Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Baboszewo
zawodowe Baranowo
zawodowe Białobrzegi
zawodowe Błędów
zawodowe Błonie
zawodowe Borkowice
zawodowe Brwinów
zawodowe Chorzele
zawodowe Chwałowice
zawodowe Ciechanów
zawodowe Ciućkowo
zawodowe Czarnia
zawodowe Czerwin
zawodowe Czerwińsk nad Wisłą
zawodowe Długosiodło
zawodowe Erminów
zawodowe Garbatka-Letnisko
zawodowe Garwolin
zawodowe Gąbin
zawodowe Golądkowo
zawodowe Gołotczyzna
zawodowe Gostynin
zawodowe Goślice
zawodowe Goworowo
zawodowe Góra Kalwaria
zawodowe Grodzisk Mazowiecki
zawodowe Grójec
zawodowe Huta
zawodowe Ignaców
zawodowe Iłża
zawodowe Janów
zawodowe Jasieniec
zawodowe Joniec
zawodowe Kadzidło
zawodowe Karczew
zawodowe Kobyłka
zawodowe Komornica
zawodowe Kostowiec
zawodowe Kozienice
zawodowe Krasnosielc
zawodowe Laski
zawodowe Legionowo
zawodowe Lelis
zawodowe Leszno
zawodowe Lipiny
zawodowe Lipsko
zawodowe Łaskarzew
zawodowe Łochów
zawodowe Łosice
zawodowe Łyse
zawodowe Maków Mazowiecki
zawodowe Małkinia
zawodowe Miętne
zawodowe Milanówek
zawodowe Mińsk Mazowiecki
zawodowe Mława
zawodowe Mokobody
zawodowe Mordy
zawodowe Mrozy
zawodowe Mszczonów
zawodowe Myszyniec
zawodowe Nasielsk
zawodowe Nowa Wieś
zawodowe Nowe Miasto
zawodowe Nowe Miasto nad Pilicą
zawodowe Nowe Ręczaje
zawodowe Nowy Dwór Mazowiecki
zawodowe Opactwo
zawodowe Ostrołęka
zawodowe Ostrów Mazowiecka
zawodowe Ostrówek
zawodowe Otwock
zawodowe Ożarów Mazowiecki
zawodowe Pęchery-Łbiska
zawodowe Piaseczno
zawodowe Piastów
zawodowe Pionki
zawodowe Płock
zawodowe Płońsk
zawodowe Pomiechówek
zawodowe Pruszków
zawodowe Przasnysz
zawodowe Przysucha
zawodowe Przytyk
zawodowe Pułtusk
zawodowe Raciąż
zawodowe Radom
zawodowe Radzanowo
zawodowe Radzymin
zawodowe Różan
zawodowe Rybno
zawodowe Sadowne
zawodowe Serock
zawodowe Siedlce
zawodowe Sienno
zawodowe Sierpc
zawodowe Sobolew
zawodowe Sochaczew
zawodowe Sokołów Podlaski
zawodowe Stare Lubiejewo
zawodowe Staroźreby
zawodowe Stawiszyn
zawodowe Stok Lacki
zawodowe Studzieniec
zawodowe Sulejówek
zawodowe Szydłowiec
zawodowe Tarczyn
zawodowe Teresin
zawodowe Tłuszcz
zawodowe Troszyn
zawodowe Warka
zawodowe Warszawa
zawodowe Węgrów
zawodowe Wierzbica
zawodowe Wiskitki
zawodowe Wołomin
zawodowe Wysokie Mazowieckie
zawodowe Wyszków
zawodowe Wyszogród
zawodowe Zabrodzie
zawodowe Zielona
zawodowe Zielonka
zawodowe Zuzela
zawodowe Zwoleń
zawodowe Żelechów
zawodowe Żuromin
zawodowe Żyrardów
WARSZAWA
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Leszno 21)
Centrum Edukacyjne przy Karowej
Niepubliczne Technikum przy Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami (ul. Karowa 31)

Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Ciupagi 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 2 (ul. Szczęśliwicka 56)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 4 (ul. Irzykowskiego 1a)
Centrum Szkolenia Gazownictwa (ul. Kasprzaka 25)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Widok 5/7/9)
Gimnazjum Niepubliczne i Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy (ul. Zgrupowania AK "Kampinos"4)
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
Technikum Uzupełniające Gastronomiczne nr 2 (ul. Targowa 86)

Mazowiecki Ośrodek Kształcenia Ustawicznego OŚWIATA (Al. Dwudziestolatków 3)
Niepubliczne Szkoły Samochodowe (ul. Jagiellońska 61)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 (ul. Koźmińska 7)
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61)
Szkoła Główna Biznesu (ul. Felińskiego 15)
Szkoła Handlowa (ul. Żuławskiego 4/6)
Technikum Energetyczne (nieistniejąca) (Wybrzeże Kościuszkowskie 37)
Technikum Mechaniczne dla Dorosłych WZL Nr 4 (ul. Księcia Bolesława 1/3)
Uzupełniające Technikum Handlowo Menedżerskie (ul. Wiktorska 83/87)
Uzupełniające Technikum Samochodowe Niepubliczne dla Dorosłych Nr 6 (ul. Jana Pawła II 69)
Zespół Społecznych Szkół Specjalnych "Dać Szansę" (ul. Głogowa 2 B)
Zespół Szkoł Gastronomicznych (ul. Poznańska 6/8)
Zespół Szkół im. gen. Stefana Grota-Roweckiego (ul. Targowa 86)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 2 (ul. Złota 58)
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych Nr 3 (ul. Mińska 1/5)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Kordeckiego 54)
Zespół Szkół Nr 14
Technikum - Geologiczno - Geodezyjno - Drogowe (ul. Szanajcy 5)

Zespół Szkół Nr 33 (ul. Targowa 86)
Zespół Szkół Poligraficznych (ul. Stawki 14)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 102 (ul. Przedwiośnie 1)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 105 (ul. Długa 9)
Zespół Szkół Specjalnych nr 38 (ul. Namysłowska 10)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 89 (ul. Skaryszewska 8)
Bielany - Prywatne Szkoły "HERMES" (ul. J. Kochanowskiego 1)
Bielany - Zespół Szkół Nr 10 (ul. Kolektorska 9/11)
Bielany - Zespół Szkół Nr 18 (ul. Żeromskiego 81)
Bielany - Zespół Szkół nr 35 (ul. Żeromskiego 22/28)
Mokotów - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 12 (ul. Bełska 5)
Mokotów - Zespół Szkół
Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 (ul. Krasnołęcka 3)

Mokotów - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 (ul. Wiśniowa 56)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 16 (ul. Sandomierska 12)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 27 (ul. Rzymowskiego 38)
Mokotów - Zespół Szkół nr 3 (ul. Fr. Joliot Curie 13)
Mokotów - Zespół Szkół Nr 39 (ul. Bełska 1/3)
Mokotów - Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich
i Kosmetycznych nr 22 (ul. Kazimierzowska 60)

Ochota - Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Spiska 1)
Ochota - Zespół Szkół (ul. Szczęśliwicka 56)
Ochota - Zespół Szkół Nr 26 (ul. Urbanistów 3)
Ochota - Zespół Szkół Nr 4 (ul. Szczęśliwicka 46)
Ochota - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 (ul. Szczęśliwicka 56)
Praga - Zespół Szkół Nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga - Zespół Szkół Specjalnych Nr 90 (ul. A. Kordeckiego 54)
Praga-Południe - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 7 (ul. Osowska 81)
Praga-Południe - Policealna Szkoła Kosmetyczna
Szkoły Beaty Mydłowskiej (ul. Kaleńska 3)


Technikum Nr 27
im. prof dr Józefa Zawadzkiego
w Zespole Szkół Nr 21

ul. Saska 78, 03-914 Warszawa
tel. (22) 617-33-74
www: http://www.technikumchemiczne.edu.pl
http://www.technikum27.edu.pl
e-mail: zs21@edu.um.warszawa.pl

Szkoła kształci w zawodzie technik analityk oraz technik usług fryzjerskich


Praga-Południe - Zespół Szkół Gastronomiczno Hotelarskich (ul. Majdańska 30/36)
Praga-Południe - Zespół Szkół nr 12 (ul. Siennicka 15)
Praga-Południe - Zespół Szkół Nr 5 (ul. Szczawnicka 1)
Praga-Południe - Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych (ul. Komorska 17/23)
Praga-Północ - Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Praga-Północ - Zespół Szkół Nr 11 (ul. Ratuszowa 13)
Środmieście - Zespół Szkół Specjalnych Nr 85 (ul. Elektoralna 12/14)
Śródmieście - "Profesja" Centrum Kształcenia Kadr (ul. Nowy Świat 33/13)
Śródmieście - Instytut Głuchoniemych (Plac Trzech Krzyży 4/6)


Technikum Architektoniczno-Budowlane
im. Stanisława Noakowskiego

Szkoła Policealna nr 22 im. Stanisława Noakowskiego
szkoła publiczna arch-bud

ul. Przyrynek 9, 00-219 Warszawa
tel. (22) 831-06-96
www: www.tab.edu.pl
e-mail: zsabl@edu.um.warszawa.pl

TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE im. Stanisława Noakowskiego oraz SZKOŁA POLICEALNA NR 22 im. Stanisława Noakowskiego wchodzą w skład Zespołu Szkół Architektoniczno-Budowlanych. Jedyna taka szkoła w Polsce! - szkoła architektury (z elementami budownictwa). ZAPROJEKTUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ.


Śródmieście - Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Podwale 13)
Śródmieście - Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych (ul. Gen. Zajączka 7)
Śródmieście - Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych Nr 1 (ul. Stawki 10)
Śródmieście - Zespół Szkół nr 22 (ul. Konopczyńskiego 4)
Śródmieście - Zespół Szkół Nr 23 (ul. Górnośląska 31)
Śródmieście - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 2 (ul. Jana Pawła 69)
Targówek - Technikm Uzupełniające dla Dorosłych Fundacji Oświaty (ul. Wysockiego 51)
Targówek - Zespół Szkół (ul. Odrowąża 75)
Targówek - Zespół Szkół Nr 34 (ul. Mieszka I 7)
Ursus - Zespół Szkół Nr 42 (ul. Dzieci Warszawy 42)
Wawer - Schronisko dla Nieletnich i Zakład Poprawczy (ul. Jachowicza 4)
Włochy - Zespół Szkół (ul. Gładka 16)
Wola - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych (ul. Łucka 17/23)
Wola - Policealne Studium Zawodowe (ul. Złota 58)
Wola - Zespół Szkół (ul. Okopowa 55 a)
Wola - Zespół Szkół Fototechnicznych (ul. Spokojna 13)
Wola - Zespół Szkół im. Batalionu "Zośka" (ul. Sołtyka 8/10)
Wola - Zespół Szkół Nr 24 (ul. Księcia Janusza 45/47)
Wola - Zespół Szkół Nr 32 (ul. Ożarowska 71)
Wola - Zespół Szkół Nr 36 (ul. Marcina Kasprzaka 19/21)
Wola - Zespół Szkół Nr 7 (ul. Chłodna 36/46)
Wola - Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych (ul. Ogrodowa 16)
Żoliborz - Europejskie Technikum Lotnicze SIMP w Warszawie (ul. Felińskiego 15 )
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 28 (ul. Gen. Zajączka 7)
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 31 (ul. Felińskiego 13)
Żoliborz - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 (ul. Włościańska 35)
BABOSZEWO
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. J. i A. Brodeckich 6a)
BARANOWO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Niepodległości 27)
BIAŁOBRZEGI
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Białobrzegach (ul. Żeromskiego 86)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Żeromskiego 86)
BŁĘDÓW
Zespół Szkół (ul. Stary Rynek 9)
BŁONIE
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Łąki 2)
Zespół Szkół Ogrodniczych i Spożywczych (ul. Piłsudskiego 10 A)
BORKOWICE
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Platanowa 1)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Platanowa 1)
BRWINÓW
Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy (ul. Konopnickiej 1)
Zespół Szkół Agroekonomicznych (Pszczelińska 99)
CHORZELE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
CHWAŁOWICE
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Chwałowice 247)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Chwałowice 247)
CIECHANÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia w Ciechanowie (ul. Płońska 57a)
Centrum Szkoleniowe WIEDZA (ul. 17 stycznia 66)
Niepubliczne Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (ul. W. Broniewskiego 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 13)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Powstańców Warszawskich 24)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Orylska 9)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Okrzei 6)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Kopernika 7)
CIUĆKOWO
Zespół Szkół (Ciućkowo 58)
CZARNIA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Czarnia 36)
CZERWIN
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Piastowska 23a)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Zespół Szkół (ul. Jagiełły 24)
DŁUGOSIODŁO
Zespół Szkół (ul. Poniatowskiego 25)
ERMINÓW
Zespół Szkół (Erminów 1)
GARBATKA-LETNISKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Hanki Lewandowicz 4)
GARWOLIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 (ul. Kościuszki 53)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. II Armii Wojska Polskiego 20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Sportowa 5)
GĄBIN
Technikum Dla Dorosłych (ul. Stanisława Staszica 1)
Zespół Szkół (ul. Stanisława Staszica 1)
GOLĄDKOWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Golądkowo 41G)
GOŁOTCZYZNA
Zespół Placówek w Gołotczyźnie (Gołotczyzna, ul. Bąkowskiej 17)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie (Gołotczyzna, ul. Ciechanowska 18b)
GOSTYNIN
Gostynińskie Centrum Edukacyjne (ul. Polna 39)
Zespół Szkół (ul. Kowalska 5)
GOŚLICE
Zespół Szkół Specjalnych (Goślice 66)
GOWOROWO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Ostrołęcka 27)
GÓRA KALWARIA
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Budowlanych 14)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Dominikańska 9E )
GRODZISK MAZOWIECKI
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 21)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Żwirki i Wigury 4)
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych Nr 2 (ul. Kilińskiego 8 c)
GRÓJEC
Niepubliczne Szkoły Powiatowego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców (ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 4)
Niepubliczny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Jana Katany (ul. Józefa Piłsudskiego 59 A)
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych TWP w Grójcu (ul. Poświętne 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ks. Piotra Skargi)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Polna 17)
HUTA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Huta 3)
IGNACÓW
Zespół Szkół Specjalnych (Ignaców 8)
IŁŻA
Niepubliczne Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (ul. Bodzentyńska 45)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Błazińska 5)
JANÓW
Zespół Szkół Agrotechnicznych (Janów, ul. Lipowa 4)
JASIENIEC
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Czerska 1)
JONIEC
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Joniec 50)
KADZIDŁO
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Słoneczna 2)
KARCZEW
Zespół Szkół (ul. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 4 )
KOBYŁKA
CKU Odeon (ul. Napoleona 2)
KOMORNICA
Zespół Szkół w Wieliszewie - Liceum Ogólnokształcące w Komornicy (Komornica, ul. Nasielska 7)
KOSTOWIEC
Specjalny Niepubliczny Ośrodek
Szkolno - Wychowawczy (Kostowiec, ul. Matki Dymman 9)

KOZIENICE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Głowaczowska 41)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
ZDZ w Kielcach (ul. Głowaczowska 41)

Zespół Szkół Nr 1 (ul. Warszawska 72)
KRASNOSIELC
Zespół Szkół (ul. Sadowa 6)
LASKI
Zakład dla Niewidomych w Laskach - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Laski, ul. Brzozowa 75)
LEGIONOWO
Powiatowy Zespół Szkół (ul. Jagiellońska 69)
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Targowa 73 a)
Zespół Szkół Prywatnych (ul. Krasińskiego 70)
LELIS
Zespół Szkół (ul. Szkolna 51)
LESZNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sochaczewska 4 )
LIPINY
Zespół Szkół Ekonomicznych (Lipiny 40)
LIPSKO
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Zwoleńska 14)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Zwoleńska 12)
ŁASKARZEW
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kolejowa 13)
ŁOCHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wyspiańskiego 18)
ŁOSICE
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Czakowskiego 2)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Piłsudskiego 9)
Zespół Szkół Nr 3 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Radzyńska 1)
ŁYSE
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Stanisława Krupki 20)
MAKÓW MAZOWIECKI
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Mickiewicza 39)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Duńskiego Czerwonego Krzyża 5)
Zespół Szkół (ul. Adama Mickiewicza 39)
MAŁKINIA
Zespół Szkół (ul. Nurska 150)
MIĘTNE
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego i Centrum Kształcenia Praktycznego (Miętne, ul. Główna 49)
MILANÓWEK
Zespół Szkół nr 2 (ul. Wójtowska 3)
MIŃSK MAZOWIECKI
Zespół Szkół (ul. 1 PLM "Warszawa" 1)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Zygmunta Kazikowskiego 18)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Budowlana 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Gen. K. Sosnkowskiego 43)
MŁAWA
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Słowackiego 16)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Zuzanny Morawskiej 29)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Zuzanny Morawskiej 29 B)
Zespół Szkół nr 3 (ul. Piłsudskiego 33)
Zespół Szkół nr 4 (ul. Warszawska 44A)
ZSZ PPUD "DŹWIGPOL" (ul. Wojska Polskiego 3)
MOKOBODY
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Leśna 24)
MORDY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 3 Maja 2)
MROZY
Zakład Poprawczy (ul. Leśna 8)
MSZCZONÓW
Zespół Szkół (ul. Ługowa 13)
MYSZYNIEC
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Dzieci Polskich 5)
NASIELSK
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Lipowa 10)
NOWA WIEŚ
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Nowa Wieś 70A)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Nowa Wieś 70 A)
NOWE MIASTO
Centrum Ksztacenia Zawodowego (ul. Tomaszowska 123/40A)
Zespół Szkół (ul. Ciechanowska 15)
NOWE MIASTO NAD PILICĄ
Centrum Kształcenia Zawodowego ZDZ (ul. Tomaszowska 123/40A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Pl.O.H.Koźmińskiego 9)
NOWE RĘCZAJE
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Nowe Ręczaje 21a)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Zespół Szkół nr 2 (ul. Długa 10)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Warszawska 6)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Górska 39)
OPACTWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Opactwo 18)
OSTROŁĘKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawcz (ul. R. Traugutta 9)
Społeczne Technikum Gastronomiczne (ul. Traugutta 10)
Technikum Handlowe-Mazowiecka Szkoła Ekonomiczna (ul. Kołobrzeska 15)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny (ul. Sienkiewicza 28)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 (ul. Batalionu Czwartaków 6)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. 11 Listopada 20)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Parkowa 12)
Zespół Szkół Zawodowych nr 4 (ul. Traugutta 10)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Rubinkowskiego 8 )
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Kościuszki 8 )
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Podstoczysko 24a)
OSTRÓWEK
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Fabryczna 57)
OTWOCK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących (ul. Literacka 8)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Majowa 17/19)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Gastronomicznych (ul. Konopnickiej 3 )
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Pułaskiego 7)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Poznańska 129/131)
PĘCHERY-ŁBISKA
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Chrobrego 83)
PIASECZNO
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii
"Dom Matki Dobrego Pasterza" (ul. Zgoda 14)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szpitalna 12)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szpitalna 10)
Zespół Szkół Nr 2 (Al. Brzóz 26)
Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater - Zyberkówny (ul. Chyliczkowska 20)
PIASTÓW
Zespół Szkół (ul. Namysłowskiego 11)
PIONKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Aleja Jana Pawła II 7)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Parkowa 6)
PŁOCK
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Al. Kilińskiego 4)
Płockie Towarzystwo Oświatowe (Al. M. J. Piłsudskiego 31)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 (ul. Lasockiego 14)
Szkoły Spółki "Technik" (ul. 3-go Maja 16 p.21)
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych SIMP (ul. Padlewskiego 2)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Ułańska 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie, Centrum Kształcenia w Płocku (ul. 1 Maja 7)
Zespół Szkół (ul. Kutnowska 30)
Zespół Szkół Stowarzyszenia Oświatowców Polskich (ul. Kazimierza Wielkiego 27)
Zespół Szkół Budowlanych nr 1 (ul. Mościckiego 4)
Zespół Szkół Centrum Edukacji (ul. Kobylińskiego 25)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Kupieckich (ul. Arcyb. A. Nowowiejskiego 4)
Zespół Szkół Nr 4 (ul. Sienkiewicza 22)
Zespół Szkół Technicznych (Al. Kilińskiego 4)
Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości (ul. Padlewskiego 2)
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 (ul. Gwardii Ludowej 7)
PŁOŃSK
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Sienkiewicza 8)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sienkiewicza 8)
Zespół Szkół nr 2 (ul. ZWM 10 )
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Młodzieżowa 11A)
POMIECHÓWEK
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Ogrodnicza 6)
PRUSZKÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Wapienna 2)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Promyka 24/26)
PRZASNYSZ
Niepubliczne Centrum Kształcenia (ul. Piłsudskiego 75)
Niepubliczne Technikum Zawodowe dla Dorosłych (ul. Mazowiecka 25)
Prywatne Technikum Zawodowe (ul. Żwirki i Wigury 5)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Leszno 61)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mazowiecka 25)
PRZYSUCHA
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Warszawska 28)
PRZYTYK
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (ul. Szkolna 3)
PUŁTUSK
Niepubliczne Szkoły dla Dorosłych (al. Tysiąclecia 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Aleja Tysiąclecia 12)
Zespół Szkół (ul. Marii Konopnickiej 9)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Tysiąclecia 12)
RACIĄŻ
Zespół Szkół (ul. Kilińskiego 64)
RADOM
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 7)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Saska 4/6)
Niepubliczne Technikum Uzupełniające dla Dorosłych (ul. Tartaczna 16/18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grzecznarowskiego 15 )
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Wernera 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Dzieci Niewidomych i Słabo Widzących (ul. Struga 86)
Szkoła Rzemiosł Budowlanych (nieistniejąca) (ul. 1-go Maja)
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych TWP (al. Grzecznarowskiego 2)
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych TWP (ul. Wernera 22)
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej (ul. Wośnicka 125)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Kościuszki 7)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Wernera 22)
Zespół Szkół Elektronicznych (ul. Sadkowska 19)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Lipska 2)
Zespół Szkół Odzieżowych Stylizacji i Usług (ul. Śniadeckich 5)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. 25 Czerwca 66)
Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług (ul. Śniadeckich 5)
Zespół Szkół Spożywczych i Hotelarskich (ul. Armii Ludowej 1)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Limanowskiego 26/30)
Zespół Szkół Zawodowych (al. Grzecznarowskiego 2)
ZSZ i ULO dla Dorosłych przy Areszcie Śledczym (ul. Wolanowska 120)
RADZANOWO
Technikum siedziba Radzanowo (ul. Rolna 4)
RADZYMIN
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Komunalna 6)
Zespół Szkół Terenów Zieleni (Al. Jana Pawła II 18)
RÓŻAN
Zespół Szkół (ul. Warszawska 42)
RYBNO
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Długa 11a)
SADOWNE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 74)
SEROCK
Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Włodzimierza Wolskiego 8)
SIEDLCE
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Konarskiego 9)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Browarna 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Sienkiewicza 20)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (ul. Sokołowska 28)
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Klasy Wielozawodowe (ul. Szkolna 33)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Konarskiego 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Oskara Langego 8)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Bema 4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Brzeska 95)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 (ul. Chopina 10)
SIENNO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 41)
SIERPC
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sierpcu (ul. Piastowska 40)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Armii Krajowej 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Armii Krajowej 10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wiosny Ludów 7)
SOBOLEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kościuszki 19)
SOCHACZEW
Zaoczne Technikum Zawodowe dla Pracujących (ul. Hanki Sawickiej 5)
Zespół Szkół (ul. Ziemowita 3)
Zespół Szkół (ul. Chopina 99a)
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego "OSIEMDZIESIĄTKA" (ul. M.J.Pilsudskiego 51)
Zespół Szkół Rolniczego Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 63)
SOKOŁÓW PODLASKI
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (ul. Oleksiaka Wichury 3)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 24)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Piłsudskiego 4)
STARE LUBIEJEWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego (Stare Lubiejewo, ul. Klonowa 4)
STAROŹREBY
Zespół Szkół (ul. Szkolna 7)
STAWISZYN
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (Stawiszyn 31)
STOK LACKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Stok Lacki, ul. Pałacowa 1)
STUDZIENIEC
Zespół Szkół Rolniczych (Studzieniec)
SULEJÓWEK
Ośrodek Edukacji Zawodowej (ul. Reymonta 43)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Paderewskiego 29)
SZYDŁOWIEC
Zespół Szkół im. KOP (ul. Kościuszki 39)
TARCZYN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Stępkowskiego 17)
TERESIN
Zespół Szkół (al. XX-Lecia 12)
TŁUSZCZ
Zespół Szkół w Tłuszczu (ul. Radzymińska 2)
TROSZYN
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Słowackiego 3)
WARKA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Obwodowa 2)
WĘGRÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Adama Mickiewicza 23)
Węgrowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości i Agroturystyki (ul. Karola Szamoty 33)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Bohaterów Warszawy 10)
WIERZBICA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wierzbicy (ul. Sienkiewicza 55)
WISKITKI
Zespół Szkół nr 3 (ul. Kościuszki 25)
WOŁOMIN
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Aleja Armii Krajowej 38)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Miła 22)
Zespół Szkół w Wołominie (ul. Legionów 85)
WYSOKIE MAZOWIECKIE
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Pelca 11)
WYSZKÓW
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jana Matejki 9)
Centrum Kształcenia ZDZ (ul. Komisji Edukacji Narodowej 2)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zakolejowa 15 A)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. I Armi Wojska Polskiego 89)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. I Armii Wojska Polskiego 82)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Jana Matejki 9)
WYSZOGRÓD
Zespół Szkół (ul. Niepodległości 11 A)
ZABRODZIE
Zespół Szkół (ul. Wł. St. Reymonta 47)
ZIELONA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. 1 Maja 8 C)
ZIELONKA
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Łukasińskiego 1/3)
Zespół Szkół (ul. Inżynierska 1)
ZUZELA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (Zuzela 51)
ZWOLEŃ
Technikum Uzupełniające dla Dorosłych TWP (ul. Żeromskiego 34)
Zespół Szkół Rolniczo -Technicznych (ul. Wojska Polskiego 78)
ŻELECHÓW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Piłsudskiego 45)
ŻUROMIN
Niepubliczne Technikum Zawodowe dla Dorosłych Zaoczne Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (ul. Lidzbarska 27)
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Lidzbarska 27 C)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Lidzbarska 27)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Wyzwolenia 16)
ŻYRARDÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Środkowa 36)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Bohaterów Warszawy 4)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Legionów Polskich 54/56)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie