Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Bartoszyce
zawodowe Biała Piska
zawodowe Biskupiec
zawodowe Braniewo
zawodowe Czachówki
zawodowe Dobre Miasto
zawodowe Dobrocin
zawodowe Działdowo
zawodowe Elbląg
zawodowe Ełk
zawodowe Giżycko
zawodowe Gołdap
zawodowe Górowo Iławeckie
zawodowe Gródki
zawodowe Iława
zawodowe Iłowo-Osada
zawodowe Jagarzewo
zawodowe Jeziorany
zawodowe Karolewo
zawodowe Kętrzyn
zawodowe Kisielice
zawodowe Kruzy
zawodowe Lidzbark
zawodowe Lidzbark Warmiński
zawodowe Lubawa
zawodowe Łupki
zawodowe Malinowo
zawodowe Miłakowo
zawodowe Morąg
zawodowe Mrągowo
zawodowe Nidzica
zawodowe Nowe Miasto Lubawskie
zawodowe Olecko
zawodowe Olsztyn
zawodowe Olsztynek
zawodowe Orneta
zawodowe Ostróda
zawodowe Pasłęk
zawodowe Pieniężno
zawodowe Pisz
zawodowe Reszel
zawodowe Rozogi
zawodowe Ruciane-Nida
zawodowe Rybno
zawodowe Smolajny
zawodowe Susz
zawodowe Szczytno
zawodowe Szymanowo
zawodowe Węgorzewo
zawodowe Żardeniki
OLSZTYN
Bio Cosmetics Studio (ul. Przemysłowa 8)
Futura - Nowoczesne Szkoły dla Dorosłych (Al. Piłsudskiego 10/14 (DH DUKAT – II p.))
Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA (ul. Jeziołowicza 2)
Policealne Studium Zawodowe "Fama" (ul. Jagiellońska 41)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących w Olsztynie (ul. Grzegorzewskiej 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Piłsudskiego 42)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Żołnierska 15)
Zespół Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących (ul. Kołobrzeska 29)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych (ul. Paderewskiego 10/12)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Bałtycka 37)
Zespół Szkół Elektronicznych
i Telekomunikacyjnych (ul. Bałtycka 37 A)

Zespół Szkół Gastronomiczno - Spożywczych (ul. Żołnierska 49)
Zespół Szkół Mechaniczno-Energetycznych (Al. J. Piłsudskiego 61)
Zespół Szkół Samochodowych (Al. Wojska Polskiego 17)
BARTOSZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Limanowskiego 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Limanowskiego 10)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Słowackiego 1)
BIAŁA PISKA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Sienkiewicza 16)
BISKUPIEC
Zespół Szkół (ul. B. Chrobrego 13)
BRANIEWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 22E)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Wiejska 2)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Szkolna 11)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Gdańska 19)
CZACHÓWKI
Zespół Szkół Rolniczych (Czachówki 29)
DOBRE MIASTO
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Fabryczna 6)
DOBROCIN
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Dobrocin 3)
DZIAŁDOWO
Zespół Szkół nr 1 (ul. Grunwaldzka 4)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Pocztowa 6)
ELBLĄG
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Urocza 4)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Saperów 14c)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Kopernika 27)
Szkoły Policealne TEB (ul. Rycerska 2)
Zespół Szkoł dla Dorosłych (ul. Komeńskiego 39)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Bema 50)
Zespół Szkół Gospodarczych (ul. Królewiecka 128)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Saperów 14 c)
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług (ul. Obrońców Pokoju 44)
Zespół Szkół Mechanicznych (ul. Komeńskiego 39)
Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych (ul. Rycerska 2)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Grottgera 71)
Zespół Szkół Turystyczno-Hotelarskich (ul. Saperów 14b)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (ul. Zamkowa 16A)
EŁK
Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Matejki 1)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Armii Krajowej 43)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Grajewska 16a)
Szkoły "Uniwersus" (ul. Wojska Polskiego 28)
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych (ul. Armii Krajowej 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. 11 Listopada 24)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Sikorskiego 7)
Zespół Szkół Nr 3 (ul. Koszykowa 1)
Zespół Szkół Nr 5 (ul. Sikorskiego 5)
Zespół Szkół Nr 6 (ul. M. Kajki 4)
GIŻYCKO
Centrum Edukacyjne "EDUKACJA" (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia Ustawicznego, Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Giżycku (ul. Smętka 5)
Centrum Szkoleniowe "Edukacja" (ul. Mickiewicza 47)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Giżycku (ul. Kopernika 5)
Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy (ul. Dąbrowskiego 15)
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego (Aleja 1-go Maja 30)
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy (ul. Białostocka 3)
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych (ul. Mickiewicza 27)
Zespół Szkół Kształtowania Środowiska
i Agrobiznesu (ul. I Dywizji im. T. Kościuszki 23)

Zespół Szkół Zawodowych (ul. 1 Dywizji im. T. Kościuszki 16)
GOŁDAP
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych (ul. Wojska Polskiego 18)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Jaćwieska 14)
GÓROWO IŁAWECKIE
Zespół Szkół (ul. Wyszyńskiego 1)
GRÓDKI
Zespół Szkół w Gródkach (Gródki 30)
IŁAWA
Centrum Edukacji ZDZ w Iławie (ul. Grunwaldzka 13)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Iławie (ul. 1 Maja 14)
Powiatowe Centrum Kształcenia Praktycznego w Iławie (ul. 1 Maja 8a)
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie (ul. Kościuszki 23 a)
Zespół Szkół (ul. Kopernika 8 A)
Zespół Szkół (ul. Mierosławskiego 10)
IŁOWO-OSADA
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Leśna 10a)
JAGARZEWO
Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących (Jagarzewo 54)
JEZIORANY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Mickiewicza 11)
KAROLEWO
Centrum Kształcenia Praktycznego (Karolewo 13a)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (Karolewo)
KĘTRZYN
Powiatowe Centrum Edukacyjne (ul. Poznańska 21)
Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie (ul. Poznańska 21)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kętrzynie im. św. Jana Pawła II (ul. Klonowa 2B)
Zespół Szkół (ul. Wojska Polskiego 12)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Spożywczych (ul. Pocztowa 9)
KISIELICE
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Daszyńskiego 12)
KRUZY
Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno - Wychowawczy (Kruzy 18)
LIDZBARK
Zespół Szkół (ul. Przemysłowa 1)
LIDZBARK WARMIŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Szkolna 3)
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych (ul. J. Wierzbickiego 3A)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Orła Białego 5)
LUBAWA
Zespół Szkół (ul. Gdańska 25)
ŁUPKI
Ośrodek Szkolno -Wychowawczy (Łupki 15)
MALINOWO
Zespół Szkół (Malinowo 10)
MIŁAKOWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Miłakowie (ul. Olsztyńska 9a)
MORĄG
Placówka Kształcenia Zawodowego (ul. Dworcowa 7)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Kujawska 1)
MRĄGOWO
Zespół Szkół nr 2 (ul. Mrongowiusza 13b)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Olsztyńska 16)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Mrongowiusza 13C)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Mrongowiusza 65)
NIDZICA
Centrum Edukacji w Nidzicy (ul. Karola Barke 2)
Centrum Kształcenia Praktycznego w Nidzicy (ul. Wyborska 10)
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (ul. Wyborska 12a)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego - UNIWERSUS (ul. Żeromskiego 4A/2)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Wyborska 12)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Jagiełły 3)
NOWE MIASTO LUBAWSKIE
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Grunwaldzka 9)
OLECKO
Centrum Edukacji i Rozwoju Zawodowego (ul. Gołdapska 23)
Centrum Edukacji Specjalnej przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku (ul. Armii Krajowej 26)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Głuchych (ul. Słowiańska 2)
Szkoły i Ośrodek Kształcenia Zawodowego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Olecku (ul. Armii Krajowej 22a)
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. Gołdapska 29)
Zespół Szkół Technicznych (Plac Zamkowy 2)
OLSZTYNEK
Zespół Szkół (ul. Zamkowa 6)
ORNETA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. 1 Maja 28)
Zespół Szkół Zawodowych CKU (ul. 1 Maja 20)
OSTRÓDA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 14)
Zespół Szkół Rolniczych (ul. Czarnieckiego 69)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Sportowa 1)
Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica i Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostródzie (ul. Kardynała Wyszyńskiego 2)
PASŁĘK
Zespół Szkół (ul. Zwycięstwa 28)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych (Al. Wojska Polskiego 36)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Boh. Westerplatte 20)
PIENIĘŻNO
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych (ul. Szkolna 11)
PISZ
Zespół Szkół Zawodowych z Biblioteką Pedagogiczną (ul. Gizewiusza 3)
RESZEL
Zespół Szkół Rolniczych i Ogólnokształcących (ul. Łukasińskiego 3)
ROZOGI
Zespół Szkół (ul. 24-go Stycznia 13)
RUCIANE-NIDA
Zespół Szkół Leśnych (ul. Polna 2)
RYBNO
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Długa 17)
SMOLAJNY
Zespół Szkół Rolniczych (Smolajny)
SUSZ
Zespół Szkół (ul. Wiejska 1)
SZCZYTNO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Janusza Korczaka 4)
Szkoły Ponadgimnazjalne dla Dorosłych (ul. Konopnicka 24/1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 10)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Polska 18)
SZYMANOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Szymanowo 2)
WĘGORZEWO
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zamkowa 34)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Teatralna 5)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Szpitalna 9)
ŻARDENIKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Żardeniki 34)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie