)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Powstańców Śląskich 18)
Szkoła Podstawowa Nr 6 (ul. Wierzbowa 4)
Szkoła Podstawowa Nr 8 (ul. Wojska Polskiego 55)
Zespół Szkół (ul. Filaretów 9)
Zespół Szkół i Placówek Specjalnych (ul. Rataja 29 A)
ZBROSŁAWICE
Gimnazjum i Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 67)
Szkoła Podstawowa (ul. Wolności 67)
ZEBRZYDOWICE
Zespół Szkół (ul.Kochanowskiego 55)
ŻELISŁAWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Przyszłości 9)
ŻERNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Leopolda Miki 37)
ŻORY
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Słoneczna 2)
Szkoła Podstawowa Nr 15 (ul. Bankowa 1)
Szkoła Podstawowa Nr 17 (Osiedle Powstańców Śląskich)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (os.700-lecia 16)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 6 (ul. Pszczyńska 81)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 7 (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 8 (ul. Wysoka 13)
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 9 (ul. Rybnicka 226)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Strażacka 6)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Wodzisławska 201)
Zespół Szkół Nr 6 (os. Pawlikowskiego)
Zespół Szkół Nr 8 (Osiedle Korfantego)
Zespół Szkół Specjalnych (os. Pawlikowskiego)
ŻYWIEC
Prywatne Szkoły Creative (ul. Dworcowa 19)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kopernika 77)
Szkoła Podstawowa Nr 1 (ul. Prałata Ks. St. Słonki 14)
Szkoła Podstawowa Nr 3 (ul. M. Skłodowskiej-Curie 2)
Szkoła Podstawowa Nr 4 (ul. Pod Łyską 36)
Szkoła Podstawowa Nr 5 (ul. Powstańców Śląskich 4)
Szkoła Podstawowa Nr 9 (ul. Podlesie 63)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (ul. Moszczanicka 26)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (ul. Niezapominajki 14)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie