Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

KURSY, SZKOLENIA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
kursy, szkolenia Augustów
kursy, szkolenia Baniocha
kursy, szkolenia Białobrzegi
kursy, szkolenia Błonie
kursy, szkolenia Brok
kursy, szkolenia Bronisze
kursy, szkolenia Budziska
kursy, szkolenia Chojnów
kursy, szkolenia Chwałowice
kursy, szkolenia Chyliczki
kursy, szkolenia Ciechanów
kursy, szkolenia Cisie
kursy, szkolenia Czerwin
kursy, szkolenia Czerwińsk nad Wisłą
kursy, szkolenia Garbatka-Letnisko
kursy, szkolenia Garwolin
kursy, szkolenia Gąbin
kursy, szkolenia Giżyce
kursy, szkolenia Głosków
kursy, szkolenia Golądkowo
kursy, szkolenia Gołków
kursy, szkolenia Gołotczyzna
kursy, szkolenia Gostynin
kursy, szkolenia Góra Kalwaria
kursy, szkolenia Grodzisk Mazowiecki
kursy, szkolenia Grójec
kursy, szkolenia Halinów
kursy, szkolenia Hipolitów
kursy, szkolenia Jabłonna
kursy, szkolenia Jabłonna koło Warszawy
kursy, szkolenia Jachranka
kursy, szkolenia Józefosław
kursy, szkolenia Józefów
kursy, szkolenia Kamionka
kursy, szkolenia Kanie
kursy, szkolenia Kańczuga
kursy, szkolenia Kobyłka
kursy, szkolenia Konstancin-Jeziorna
kursy, szkolenia Kozienice
kursy, szkolenia Książenice
kursy, szkolenia Latowicz
kursy, szkolenia Legionowo
kursy, szkolenia Lesznowola
kursy, szkolenia Lipków
kursy, szkolenia Lipsko
kursy, szkolenia Łomianki
kursy, szkolenia Łomianki Dolne
kursy, szkolenia Łosice
kursy, szkolenia Łódż
kursy, szkolenia Maków Mazowiecki
kursy, szkolenia Marki
kursy, szkolenia Michalczew
kursy, szkolenia Michałowice
kursy, szkolenia Mielec - Lotnisko
kursy, szkolenia Międzyborów
kursy, szkolenia Milanówek
kursy, szkolenia Mińsk Mazowiecki
kursy, szkolenia Mława
kursy, szkolenia Mysiadło
kursy, szkolenia Nadarzyn
kursy, szkolenia Nieporęt
kursy, szkolenia Nowa Wieś
kursy, szkolenia Nowa Wola
kursy, szkolenia Nowe Miasto
kursy, szkolenia Nowy Dwór Mazowiecki
kursy, szkolenia Okuniew
kursy, szkolenia Ostrołęka
kursy, szkolenia Ostrów Mazowiecka
kursy, szkolenia Otwock
kursy, szkolenia Ożarów Mazowiecki
kursy, szkolenia Piaseczno
kursy, szkolenia Piastów
kursy, szkolenia Pionki
kursy, szkolenia Płock
kursy, szkolenia Płońsk
kursy, szkolenia Podkowa Leśna
kursy, szkolenia Prószków
kursy, szkolenia Pruszków
kursy, szkolenia Pułtusk
kursy, szkolenia Radom
kursy, szkolenia Radzymin
kursy, szkolenia Różan
kursy, szkolenia Serock
kursy, szkolenia Siedlce
kursy, szkolenia Sierpc
kursy, szkolenia Skarżysko-Kamienna
kursy, szkolenia Słupno
kursy, szkolenia Sochaczew
kursy, szkolenia Sokołów Podlaski
kursy, szkolenia Solec nad Wisłą
kursy, szkolenia Stanisławów Drugi
kursy, szkolenia Stare Babice
kursy, szkolenia Sterdyń
kursy, szkolenia Szydłowiec
kursy, szkolenia Tłuszcz
kursy, szkolenia Warka
kursy, szkolenia Warszawa
kursy, szkolenia Warszawa
kursy, szkolenia Warszawa
kursy, szkolenia Węgrów
kursy, szkolenia Wołomin
kursy, szkolenia Wyszków
kursy, szkolenia Ząbki
kursy, szkolenia Zielonka
kursy, szkolenia Złotopolice
kursy, szkolenia Zwoleń
kursy, szkolenia Żuromin
kursy, szkolenia Żyrardów
WARSZAWA
"AKADEMIA ZDROWIA" (ul. Leszno 21)
"Profesja" Centrum Kształcenia Kadr (ul.Zgoda 3/1b)
2Foster Company - Szkolenia (ul. Czerwonych Maków 3/3)
A-Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne - Centrum Wspierania Rozwoju (ul. Leżajska 1)
AB-OVO Edukacja dla Przyszłości (ul. Krasiczyńska 9 m 28)
ABC Data Centrum Edukacyjne (ul. Daniszewska 14)
Abplanalp Consulting (ul. Kostrzyńska 36)
ACC Training & Consulting Group (ul. Szachowa 1)
Achieve Global Learning Systems Polska (ul. Kolektorska 15 lok. 3)
Acus Consulting (ul. Paca 37)
AD&ED Szkolenia (ul. Jagiellońska 71)
Adam Rak RIDOS (ul. Redutowa 25 lok.36)
Addico - J.Górska i E.Szumlak (ul. Bema 57 A)
ADRIATIC (Al. Wilanowska 9A)
Advantage (ul. Hery 11 /90)
Advisory Group Test Human Resources (al. Jana Pawła II 27)
AGAT (ul. Surowieckiego 12a/37)
AGAT BHP - Szkolenia (ul. Feliksa Pancera 22/8)
Agencja Centrum Kształcenia i Doskonalenia Sp. z o.o. (ul. Paca 37/99)
Agencja Rozwoju Kadr (ul. Botewa 4C lok. 117)
Akademia Asystentek i Sekretarek (ul. Leszno 8 lok. 44)
Akademia Barmańska Flair Factory (ul. Solec 18/20)
Akademia Biznesu (ul. Suwalska 3/5)
Akademia Biznesu MDDP (ul. Domaniewska 39 A)
Akademia Biznesu Sp. z o.o. (ul. Tagore`a 3)
Akademia Dobrego Życia (ul. Międzynarodowa 58)
Akademia Efektywnej Komunikacji (ul. Smulikowskiego 4)
Akademia Eurokadry (ul. Jagiellońska 76)
Akademia Europejska przy Uczelni Łazarskiego (ul. Świeradowska 43)
Akademia FlamencoArte (ul. Śliska 3 lok. 190)
Akademia Komeńskiego - Ośrodek Ustawicznej Edukacji Nauczycieli i Rodziców (ul. Flory 1/8)
Akademia Kultury Informacyjnej (ul. Jagiellońska 78)
Akademia Linuksa (ul. Jasna 14/16A)
Akademia Marketingu ATRIUM Szkolenia marketingowe i biznesowe (al. Jana Pawła II 27)
Akademia Nowy Horyzont (ul. Wąwozowa 6/166)
Akademia Odżywiania dla Zdrowia "Pięć Smaków" (ul. Grzybowska 5)
Akademia Rozwoju Twórczego - SKY (ul. Dymińska 6A /28)
Akademia Rozwoju Zawodowego "Medica" (ul. Piękna 24/26)
Akademia Stylu i Urody (ul. Międzynarodowa 68)
Akademia Szkolenia Florystyczego (ul. Krakowska 285)
Akademia Sztuk Artystycznych Beauty - Box (ul. Rudzka 28 lok. 29)
Akademia Tańca Étoile (ul. Świętojerska 5/7)
Akademia tortownia.pl (ul. Tarnogórska 16)
Akademia Transportu i Techniki Jazdy (ul. Górczewska 224 lokal 23)
Akademia TROP (ul. Pożaryskiego 69)
Akademia Urody Elite (ul. Myśliborska 98c /2)
Akademia Uwodzenia (ul. Wilcza 33)
Akademia WWW Sp. z o.o. (ul. Kopernika 30 p. 623)
Akademia Żeglarska (ul. Słodowiec 3/25)
Akademie Prentki (ul. Felińskiego 15)
Alfa DJs Academy - Club Stereo (ul. Nowy Świat 21)
ALFA Professional Trainings (ul. Elektoralna 26/139)
Almado - szkolenia komputerowe (ul. Saska 9C)
Altkom Akademia (ul. Chłodna 51)
ANS PR Consulting (Kwatery Głównej 4 )
Anzab Consulting - Anna Zaborowska (ul. Sobieskiego 99 /7)
AP Edukacja (ul. Zgoda 3/1b)
APEXnet (Aleje Jerozolimskie 181)
ARK Consulting (ul. Leszno 8 lok. 44)
Art Studio - Profesjonalna Szkoła Projektowania Wnętrz (ul. Broniewskiego 8a/29)
Art&Media Productions - Piotr Gembarowski (ul. Uniejowska 5 /20)
ASESOR - Ewaluacja i Rozwój (ul. Grażyny 13 /15)
Asylon - Ośrodek Psychoedukacyjny (ul. Gwiaździsta 33 /164)
Aviation Service - Stanisław Nowakowski s.j. (ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 57)
Bartlomiej-stolarczyk.pl (al. KEN 36 lok. 112 B)
BDO Sp. z o.o. (ul. Postępu 12)
Beauty Source (ul. Podhalańska 18A)
Benefactor (ul. Chełmońskiego 2/108)
Beneficium Iuris (ul. Koszykowa 59 lok. 10)
BHPoż - Ośrodek Szkolenia, Doradztwa i Usług (ul. Grzybowska 71/1)
Bit Polska Sp. z o.o. (ul. Ostrobramska 101A)
Biuro Organizacji, Doradztwa i Szkolenia (ul. Ku Wiśle 2/14)
Biuro Turystyczne KLIWER - Szkoła Żeglarstwa (ul. Na Uboczu 3)
Bizarre - Szkolenia, Consulting (ul. Żelazna 67 lok. 13)
BizTech- Konsulting SA (ul. Wolność 3A /VI p.)
BlitzTraining (ul. Macedońska 3)
Blue Education (ul. Szpitalna 1/10)
Brains at Work - Szkolenia (ul. Arctowskiego 12)
Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. - szkolenia (ul. Migdałowa 4)
Business House (al. Wilanowska 7A /32)
Business Mind Sp. z o.o. (ul. Joliot-Curie 30 /19)
Business Talents (ul. Kasprzaka 5 /23 )
BYTMET Sp. z o.o. (ul. Kredytowa 3a/114)
Call Center Training - Szkolenia (ul. Grażyny 15, lokal 316)
Cegos Polska (Al. Jana Pawła II 23)
Centralny Ośrodek Edukacji (al. Ujazdowskie 28)
Centrum Fizjoedukacji ANIMUSZ (ul. Mickiewicza 18A/3)
Centrum Aktywizacji Zawodowej ATUT (ul. Bacewiczówny 2/13)
Centrum Doradztwa i Szkolenia (ul. Krypska 37 lok. 3)
Centrum Doradztwa Personalnego (ul. Wierzbowa 9 lok. 204)
Centrum Doradztwa Personalnego "HR Vision" (ul. Erazma Ciołka 12 pok 403)
Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM (ul. Zamkowa 2/5)
Centrum Edukacji Ekspert (ul. Hoża 66/68 )
Centrum Edukacji i Biznesu (ul. Mehoffera 70d lok. 10)
Centrum Edukacji i Nauki SIGMA (ul. Inflancka 5/37)
Centrum Edukacji i Promocji Nauki "Sigma" (ul. Nowogrodzka 31)
Centrum Edukacji i Rozwoju NAMASTE (ul. Odkryta 67D/25)

Centrum Edukacji Kadr
Al. Jerozolimskie 101 lok. 8, 00-924 Warszawa
tel. (022) 826-92-40
www: http://www.cek.pl
e-mail: warszawa@cek.pl

Centrum Edukacji Kadr - w naszej szkole nie płaci się wpisowego a uczniowie otrzymują 50 % zniżki na wszystkie kursy!!! Oferujemy Państwu naukę w największej i najlepszej szkole policealnej w Polsce. Nasz marketing nigdy nie śpi, zaskakując Ciebie nowymi super-promocjami! Wybierając nas wybieracie wysoki poziom nauczania. Zapraszamy do siedziby na Al. Jerozolimskie 101 lok. 8, tel. (022) 826-92-40


Centrum Edukacji Manager (al. St. Zjednoczonych 51)
Centrum Edukacji Nowoczesnej (ul. Płochocińska 19)
Centrum Edukacji Teleinformatycznej (ul. Kwiatowa 22/40)
Centrum Edukacji Zdrowotnej (ul. Anielewicza 28/28)
Centrum Edukacyjne "Syntea" (ul. Postępu 21)
Centrum Edukacyjne Profilaktyki Problemowej Fundacji ETOH (ul. Mszczonowska 6)
Centrum Edukacyjne Promise (ul. Kryniczna 2)
Centrum Języka Francuskiego i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dobra 15)
Centrum Kształcenia Specjalistycznego Polskiej Korporacji Biznesu POLBI (Al. Jerozolimskie 44, X piętro)
Centrum Kształcenia Stylistów Paznokci i Wizażystów Peggy Sage (ul. Jana Pawła II 34)
Centrum Kształcenia Ustawicznego JPB (ul. Smolna 13 lok 505)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli "EDUCO II" (ul. Mikołaja Kopernika 32/3)
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 (ul. Stanisława Noakowskiego 6)
Centrum Kształcenia Zacisze (ul. Tużycka 2)
Centrum Mediacji Partners Polska (ul. Dobra 22/24 lok. 15)
Centrum Nauczania Języków Obcych
i Tłumaczeń "Lingua Perfecta" (ul. Myśliborska 104)

Centrum Naukowo-Techniczne A2K CeNT s.c. (ul. Opinogórska 2 lok. 69)
Centrum Nurkowania Underwater.pl (ul. Okopowa 31/94)
Centrum Nurkowe Individi Adventure Club (ul. Batorego 18)
Centrum Nurkowe SCUBA TEAM (ul. Stoczniowców 9)
Centrum Obsługi Zamówień Publicznych (ul. Tkaczy 14a)
Centrum Organizacji Szkoleń Menedżerskich COSM (ul. Wadowicka 1)
Centrum Podwyższania Kwalifikacji Nauczycieli (ul. Fizylierów 20)
Centrum Pozytywnej Edukacji (ul. Sochaczewska 31B)
Centrum Psychologiczne "Widnokrąg" (ul. Gałczyńskiego 4 lok. 201)
Centrum Rozwoju Osobistego (ul. Hoża 43/49 (róg z ul. Poznańską))
Centrum Rozwoju Therapeutic (ul. Wilcza 46)
Centrum Szkolenia Federacji ZZP PKP (ul. Stefana Jaracza 2)
Centrum Szkolenia Gazownictwa (ul. Kasprzaka 25)
Centrum Szkolenia i Doradztwa Urthona (ul. Dembowskiego 4/82)
Centrum Szkolenia i Rozwoju "Progressway" (ul. Smyczkowa 16)
Centrum Szkolenia Operatorów SIGMA (ul. Królowej Bony 46)
Centrum Szkolenia Praktycznego Księgowych "JAWPOL" (ul. Marzanny 1/22)
Centrum Szkoleniowe "Beauty Nail Professionail" (ul. Targowa 84)
Centrum Szkoleniowe "Blueberry" (ul. Kazimierza Wlk. 2)
Centrum Szkoleniowe "Lektor" (Aleja Krakowska 110/114)
Centrum Szkoleniowe "Mezoderm" (ul. Osmańczyka 22 lok.160)
Centrum Szkoleniowe "The English Cocktail" (ul. Słoneczna 44)
Centrum Szkoleniowe ABCAD (ul. Domaniewska 37)
Centrum Szkoleniowe AEC Designe (ul. Głogowska 31)
Centrum Szkoleniowe Akademia Silog (ul. Wiertnicza 149)
Centrum szkoleniowe Bartłomiej Stolarczyk (Al. Niepodległości 177)
Centrum Szkoleniowe FRR Sp. z o.o. (ul. Świeradowska 43)
Centrum Szkoleniowe Fundacji Edukacja dla Demokracji (ul. Nowolipie 9/11)
Centrum Szkoleniowe HMD Consulting (Aleja "Solidarności" 117 lok. 207)
Centrum Szkoleniowe JSystems (ul. Konwaliowa 7)
Centrum Szkoleniowe Marketing Online (ul. Sarmacka 28B/77)
Centrum Szkoleniowe Przemysłu Mięsnego "Polwita" (ul. Rogatkowa 37)
Centrum Szkoleniowe Q33 (ul. Mokotowska 4/6)
Centrum Szkoleniowe Techniki Motoryzacyjnej firmy Bosch (ul. Jutrzenki 105)
Centrum Szkoleniowo - Biznesowe Fabryka Języka (ul. Kondratowicza 4/3)
Centrum Szkoleniowo-Doradcze i Zarządzania Nieruchomościami (Al. Jerozolimskie 133 lok. 101)
Centrum Szkoleń Hada (ul. Bacha 2)
Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu (ul. Dolna 11/25)
Centrum Szkoleń i Rozwoju DramaWay (ul. Anielewicza 11/17)
Centrum Szkoleń Komputerowych DIACOM ()
Centrum Terapii i Rozwoju "OKTAWA" (ul. Leszno 8 lok. 44)
Centrum Trenerów Biznesu "Coach-Program" (ul. Kulczyńskiego 5/28)
Centrum Wiedzy Prawno - Podatkowej - Firma Szkoleniowo - Consultingowa (Ul. Świętokrzyska 20 lokal 422)
Certes Szkolenia (Wał Miedzeszyński 552C)
Cherry School (ul. Stefanika 14b lok. 10)
Cognitus - Nadzieja w Edukacji (ul. Dźwiękowa 16a)
Communication One Consulting Sp. z o.o (ul. Marynarska 11)
CS Szkolenie i Doradztwo Sp. z o.o. (ul. Minerska 16 )
CTS Customized Training Solutions (ul. Filipinki 20)
CTS Customized Training Solutions Sp z o.o. (ul. Filipinki 20)
da Vinci (ul. Piękna 68)
Dapi Consulting (ul. Kępa Tarchomińska 6E m.2)
DEKRA Solutions - szkolenia (ul. Chłodna 64)
Delta Training (ul. Kiersnowskiego 17 /6)
DJ Promotion (ul. Koszykowa 49/A)
Dobry Pies - Akademia Porozumiewania się ze Zwierzętami (ul. Twórcza 36)
Domin Szkoła Rysunku (ul. Filtrowa 63 lok.42)
Domus Italia - Szkolenia (ul. Patkowskiego 2/48)
DOOR Poland S.A. (ul. Włodarzewska 33)
Doradca - Krzysztof Chlebiński (ul. Połczyńska 21 /A)
Doradcy Public Relations - Szkolenia (ul. Andersa 1 lok. 45)
Doradztwo i Szkolenia Grupa Arstan (ul. Ostrobramska 75C lok 3.19)
Doradztwo i Szkolenia Językowe (ul. Czerwińska 26)
Dories Aria (ul. Czackiego 19, lok. 1/2)
Edu & More (ul. Marszałkowska 87 lok. 81)
Education Lounge Polska (ul. Ogorodowa 31/35)
Educoncept Instytut Edukacji i Kreatywności (ul. Mokotowska 1)
Edukacja Ciszek - Szkolenia ()
Edukacja Podatkowa (ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 28a/49)
Edukat - Centralny Ośrodek Szkoleń (ul. Fieldorfa 8 /9)
Effect Group Sp. z o.o. (ul. Erazma Ciołka 16 /219)
Effect Sp. z o.o. (ul. Mariensztat 8)
EGER Kompetencje (ul. Wiertnicza 107)
Eko Marketing - Bogdan Kępka (ul. Marszałkowska 80/164)
ELEA - Centrum Nauki Języka Francuskiego (ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 16 lokal 20)
ElitePC (ul. Szwankowskiego 7 /11)
Elle - Kurs Kroju i Szycia (ul. Estrady 142)
Emermed - Kursy Pierwszej Pomocy (ul. Kryształowa 33A)
English Bay - Szkoła Języków Obcych, Szkolenia (ul. Kleszczowa 18)
Enso Electronics (ul. Korkowa 8)
Ernst & Young Academy of Business (al. Armii Ludowej 26)
Esri Polska Sp. z o.o. (ul. Bonifraterska 17)
Eurofinance Training (ul. Chałubińskiego 8)
European Network Security Institute Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 34)
Europejska Akademia Dyplomacji (ul. Oleandrów 6)
Europejska Akademia Planowania Finansowego (ul. Słowicza 16)
Europejski Instytut Rozwoju Kadr (ul. Ryżowa 24)
Europejskie Centrum Edukacyjno - Doradcze (ul.Ciołka 13 lok. 414)
Europejskie Centrum Kształcenia Perfectum (ul. Oskara Langego 3)
Europejskie Centrum Przedsiębiorczości (ul. Kopernika 34)
Europejskie Centrum Rozwoju Kapitału Ludzkiego (ul. Bobrowiecka 9, budynek D1 (pok. 206) )
Europejskie Centrum Sportu (ul. Określona 2)
Europejskie Centrum Szkoleniowe Fenice (ul. Czarnocińska 3A)
Europrofes Sp. z o.o. (ul. Sielecka 22)
EXERTUS Sp. z o.o. (ul. Nowoberestecka 16/2b)
FAM Szkoła Makijażu i Charakteryzacji (ul. Elektoralna 13)
FCPL Sp. z o.o. (ul. Włodarzewska 33 )
Firma 2000 Sp. z o.o. (ul. Królowej Marysieńki 90)
Firma Doradczo - Szkoleniowa "PM Experts" (al. J. Ch. Szucha 8)
Firma Szkoleniowa "ASAP24" (Al. Jerozolimskie 81)
Firma Szkoleniowa "Biznes Edukator" (ul. Kiwerska 28/4)
Firma Szkoleniowa "Gemmar" (ul. Grójecka 186 lok. 510)
Firma Szkoleniowa "IMMOQEE" (ul. Karola Chodkiewicza 3 lok. U10)
Firma Szkoleniowa "Pełnia" (ul. Wolumen 18/18)
Firma Szkoleniowa "POLEXPERT" (ul. Postępu 12)
Firma Szkoleniowa "Progress" (ul. Konstruktorska 4, p. 108)
Firma Szkoleniowa "ROI Consulting" (ul. Długa 4)
Firma Szkoleniowa "Sages" (ul. Wąwozowa 11)
Firma Szkoleniowa Hensen Polska (ul. Drawska 10a/27)
Firma Szkoleniowa Stimulus Training & Consulting (ul. Erazma Ciołka 12 lok.408)
Firma Szkoleniowa Sysco Polska Sp. z o.o. (al. Komisji Edukacji Narodowej 18/5B)
Firma Szkoleniowo - Doradcza "Kontekst HR" (ul. Kubickiego 17 lokal 29)
FLOTT Doradztwo i Szkolenia (ul. Polska 15)
Fokus Public Relations (ul. Mickiewicza 32a lok.3)
FORTIMA - Edukacja Niepubliczna Placówka Oświatowa (ul. M. Konopnickiej 6)
Forum Edukacyjne Centrum Zamówień Publicznych Sp. z o.o. (ul. E. Jelinka 21)
FT Training & Software (ul. Wołoska 18)
Fundacja "Centrum Edukacji Obywatelskiej" (ul. Noakowskiego 10)
Fundacja "Promyk Słońca" (ul. Złota 61/100)
Fundacja Akademia Kompetencji Europejskich (ul. Piękna 15 lokal 43)
Fundacja Centrum Promocji Kobiet (Al. Niepodległości 76/78)
Fundacja Dzieci Niczyje - Szkolenia (ul. Katowicka 31)
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (ul. Szpitalna 6 lok. 2/5)
Fundacja Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych (ul. Żurawia 6/12)
Fundacja Mediare: Dialog - Mediacja - Prawo (ul. Elektoralna 17 lok. 17)
Fundacja Nadzieja (ul. Nowogrodzka 49)
Fundacja Nauki Języków Obcych LINGUAE MUNDI (ul. L. Krzywickiego 34)
Fundacja Obserwatorium Zarządzania (ul. Wiertnicza 141)
Fundacja Poszanowania Energii (ul. Świętokrzyska 20)
Fundacja Rozwoju (ul. Ciołka 15)
Fundacja Wszechnicy Budowlanej (ul. Mokotowska 4-6)
Furnel Travel International Sp z o.o. (ul. Kopernika 3)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Widok 5/7/9)
Future Centre Training Corporation (ul. Mariensztat 8)
Gabinet Zdrowia i Urody (ul. Świętojerska 4/10)
GB Group Polska Sp. z o.o. (ul. Nieszawska 4b)
Global Bussines Center Sp. z o.o. (ul. Chałubińskiego 8)
Global Competence (ul. Klaudyny 32/77)
Gration Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 61C /304)
GROW - coaching & consulting (ul. Gen. Zajączka 30 /6)
Grupa Doradcza- Human Power Sp. z o.o. (ul. Odkryta 46 /19)
Grupa Ekspercka - Spersonalizowane Szkolenia Biznesowe (ul. Mokotowska 1)
Grupa Mateusz Grzesiak (ul. Górczewska 124 lok. 308)
Grupa Regio- Rutkowski Bujak - Szwaczka s.j. (ul. Madalińskiego 42 /106)
HairXtend Poland Academy (ul. Wiertnicza 76)
High5 Training Group - Renata Jerzowska (ul. Maszynowa 9 /1)
HILLWAY Training & Consulting (ul. Grażyny 13/15)
Home Stagers Network Polska Sp. z o.o. (ul. Sienna 86/42)
HoReCa Management Academy - Szkolenia, Consulting (ul. Orlowska 7/60)
Human Resources International Polska - Szkolenia (Al. Jerozolimskie 99 lok.7)
Human skills (ul. Marszałkowska 84/92 lok.117)
IMPACT International - Szkolenia (ul. Koryncka 15E/2)
Imperium Szkoleniowe (ul. Piaskowa 4/U6)
Infor Training Sp. z o.o. (ul. Okopowa 58 /72)
Infovide-Matrix S.A. (ul. Gottlieba Daimlera 2)
Instytucja Szkoleniowa "Niania z klasą" (ul. Zagłoby 35 lok. 90)
Instytut Amity (ul. Zapłocie 20)
Instytut Analiz Rynku Pracy (ul. Nastrojowa 12 lok. 1)
Instytut Kosmetologii Stosowanej (ul. Podwale 17)
Instytut Kształcenia EKO-TUR (al. Promienistych 6)
Instytut Kształcenia Kosmetycznego Beauty Lux (ul. Piękna 68)
Instytut Mechaniki Precyzyjnej (ul. Duchnicka 3)
Instytut Metod Edukacji Impuls (ul. Bednarska 24)
Instytut Rachunkowości i Podatków (ul. Szpitalna 1/35-36)
Instytut Rynku Hotelarskiego (pl. Konstytucji 5/75)
Instytut Skutecznego Działania (ul. Grodkowska 8 lok. 33)
Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy (ul. Kaleńska 8)
Instytut SWAM - Polski Instytut Edukacji Audio (ul. Wrzeciono 5/113)
Integral Technologies (ul. Waliców 11)
Interpretis.EU Polska (ul. Przejazd 2/42)
Inwenta People Management Solutions (ul. Koszykowa 69 )
IP Partner (al. Stanów Zjednoczonych 34 /47)
IT Media s.c. (ul. Jagiellońska 88)
IT Szkolenia (ul. Polna 40)
J&P Moritz Consulting Group (ul. Opaczewska 43, lokal 33)
Kancelaria Pietruk s.c. Centrum Szkoleń (ul. Olszynki Grochowskiej 11/15 lok. 2)
KDK Info Sp. z o. o. (ul. Mokotowska 14, piętro IV)
Klub Nurkowy "Deep Down" (ul. Raszyńska 58/1)
Kolegium Nauczycielskie (ul. Kawęczyńska 36)

Kolejowa Policealna dla Dorosłych WCE Matel Service
teraz Kolej na Ciebie

Szkoła Policealna Dla Dorosłych WCE Matel Service
szkoła, że dasz radę...
ul. Chmielna 98, 00-801 Warszawa
tel. (22) 620-67-50
www: http://www.wce.pl e-mail:matel.service@wce.pl

WCE Matel Service - prowadzi działalność edukacyjną od 1991 roku. Przedmiotem działania placówki jest zaoczne kształcenie dorosłych, w zawodach dających szansę szybkiego znalezienia się na krajowym i europejskich rynkach pracy. Kursy kwalifikacyjne, kursy, szkolenia.


KOZLOWSKA VISAGE Professional School of Make-up & Style (ul. Bagatela 10/5)
KRA Szkolenia (ul. Jana Żiżki 10)
Kursy Komputerowe Autocad (ul. Włościańska 15 lok.24)
Kursy YUMEIHO (ul. Odolańska 18A lok. 8)
Kurt Scheller Academy Sp. z.o.o (ul. Międzynarodowa 68)
Laboratorium Psychoedukacji - Szkolenia i Doradztwo Sp. z o.o. (ul. Katowicka 18 /4)
Language Study Center (al. Jerozolimskie 33/2)
Law Consulting & Training (ul. Mickiewicza 63 p. 203 )
Lebiedź Consulting (ul. Kartograficzna 77 A/32)
Legal & Business Training Centre - Centrum Szkoleniowe Warszawa (ul. Grzybowska 3 /12)
LexisNexis Sp. z o.o. (al. Jerozolimskie181)
Live-Med - Pierwsza Pomoc & Ratownictwo Medyczne (ul. Plutonu Torpedy 35)
LMS Poland sp.z o.o. (ul. Katowicka 6B)
LOGNET Solutions Sp. z o.o. (ul. Srebrna 16)
Magazyn Sztuk (ul. Radomska 13/21)
Marketing w Praktyce Media i Szkolenia (ul. Orzycka 8/137A)
Mazowiecka Grupa Szkoleniowo-Doradcza (Al. Jerozolimskie 99/58)
Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Smocza 27)
Mazowiecki Instytut Doskonalenia Nauczycieli (Al. Komisji Edukacji Narodowej 101)
Mazowiecki Ośrodek Kształcenia Ustawicznego OŚWIATA (Al. Dwudziestolatków 3)
Mazowieckie Centrum Doskonalenia Nauczycieli "Oświata" (ul. Dwudziestolatków 3)
Mazowieckie Centrum Edukacji Promocji i Doradztwa, Rzemiosła i Przedsiębiorczości (ul. Chmielna 98)
Mazowieckie Centrum Szkoleń (ul. Czerska 14)
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (ul. Świętojerska 9)
McHayes&StewardGroup (ul. Zielona 30)
MEDIAR Konsultacje i Szkolenia dla Biznesu (ul. Osmańczyka 14/21)
Medsport Equipment - Szkolenia Elektryczne (ul. Obozowa 61)
Medyczne Studium Zawodowe (ul. Kasprzaka 49)
Mentor & Coach (ul. Akwarelowa 30)
MGG Conferences Sp. z o. o. (ul. Langiewicza 17 lok. 2)
Midwest ITS Education Sp. z o.o. (ul. Zeusa 81)
Miedzykulturowe Centrum Adaptacji Zawodowej (MCAZ) (ul. Ogrodowa 28/30)
WARSZAWA
Międzynarodowe Studium Refleksoterapii (ul. Puławska 257 m.109)
Międzynarodowe Studium Zawodowe Dziewulskich (Al. Niepodległości 118 lok. 90)
Modelrania Kompetencji (ul. Kłopotowskiego 11/219)
Most Wanted Training Institute (ul. Rogalińska 1/48)
Mubu Kursy (ul. Władysława Hańczy 14)
Myjak Atelier (Al. Niepodległości 118/90 III p.)
N.F.P. Andrzej Klogie (ul. Stawki 4 /A )
Na Rzecz Jakości - Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Dobrowoja 17/7)
New Designer Sp. z o.o. (ul. Pruszkowska 19 /21)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli - Polskie Centrum Edukacji (ul. Jaworzyńska 8 lokal nr 2)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Prymus" (ul. al. Jana Pawła II 27)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli "Socrates" (ul.Korzona 111/27)
Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Edukator (ul. Madalińskiego 97/99)
Niepubliczna Placówka Edukacji Nauczycieli i Wychowawców (ul. Kaliska 1/20)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia "Kursant Eureka" (ul. Tarczyńska 1)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "PEDAGOG" (ul. Tarnowiecka 4)
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy PK OMEP (ul. Czerniakowska 128)
NIRAS International - Polska (ul. Waliców 11)
No Limit Studio (ul. Św. Wincentego 126 A /28)
NOVA Centrum Edukacyjne (ul. Widok 8)
Ogólnopolska Szkoła Informatyczna "CompuTrain S.A." (ul. Witwickiego 3 /41)
Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES (Al. Jerozolimskie 6)
Ogólnopolskie Centrum Edukacji Samorządu i Administracji (ul. Chałubińskiego 8)
OMEC Sp. z o.o. (ul. Zeusa 41)
OMEDIQ (ul. Wyszogrodzka 8/178)
Onlex BB (Al. gen. Chruściela "Montera" 37/39 m. 19)
Open Source Education Center (ul. Zeusa 41 )
OSI Edukacja (ul. Witwickiego 3/41)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli STO (ul. Podwale 5)
Ośrodek Kształcenia Almat (ul. Góralska 3/108 )
Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego "Aspekt" (ul. Jana Pawła 69)
Ośrodek Dokształcania Zawodowego "GREEN WEST" (Plac Czerwca 1976 nr 2/ 23)
Ośrodek Doskonalenia Kadry Kierowniczej Oświaty VULCAN (ul. Michała Kajki 74)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Angliści" (ul. Sosabowskiego 7/28)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego "Akademia Umiejętności" (ul. Ligonia 20)
Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów (ul. Raszyńska 8/10)
Ośrodek Szkolenia Ekonomicznego SALDO (ul. Wiktorska 83/87)
Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego WSI "Warszawska" (ul. Nocznickiego 29)
Ośrodek Szkolenia Lotniczego Silvair (al. Komisji Edukacji Narodowej 93/B3)
Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn (ul. Racjonalizacji 6/8)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego "ABC - Szkolenia" (ul. Modlińska 6)
Ośrodek Szkoleniowy "Energomontaż-Północ" (ul. Chełmżyńska 194)
Ośrodek Szkoleniowy "Legion" (ul. Kartograficzna 86/22)
Ośrodek Szkoleniowy LIWAX (ul. Bielawska 3)
Ośrodek Szkoleniowy Polskiej Izby Systemów Alarmowych (ul. Próżna 12a)
Ośrodek Szkoleń dla Nauczycieli MEJ (ul. Inflancka 19/71)
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. Nr 4 (ul. Wiktorska 73)
People of Progress (ul. Askenazego 7/35)
Perfect Krzywosz S.J. (ul. E. Plater 47 lok. 13)
PERSONA - Dorota Bielińska (ul. Grochowska 341 /220)
Placówka Szkoleniowa "Diamond Education" (ul. Ratuszowa 11/309)
Policealne Studium Edukacji ELITA (al. St. Zjednoczonych 51)
Policealne Studium Rysunku i Ilustracji LABIRYNT (ul. L. Narbutta 65/71)
Polish4You! - Polski dla obcokrajowców (Al. Wilanowska 364B)
Polska Akademia Rachunkowości (ul. Świętokrzyska 36 lok. 61)
Polski Instytut Kształcenia (ul. Św. Hieronima 4/19)
Polskie Centrum Masażu ORANUI (ul. Homera 13)
Polsko - Amerykańskie Centrum Szkoleń Budowlanych Sp. z o.o. (ul. Nasielska 50)
Pracownia Doskonalenia Zawodowego DES (ul. Grażyny 13/15 lok. 221)
Pracownia Gier Szkoleniowych Sp. z o.o. (ul. Noakowskiego 10/30)
Pracownia MŁYNÓW - doradztwo zawodowe i szkolenia (ul. Zawiszy 6 /111)
Pracownia Rozwoju Zdolności Poznawczych Mem (ul. Filtrowa 64 lok 15)
Pro Semper Sp. z o .o. (ul. Słowackiego 27/33, lok.90)
Proconsulting (ul. Kazachska 1 lok. 30)
Prodialog - Grupa Szkoleniowo - Doradcza (ul. Grochowska 267 lok. 11)
Profesja Consulting - Katarzyna Korpolewska (ul. Genewska 29)
Professional Business Law Medicine (ul. Olesińska 21)
Progress Project sp. z o. o. (ul. Popularna 14)
ProITAT - Outsourcing IT (ul. Skierniewicka 15 /21)
Projekt Synergia (ul. Popiełuszki 13)
Prywatna Policealna Szkoła Fryzjersko-Kosmetyczna "Awangarda" (ul. Puławska 14)
Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Psychologiczne Szkolenia dla Kierowców i Instruktorów Nauki Jazdy (ul. Człuchowska 98)
Pylon S.C. (ul. Włoska 2 /2)
Q-PC Sp. z o.o. (ul. Marynarska 21)
QBEK STUDIO Jakub Cegielski (ul. Konstruktorska 9)
REAGO TRAINING Sp. z o.o. (ul. Wróbla 57)
Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia (al. Niepodległości 147)
Resonance (ul. Owczarska 11)
Royal Software Consulting - Szkolenia (ul. Erazma Ciołka 10)
Selectours ()
Sensinspiracji s.c. - Grupa Szkoleniowo - Coachingowa (ul. Rembielińska 20/82)
SLG International Training Center Sp. z o.o. (ul. Żurawia 47/49)
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna "Centrum" (ul. Światowida 47, lok. 69)
Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna "TOP" (ul. Raszyńska 8/10)
Sprachcaffe Polska (ul. Hanki Czaki 2/62)
Stalgast Sp. z o.o. (ul. Staniewicka 5)
Stow. Praktyków Dramy STOP-KLATKA i Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli STOP-KLATKA (ul. Strzelecka 3/12)
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom (ul. Kłopotowskiego 6 lok. 61)
Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom (ul. Diamentowa 1 m 7)
StrictWise Sp. z o.o. (al. Jana Pawła II 61 /214)
STS s.c. (ul. Grójecka 186/617)
Studio Forma (Al.Jerozolimskie 65/79 lo. 225)
Studio Rysunku i Malarstwa "Lineare" (ul. Długa 42 m.6)
Studio Sztuki - Policealne Studium Zawodowe Plastyczne (Pl. Inwalidów 10)
Studio Sztuki Tańca "ABAKURS" (ul. Słomińskiego 1 lok. 19)
Studio Tańca "Free Art Fusion" (ul. Miedziana 11)
Studium Fotografii ZPAF (Plac Zamkowy 8)
Studium Krawieckie "Officyna" (ul. Berezyńska 3 lok. 1)
Success Insights Polska (ul. Domaniewska 47/10)
Sulmar - Szkolenia Crystal Reports (ul. Ciołka 16 lok. 419)
Sympozjum (ul. Lwowska 2a /47)
Szkolenia - Creatio Consulting (ul. Bohaterów Warszawy 26/58)
Szkolenia "Accen" (ul. Dyliżansowa 16)
Szkolenia "Bona Fide" (ul. Pełczyńskiego 28C/23)
Szkolenia "Emergency Group" (ul. Kazimierzowska 70/18)
Szkolenia "EXPECTUS" (ul. Złota 61)
Szkolenia "Feuer" (ul. Targowa 63/31)
Szkolenia "Javatech" (ul. Olesińska 21)
Szkolenia "LDK Investments" (ul. Garwolińska 18/110)
Szkolenia "Medu" (ul. Smolna 40/323)
Szkolenia "NobleProg" (ul. Złota 3 /11)
Szkolenia Biznesowe "In Persona" (ul. Kondratowicza 18 lok. 178)
Szkolenia CADvantage (ul. Dzieci Warszawy 48)
Szkolenia ECORYS Polska (ul. Łucka 2/4/6)
Szkolenia Energetyczne "Elektro - Energetyka" (ul. Ruty 3)
Szkolenia i Doradztwo "W Harmonii" (ul. Nowy Świat 49/208)
Szkolenia i Konferencje "Miłe Szkolenia" (ul. Cienista 20 lok 1)
Szkolenia i seminaria CadSoft (ul. Bema 60)
Szkolenia Komputerowe Itmega (ul. Dąbrowskiej 7/25)
Szkolenia Mediowe - OMD School (ul. Ibisa 14)
Szkolenia PositivePro (ul. Świętojerska 5/7)
Szkolenia Up People (ul. Białobrzeska 10)
Szkolenie i Doskonalenie Kadr Technicznych (ul. Miklaszewskiego 6/48)
Szkoła Administracji Samorządowej S.A. (ul. Uprawna 3)
Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich (ul. Bartycka 18)
Szkoła Alpinizmu "W Pionie" (ul. Nowowiejska 37B)
Szkoła Bezpiecznej Jazdy "Auto Kurs" (ul. Leszno 22 lok.17)
Szkoła Coachów i Trenerów (ul. Alternatywy 7/17)
Szkoła Główna Biznesu (ul. Felińskiego 15)
Szkoła Handlowa (ul. Żuławskiego 4/6)
Szkoła Mistrzów Reklamy przy Akademii Leona Koźmińskiego (ul. Waryńskiego 12)
Szkoła Pływania Andrzeja Piechocińskiego (ul. Inflancka 8 )
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Monika Makowska-Wasowska
tel. 0-604-702-102)

Szkoła Tai Chi i Kung Fu Aleksander Wiatr (ul. Madalińskiego 22)
Szkoła Tańca "FEN" (pl. Zbawiciela 2 lok.31)
Szkoła Tańca RIVIERA (al. KEN 81, 02-382 Warszawa
ul. Waryńskiego 12)

Szkoła Żeglarstwa "Trawers" (ul. Żeglugi Wiślanej 16a/43)
Tempo Training & Consulting (ul. Wiejska 17/5)
Tenis Nauka Doskonalenie (ul. Kazubów 14)
Textem (ul. Czerniakowska 30 /60)
The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy - IARAMT Poland (ul. Sternicza 57)
The Quality of Life - Profesjonalne doradztwo i szkolenia (Aleje Jerozolimskie 65/79)
THEBRAIN (ul. Stefana Jaracza 10/22)
Unitedsky - Szkolenia Lotnicze (ul. Księżycowa 3)
Usługi Medialno - Wydawnicze MP (ul. Słomińskiego 5, lok. 167)
VERSUS Centrum Organizacji Szkoleń (ul. Raabego 13/5)
Verto - Rekrutacje, Doradztwo, Szkolenia (ul. Nowogrodzka 31)
Vinci - Szkoła Twórczej Nauki (ul. Na Uboczu 9/23)
Warszawska Grupa Doradców Public Relations (ul. Dickensa 31a/25)
Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza (ul. Hoża 35/20)
Warszawska Szkoła Filmowa (ul. Generała Zajączka 7)
Way2Learn sp. z o.o. (ul. Palestyńska 8/33)
Web Szkolenia (Al. Jerozolimskie 44)
Wigam Sp. z o.o. (ul. Bazyliańska 1)
WMS the Warsaw Mixdown Suite (ul. Karolkowa 28)
Wojewódzka stacja pogotowia ratunkowego i transportu sanitarnego Meditrans w Warszawie (ul. Poznańska 22)
Wytwórnia Antidotum (ul. Orężna 39)
Wyższa Szkoła Artystyczna (ul. Siennicka 6a)
Yes-Consensus sp. z o.o. (ul. Cegłowska 24)
Zatoka Dobrych Szkoleń (ul. Głębocka 54G /8)
Zawrat - Szkoła Pierwszej Pomocy (ul. Okopowa 22/25)
Zespół Kształcenia Dorosłych (ul. Gen. Zajączka 7)
Zoozanko – Biuro Języków (ul. Skrzetuskiego 2 lok.1)
Bemowo - Centrum Dobrej Techniki Jazdy (ul. Gorczewska 253 D, lok. 6)
Bemowo - Europejska Szkoła Stylizacji SELECT (Al. Krakowska 220)
Bemowo - Info-Class Sp. z o. o. (ul. Kruszyńska 21)
Bemowo - Kursy Instruktorskie - Polska Akademia Sportu (ul. Andriollego 1)
Bemowo - SCIENTIA Ośrodek Doskonalenia i Rozwoju Inicjatyw Twórczych dla Nauczycieli (ul. Arki Bożka 8/11)
Bemowo - Warszawskie Centrum Nurkowe Dive Club (ul.Rotundy 4 )
Bemowo - Zespół Pedagogów DEZYDERIA (ul. Secemińska 17/27)
Białołęka - Akademia Transportu i Przedsiębiorczości Sp. z o.o. (ul. Annopol 4 B pok. 140)
Białołęka - Centrum Edukacji Nowoczesnej (ul. Czarnocińska 31)
Białołęka - Ośrodek Szkolenia Kierowców i Instruktorów BARTEK (ul. Odlewnicza 7)
Białołęka - Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie (ul. Odlewnicza 8)
Bielany - CB Electronics (ul. Przybyszewskiego 43)
Bielany - Centrum Edukacji Kadr Kultury Fizycznej "ProActiv" (ul. Conrada 6)
Bielany - Centrum Efektywności (ul. Kochanowskiego 46/29)
Bielany - Europejskie Centrum Doskonalenia Kadr (ul. Barcicka 15)
Bielany - Niepubliczna Placówka Edukacji PEN (ul. Heroldów 21J m 10)
Bielany - Prywatna Szkoła Języków Obcych Zbigniewa Jeziorskiego (ul. Żeromskiego 81)
Bielany - Prywatne Szkoły "HERMES" (ul. J. Kochanowskiego 1)
Bielany - TOP ARH s.c (ul. Lektykarska 29/9 )
Bielany - UNIPO P.H.U. - Baza Nurkowa HEL (ul. Bogusławskiego 14 m. 11)
Centrum - ART HOUSE s.c. Szkoła Stylizacji Paznokci (ul. Grzybowska 2/1)
Józefów - Golf-Swing Józefów Szkoła Golfa (ul. Telimeny 1)
Mokotów - ABC Data Centrum Edukacyjne (ul. Domaniewska 39a)
Mokotów - Akademia Reklamy (ul. Kazimierzowska 60)
Mokotów - Akademia Wizażu "Good Look" (ul. Puławska 87/89 lok.23)
Mokotów - APSLEY TAT (ul. Bukowińska 26c/89)
Mokotów - Art&Decor Placówka Oświatowa (Al. Niepodległości 177)
Mokotów - Arthya Learning Solutions (ul. Przy Agorze 10 lok. 47)
Mokotów - Centrum Edukacji Stacjonarnej-Stanex - Poż (ul. Postępu 12)
Mokotów - Centrum Wspomagania Rozwoju Osobowości (ul. Woronicza 15/100)
Mokotów - Demos Polska Sp. z o.o. (ul. Modra 96)
Mokotów - Grupa GROM Sp. z o.o. (Al. Gen. A. Chruściela 103 blok 56 )
Mokotów - Grupa Training & Consulting (ul. Rzymska 22/1)
Mokotów - IMPULS Szkolenia dla Biznesu (ul. Puławska 158)
Mokotów - International Costume & Fashion Design School - Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania (ul. Świeradowska 43, wejście F, p. 8 (budynek Szkoły Łazarskiego))
Mokotów - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Stanex Poż (ul. Postępu 12)
Mokotów - Ośrodek Szkolenia LIWAX (ul. Bielawska 3)
Mokotów - Progress Group (ul. Raabego 1 lok. 18)
Mokotów - Studio Flamenco (ul. Zakrzewska 24)
Mokotów - Studio Kształcenia Plastycznego "Galeria 34" (ul. Zakrzewska 24)
Mokotów - Szkoła Języka Niemieckiego Katarina (ul. Batorego 39)
Mokotów - Szkoła Języka Rosyjskiego Katiusza (ul. Batorego 39)
Mokotów - Szkoła Języków Obcych "Campus" (ul. Puławska 49/9)
Mokotów - Zespół Szkół
Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 (ul. Krasnołęcka 3)

Mokotów - Zespół Szkół Nr 39 (ul. Bełska 1/3)
Ochota - Biuro Formacji Tańca Nowoczesnego (ul. Kasprzaka 24a)
Ochota - Centrum Kształcenia Psychologicznego Progenja (Baśniowa 3)
Ochota - Egurrola Dance Studio (ul. Żwirki i Wigury 99A)
Ochota - Ośrodek Doskonalenia Instruktorów Edukacji Ekologicznej (ul. Żwirki i Wigury 93)
Ochota - Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Spiska 1)
Ochota - Warsaw Study Centre (ul. Pandy 13/5)
Okęcie - Studio Szkoleń Prestige (Al. Krakowska 111)
Praga - ABC Sikorski (ul. Igańska 26/45)
Praga - Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 (ul. Mińska 1/5)
Praga - Instytut Psychologii Stosowanej (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga - Studio Tańca "Classic" (Al. Stanów Zjednoczonych 40)
Praga - Szesnastka (ul. Angorska 2)
Praga - Zespół Szkół Nr 37 (Al. Stanów Zjednoczonych 24)
Praga-Południe - Centrum Szkoleń - Akademia Stylu i Urody (ul. Międzynarodowa 68)
Praga-Południe - e4b Edukacja dla Biznesu Sp. z o.o. (ul. Zamoyskiego 47)
Praga-Południe - EEG INSTYTUT (ul. Londyńska 2)
Praga-Południe - European Training Center Sp. z o.o. (ul. Kordeckiego 19)
Praga-Południe - MARKA Firma Edukacyjna (ul. Kickiego 12)
Praga-Południe - Metoda Silvy Polska (ul. Biskupia 38)
Praga-Południe - Paralotniowa Szkoła Latania "Orzeł" (ul. Apteczna 4/6 m 10)
Praga-Południe - Policealna Szkoła Kosmetyczna
Szkoły Beaty Mydłowskiej (ul. Kaleńska 3)

Praga-Południe - Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP (ul. Radziłowska 5/1)
Praga-Północ - Centrum Bilardu Sportowego (ul. Jagiellońska 7)
Praga-Północ - Eurolook Europejska Akademia Wizerunku (ul. Ząbkowska 18 lokal u1)
Praga-Północ - Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Kijowska 3)
Stare Miasto - Studium Sztuk Plastycznych i Technik Wizualnych "PROARTES" (ul. Jezuicka 4)
Śródmieście - Academia de la Lengua (ul. Nowy Świat 21 A)
Śródmieście - ACT Advanced Corporate Training (ul. Wilcza 31 lok. 5)
Śródmieście - Agencja Szkolenia i Promocji Kadr (ul. Nowy Świat 52/7)
Śródmieście - Akademia Dashofera (ul. Bieżanowska 7)
Śródmieście - Akademia Fotografii (ul. Marszałkowska 3/5)
Śródmieście - AKADEMIA PODWODNA (ul. Wybrzeże Gdyńskie 2)
Śródmieście - Akademia Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ (ul. Kopernika 30)
Śródmieście - Akademia Twojego Sukcesu Zen-Pol (ul. Wiejska 13)
Śródmieście - Akademickie Centrum Egzaminacyjne (ul. Nowy Świat 54/56)
Śródmieście - Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno - Filmowych (ul. Noakowskiego 14)
Śródmieście - Artlook - Szkoła Wizażu i Stylizacji (ul. Prokuratorska 8)
Śródmieście - BEMOT Ośrodek Szkolenia Kierowców (ul. Słomińskiego 1 lok. 34)
Śródmieście - Business School (ul. Bagatela 13)
Śródmieście - Cambridge School of English & Akademia Cambridge (ul. Widok 10/1)
Śródmieście - CAPF Centrum Audio-Psycho-Fonologii "Espace" (ul. Świętokrzyska 32/102a)
Śródmieście - Centrum Edukacji Bibliotekarskiej, Informacyjnej i Dokumentacyjnej (Al. Niepodległości 213)
Śródmieście - Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia ETOS (ul. Muranowska 1)
Śródmieście - Centrum Szkoleniowe EDUKATOR Sp. z o.o. (ul. Jasna 1 pok. 406)
Śródmieście - Centrum Szkoleniowe HEROS (ul. Marszałkowska 99a/5a)
Śródmieście - Centrum Wizażu (ul. Mokotowska 27/5)
Śródmieście - CLC Context Language Center (ul. Błażeja 7)
Śródmieście - Euro Info Group Sp. z o.o. (ul. Nowy Świat 27 lok. 22)
Śródmieście - Europejska Akademia Fotografii (ul. Mokotowska 4/6)
Śródmieście - ExposeLab (ul. Ogrodowa 28/30)
Śródmieście - Feng Shui Studium Bez Granic (ul. Elektoralna 26/86)
Śródmieście - Fundacja Atelier (ul. Foksal 11)
Śródmieście - Global Training Centre Sp. z o.o. (Al. Jerozolimskie 44, VI piętro)
Śródmieście - Harcerski Klub Podwodny "WANDA" (ul. Zaruskiego 10)
Śródmieście - Instytut Doskonalenia Kadr Pedagogicznych EDUKACJA (ul. Białobrzeska 13 m.7)
Śródmieście - Instytut Kreatywności i Rozwoju Sp. z o.o. (ul. Smolna 8/26)
Śródmieście - Instytut Rozwoju Biznesu (ul. Panieńska 9)
Śródmieście - KEWIT Spółka z o.o. (ul. Belwederska 26/30)
Śródmieście - Knowledge Sp. z o. o. (ul. Długa 44/50 lok. 200)
Śródmieście - KOMPANIA Edu-Art (ul. Długa 44/50 pok. 222)
Śródmieście - KOVEX - Centrum Edukacyjne (ul. Nowogrodzka 23)
Śródmieście - L2 Language Consulting Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 8/17)
Śródmieście - Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (Wspólna 65A)
Śródmieście - Muza Wena (ul. Świętokrzyska 30/55)
Śródmieście - Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych (u. Pl. Defilad 1)
Śródmieście - Ośrodek Psychoterapeutyczno - Szkoleniowy POZA CENTRUM (Al. Ujazdowskie 16 m. 58)
Śródmieście - POINT Sp. z o.o. (ul. Przekorna 61)
Śródmieście - Pole Dance Project (ul. Zgoda 11)
Śródmieście - Policealne Studium Informatyki i Rachunkowości (ul. Sędziowska 1)
Śródmieście - PRATESI (ul. Gabriela 8 b)
Śródmieście - ProfiSchool (ul. Konopczyńskiego 4)
Śródmieście - Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (ul. Niska 5)
Śródmieście - Prywatny Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich dla Dorosłych (ul. Poznańska 6/8)
Śródmieście - Robinson Consulting (ul. Oleandrów 8 lokal 4)
Śródmieście - Salsa Factory (ul. Dzika 4)
Śródmieście - Salsa Libre S.C. (ul. Solec 38)
Śródmieście - Studio Komputerowe EDIT (Aleje Jerozolimskie 44 lok. 618)
Śródmieście - Szkoła Linuxa Euro Info Group Sp.z o.o (ul. Chałubińskiego 8)
Śródmieście - Szkoła Tańca Krzysztofa Polańskiego (ul. Wilcza 19)
Śródmieście - Szkoła Tańca Tancerze.pl (ul. Marszałkowska 3/5)
Śródmieście - Szkoła Tańca Zbyszka Wardyńskiego (ul. Polna 5)
Śródmieście - Szkoła Teresy Klingofer (Aleje Jerozolimskie 87)
Śródmieście - Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej (ul. Łazienkowska 14)
Śródmieście - Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Podwale 13)
Targówek - Audytorium Jacek Rozenek (ul. Insurekcji 10)
Targówek - Catman Polska Sp. z o.o. (ul. Warsa 8)
Targówek - Centrum Edukacyjne Edumat (ul. Żuromińska 4)
Targówek - Mówisz-Masz Nauka Języków Obcych (ul. Remiszewska 1)
Targówek - Szkoła Florystyczna Małgorzaty Niskiej (ul. Połczyńska 113)
Targówek - Szkoła Tańca DANCE4FUN (ul. Wysockiego 51)
Ursus - Centrum Szkolenia Zawodowego (ul. Plac Czerwca 1976 r. nr 7 pokój nr 51)
Ursynów - ABYSS DIVING (ul. Małej Łąki 12)
Ursynów - HR Konsultor Akademickie Centerum Szkoleniowo Doradcze (ul. Dereniowa 52/54)
Ursynów - IMPACT FACTOR CONSULTING (ul. Wąwozowa 29/5)
Ursynów - Kursar Sp. z o.o. (ul. Nowoursynowska 166 bud. 10, pok. 13)
Ursynów - RASTABALL S.C.- extreme experience (ul. Dunikowskiego 5 m 47)
Ursynów - SENSUS Centrum Edukacji (ul. Wokalna 1)
Ursynów - Szkoła Nurkowania KAJMAN Andrzej Rosa (ul. Zagłoby 35/53 )
Wawer - Centrum Szkoleniowe Lingo (ul. Izbicka 24)
Wawer - Szkoła Masaży Orientalnych (ul. Włodzicka 18b)
Wesoła - Europejskie Centrum Edukacyjne Centrus (ul. Jana Pawła 25/1)
Włochy - ABC International Sp. z o.o. - Profesjonalne Kursy Kosmetyczne (ul. Cyprysowa 8)
Włochy - Kreowanie Wizerunku (ul. Sabały 43)
Włochy - Ośrodek Osobistego Rozwoju (ul. Popularna 32a )
Włochy - Szkolenia "CTPartners" (ul. Gottlieba Daimlera 2)
Wola - B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. (ul. Echa Leśne 27C)
Wola - Centrum Kształcenia Mieczysław Jankowski (ul. Prosta 69)
Wola - Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 3 (ul. Sołtyka 8/10)
Wola - EMPRIZ Group Training & Consulting Division (ul. Chłodna 29)
Wola - M&L Sulewscy Akademia Tańca (ul. Chłodna 3)
Wola - Niepubliczna Placówka Oświatowa InfoMat (ul. Wolność 1/3)
Wola - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Top Wiedza" (ul. Chłodna 22/29)
Wola - Polskie Centrum Edukacji (ul. Żelazna 41/6)
Wola - Studio Invert (ul. Prymasa Tysiąclecia 145/149)
Wola - Studio Tańca Piaseccy (ul. Niska 18 lok. 30)
Wola - Studium Medikon (ul. Anielewicza 24/46)
Wola - Szkoła Języków Obcych "Infor" (ul. Okopowa 58/72)
Wola - Upowszechnianie Nauki-Oświata "UN-O"
Studium Języków Obcych (ul. Żelazna 41/7)

Wola - Zespół Szkół Nr 24 (ul. Księcia Janusza 45/47)
Żoliborz - Gamma Sp. J. (ul. Mysłowicka 15)
Żoliborz - LABOR - Biuro Doradztwa i Szkoleń (ul. J. Popiełuszki 8 lok. 37)
Żoliborz - Policealna Szkoła Turystyki "Triada" (ul. ks. J. Popiełuszki 5)
Żoliborz - Policealne Studium Plastyczne "Collage" (ul. Felińskiego 15)
Żoliborz - PROHEART Centrum Edukacji Pozaszkolnej (ul. Przasnyska 16 lok. 64)
Żoliborz - Tritech System Technology Sp. z o.o. (ul. Przasnyska 6a (piętro 4))
Żoliborz - Zespół Szkół Nr 28 (ul. Gen. Zajączka 7)
Żoliborz - Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 3 (ul. Włościańska 35)
AUGUSTÓW
Supreme - Centrum Edukacyjne (ul. Nowomiejska 3A)
BANIOCHA
CGS System (ul. Długa 25)
BIAŁOBRZEGI
Centrum Edukacji Zawodowej Resortu Finansów Ośrodek Zamiejscowy w Białobrzegach (ul. Wczasowa 50)
Usługi BHP i PPOŻ Sułkowski (ul. Marii Konopnickiej 4/19)
Zakład Kształcenia Ustawicznego Osób Niepełnosprawnych (ul. Kopernika 2)
BŁONIE
Centrum Promocji Edukacji (ul. Powstańców 27a)
Nauka Jazdy (ul. Sochaczewska 38)
BROK
Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok (ul. Brzostowa 28)
BRONISZE
Centrum Szkolenia Zawodowego Jungheinrich Polska Sp. z o.o. (Bronisze, ul. Świerkowa 3)
BUDZISKA
Centrum Szkoleniowe Turbo Piotr Łucak (Budziska 156c)
CHOJNÓW
Szkoła Masażu "WorkSite" (ul. Kalinowa 55)
CHWAŁOWICE
Centrum Kształcenia Ustawicznego (Chwałowice 247)
CHYLICZKI
Centrum Edukacji Felberg (ul. Wschodnia 1)
CIECHANÓW
A-Consulting - Aldona Olszewska (ul. Krasickiego 26)
A-Z Consulting - Szkolenia, Doradztwo (ul. Ks. Piotra Ściegiennego 10/51)
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Orylska 3)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kopernika 7)
Centrum Kształcenia w Ciechanowie (ul. Płońska 57a)
Centrum Szkoleń "CarMedical" (ul. Batalionów Chłopskich 13/49)
Europejskie Centrum Edukacji ENGLISH SCHOOL (Pl. Kościuszki 9a)
Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych "NOT" (ul. Powstańców Warszawskich 6)
Fundacja Gospodarcza (ul. Warszawska 10)
Fundacja Gospodarcza im. Karola Marcinkowskiego (ul. Małgorzacka 8)
Mazowiecki Ośrodek Badawczo-Innowacyjno-Szkoleniowy SPAWALNIK Sp. z o. o. (ul. Powstańców Warszawskich 6)
Ośrodek Szkoleń Barbara Dziewicka (ul. 17 Stycznia 13 pokój 39)
Szkoła Policealna Zawodowa (ul. Reymonta 2)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie (ul. Mleczarska 27)
CISIE
Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia i Dokształcania Zawodowego Allegra Famiglia - Akademia Opieki (Cisie 3)
CZERWIN
Zespół Szkół Powiatowych (ul. Piastowska 23a)
CZERWIŃSK NAD WISŁĄ
Zespół Szkół (ul. Jagiełły 24)
GARBATKA-LETNISKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Hanki Lewandowicz 4)
GARWOLIN
BiznesGrupa EMPTOR (ul. Dobra 1/7 LU)
Nauka Języków Obcych Language Club (ul. Długa 48)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "Marko" (ul. Stacyjna 59)
Poraj BHP - Szkolenia, Kursy (ul. Stacyjna 16)
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Warszawska 3)
Pracownia Psychologiczna GAYA (ul. Wiejska 57 lok. 9)
Szkoła Muzyczna I stopnia (ul. Janusza Korczaka 10)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 8 (ul. Kościuszki 6/4)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. II Armii Wojska Polskiego 20)
GĄBIN
Zespół Szkół (ul. Stanisława Staszica 1)
GIŻYCE
San Damiano Medical Center (Giżyce 12)
GŁOSKÓW
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Kornelia Bartyzel-Lisowska
tel. 692-424-477)

GOLĄDKOWO
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego (Golądkowo 41G)
GOŁKÓW
Firma Szkoleniowa SUKCES (ul . Gołkowska 128)
GOŁOTCZYZNA
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie (Gołotczyzna, ul. Ciechanowska 18b)
GOSTYNIN
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Edukator" (ul. Polna 36)
SYNERGIA - Badania Analizy Doradztwo (ul. PCK 10)
Szkoła Muzyczna I stopnia w Gostyninie (ul. J. Bema 23)
GÓRA KALWARIA
Centrum Szkolenia Mentor (ul. Kard. St. Wyszyńskiego 13)
Zespół Szkół Zawodowych (ul. Dominikańska 9E )
GRODZISK MAZOWIECKI
Al Fianco Partners S.C. (ul. Okólna 2R / 2)
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Traugutta 40C parter lokal 16)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Żyrardowska 48)
Edukacja BHP - Ośrodek Szkolenia (ul. Dworska 3)
Klub Sportowy "Agatos" (ul. Sportowa 31)
Ośrodek Edukacyjny Taurus (ul. M.C. Skłodowskiej 8/27)
Ośrodek Szkolenia "Edukacja Zawodowa" (ul. Żwirki i Wigury 6)
GRÓJEC
Centrum Edukacyjne "EduStrefa" (ul. Jana Pawła II 26)
Centrum Szkoleń i Kursów Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego (ul. Sybiraków 2/8 lok. 8)
Niepubliczne Zaoczne Szkoły dla Dorosłych (ul. Polna 17a)
Niepubliczny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Jana Katany (ul. Józefa Piłsudskiego 59 A)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Sylwia Nowak
tel. 606-392-948)

HALINÓW
PSW Concept (ul. Cicha 24)
HIPOLITÓW
Klub Jeździecki Equus Natura (Hipolitów 49)
JABŁONNA
Fabryka Motywacji (ul. Szkolna 79F /45)
Szkolenia Dla Biznesu "W Stronę Rozwoju" (ul. Grabsztyny 3/22)
Szkoła Języków Obcych "Gradiam" (ul. Modlińska 64)
JABŁONNA KOŁO WARSZAWY
Studium Ochrony Osób, Mienia i Usług Detektywistycznych "Crimen II" (ul. Pańska 1A)
JACHRANKA
Włoska Szkoła Pizzy (Jachranka, ul. Polna 16)
JÓZEFOSŁAW
Huspa Edukacja (Józefosław, Aleja Bzów 16/2)
JÓZEFÓW
Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej (ul. Nadwiślańska 213)
Firma Szkoleniowa "bezpieczna-strefa.pl" (ul. 3 Maja 98/4)
Top English School (ul. Piotra Skargi 13)
KAMIONKA
RZ Consulting (ul. Borowa 2)
KANIE
Pracownia Artystyczna "Caramel" (ul. Leśna 5)
KAŃCZUGA
Szkolenia Kisan Sp. z o.o. (ul. Piłsudskiego 21)
KOBYŁKA
Szkolenia "TZ- Consultans" (ul. Jezuicka 7 A)
KONSTANCIN-JEZIORNA
Akademia Noszenia Dzieci (ul. Sobieskiego 51 m 2)
KOZIENICE
Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Meritum (ul.Warszawska 9)
ENGLISH COLLEGE (Al. 1-go Maja 5)
KSIĄŻENICE
Szkolenia "H&R System" (Aleja Spacerowa 25)
LATOWICZ
Ośrodek Szkoleniowy "MENTOR" (Wielgolas 30)
LEGIONOWO
ABC Filmowania - Kursy, Szkolenia, Warsztaty (ul. Zakopiańska 13)
Agencja Artystyczna "Gama" (ul. Górnośląska 7)
British School (ul. Kopernika 9)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Jagiellońska 8a)
Centrum Szkolenia Barmanów (ul. Piłsudskiego 33/306)
Centrum Szkoleń CRDE Clinical Research (ul. Senatorska 6F)
Firma Szkoleniowa "Meritum" (ul. Wrzosowa 24)
GrupaONE (ul. Henryka Sienkiewicza 19)
KRH Solutions (ul. Marysieńki 3 lok. 29)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie (ul. Krasińskiego 70)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 7 (ul. Władysława Reymonta 6B)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Mobilek" (ul. Piłsudskiego 33)
Spectra - szkolenia specjalistyczne (ul. Piłsudskiego 33)
Szkolenie i Obsługa Inspektorska BHP (ul. Zegrzyńska 31/33)
Top Training (ul. Sienkiewicza 10 lok.10)
LESZNOWOLA
Dom Szkoleniowy IN PLUS (ul. Szkolna 27a)
LIPKÓW
Global Strategy Management (ul. Langiewicza 12)
LIPSKO
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Zwoleńska 14)
ŁOMIANKI
Grupa Medialna Nieruchomości (ul. Armii Krajowej 19)
ŁOMIANKI DOLNE
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne Szkolenia (ul. Szpilmana 13)
ŁOSICE
Ośrodek Szkolenia Kierowców Bogdan Księżopolski "Feniks" (ul. Rynek 28/5)
Szkolenia Zawodowe "ZM-Widlak" (ul. Narutowicza 59)
ŁÓDŻ
Biznes Partner Agnieszka Żurawska (ul. Stokowska 28X)
MAKÓW MAZOWIECKI
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Mickiewicza 39)
MARKI
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci "Szansa" (ul. Piłsudskiego 41)
Soyer - Dom Szkoleń (ul. Różana 2)
MICHALCZEW
Realizacja Szkoleń Taktycznych "Rosomak" (Michalczew 74A)
MICHAŁOWICE
1academy - szkoła języków obcych i korepetycje (ul. Raszyńska 30)
MIELEC - LOTNISKO
EADS PZL "WARSZAWA-OKĘCIE" S.A. Zakład Usług Agrolotniczych w Mielcu (Skr. Pocztowa 51)
MIĘDZYBORÓW
Europejskie Studium Psychologii Zwierząt i Wiedzy Praktycznej (ul. Partyzantów 19/A)
MILANÓWEK
IMAGINE Centrum Językowo-Szkoleniowe (ul. Królewska 61)
MIŃSK MAZOWIECKI
Akademia Nauki (ul. Kościuszki 14/17)
Centrum Edukacyjne "OMEGA" (ul. Warszawska 162)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Budowlana 4)
Firma Edukacyjno – Wydawnicza ELITMAT (Plac Jana Kilińskiego 7)
Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów (ul. Budowlana 4)
Ośrodek Szkolenia Kierowców RELAKS (ul. Kazikowskiego 2A)
Promocja Zdrowia - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Szpitalna 17a/37)
Studium Języków Obcych (ul. Mała 6)
Szkoła Bezpiecznej Jazdy "Emola" (ul. Kazikowskiego 17)
Zakład Usług Szkoleniowych BeHaPek (ul. Topolowa 9/6)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Budowlana 4)
MŁAWA
Centrum Edukacji Doradztwa i Rozwoju (ul. Franciszka Żwirki 26)
Centrum Edukacji Nowoczesnej CEN (ul. Reymonta 8)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Warszawska 25 (II piętro, p.213))
Centrum Szkoleń i Rozwoju Biznesu "Euro-Partner" (ul. Dzierzgowska 8)
Europejskie Centrum Edukacyjne "College" (ul. Powstańców Styczniowych 26)
Ogólnopolskie Centrum Techniki Jazdy (ul. Henryka Sienkiewicza 30A)
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Reymonta 4)
Pracownia Rozwoju Inkubator (ul. Stary Rynek 5)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Jacek Lorkowski
tel. kom. 502-587-885)

MYSIADŁO
BCN Polska (ul. Poprzeczna 4A)
NADARZYN
Analizy Szkolenia Konsulting - Aleksander Kisil (ul. Kalinowa 15)
Centrum Edukacyjne (ul. Wiśniowa 26)
NIEPORĘT
Firma BIMS - Szkolenia (ul. Zwycięstwa 37)
NOWA WIEŚ
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Nowa Wieś 70 A)
NOWA WOLA
Akademia Nikona (ul. Postępu 102 J-6)
NOWE MIASTO
Centrum Ksztacenia Zawodowego (ul. Tomaszowska 123/40A)
NOWY DWÓR MAZOWIECKI
Szkolenia Lotnicze Salt Aviation (ul. Generała Wiktora Thommee 1a)
OKUNIEW
Firma Szkoleniowa "Consultant" (ul. Warszawska 55)
OSTROŁĘKA
AMET Ośrodek Szkolenia Zawodowego (ul. Leszczyńskiego 4)
Centrum Edukacji "Akademia Sukcesu" (ul. Pilsudskiego 20)
Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe (ul. 11 listopada 7)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Gen. H. Kamieńskiego 5)
Centrum Szkoleniowo - Usługowe "Vernis" (ul. Gorbatowa 7B/11B)
Ostrołęckie Centrum Kształcenia (ul. Reymonta 11)
Ostrołęckie Cetrum Kształcenia Kierowców (ul. Wincentego Witosa 10)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Znak (ul. Gen. Stanisława Sochaczewskiego 7)
Ośrodek Szkolenia Komputerowego (ul. Magazynowa 11)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego AMET (ul. Zawadzkiego 4)
Szkoła Języków Obcych KONWERSATORIUM (ul. Hallera 35 )
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Barbara Truszkowska
tel. (029) 766-56-18, 0-696-451-788)

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Kamil Dunowski
tel. kom. 0-509-625-233)

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny (ul. Sienkiewicza 28)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce (ul. Rolna 30)
OSTRÓW MAZOWIECKA
Centrum Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego (ul. Batorego 26)
OTWOCK
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Górna 1)
Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Kadr Celnych i Skarbowych (ul. Kolorowa 13)
OŻARÓW MAZOWIECKI
Akademia PRO-DEV (ul. Reymonta 11a)
Ośrodek Dydaktyczny "Business i Wiedza" (ul. Poznańska 116d/62)
PIASECZNO
ABC Trade Marketing s. c. (ul. Staszica 42/24)
Bezpieczeństwo I Higiena Pracy ELITE-SUPPORT (ul. 1 Maja 21)
Business Studio (ul. Dworcowa 38/45)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Powstańców Warszawy 21)
Centrum Szkoleń "Konsultant" (ul. Julianowska 42A/54)
Firma Monika Klonowska - Szkolenia (ul. Granitowa 51)
IMPACT Management (Stara Iwiczna, ul Nowa 17)
Krajowa Agencja Pracy i Szkoleń (ul. Chyliczkowska 4B)
Leader School (ul. Pawia 7/6)
Mach & Partner Consulting Sp. z o.o. (ul. Zielona 10/5)
MaDo Szkolenia (ul. Julianowska 42 lok. 274)
MeToo School of English (ul. Julianowska 67C)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Kornelia Bartyzel-Lisowska
tel. kom. 692-424-477)

Szkoła Tańca Małgorzata Kulczyk, Arkadiusz Nowakowski (ul. Kościuszki 11)
Zespół Szkół RCKU im. Cecylii Plater - Zyberkówny (ul. Chyliczkowska 20)
PIASTÓW
BINF- Bezpieczeństwo Informacji (ul. Łukasińskiego 24 /1)
Stainer Consulting (Al. Jerozolimskie 280)
PIONKI
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (Aleja Jana Pawła II 7)
ENGLISH COLLEGE (ul. Mickiewicza 4)
PŁOCK
Agencja Niań, Opiekunek i Personelu Domowego "Agatka" (ul. Dziewiarska 7)
Agencja Szkoleniowa "10-102" (Płock, ul. Juryszewo 59)
AP Edukacja (ul. Królewiecka 28/3 pietro I)
Centrum Edukacji "POLKURS" (ul. 3 Maja 18 Ip)
Centrum Edukacji Europejskiej (ul. Kilińskiego 4)
Centrum Edukacji Sp. z o.o. (ul. Kobylińskiego 25)
Centrum Kształcenia Kursowego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej OR (ul. Plac Dąbrowskiego 1)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jakubowskiego 10)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Bielska 1)
Centrum Szkoleniowo Terapeutyczne TWOJE DZIECKO Niepubl. Zespół Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej (ul. Walecznych 20)
Doractwo i Szkolenia HERMAN EDUCATION (ul. Powstańców Styczniowych 17/35)
Doradztwo Personalne SET (ul. Małachowskiego 6)
Edu-Way - Szkolenia, Doradztwo, Terapia (ul. Piłsudskiego 31 lok. 1)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Nowy Rynek 3)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Królowej Jadwigi 4)
Kursy i Szkolenia "Wo-Jarz" (ul. Miodowa 1)
Ośrodek Dokształcania Zawodowego przy Cechu Rzemiosł Różnych (ul. Jachowicza 27)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego Płockiej Szkoły Biznesu "Profesor" (ul. Kilińskiego 12)
Ośrodek Kursowego Szkolenia Zawodowego przy Odziale Terenowym w Płocku S K w Polsce (ul. Nowy Rynek 20)
Ośrodek Szkolenia Horyzont (ul. Ks. I. Lasockiego 16/36)
Ośrodek Szkolenia Kierowców Piotr Irzyk (ul. Armii Krajowej 2)
Płockie Towarzystwo Oświatowe (Al. M. J. Piłsudskiego 31)
Szkoły Małgorzaty Paluch-Sokołowskiej (ul. Padlewskiego 4)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Płocku (ul. Otolińska 25)
Zakład Doskonalenia Zawodowego (ul. Ułańska 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie, Centrum Kształcenia w Płocku (ul. 1 Maja 7)
Zespół Oświatowo - Konsultacyjny "Profesor" (al. Kilińskiego 12 bud. F)
Zespół Szkół Budowlanych nr 1 (ul. Mościckiego 4)
Zespół Szkół Technicznych (Al. Kilińskiego 4)
PŁOŃSK
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Sienkiewicza 8)
PODKOWA LEŚNA
AMC Advanced Manufacturing Consulting and Training (ul. Słowicza 25a)
Szkolenia i Doradztwo Star-Training (ul. Helenowska 12)
PRÓSZKÓW
Szkoła Językowa "Columbus" (ul. Daszyńskiego 6)
PRUSZKÓW
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (Wojska Polskiego 16a (paw. 37b, I p.))
Mazowiecki Instystut Doskonalenia Nauczycieli (ul. Mostowa 6)
Ośrodek Kształcenia Oświatowego (ul. Hubala 5)
Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "Bezpieczna Praca" (ul. Ludowa 36)
Ośrodek Kształcenia X-SERWIS (ul. Niepodległości 12)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 9 (ul. Armii Krajowej 46)
PUŁTUSK
Centrum Językowe Eulingua (ul. 3 Maja 17)
Gremium Instytut Doskonalenia Kadr (Rynek 5/3)
RADOM
"AKOS" - Agencja Konsultingowo - Szkoleniowa (ul. Grzebieniowa 14)
Amerykańska Szkoła Komputerowa FUTUREKIDS-RADOM (ul. Powstańców Śląskich 4)
AP Edukacja (ul. Kelles-Krauza 36 I piętro)
Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń (ul. Mireckiego 12 lok. 8)
Centrum Doradztwa Szkoleniowego GLOBAL TRAINING (ul. Wyścigowa 26/19)
Centrum Kształcenia Dorosłych "Edukacja" (ul. Limanowskiego 26/30)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościuszki 5b)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 7)
Centrum Kształcenia Zawodowego (ul. Saska 4/6)
Delta Plus Security (ul. Żeromskiego 94)
Edukacja 2001 Ośrodek Doradztwa i Usług Oświatowych (ul. Żeromskiego 75)
ENGLISH COLLEGE (ul. Żeromskiego 31)
Fabryka Tańca IDOL (ul. 1905 r. 21 )
Firma Szkoleniowa "Best Complex" (ul. Zubrzyckiego 2/9)
Firma Szkoleniowa "Modern Brain - New World" (ul. Żeromskiego 74 lok. 110)
II Prywatne Liceum dla Dorosłych (ul. Beliny Prażmowskiego 37)
Instytut Języków Obcych "Eurolanguage" (ul. Sienkiewicza 8)
Instytut Organizacji i Ochrony Pracy CON - LEX (ul. Graniczna 24)
Katolickie Gimnazjum (ul. Grzybowska 22)
Katolickie Liceum Ogólnokształcące Katolickie Gimnazjum (ul. Grzybowska 22)
Międzypowiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Domagalskiego 7)
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "Edukacja Plus" (ul. Pusta 3A)
Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego "EDUKACJA" s.c. (ul. Żeromskiego 75)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego "KMP" (ul. Traugutta 20A)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego PROFESJA (ul. 1095 Roku 3J)
Ośrodek Szkolenia ITS Adam Michalczewski (ul. Ks. Łukasika 5)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Bogatek" (ul. Traugutta 53/7)
Ośrodek Szkolenia Zawodowego Ochotniczych Hufców Pracy (ul. Kraszewskiego 1/7)
Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Słowackiego 17)
Studium Doskonalenia Kadr Oświatowych (ul. Traugutta 61)
Szkoła Policealna dla Dorosłych TWP (ul. Partyzantów 5/7)
Szkoła Tańca "Rockstep" (ul. Wierzbicka 26/44)
Szkoła Tańca STYL Małgorzata i Piotr Czarneccy (ul. Grzybowska 16)
Tarbonus Sp. z o.o. - Doradztwo, Szkolenia (ul. Prażmowskiego 8)
TOMRAD Niepubliczny Ośrodek Kształcenia Ustawicznego (ul. Mieszka Pierwszego 22 b)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu (ul. Sucha 13)
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu (ul. Aleksandrowicza 5)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Wernera 22)
Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług (ul. Śniadeckich 5)
RADZYMIN
MJJ Consulting Europe (ul. Bartosza Głowackiego 40)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Komunalna 6)
Ośrodek Szkolenia Kierowców CLASSIC (ul. Kilińskiego 9a)
Szkoła Języków Obcych PLANET (ul. Jana Pawła II 1 C)
RÓŻAN
Zespół Szkół (ul. Warszawska 42)
SEROCK
Szkoła Barmanów "Bartender" (ul. Zielona 5/8)
Centrum Organizacji Czasu Events & Conferences (ul. Pułtuska 8)
SIEDLCE
Akademia Nauki (ul. 3 Maja 24)
AP Edukacja (ul. Sz. Asza 2, II piętro)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Konarskiego 9)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Browarna 4)
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Kilińskiego 16)
EDICUS Szkoła Policealna i LO dla Dorosłych (ul. Plac Tysiąclecia 23)
First Class Education (ul. Józefa Piłsudskiego 18)
Kancelaria ARS Suchożebrski (ul. Asłanowicza 33 /3)
Kolegium Przygotowawcze Języków Obcych (ul. Lelewela 18)
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul.Sokołowska 23/6)
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jacek" (ul. Piłsudskiego 9)
Ośrodek Szkoleniowy Kazimierz Seliga (ul. Świętojańska 11)
Policealna Szkoła Służb Ochrony i Detektywów Policyjnego Towarzystwa Sportowego w Siedlcach (ul. 3 Maja 28)
Policealne Studium Menedżerskie "NOVUM" (ul. Dylewicza 10)
Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli (ul. Pescantina 2)
Sedkomp S.J.Sawicki Sikora (ul. Czerwonego Krzyża 41)
Signum Projekt (ul. Wojskowa 16)
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w W-wie Ośrodek Szkoleniowy w Siedlcach (ul. Świętojańska 7)
Szkolenia "it-Edukacja" (ul. Kilińskiego 33)
Szkolenia "Mediker" (ul. Świerkowa 21)
Szkolenia EURO+ (ul. Sokołowska 23/10)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Sokołowska 37)
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach (ul. Składowa 46)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (ul. Sokołowska 28)
SIERPC
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Armii Krajowej 10)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Sierpcu (ul. Piastowska 40)
SKARŻYSKO-KAMIENNA
Spectra - szkolenia specjalistyczne (ul. Spółdzielcza 34a)
SŁUPNO
Firma Szkoleniowa "Ekspertis" (Słupno, ul. Przytulna 7)
SOCHACZEW
Centrum Szkoleń i Doradztwa KADR (ul. Topolowa 10/15)
Ośrodek Kształcenia Oświatowego (ul. Żeromskiego 8)
Szkolenia ProFX (ul. Zamoyskiego 7)
Szkoła Tańca "PASJONAT" (ul. Sienkiewicza 8)
SOKOŁÓW PODLASKI
Firma ACZE - Ośrodek Szkoleniowy (ul. Wolności 38)
Ośrodek Szkolenia Kursowego "Oskar" (ul. Zacisze 18)
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Ośrodek Terenowy w Sokołowie Podlaskim (ul. Kilińskiego 4)
SOLEC NAD WISŁĄ
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (kontakt: Beata Krawczyk)
STANISŁAWÓW DRUGI
Ośrodek Kształcenia i Promocji TELEGPOL (ul. Wolska 55a)
STARE BABICE
Licencjonowana Szkoła Latania "STELMACH" (ul. Zielony Zaułek 14)
STERDYŃ
Centrum Konferencyjne - Pałac Ossolińskich (ul. Kościelna 43)
SZYDŁOWIEC
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościuszki 39)
Fundacja Osiem Marzeń (ul. Garbarska 3)
TŁUSZCZ
Firma Szkoleniowa "Peritus" (ul. Warszawska 4, piętro III)
Firma Szkoleniowa ADR-HELP (ul. Warszawska 4)
WARKA
Centrum Korepetycji i Szkoleń "Cogita" (ul. P.Wysockiego 29A/4)
WARSZAWA
Międzynarodowa Akademia Fitnessu & Arerobiku IFAA (ul. Kluczborska 5/5)
WĘGRÓW
Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli (ul. Piłsudskiego 23 )
Węgrowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości i Agroturystyki (ul. Karola Szamoty 33)
WOŁOMIN
Centrum Edukacji Edus
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz Szkoła Policealna (ul. Laskowa 4)

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK (ul. Wileńska 43)
Kursy Realizacji Dźwięku (ul. Waryńskiego 28)
New Project Production - Akademia Realizacji Dźwięku (ul. Waryńskiego 28)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Jagoda Marciniak
tel. kom. 789-033-264)

WYSZKÓW
Centrum Doskonalenia Nauczycieli TWP (ul. Armii Wojska Polskiego 171)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. I Armii Wojska Polskiego 82a)
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Jana Matejki 9)
Centrum Kształcenia ZDZ (ul. Komisji Edukacji Narodowej 2)
EDOOR Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe (ul. T. Kościuszki 40)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. 3 Maja 12/1 A)
ZĄBKI
BHP dla Biznesu (ul. Powstańców 24i lok. 2)
Meritum Consulting - Szkolenia (ul. Powstańców 60 lok. 612)
School of English (ul. Chopina 9)
ZIELONKA
Centrum Kształcenia "Edukator" (ul. Łukasińskiego 1/3)
ZŁOTOPOLICE
Bielany - Paralotniowa Szkoła Albatrosów - Ośrodek Szkolenia Lotniczego (Złotopolice 60)
ZWOLEŃ
ENGLISH COLLEGE (ul. Jagiełły 10)
MFOREST - Kursy Pilarzy (ul. Konopnickiej 26)
Zespół Szkół Rolniczo -Technicznych (ul. Wojska Polskiego 78)
ŻUROMIN
Centrum Edukacji i Rozwoju LOGOS (ul. Szpitalna 89/93)
Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego (ul. Lidzbarska 27 C)
Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się "TUBAJ" (
Jacek Lorkowski
tel. kom. 0-502-587-885)

ŻYRARDÓW
BeHaPe BIS (ul. Lelewela 6)
BEHAPOWIEC (ul. Lelewela 6)
Nasza Era - Centrum Szkoleń i Rozwoju s.c. (ul. Okrzei 29B)
Ośrodek Kształcenia Oświatowego (ul. Wittenberga 5)
Polska Akademia Oświaty (ul. Legionów Polskich 62/16)
Szkoły dla Młodzieży i Dorosłych (ul. Waryńskiego 1)
WVF Agna - Agencja Filmowców i Fotografów (ul. Bohaterów Warszawy 45)



Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie